Se spune ca majoritatea copiilor au copiat mintea tatalui,pt ca barbatul este liderul familiei?

mamy,
o sa vina cu scuze si iertaciuni, ca "i-a aruncat saitul pe altcineva in cont", ca tot se poarta trendu' asta...
sa vezi ce-o sa ne roage...:))))
eu_geminy
Postat pe 24 Octombrie 2010 11:09
apoi, crezi ca mai observa? e plimbare mare in contul cela al lui. ma, rog al ei; ca asa ii place sa se stie
si_totusi
Postat pe 24 Octombrie 2010 11:23
mamy, io vrea sa ramana ea insasi (sau el, ce-o fi:P)... nu sa vina cu sudalmi laice pe-aciulea si dupe aia sa-mi vorbeasca iar de Tatal Ceresc...:P
eu_geminy
Postat pe 24 Octombrie 2010 11:25
De la: tymbark, la data 2010-10-23 18:57:49videochat

da' ce vrei bre sa faci? sa dansezi la bara pt Irina?


Buna ziua!
Vezi cum intinezi tu sufletul Irinei? Cum ii aprinzi beculete in creierasul ei neprihanit? Cum o ispitesti si o inveti la "rele"? Si apoi o impingi in bratele dependentei?!!! Mai are si ea dreptate ... Barbatii sunt "talpa iadului" ... chit ca primul dans la bara a fost executat de o femeie (cred eu).
Doinita201
Postat pe 24 Octombrie 2010 15:37
executat de femei pentru barbati
Laura_M
Postat pe 24 Octombrie 2010 15:43
De la: Laura_M, la data 2010-10-24 15:43:00executat de femei pentru barbati



adica ... tot barbatu-i dracu, nu?!!! Bietele femei!
Doinita201
Postat pe 24 Octombrie 2010 15:45
Irina, imi permit acum, ca nu ma mai rabda ficatii in mine, sa iti adresez si eu vreo doua cuvinte: ii multumesc lui Dumnezeu si Maicii Preciste ca pe fiica-mea nu o impinge curiozitatea de a se inscrie pe un astfel de forum. Adica ... nu! Daca s-ar inscrie, desi este foarte tanara, are mintea mult mai limpede si mai echilibrata decat tine si ar putea sa iti tina piept! Dar, PENTRU NUMELE LUI DUMNEZEU, potoleste-te, ca se pot inscrie pe aici si tineri care nu au atat de bine consolidata coloana vertebrala si pot lua de bune vorbele tale. Si, culmea, nu te limitezi la 1-2 topice, ci ..... fara numar, fara numar! Prea mult si pentru mine, care ma consider o persoana toleranta si pot trece mai departe fara sa ma iau ca boala de om, daca ceva nu imi convine, dar mai ia-ti si tu o pauza si iti pot recomanda chiar si un psiholog bun, medic neurolog, psihiatru, ce vrei tu .... dar cauta-ti binele capului si nu ne lasa nici pe noi sa ni-l pierdem. Te rog din tot sufletul meu de persoana cu o mare capacitate de empatie si toleranta!
Doinita201
Postat pe 24 Octombrie 2010 15:51
dar n-o fi atat de negru precum se spune si nu e atat de badaran, misogin, mitocan si mai stiu eu ce definitii mai au unele... cand te indragostesti, nu datorita barbatului aluia simti ceea ce simti? esti mai fericita?
ca mai sunt si frustate pe lume, asta este... nu stii a cui a fost vina, ca daca stai sa asculti ambele parti poate le dai dreptate la ambele
si alea daca danseaza ce mai sunt... daca barbatii sunt tot un drac?
Laura_M
Postat pe 24 Octombrie 2010 15:52
De la: Laura_M, la data 2010-10-24 15:52:12dar n-o fi atat de negru precum se spune si nu e atat de badaran, misogin, mitocan si mai stiu eu ce definitii mai au unele... cand te indragostesti, nu datorita barbatului aluia simti ceea ce simti? esti mai fericita?
ca mai sunt si frustate pe lume, asta este... nu stii a cui a fost vina, ca daca stai sa asculti ambele parti poate le dai dreptate la ambele
si alea daca danseaza ce mai sunt... daca barbatii sunt tot un drac?


Ai dreptate, Laura! Chiar ma mir cum unii/unele, daca au avut de suferit in relatii anterioare, daca le-a inselat barbatul, le pica pe TOTI barbatii, daca femeia i-a fost neloiala, TOATE femeile sunt curve. Dar cum, de multe ori, hotul striga hotii, iar aceasta indarjire nu va aduce nimic bun in viata nimanui, este bine sa te rafuiesti doar cu cel/cea care ti-a jucat festa. In rest .... sa dam Cezarului ce-i al Cezarului!
Doinita201
Postat pe 24 Octombrie 2010 15:56
las-o pe irinuca, poate in momentul asta isi ia medicamentatia
Laura_M
Postat pe 24 Octombrie 2010 15:56
De la: Laura_M, la data 2010-10-24 15:56:29las-o pe irinuca, poate in momentul asta isi ia medicamentatia


Si daca greseste doza si face si mai rau?!! Poate le citeste acum si, dupa medicamentatie, o ia putin cu somnic.
Doinita201
Postat pe 24 Octombrie 2010 15:59
si daca citeste, ea scrie la fel, indiferent de subiect, are aceleasi raspunsuri
Laura_M
Postat pe 24 Octombrie 2010 16:10
sa nu greseasca doza sa doarma prea mult mult... noi de cine mai radem?
Laura_M
Postat pe 24 Octombrie 2010 16:11
De la: eu_geminy, la data 2010-10-23 18:53:14
De la: viobregar, la data 2010-10-23 18:49:21sal'tare
ma bag si eu in discutii de unde le scoate asta xena asta chestiile astea si de unde atata ura fata de barbatii? Dar ma distreaza raspunsurile voastre...
Xena draga vreau sa te intreb ai avut vreo experienta urata cu vreun barbat sau esti genul de femeie care nu suporta barbatii din principiu?


vio, vezi ca e una mai bolnava decat irina... aia cu "utilitatea barbatilor"...
e vorba de madam garbo aia plina de zerouri, terminata la 46 de ani:D
pai se vede ca a invatat ceva in viata asta..nu a devenit doar mai in varsta cum au devenit altii si nu au invatat nimic,ca barbatii nu fac 2 bani
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Octombrie 2010 10:49
irinookaciocanitoareabuclucashe...

ia mai fa o data calculu' ala ca n-am inteles mare lucru.
merge si un calcul renal, sau biliar, eventual, in locul unuia cerebral:P
:))
eu_geminy
Postat pe 25 Octombrie 2010 14:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sex ,intilnir,etc 13 De la: vuvuzela 28 Iulie 2010 19:26
cunoaste cineva o ghicitoare in timisoara?? 15 De la: garbo_7675 4 Octombrie 2012 08:54
ce sa faci si ce sa nu faci cand esti inselata??? 9 De la: reyya 9 Decembrie 2009 02:00
Dragostea la vreme de internet 38 De la: Pasarea-Spin 17 Noiembrie 2015 05:48
De ce cand moare un soldat in Afganistan se face mare caz, dar despre cei circa 10 morti (zilnic) de pe strazile patriei rar se spune ceva? 1 De la: barboneli 24 Iunie 2012 11:18
Setari Cookie-uri