Ne iubim...dar nu stim ce sa facem

ba esti nebun??? dar noi daca inselam sau ne tratam iubitii asa, de ce nu ne faceti dupa sa ne simtim ca niste regine, de ce nu incercati sa ne cuceriti din nou? buna solutie... eu te insel ca pe prost si dupa imi arati cat ma iubesti si imi faci statuie (de regina). dc e asa joaca.. ma bag si eu!
Baby_boo
Postat pe 31 Octombrie 2010 03:44
la ei nu se pune trebuie trecut cu vederea.....noi suntem vinovate...si de cauza...si de efect
eu cu fostul mi-am fc alt cont de care nu stia...n-am bagat pe el sa vd ce are de vorbit...si ma traznit ce am aflat...ka noi nu ne intelegem...si prostii de astea..
ai grija ...sunt perversi...ceva tot urmareste nu pierde timpul de florile marului.....
rapsody33
Postat pe 31 Octombrie 2010 03:54
precisss... chiar in ideea ca ati fi "ideale", cum adica sa fiti cucerite din nou de acelasi barbat? pai e un nonsens. :P
:)))

PS: rapso, nu cu tine vorbesk...da?... OK.
:))
eu_geminy
Postat pe 31 Octombrie 2010 03:59
De la: daniilia, la data 2010-10-19 11:23:05 E la moda intratul asta pe mess,e o furie,care a apucat pe toata lumea,dar nu trebuia sa va despartiti,din cauza asta...e exagerat!
Mai bine uita ca a existat perioada asta,nu lasa sa treaca timpul,si fiti iar impreuna.
Toti comunica pe mess,casatoriti sau nu,cu alte persoane,pana si copii mici fac asta....e un joc,e ceva desprins de realitate,o distractie,nimic mai mult.
stiu ca te raneste ca sterge mesajele,dar sunt prostii,tampenii,jocuri pentru copii...nu au nici o legatura cu realitatea....
Lasa-l sa intre,daca nu poate renunta,nu poti sa iei jucaria unui copil, i vecina mea face asta,si toti prietenii sotului meu,si ai fratelui ,si toti copii cu care mama mea face meditatii acasa...
trebuie sa nu strici o relatie,din o prostie.....femeia trebuie sa lupte intotdeauna ptr relatia ei...
Iar faptul ca stateati si impreuna cu parintii lui,si totul era bine,e ceva unic,extraordinar.
el te iubeste,si nu te va insela,nu te inseala,chiar daca vorbeste tampenii pe mess cu altele.
curand se va plictisi de chestiile astea,va gasi alta ocupatie interesanta.
Nu da importanta mai mare decat merita,messului,mesajelor lui,spune-i cat de mult il iubesti,ca ai fost geloasa,si fiti impreuna,nimic nu e mai important ca asta,si el realizeaza foarte bine.
trebuie sa reusesti sa treci peste asta,sa vezi cu alti ochi.Nu e asa cum crezi tu.
nu mai exista barbati care nu fac asta,e o moda,ceva nou,...succes,D

Scuze draguto....gresesti total,daca el o iubeste locul lui este linga ea in pat ,nu pe mess sau pe site-uri de socializare.Sunt sigura ca ei nu mai comunica ,pentru ca el e atras de lumea virtuala ...hai sa fim seriosi ....ai place ce scrie acolo pe mess si ceea ce citeste! serios si nu e joaca...daca el renunta la tot ptr ea ,atunci e ok ..o iubeste,dar nu cred ..offfff rutinaaaa asta
matix1
Postat pe 31 Octombrie 2010 15:47
Inca nu e copt la minte,vrea sa incerce si altceva ,nu este o persoana stabila . Sti ceva?Gandeste-te la tine si la tineretea ta,nu te vei mai intalnii cu anii astia. Viata e scurta. Daca a ajuns sa vb .la tel.cu ele fara nici o jena fata de tine,atunci unde-i respectul??? Plictiseala??vrajeala,un barbat care te iubeste face orice sa se simta bine cu tine,iesiri in club,plimbari in parc,un joc de carti etc. Si ca sa ma intelegi mai bine,aceeasi greseala am facut-o si eu si unde am ajuns ?sa divortez dupa 13 de casnicie,asa ca gandeste-te bine la tine,este o vorba,,,,,,,,,mila mi-e de tine ,dar si de mine mi se rupe sufletul,,,,,,,,,Bafta si ai grija de tine.
maryextra
Postat pe 2 Noiembrie 2010 08:59
Daca ai plecat stai linistita si vezi-ti de treaba ta mergi inainte.Daca e sa fiti impreuna va veni singur la usa ta .Nu ceda tu ,lasa-l pe el sa faca primul pas .Si nu te mai gandi la mess ,toata lumea vb aici , dar daca te iubeste fi sigura ca nu te inseala11!!!
maya28
Postat pe 5 Noiembrie 2010 07:35
Greu de dat un sfat daca ai plecat... trebuia inainte de a lua aceasta decizie sa discuti cu el, sa vezi exact ce e in mintea lui, ce-si doreste de fapt si cel mai important - mai exista iubire intre voi doi sau ati avut grija sa contribuiti la distrugerea ei ? Recladirea sentimentelor nu e usoara, iar reantoarcerea acasa e o problema delicata. Depinde si de sprijinul si incurajarile parintilor si de relatia care a fost intre voi toti, poate el e bulversat, dar parintii daca ar fi tinut cu adevarat la tine ar fi insistat sa te aduca inapoi...
anisoaraf
Postat pe 5 Noiembrie 2010 15:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
NU MAI SUPORT 20 De la: calinca 28 Noiembrie 2011 14:21
:( 21 De la: tutankhamon 8 Noiembrie 2009 02:26
cum accepta sufletul tau ca totul s-a terminat? 94 De la: quasaria 7 Martie 2011 08:13
Meditatie la viata mea 5 De la: fleurdelis 10 Februarie 2010 00:18
Detectez un limbaj de lemn pe forumul asta... 21 De la: zambila 4 Noiembrie 2009 09:38
Setari Cookie-uri