In 1989 capitala romaniaei a fost la scornicesti?Oare de cati ani exista romania..eu am auit ca nu exista mai mult de 100 de ani..ca tara romana,ar fii o corcirura,cu gandire turca

De la: vuvuzela, la data 2010-09-30 10:43:42
De la: Celleste_, la data 2010-09-30 10:19:46vuvule, daca asta e motiv de fericire pentru tine, atunci nu mai e nimic de zis...




putea sa spuna ca ne-au invadat si extraterestrii.nu intelege nimeni??sau sunteti mai rau ca si copii?in Irinuca a avut loc o mare transformare. nu mai este fata trista si mereu mai "catolica" decat Papa.azi o zi istorica,a schimbat subiectul.pt mine asta conteaza,Irina poate ,mai mult decat a aratat pana acum.dar ce sa intelegeti voi?nu vedeti ca nimeni nu a realizat aspectul schimbarii?daca era un test pt voi,cu tema ;ce observati deosebit la acest topic?si voi inteligentii ,incepeati sa analizati ce a scris Irina.dar nimeni nu ar fii spus nimic despre schimbarea subiectului abordat de ea.pffffff ce IQ aveti?felicitari Irina.mai cauta subiecte diferite,si literatura si ce crezi tu .
Pe mine ma pasioneaza religia si psihologia...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 30 Septembrie 2010 11:23
despre religie ai vb ,dar despre psihologie nu te-am vazut scriind.ai grija insa,problemele psi,nu pot fii pipaite,ci doar ascultate din spusele celor implicati,si din observarea comportamentului.insa de cele mai multe ori comportamentul te poate duce in eroare.subiectul psi este un subiect vast si f interesant ca studiu.insa trebuie sa ai si intuitie si pasiune pt acest subiect.altfel pot fii dus in eroare de" subiect"(persoana cu probleme psi).
vuvuzela
Postat pe 30 Septembrie 2010 11:39
Eu cred ca psihologia bazata pe religie...Este mai profunda,,Iisus este cel mai bun psiholog
xenaprintesarazboinica
Postat pe 30 Septembrie 2010 13:26
ce profunda esti azi, irinuco!
dupa mine, religiile astea strica totul....nu le vad rostul!
e ca si cum as zice: mie imi plac britishii, normal, iar prietena mea ar afirma ca-s mai frumoase norvegienele de padure
ar trebui sa ne certam pt asta?
zambila
Postat pe 30 Septembrie 2010 13:33
cum o da irina asta, cum o intoarce tot la religie se refera. ma rog, ce credea ea ca ar fi religie.
si_totusi
Postat pe 30 Septembrie 2010 15:24
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-30 11:23:27
De la: vuvuzela, la data 2010-09-30 10:43:42
De la: Celleste_, la data 2010-09-30 10:19:46vuvule, daca asta e motiv de fericire pentru tine, atunci nu mai e nimic de zis...




putea sa spuna ca ne-au invadat si extraterestrii.nu intelege nimeni??sau sunteti mai rau ca si copii?in Irinuca a avut loc o mare transformare. nu mai este fata trista si mereu mai "catolica" decat Papa.azi o zi istorica,a schimbat subiectul.pt mine asta conteaza,Irina poate ,mai mult decat a aratat pana acum.dar ce sa intelegeti voi?nu vedeti ca nimeni nu a realizat aspectul schimbarii?daca era un test pt voi,cu tema ;ce observati deosebit la acest topic?si voi inteligentii ,incepeati sa analizati ce a scris Irina.dar nimeni nu ar fii spus nimic despre schimbarea subiectului abordat de ea.pffffff ce IQ aveti?felicitari Irina.mai cauta subiecte diferite,si literatura si ce crezi tu .
Pe mine ma pasioneaza religia si psihologia...
harachiri...nu te pasioneaza?darga Irinuco?pacat...mare pacat..
estela
Postat pe 17 Octombrie 2010 00:49
pai ce vrei, sa scape asa de usor?... las-o sa se mai chinuie...:)))
eu_geminy
Postat pe 17 Octombrie 2010 00:51
ptiu....asa imi trebuie daca nu am somn noaptea stau si citesc minunatiile de genul denumirii acestui topic............aaaaa ma scuzati despre ce e vorba ? ca eu nu reusesc sa-mi dau seama ....da ce zic eu nici macar nu reusesc sa citesc...e scris romaneste ? sau prosteste ? sau ...mai bine lasa

mai oameni buni nimeni nu spune sa scriem literar pe aici dar macar sa folosim naibii limba romana corect.
cory_emy
Postat pe 17 Octombrie 2010 01:04
da' treaba lor cum scriu. atata pot, nu ma apuc eu sa-i invat gramatica.
eu nu mai corectez pe nimeni... decat daca ma enerveaza, sau daca se alege singur(a) pe post de ciuca bataii...:)))
eu_geminy
Postat pe 17 Octombrie 2010 01:09
treaba lor ....nici eu nu ma apuc sa corectez dar ma zgarie pe nervi si nu pot "ceti"
cory_emy
Postat pe 17 Octombrie 2010 01:11
treci peste... eu daca de ex. vad o postare de mai mult de 4-5 randuri, scrisa fara spatii, fara punctuatie, sau fara paragrafe, nici nu ma ostenesc sa o mai citesc.
eu_geminy
Postat pe 17 Octombrie 2010 01:17
buna sfat ....da acusica ma refeream la faptul ca nu pot citi titlul
cory_emy
Postat pe 17 Octombrie 2010 01:22
cum suntem in forumul de relatii, ramura sex, cred ca discutia trebuia sa fie indreptata catre urmatoarele aspecte:
1. exista bordeluluri la scornicesti?
2.daca in romania se practica sexul la scornicesti de mai mult de 100 de ani.
3.daca tara romana ar fii o corcitura, adica un bastard, cine a practicat sexul cu cine? si cand? inainte de o suta de ani sau dupa? a fost la scornicesti?
4. turcii sunt implicati in relatiile sexuale ale romaniei?
5.romania s'a protejat in relatiile sexuale cu turcii?
6.gandirea turca e un bts?
7.ce a auzit autorul a fost spus de un sexolog? cel putin un ginecolog?
8.in final romania este un bastard din tata/mama turc conceputa la scornicesti?
9.mai poate romania sa faca sex la varsta sa?

chibritzel
Postat pe 20 Noiembrie 2010 00:47
chibritzel, topicul asta are totusi o conotatie sexuala, pen'ca e de-am p.u..asta fata Xena, vad ca de fapt e una si acceasi cu vuvu, si atunci se cheama ca avem un sex in oglinda dar vad vor "ambele" sa ne futa pe noi cu idiotenia lor, un om normal nu poate scoate asemenea prostii din el, cum emisiunile lui Dan (tampit) Negru s-au terminat , nu mai au unde sa-si etaleze cretinismul , si au dat buzna aici, undeva au vazut "ele" de fapt ea, felinar rosu si a crezut ca sunt pompierii, dar de fapt era chilotii ei pe lampa din dormitor
casperphantom
Postat pe 28 Noiembrie 2010 14:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dragoste pe net 8 De la: Dubluritza 6 Noiembrie 2009 03:47
sex 9 De la: mia79x 3 Iulie 2009 20:45
omg Jessica Alba prinsa intr-o postura indecenta!!!!!! 2 De la: pik_nik 5 August 2009 05:43
Acupunctura si sexul 1 De la: me_just_me 17 Martie 2011 17:01
Poveste zic eu tare de tot merita citit si dat cu parerea :)) 13 De la: hot_coffee 21 Aprilie 2010 14:18
Setari Cookie-uri