E bine sa vorbesti cu strainii?

fraiericiul asta marunt nu mai da nimic nou... isi repeta ineptiile cu o regularitate de ceas. de zici ca l-au intors aia cu cheitza, ca pe-o broscutza mecanica...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 8 Septembrie 2010 10:56
io cred ca cell s-ar lipsi de iubirea lui
garbo074997
Postat pe 8 Septembrie 2010 10:57
cred ca o fi unul din iubitii caruia cell i-a dat papucii
blondy_made_to_love
Postat pe 8 Septembrie 2010 10:57

Ameno,a aflat Stranger ca-s din Timisoara
Nu vazusi?M-a binecuvantat cu 5 stele
chanty
Postat pe 8 Septembrie 2010 10:57
De la: garbo074997, la data 2010-09-08 10:57:23io cred ca cell s-ar lipsi de iubirea lui


da,... dar poate e dependent el de ea, mai stii?...:P:D
:))
eu_geminy
Postat pe 8 Septembrie 2010 10:58
Clar ca ma iubeste la nebunie...
Ghinionul lui e ca mie nu-mi plac barbatii care-si parasesc nevasta insarcinata pentru o pustoaica de 17 ani...
Asa-i domnu'?

Tylly
Postat pe 8 Septembrie 2010 10:59
Mai baiete de dragostea mea unele femei se lipsesc, altele o aprecieaza , unele ma iubesc, altele NU...EXIST...Tu din nefericire, esti un milog in viata asta ...si asa vei ramane.... ...Varzuca
Simple_Stranger
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:00
Oricum apreciez ca-mi porti de grija....saracutul de tine...ti s-a terminat tzuica? Naspa....cand esti beat gandesti bine....
Simple_Stranger
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:01
Cell -> unii "intelepti" ar spune ca e bine sa-l ignori. teoretic, poate ar avea dreptate.

Eu sunt de parere ca e bine sa nu tii cont de ceea ce si-ar dori si de ceea ce spune anelidul, si faci cu el exact ceea ce-ti pica bine in momentul respectiv.

Adica, daca iti pica bine sa-l ignori, ignora-l.

Dar si daca iti pica bine sa-l calci pe capatzana ca pe un gandac de gaz, sa o faci fara remuscari.

Fiindca merita!:D:)))
eu_geminy
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:05
habar nu ai tu putulica straina ce tehnica are geminy
garbo074997
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:05
Celleste ''dragostea'' pe toate fetele ei este un subiect delicat pentru a fi muradarit aici. Tine de adevarate calitati ale existentei umane, de culoare din sufletul fiecaruia, de puterea unu zambet, a unei priviri, a unei atingeri....lucruri ce sunt o enigma pentru multi de pe aici. Aici e bine cu hai sa hahaim si sa-i aratam lui stranger ca suntem tari. ....cam atat. Nimic altceva. Perceptia unor sentimente sau trairi....e prea frumoasa pentru a fi adusa in cocina asta. Asa ca mai bine reveniti la injuraturi si la aoleuuuu ce destepti suntem
Simple_Stranger
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:06
De la: garbo074997, la data 2010-09-08 11:05:38habar nu ai tu putulica straina ce tehnica are geminy


risc sa raman memorabil, este?!:P
:))
eu_geminy
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:07
chanty
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:08
De la: Simple_Stranger, la data 2010-09-08 11:06:49Celleste ''dragostea'' pe toate fetele ei este un subiect delicat pentru a fi muradarit aici. Tine de adevarate calitati ale existentei umane, de culoare din sufletul fiecaruia, de puterea unu zambet, a unei priviri, a unei atingeri....lucruri ce sunt o enigma pentru multi de pe aici. Aici e bine cu hai sa hahaim si sa-i aratam lui stranger ca suntem tari. ....cam atat. Nimic altceva. Perceptia unor sentimente sau trairi....e prea frumoasa pentru a fi adusa in cocina asta. Asa ca mai bine reveniti la injuraturi si la aoleuuuu ce destepti suntem


du-te breh si fa un pipilica mic, ca te strange rau, vaz...:))))
eu_geminy
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:08
De la: garbo074997, la data 2010-09-08 11:05:38habar nu ai tu putulica straina ce tehnica are geminy

putulica
mai degraba cicurel MA???Ti-ai vazut-o azi???
comunisto 5 stele ai???
ameno
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:08
hmmm
nu cred una ca asta!
cum poti sa treci de la o stare la alta cu asa o repeziciune??
chanty
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:10
te pomeni ca esti si romanticos mai galbeneaua
dar de ce nu intri tu frumos cu fatzada ta si ne zici si noua cine te-a suparat asa tare.dezbatem problema suntem toti impartiali in decizii si luam o hotarare inteleapta pentru tine.
o sa fim blanzi cu tine nu-i asa oameni buni????
ameno
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:11
la personalitatea lui multipla, nu e de mirare... de aia si este internat...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:11
Ameno...iarta-ma parinte
dau si tie juma"din stelele mele
chanty
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:12
De la: ameno, la data 2010-09-08 10:54:17 tusii
la UTGENTE doar cele cu prelinsu iar dincolo doar cele cu batic pe cap il directionezi gresit!


parinte mea culpa
da' ce nu se poate si el trata acolo
tusi_Oli
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:12
geminy, ai copt vinetele alea, frate?
Ma gandeam... duminica tre' sa ma ocup si eu de treaba asta, si ca bun prieten ce-mi esti, nu te oferi sa dai si tu o mana de ajutor? Haide bre, ca ai experienta si e doar un sac de vinete acolo...

Tylly
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:15
Chanty draga...Nu am nimic cu nimeni. Respect pentru acele femei ce stiu ca viata nu inseamna sa accepte un prostan, toata aprecierea pentru femeile ce stiu ca trebuie sa fi batuta-n cap pentru a te culca cu un prost si toata mila pentru restul. Ca nu accept trasul de sireturi, bataia de joc, sau fanteziile unora...e cu totul alta poveste. Nu pot sa fiu de acord cu dementa unuia ce incearca sa impresioneze prin citirea dexului sau cu imbecilitatea unui betiv notoriu ce-si imagineaza ca este om de afaceri. Sunt un om simplu, am defecte si calitati dar cred ca nimeni nu ar trebuii sa accepte mizeria unora si sa-si spuna...ce tare.... Poti sa-mi spui ce vrei. Din analiza frazelor tale, pe fond nu esti nicidecum o scorpie....dar cum faci parte din echipa....arunca cu pietre....he he he
Simple_Stranger
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:15
mai daca se prelinge se incadreaza perfect
facem jumi juma am steluta mea !!am steluta mea!!!
galbeneaua am si eu stelute zgarcitule
ameno
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:16
De la: Simple_Stranger, la data 2010-09-08 11:15:38Chanty draga...Nu am nimic cu nimeni. Respect pentru acele femei ce stiu ca viata nu inseamna sa accepte un prostan, toata aprecierea pentru femeile ce stiu ca trebuie sa fi batuta-n cap pentru a te culca cu un prost si toata mila pentru restul. Ca nu accept trasul de sireturi, bataia de joc, sau fanteziile unora...e cu totul alta poveste. Nu pot sa fiu de acord cu dementa unuia ce incearca sa impresioneze prin citirea dexului sau cu imbecilitatea unui betiv notoriu ce-si imagineaza ca este om de afaceri. Sunt un om simplu, am defecte si calitati dar cred ca nimeni nu ar trebuii sa accepte mizeria unora si sa-si spuna...ce tare.... Poti sa-mi spui ce vrei. Din analiza frazelor tale, pe fond nu esti nicidecum o scorpie....dar cum faci parte din echipa....arunca cu pietre....he he he


sa mori tu ca asa e!... jura-te pe mamicutza ta!...:))))
eu_geminy
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:17
De la: ameno, la data 2010-09-08 11:16:59mai daca se prelinge se incadreaza perfect
facem jumi juma am steluta mea !!am steluta mea!!!
galbeneaua am si eu stelute zgarcitule

chanty
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:18
ameno... nu se prelinge.
doar atarna!...:D:))
eu_geminy
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:18
De la: Simple_Stranger, la data 2010-09-08 11:15:38Chanty draga...Nu am nimic cu nimeni. Respect pentru acele femei ce stiu ca viata nu inseamna sa accepte un prostan, toata aprecierea pentru femeile ce stiu ca trebuie sa fi batuta-n cap pentru a te culca cu un prost si toata mila pentru restul. Ca nu accept trasul de sireturi, bataia de joc, sau fanteziile unora...e cu totul alta poveste. Nu pot sa fiu de acord cu dementa unuia ce incearca sa impresioneze prin citirea dexului sau cu imbecilitatea unui betiv notoriu ce-si imagineaza ca este om de afaceri. Sunt un om simplu, am defecte si calitati dar cred ca nimeni nu ar trebuii sa accepte mizeria unora si sa-si spuna...ce tare.... Poti sa-mi spui ce vrei. Din analiza frazelor tale, pe fond nu esti nicidecum o scorpie....dar cum faci parte din echipa....arunca cu pietre....he he he

ai fost ranit in hamor dezvolta mai bine sa priceapa si al mai batran dintre noi
ameno
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:18
De la: eu_geminy, la data 2010-09-08 11:18:02ameno... nu se prelinge.
doar atarna!...:D:))

no daca atarna tz tz tz imi pare foarte rau nu se incadreaza.Sa mearga in alta parte sa se trateze
ameno
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:20
pai acu te tragi de sireturi ....acu nu te mai tragi nehotarat ce mai
garbo074997
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:20
ba, de ce sa plece?... daca pleaca, mai avem de cine rade?...:))))
eu_geminy
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mamica singura cu 2 copii cum ma voi descurca? 75 De la: crisa_27 6 Ianuarie 2020 16:17
frate impreuna cu sora!!! 57 De la: garbo_10760 11 Februarie 2013 15:01
Relatii intime... rare 43 De la: cristina_to_sinergia 23 Aprilie 2013 07:14
CE ALEGI IN VIATA? 15 De la: FIDELE 10 Aprilie 2012 23:27
TRADARE 17 De la: cricat 19 Aprilie 2011 00:47
Setari Cookie-uri