E bine sa vorbesti cu strainii?

eu incep sa cred ca bambiliciul asta e de fapt o fetitza frustrata rau...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:22
Sa nu renuntati vreodata la a fi dobitoci...NEVER...
Simple_Stranger
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:22
De la: garbo074997, la data 2010-09-08 11:20:48pai acu te tragi de sireturi ....acu nu te mai tragi nehotarat ce mai


se trage si el de ce are...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:23
Fiecare fraza a mea face ca mamaliga din capul alcoolistul sa explodeze in bucati mici. Ce vrei mai mult de atat....Nu mai spun de obsesia acuta a unora....Imi dati mesaje private sa-mi cereti messul, apoi odata ce ati aflat numele cersiti o poza iar mai apoi va faceti profil cu numele meu....nu stiu...Ce poate fi mai mizerabil de atat...Alcool mergi tata la o tzuica...serios ...mai ai putin si mori...de ciroza desigur
Simple_Stranger
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:25
mie mi se pare plictisitor tipu
garbo074997
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:25
stai linistit gemy ca nu pleaca asa de usor galbejitul asta prea ii place aici la o barfa
si daca ar pleca ce crezi ca ar sta el departe de tastatura compul nuuuuuuuuuuu prea il mananca degetutele sa scrie
tusi_Oli
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:25
si geminii nu bea deloc sa stiii tu da di ce esti tu asaaa supiii
garbo074997
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:26
pai unde dracu sa plece?... aici e terminat, dar macar e folosit!...:)))))
eu_geminy
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:27
De la: Simple_Stranger, la data 2010-09-08 11:15:38Chanty draga...Nu am nimic cu nimeni. Respect pentru acele femei ce stiu ca viata nu inseamna sa accepte un prostan, toata aprecierea pentru femeile ce stiu ca trebuie sa fi batuta-n cap pentru a te culca cu un prost si toata mila pentru restul. Ca nu accept trasul de sireturi, bataia de joc, sau fanteziile unora...e cu totul alta poveste. Nu pot sa fiu de acord cu dementa unuia ce incearca sa impresioneze prin citirea dexului sau cu imbecilitatea unui betiv notoriu ce-si imagineaza ca este om de afaceri. Sunt un om simplu, am defecte si calitati dar cred ca nimeni nu ar trebuii sa accepte mizeria unora si sa-si spuna...ce tare.... Poti sa-mi spui ce vrei. Din analiza frazelor tale, pe fond nu esti nicidecum o scorpie....dar cum faci parte din echipa....arunca cu pietre....he he he

Stranger...incercam putin sa vorbim omeneste?ce zici merge?
De cand ai aparut,ai facut valuri si ai jignit teribil in toate partile.Nu-mi amintesc sa ,,te fi atacat "cineva,poate doar la modul,,gingas"cu umor si voie buna.Este asa sau nu?
In momentul in care te adresezi unor oameni(chiar si la modul virtual) la modul asta,la ce te astepti?Fiecare incearca sa ,,se apere"in felul lui...
Am inteles ca te amuzi si ca te distrezi copios!sa fie doar asta?de ce esti aici?
chanty
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:27
De la: garbo074997, la data 2010-09-08 11:26:55si geminii nu bea deloc sa stiii tu da di ce esti tu asaaa supiii


pai n-are decat sa scrie ce vrea... ca de aia i-au dat aici terapie ocupationala cei de la nr.9...:)))
eu_geminy
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:29
geminy, ce spuneau "inteleptii" aia?
Tylly
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:29
ca daca simti nevoia sa-l strivesti ca pe-un vierme ce e, sa o faci fara ezitare...:))))
eu_geminy
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:31
eu zic sa ne deschidem sufletele marinimoase si sa-l imbratisam cu totii sa-l iertam acum de data asta( e mai necioplit galbenul intra cu bocancii murdari in garbo)poate asa il facem sa comunice cu noi si sa vedem care-i baiul lui.
uite eu iti dau o ca sa ai curaj....destainuiete
ameno
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:33
parinte o spirala ceva
tusi_Oli
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:34
chemati-l pe Bivolaru sa-l exorcizeze...:))))

PS: daca e fetitza, clar ca-i iese...:D
=))
eu_geminy
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:35
Daca tu consideri cu umor si voie buna ...nu stiu...''sunt cel mai urat dintre pamanteni''....plus celelalte mizerii da...cu umor si voie buna dar spre deosebire de multi altii nu am frustrarile atat de dezvoltate. Detin lucruri ce pentru multi sunt necunoscute, si comportamentul virulent al unora chiar ma amuza....Nu stiu, nu accept minciuna si bataia de jok. Atat.
Iti multumesc ca pentru o clipa ai incetat sa faci parte din ceata lor. Desigur asta nu o sa dureze, dar....apreciez cat despre site este asemanator cu viata reala doar dintr-un unghi....multa lume.....foarte putini oameni :)
Simple_Stranger
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:36
De la: tusi_Oli, la data 2010-09-08 11:34:46parinte o spirala ceva

da daaa
uitasem
chanty
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:37
De la: Simple_Stranger, la data 2010-09-08 11:36:53Daca tu consideri cu umor si voie buna ...nu stiu...''sunt cel mai urat dintre pamanteni''....plus celelalte mizerii da...cu umor si voie buna dar spre deosebire de multi altii nu am frustrarile atat de dezvoltate. Detin lucruri ce pentru multi sunt necunoscute, si comportamentul virulent al unora chiar ma amuza....Nu stiu, nu accept minciuna si bataia de jok. Atat.
Iti multumesc ca pentru o clipa ai incetat sa faci parte din ceata lor. Desigur asta nu o sa dureze, dar....apreciez cat despre site este asemanator cu viata reala doar dintr-un unghi....multa lume.....foarte putini oameni :)


ai nevoie sa fii bagat. in seama, desigur. :D
si nu stii cum, este?...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:38
bun, hai sa vedem care-s lucrurile alea "necunoscute" pe care le detzii...:)))
eu_geminy
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:40
Priveste la asta... la fiecare fraza a mea pur si simplu explodeaza. Dar la fiecare. Ma ignora atat de tare incat nu stie ce sa mai faca pentru a se face remarcat. Baiatule stai linistit ca nu-ti fur eu femeile....nu indraznesc. Tu minte acolo in continuare, poate exista o dobitoaca care sa te si creada.....
Simple_Stranger
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:41
"nu am frustrarile atat de dezvoltate" insista insista si iar insista pana reusesti sa le dezvolti

da mai...ce-o face saracu bivolaru
SPIRALAAAAAA hmmmmmm hhmmmmm hmmmmmm
te simti mai bine maica? esti protejat de energiile negative...elibereaza-ti animalul din tine hmmmm hmmmm
ameno
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:41
mie ,,mi-a expirat" timpul dragilor
Hai sa va pe toti
O zi minunata !!
chanty
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:42
Huh...fara scapare...v-am acaparat creierele....He he he ....sunteti funny ...bagati tare ....
Simple_Stranger
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:43
va pup am plecat
ameno
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:43
unde am mintit eu, mai nataraule?!... ca te-am pus sa juri (pe mamicutza ta) ca sunt adevarate prostiile pe care le debitezi?...

si de ce sa explodez?... chiar crezi ca meriti?... e adevarat insa ca nu am de gand sa te ignor cand ai tu chef, panarama mica...:)))
eu_geminy
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:44
LA MULTI ANI!!!! sa aveti o zi faina
garbo074997
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:48
Mai te-ai aprins....te pomeni ca ti-e teama ca nu mai crede fata in aberatiile tale. Nu ar fi prima. Sa nu te puna dracu sa o inviti in oras ca ai prea multe afaceri de singurul lucru ce ti-l permiti e....un sifon
Simple_Stranger
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:49
LAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MUUUUUULTI ANI!!!!!!!! HAI AFARA LA SOARE SI DESTRACTIEEE
garbo074997
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:50
vreau sa dau culoare si aer nou pe cilisaaaaaa
garbo074997
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:51
De la: Simple_Stranger, la data 2010-09-08 11:49:50Mai te-ai aprins....te pomeni ca ti-e teama ca nu mai crede fata in aberatiile tale. Nu ar fi prima. Sa nu te puna dracu sa o inviti in oras ca ai prea multe afaceri de singurul lucru ce ti-l permiti e....un sifon


zau? nu prea pari a fi in masura sa dai sfaturi cuiva...:)))

PS: ti s-a cam pus pata ca te-am prins aseara cum ai muscat-o...:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 8 Septembrie 2010 11:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare vorbeste cu prietenii lui despre intimitatile relatiei noastre? 40 De la: garbo_407743 29 Ianuarie 2015 20:11
am mintit... 86 De la: iustina21 13 Iulie 2013 17:13
Teama relatiei la distanta 51 De la: kinga444 21 Noiembrie 2009 01:23
revin 3 De la: si_totusi 17 Octombrie 2010 21:29
cum sunt 144 De la: liaiedera 30 Mai 2010 19:25
Setari Cookie-uri