buna

spunetimi si mie va rog cum sa scap de un om insurat...cand lam cunoscut aveam 17 ani si el ma mintit ca are 22dar defapt avea29 ....si lam intrebat daca are prietena sau sotie si el ma mia spuns ca nu .......dupa cateva luni bune intro zi il vad cu ea pe strada si il intreb ca cine e si ce cauta cu ea....si el sa uitat la mine urat si mi-a zis e prietena mea..si mam intors am plecat timp de o saptamana nu iam raspuns la tele...dupa o saptamana ne-am intalnit pe strada si sa pus in genunchi sa il iert ca nu a vrut sa imi zica sa nu ma piarda...am stat asa chinuita ..pot sa zic ca a fost dragoste cu forta..4 ani de zile si acuma nu mai pot sa scap de el desi are nevasta..ce sa fac?
garbo048449
Postat pe 24 Noiembrie 2010 00:37
daca al iubesti si te iubeste de ce sa al parasesti daca creuo ca rezisti asa continua si vezi cum merg lucrurile eu .. amanta cea mai iubita femeie.... eu am fost cu un barbat insurat 9 ani si acum sintem inpreuna ma mir cum am rezistat .. lam iubit prea mult si nu vroiam pe nimeni numai pe a fost greu dar a meritat in 9 ani nu lam avut doar pe el
loryb
Postat pe 24 Noiembrie 2010 00:44
sa fi mai hotarata in decizia ta,fi ferma pe pozitie si spunei verde in fata STOP,...
daca nu va vrea ameninta-l ca te duci la sotia lui si ii spui totul(te vei alege cu capul spart)dar va trece.
anaROBERT
Postat pe 24 Noiembrie 2010 00:44
doua pareri diametral opuse ..... in acelasi timp.

eu ii dau dreptate Anei.... nu merita sa mergi mai departe..... esti tanara, pentru ce sa iti strici viata...
cricat
Postat pe 24 Noiembrie 2010 02:06
poate ca stie pentru ce...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 24 Noiembrie 2010 02:09
lasa mey... sa/si faca viata...

apoi vede ea..... 'pentru ce' :P
cricat
Postat pe 24 Noiembrie 2010 02:10
da' cine n-o lasa, mey?:O
:))
eu_geminy
Postat pe 24 Noiembrie 2010 02:22
Poate ca ar trebui intai sa mai mergi nitel pe la scoala, mai exact pe la orele de gramatica....ca din cate vad eu, nici scoala vietii nu ai absolvit-o nici pana acum...

In plus, metode exista...si mai soft, dar si mai dure...totul este sa vrei...iar tu inca mai oscilezi pentru ca daca iti doreai cu adevarat asta, nu treceau 4 ani....
matza_blanda
Postat pe 24 Noiembrie 2010 09:19
eu zic s-o cauti pe nevasta-sa si sa-i spui si ei ce framantari ai...
eladaela
Postat pe 24 Noiembrie 2010 09:23
ce dureri aveti, doamne unde esti sa le vezi ????????????


cum nu poti sa scapi de el, scriei corect o scrisoare de despartire, el o sa inteleaga ca a dat peste o culta si cocalarul dispare speriat, dar atata vreme cat esti certata cu gramatica e clar ca stie ca are o pitipoanca
casperphantom
Postat pe 24 Noiembrie 2010 09:28
De la: matza_blanda, la data 2010-11-24 09:19:36Poate ca ar trebui intai sa mai mergi nitel pe la scoala, mai exact pe la orele de gramatica....ca din cate vad eu, nici scoala vietii nu ai absolvit-o nici pana acum...

In plus, metode exista...si mai soft, dar si mai dure...totul este sa vrei...iar tu inca mai oscilezi pentru ca daca iti doreai cu adevarat asta, nu treceau 4 ani....



subscriu
anaROBERT
Postat pe 24 Noiembrie 2010 11:45
De la: loryb, la data 2010-11-24 00:44:09daca al iubesti si te iubeste de ce sa al parasesti daca creuo ca rezisti asa continua si vezi cum merg lucrurile eu .. amanta cea mai iubita femeie.... eu am fost cu un barbat insurat 9 ani si acum sintem inpreuna ma mir cum am rezistat .. lam iubit prea mult si nu vroiam pe nimeni numai pe a fost greu dar a meritat in 9 ani nu lam avut doar pe el



te contrazic si nu vreau sa fiu rea,nici macar sa par rea dar amantele pentru mine se numesc ''curve'' si crede-ma va veni o zi cand vei fi sotie iar sotul tau isi va face o amanta pentru ca asta este cursul vietii cu ce palma dai cu aia primesti.
te inseli,nu amanta este cea mai iubita femeie,daca ar fi asa sotul nu s-ar intoarce tot acasa,amanta este doar pentru placeri,face cu tine ce nu face cu sotia...si nu face cu sotia pentru ca ii este sotie si probabil mama copiilor lui si o respecta pe cand pe amanta o foloseste cum vrea...
anaROBERT
Postat pe 24 Noiembrie 2010 11:48
ana, "courva" este doar duomnul sot care-si inseala sotia!
amanta este doar naiva, ca sa nu-i spun altfel, ca nu vrea garbo sa-mi accepte postarea!
zambila
Postat pe 24 Noiembrie 2010 11:56
no, acuma vrei sa scapi de el... da' la inceput era bun?!...
sa nu-mi zici ca te-a "prostit"...:D
:)))

PS: faza aia ca "m-a dus cu zaharelu'...": e fumata demult.
eu_geminy
Postat pe 24 Noiembrie 2010 11:59
De la: zambila, la data 2010-11-24 11:56:08ana, "courva" este doar duomnul sot care-si inseala sotia!
amanta este doar naiva, ca sa nu-i spun altfel, ca nu vrea garbo sa-mi accepte postarea!



zambi,fiecare vede treaba din punctul lui de vedere....
eu pe sot in vad ''barbat''el incearca,daca fata ridica picioarele,lui ia iesit pasenta...pe cand amanta nu este deloc naiva,poate cu inca un gram de prostie in plus,stie in ce hora intra,sa ca acum sa nu planga sa joace pana la capat.
anaROBERT
Postat pe 24 Noiembrie 2010 12:04
De la: eu_geminy, la data 2010-11-24 11:59:36no, acuma vrei sa scapi de el... da' la inceput era bun?!...
sa nu-mi zici ca te-a "prostit"...:D
:)))

PS: faza aia ca "m-a dus cu zaharelu'...": e fumata demult.



Ge sa fim seriosi,amanta asta nu vrea chiar deloc o despartire ca daca vroia o facea direct si fara regrete si fara intrebari prostesti..
ei ii place, ca daca nu ii placea nu dansa dupa cum ii canta amantul asta al ei...
penibil.
anaROBERT
Postat pe 24 Noiembrie 2010 12:05
ana, cred ca nu m-am facut inteleasa...
ca amanta are partea ei de vina, asa e! ca o face intentionat sau nu, nu-s curioasa macar!
din punctul meu de vedere, "barbatul" poate sa se duca undeva cu datoriile lui cu tot, daca e cazul il leg cu funda si il trimit doamnei amante
pana la urma, nu ea mi-o promis mie fidelitate, ci duomnu barbat, este?
da' zic si eu, nu trebe sa fie nimeni de acord
zambila
Postat pe 24 Noiembrie 2010 12:15
De la: zambila, la data 2010-11-24 12:15:02ana, cred ca nu m-am facut inteleasa...
ca amanta are partea ei de vina, asa e! ca o face intentionat sau nu, nu-s curioasa macar!
din punctul meu de vedere, "barbatul" poate sa se duca undeva cu datoriile lui cu tot, daca e cazul il leg cu funda si il trimit doamnei amante
pana la urma, nu ea mi-o promis mie fidelitate, ci duomnu barbat, este?
da' zic si eu, nu trebe sa fie nimeni de acord


da,ai dreptate nu amanta ti-a promis fidelitate...
amandoi sunt vinovati dar din exterior o vezi vinovata mai mult pe amanta ca si-a bagat nasul in casnicia ta,cand de fapt vinovat ete barbatul ca a calcat stramb.
anaROBERT
Postat pe 24 Noiembrie 2010 12:18
eu am fost mintita si deaia am stat cu el ..daca stiam ca e insurat fii linistita ca nici nu ma uitam la el....si eu cand iam zis ca nu mai vreau sa continui cu el am luat o mama de bataie de doua saptamani nu mam ridicat din pat...si nevasta lui stie ca umbla dupa mine dar nu are ce sa ii faca ca sta cu ea doar pentru bani..nu are copii cu ea..si nevasta lui e nevasta cu reclamant .
garbo048449
Postat pe 1 Decembrie 2010 16:03
De la: garbo048449, la data 2010-12-01 16:03:11eu am fost mintita si deaia am stat cu el ..daca stiam ca e insurat fii linistita ca nici nu ma uitam la el....si eu cand iam zis ca nu mai vreau sa continui cu el am luat o mama de bataie de doua saptamani nu mam ridicat din pat...si nevasta lui stie ca umbla dupa mine dar nu are ce sa ii faca ca sta cu ea doar pentru bani..nu are copii cu ea..si nevasta lui e nevasta cu reclamant .
stai ca te bate maaai doamnaaa santeti proasta? pai te minte ...te bate si te mai si inseala cu nevasta .......scapaaa de eeeel
floare_cu_colti
Postat pe 1 Decembrie 2010 16:08
De la: garbo048449, la data 2010-12-01 16:03:11eu am fost mintita si deaia am stat cu el ..daca stiam ca e insurat fii linistita ca nici nu ma uitam la el....si eu cand iam zis ca nu mai vreau sa continui cu el am luat o mama de bataie de doua saptamani nu mam ridicat din pat...si nevasta lui stie ca umbla dupa mine dar nu are ce sa ii faca ca sta cu ea doar pentru bani..nu are copii cu ea..si nevasta lui e nevasta cu reclamant .


tu de politie ai auzit si de certificate medico legale ????ca inclin sa cred ca asta-i un fel de buricu targului, nu cumva esti din Piatra Neamt ???
casperphantom
Postat pe 1 Decembrie 2010 16:21
nu stiu de ce le place sa fie victime si nu lupta sa fie liberi si fericiti
floare_cu_colti
Postat pe 1 Decembrie 2010 16:27
lasitatea isi spune cuvantul, oricat de greu ar fi nu trebuie sa stea cu el, doar nu e el dumnezeu pe pamant
Laura_M
Postat pe 1 Decembrie 2010 16:30
se confunda lasitatea cu prostia,Laurici.
ce lasitate ca sta cu unu care e insurat,o minte si o si bate....tot tacamul...


m-ai facut curioasa,de 9 ani te minte?
ar fi curios ca tu in 9 ani sa nu te prinzi........
anyway scapa femeie de el,da-l pe mana politiei,fa ceva.....numai asa nu mai sta,decat daca iti place!
anaROBERT
Postat pe 2 Decembrie 2010 00:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
viata este un calvar...:( 1 De la: garbo067987 1 Martie 2011 12:22
Diferenta de varsta conteaza asa mult??? 42 De la: AMELYY 23 Iulie 2010 22:07
ajutor.... 19 De la: Jojolin 14 Septembrie 2010 04:58
singuratate in doi 35 De la: Cassey 9 Iulie 2009 14:40
ce sa fac?e doar o faza sau nu o mearga? 25 De la: bulish 14 Martie 2013 17:14
Setari Cookie-uri