E bine sa vorbesti cu strainii?

Ciresica daca urmaresti a doua mea postare ...exact asta am spus si dovada este evidenta. Unii chiar sunt obsedati de mine...E funny mai...trebuie putina mila
Simple_Stranger
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:52
strangere, ma-ta nu te-a invatat sa te stergi de muci? ca ma faci de rusine, papagale! te mai dai si cu numele meu pe aici, tampitule, de parca a fi tu e vreo onoare pentru cineva pe lumea asta!
MariusSarbuPerfectu
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:52
impresii, impresii...
Freya_
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:53
sa vezi tu gafe virtuale ce ai facut pana acum, it-istu lui peshte, cand te voi intalni la propriul tau loc de "munca", sa te iau de guler de ce folosesti numele meu
MariusSarbuPerfectu
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:54
Da este clar....Esti...cu adevarat obsedat (a).... Tine-o tot asa....sa nu ma uiti prea curand....devine funny acest site
Simple_Stranger
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:54
Te astept cu drag. Bulevardul Magheru nr 86. Cand doresti poti trece si intreba de mine. Numai ca nu stiu cum ai sa pleci. Probabil ...cu o amintire ce te va obseda si mai multa vreme....Eu nu ma ascund sub un monitor. Iar cine doreste intrevederi reale...cand doriti....cu placere
Simple_Stranger
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:56
da'ce-i pe Magheru 86?... sediu pentru "fetitzele" de pe Stefan Furtuna?! sau pt alea de la Opera? :)))))
eu_geminy
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:59
prostule, te vor aduce soferii mei sa te vad cat esti de destept. daca nu esti macar la fel de perfect ca mine, ai pus-o direct in ferentari, papagale
pe urma vei ajunge in stefan cel mare, cu "hai steaua" scris pe frunte
MariusSarbuPerfectu
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:59
Visezi destul de mult. Ok...te astept mai...se pare ca esti ruda si cu brusli si cu cichichan....hmmmm esti chiar zmeu...sper sa ai soferi buni ...soferi tai...ha ha ha ...mai ai putin si vi cu Ben10 Alien Forces.....Da-mi placi....nu de alta dar ai facut din mine un scop in viata si asta nu poate decat sa ma bucure. Aoleu bataia doare...uitasem...Sa nu ma uiti ...te rog....
Simple_Stranger
Postat pe 7 Septembrie 2010 20:01
Apropo vezi ca firma la care lucrez are un sediu si in Soseaua Pipera numarul fix 44. Poate sunt acolo....ca uneori am treaba si in sediul ala . Nu uita sa vi cu smenarii mooo.....aoleuuuu....intrebi de mine si iti raspund baietii , la cum esti chiar si fetele
Simple_Stranger
Postat pe 7 Septembrie 2010 20:05
Cat de penibili puteti fi!
Doara
Postat pe 7 Septembrie 2010 20:09
Tel/Fax 021.233.21.30 asta ca sa ai si unde sa ma suni. Incearca ....pun pariu ca nu ai sa rezisti unor tentatii...si cum ti-am mai spus...posibil ca gafele virtuale sa doara al naibii de tare ...real...soferii sa aiba masina buna...sa plece de la noi cu ea tunata....
Simple_Stranger
Postat pe 7 Septembrie 2010 20:09
Asa este doara ...suntem penibili...Eu nu stiu cum ti-ai dat seama. Tu ai studiat la o universitate particulara nu...Serios ...vezi ca-ti explodeaza mamaliga fetitza si apoi esti buna doar de momeala pentru pestishori
Simple_Stranger
Postat pe 7 Septembrie 2010 20:11
bai pacaliciule... intamplator, la nr. 44 pe Pipera, am un amic care e unul dintre sefuletzii United Motors (asa se cheama firma). Nu au nicio filiala pe Magheru, si nici fraieri ca tine in firma. vezi ca bagi din top, papagalule. hai pa.
eu_geminy
Postat pe 7 Septembrie 2010 20:11
ai copiat numarul de pe net, nu ca ai fi acolo.
eu_geminy
Postat pe 7 Septembrie 2010 20:12
Huh...cata intamplarea....hai ca ma surprinzi. A dracului intamplare...mai ce coincidenta...huhhh.....chiar asa....Mai sa te cred zau....Ai un amic exact acolo, desigur tu ai un amic chiar si pe Saturn....mai sa fie...exact acolo...ai un amic sau ai cautat pe google?
Simple_Stranger
Postat pe 7 Septembrie 2010 20:13
Oameni importanti Doruza, oameni de afaceri.
Noi muritorii de rind nu putem intelege felul in care VIP-urile economiei romane lucreaza, dar se pare ca asa ca pe Garbo.

In timp ce se tiganesc si se injura si se scuipa (virtual) au ejaculari precoce si se simt barbati.
Ciresica
Postat pe 7 Septembrie 2010 20:13
in mod sigur, nu e o intamplare ca esti un fraier... te-ai dat de gol la faza cu sediul de pe Magheru.:D
acuma da-te si luptator la antitero:PPP
:)))
eu_geminy
Postat pe 7 Septembrie 2010 20:17
Bai deci nu se poate...ce coicidenta grosolana...apropo vezi ca patronul de acolo are mai multe afaceri dar tu desigur sti asta. Pentru ca tu ai un prieten oriunde (imaginar desigur) ...mai bea o cinzeaca si apoi te pomeni ca suntem chiar colegi. bai sa fie ma dar ce coincidente...eu cred ca tu ai prieteni si la NASA. Precis ai un amic pe acolo, huh...si cand iti spun sa lasi obsesia pentru mine deoparte te superi. Vezi ca stau pe bulevardul basarabia...pun pariu ca ai ca amic un vecin ceva...nu de alta dar esti...prea tareee
Simple_Stranger
Postat pe 7 Septembrie 2010 20:26
Ciresica VIP-urile economiei sunteti voi...votantii lui Basescu...Dovada clara a acestui lucru este timpul vesnic ce-l stati pe internet si cunostintele vaste indiferent de domeniu. Voi stiti tot de la facerea lumii pana la cele mai mari mistere ale stiintei moderne. Mai am putin si aflu ca ne cunoastem din lumi paralele
Simple_Stranger
Postat pe 7 Septembrie 2010 20:29
parca tu ce-ai sa zici acu...:P
ia nenica si bate campii cat vrei, pe mine m-ai lamurit.:))

ar mai fi ceva de spus:

te juri pe maicutza ta ca sunt un "alcoolic" si un "ratat", este?...:P
bun, atat am mai vrut sa stiu.:

hai ia-ti viteza ca nu stii nimic despre nimeni.:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 7 Septembrie 2010 20:30
Desigur nici nu-mi doresc sa stiu ceva despre unul asemeni tie sau a multora de pe aici. Barosane, pe mine ma lasa rece inventiile tale la fel de mult cum ma lasa rece cand anumiti indivizi imi fura pozele , isi creeaza conturi cu numele meu sau au colegi fix unde lucrez eu. Eu nu ma ascund ...v-am dat orice fel de date. Pentru mine sunteti decat o adunatura de prosti si oamenii asemeni voua nu fac doua parale in lumea reala. Ca as lua bataie asa cum amenintati...va astept....bataia doare...dar cum v-am mai spus....Realul nu se manevreaza din taste.

PS-ati fi putut avea o reactie omeneasca si altfel ar fi stat treaba ....Stiti voi, exista si oameni ce nu accepta trasul de sireturi, aruncatul in penibil si hahaiala fara rost. Va doresc o seara frumoasa.
Simple_Stranger
Postat pe 7 Septembrie 2010 20:36
cu tine, nu e cazul.
de behait ca tine nu e greu, dar... e pierdere de vreme.
nu stiu cine si-ar dori amici ca tine.
ai muscat-o. :)))
eu_geminy
Postat pe 7 Septembrie 2010 20:39
Doara dar tu suferi de o boala anume? Serios nu te-a bagat nimeni in seama...de ce te bagi cu fortza....?
Simple_Stranger
Postat pe 7 Septembrie 2010 20:40
Mai baiatule tu nu esti in stare sa legi nici macar o singura fraza si orice spui suna ''cocalareste''. Nu ai cum sa afirmi ca esti nici macar la nivelul unui licean aflat la pubertate. Iti inteleg frustrarile, dezamagirile, esecurile dar nu sunt femeie sa-mi plangi pe umeri si sa ma prefac ca te inteleg. Fa diferenta si nu-ti mai pierde vremea cu mine. Nu ar fi frumos ca tu ''baiat destept'' sa ma ignori pur si simplu. Eu pun un topic voi dati navala ceea ce dovedeste ca aveti o obsesie pentru mine, sau te pomeni ca ma indragiti
Simple_Stranger
Postat pe 7 Septembrie 2010 20:44
:))))))))))
eu_geminy
Postat pe 7 Septembrie 2010 20:45
Iar acum razi ca un prost in targ...tipic pentru un om cu educatie, destept, elevat ce cunoaste numai patroni si se invarte in cercuri ale oamenilor de afaceri.....Chiar te compatimesc. Esti ...fara scapare.... Pacat ca realitatea este cruda...vezi ca luna asta trebuie sa faci economii sa-ti achiti factura la net....Ca aia se plateste si naiba la valoarea ta....dusmanii-ti poarta pica...nu are valoarea ta
Simple_Stranger
Postat pe 7 Septembrie 2010 20:48
:))))))))))
eu_geminy
Postat pe 7 Septembrie 2010 20:48
Iar daca cineva ce detine un anumit grad de educatie si vrea sa vada cum arata definitia prostiei in viata ....abordati individul de mai sus....e incredibil omul, stie sa minta dar o face patetic si desigur el e miezul din nuca seaca. Amuzament maxim in gradina zoologica omeneasca iar internetul ....furnizeaza asa ceva....Incercati-l o sa ramaneti placut surprinsi de hidra prostiei ce traieste in el.
Simple_Stranger
Postat pe 7 Septembrie 2010 20:51
:))))))))))
eu_geminy
Postat pe 7 Septembrie 2010 20:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dak imi puteti spune parerea voastra 7 De la: me_reloaded 15 Octombrie 2010 17:35
merita sa aibe un tata ca el? 244 De la: garbo215201 25 Iulie 2011 00:22
rejuvenare faciala 5 De la: garbo_10158 19 Ianuarie 2013 09:24
Buna seara 1 De la: garbo_493339 30 Septembrie 2018 20:25
cum sa fac sa se lase de baut? 77 De la: BABYBOGDY78 21 Septembrie 2013 12:23
Setari Cookie-uri