vreau doar parerile voastre

"..amaratule, ai invatat sa pui cratima ? nu-i de mirare ca te-a lasat nevasta.."


bre..,si io care credeam ca le-am vazut pe toate..
unde e legatura distrus-o..?
roby_cado
Postat pe 5 Septembrie 2010 13:58
....de unul singur cand sunt doi.....

asta am vrut sa spun.
garbo165600
Postat pe 5 Septembrie 2010 13:58
De la: KNIGHT_31, la data 2010-09-05 13:57:34
De la: Freya_, la data 2010-09-05 13:53:10thorele, mai bine vaduva ori fata batrana, mai, decat cu un barbat prost si frustrat la casa
daca te prind, sa vezi ce ti-o iei



TU ESTI FATA BATRINA ?



nop..,a reusit sa-si ingroape "comoara" de barbat..,si acum e in cautari..
'ete..,cica are o "misie" importanta..
o potentiala viitoare "comoara"..
roby_cado
Postat pe 5 Septembrie 2010 14:04
Cavalere, matale stii sa citesti printre randuri? Ori stii macar sa distingi o vorba cu talc de realitate? :
Thor_again
Postat pe 5 Septembrie 2010 14:05
thore, platesc bine
emory
Postat pe 5 Septembrie 2010 14:12
emory, notat
da' vezi ca eu lucrez la negru, de cand cu statul asta basesciano-udrean asa ca daca vrei factura, sa imi spui din timp
Thor_again
Postat pe 5 Septembrie 2010 15:11
De la: Freya_, la data 2010-09-05 13:48:21
De la: roby_cado, la data 2010-09-05 13:46:36
repet..distrus-o...


amaratule, ai invatat sa pui cratima ? nu-i de mirare ca te-a lasat nevasta

nu, am considerat ca-i mai bine sa-mi schimb postarea, amaratu-i amarat, pana moare..


sunt - am nevoie de profesor de gramatica - nu inteleg cum e cu asta:

"o distrus"? eu sunt confuza rau ca stiam asa: "o/un distrusa/distrus", una la mana si doi la mana, eu stiam regula asa:

substantivele. cazul vocativ (adic atunci cnd strigi... de genul "mi, animalule!"), genul feminin.

idealisto! suprcioaso! urto! frumoaso! nu idealist-o! suprcioas-o! urt-o! frumoas-o!

partea aia cu "-o" se aplic atunci cnd cuvntul de dinainte este un verb i se refer la ceva de gen feminin, de exemplu "uite-o!" (pe ea).

Da' se vede treaba ca sunt ignoranta rau, da' rrrrrrrrraaaaaaaaauuuuuuuu!!!!!!!!!!

panty_C
Postat pe 5 Septembrie 2010 15:12
Traiesc ce traiesti tu.Te inteleg foarte bine.Dar de ce intodeauna raspunsul si problemele sunt la noi?Sotul meu cu siguranta a avut pe cineva.Nu l-am controlat dar...o femeie simte.Tot ce este de facut in casa fac singura, el nu are timp niciodata.AM SI EU UN BAIAT DE 15 ANI. Mi-e drag ca lumina ochilor, este un copil care se maturizeaza inaite de vreme.Il doare sufletul ca tatal lui nu este alaturi de noi, ca tot ce este de facut in casa fac eu si el (sotul) nu participa.Mereu obosit cand este acasa ,iar comunicarea lasa de dorit.Tot ce spun este interpretat, orice stire aud la televizor, n-am inteles-o bine( desi este adevarat ce spun).Durerea mare este ca nici nu se uita in ochii mei cand vorbesc( si Doamne ce putin ii vorbesc),nu sta la masa cu noi ,mananca in picioare in graba.Ce sa mai, ar fi multe de spus, dar cu ajutorul lui Dumnezeu sper sa trecem si peste asta.Poate ii ceva de moment sau......
kamyvarga
Postat pe 5 Septembrie 2010 15:13
De la: Freya_, la data 2010-09-05 13:53:10thorele, mai bine vaduva ori fata batrana, mai, decat cu un barbat prost si frustrat la casa
daca te prind, sa vezi ce ti-o iei


subscriu!
panty_C
Postat pe 5 Septembrie 2010 15:13
asa, asa, felino, subscrii, ha?
adica, si tu, Brutus?
esti de acord cu Freya, sa mi-o iau cand ma prinde, da?
Thor_again
Postat pe 5 Septembrie 2010 15:19
Mda, sa ma refer si eu la subiect - parerea mea este ca exista o amanta

Thorele eram sigura - daca as ghici asa si la LOTO... da' daca tii neaparat, te pot ajuta - sa ti-o iei
panty_C
Postat pe 5 Septembrie 2010 15:22
Eu cred ca si-a gasit o amanta! Nu-l cicali lasa-l in pace chiar daca e foarte greu o sa iasa totul la iveala!
ingridtecsi
Postat pe 5 Septembrie 2010 15:26
Kami,
nu ca m-as bucura, ca treci si tu prin ce trec eu, ci doar ma bucur ca intelegi. Sti cum e. Al meu mananca la masa, dar niciodata nu ajunge nici daca il sun ca am terminat masa sa vina sa manance impreuna cu noi, el vine dupa 30, 40 de minute uneori dupa o ora. se pune la masa si asteapta sa fie servit. El munceste. Da, stiu eu sunt vinovata ca asa l-am invatat. dar acum prea tarziu sa-l dezvat, mult prea tarziu. Si eu cu fiul meu fac tot ce trebuie in casa, am noroc ca al meu e mare, siface ca un barbat adevarat lucrurile, dar mi-e mila de el ca in loc sa faca impreuna cu taicaso tot, el face singur, si cand vine Domnu acasa si zice ui ma tata ce am facut, in loc sa zica da, ai facut bine sau bravo, el intodeauna ii baga de vina, ca aia nu asa trebuia facuta, sau ailalta a facut-o gresit. Cunosc sentimentul tau si stiu cum e.


thor, nu vreau factura ca am un maldar aci de inregistrat, asa ca ma multumesc fara
emory
Postat pe 5 Septembrie 2010 15:29
it vei raspunde singura in functie de relatia dintre voi doi[intima],orice femeie simte cand barbatul o inseala,sau cand barbatul ajunge la andropauza evita femeia,sau...........discutam data viitoare.pa
aradhana
Postat pe 5 Septembrie 2010 15:52
draga mea, eu cred ca trebuie sa ai rabdare cu el, sa-l intelegi
este o perioada care va trece si atunci vei vedea ca lucrurile intra in normal, poate ca fiecare dintre noi ne manifestam altfel in functie de varsta si de nivelul social
sotul tau probabil simte acum ca vrea ceva mai mult, financiar vorbind (ptr.familie) mai ales ca probabil a intrat intr-un rand de clientela facuta ptr.ocupatia lui
din pacate ptr. alte femei, sunt soti care nu vor sa munceasca si ele muncesc cel mai mult in familie nici macar nu au timp sa se gandeasca la altceva, nu este cazul nostru bineanteles, insa vreau sa-ti spun ca de cele mai multe ori nu le putem avea chiar pe toate
iti doresc multa rabdare si intelegere in familie
potra_elena
Postat pe 5 Septembrie 2010 16:03
la mine tot cam aceast poveste cu diferenta c noi lucrm mpreun deci din 24 -28 de ore mpreun .......... si totusi att de departe unul de altul ...fiecare cu treaba lui ...dimineata la 05 plecm deacas si seara trziu ajungem acas.......fetele de multe ori doar dormind le vedem ...deci foarte des se ntmpl c nu mai avem subiect comun sau abia asteptm s ne retragem fiecare cu ce-l doare ........ dar cel mai dureros este c fetele ncet ncet nu ne mai cunosc ............... asta-i viata oare ?? pentru a tri ntr-un mod decent trebuie s renuntm la cte ceva ?? ncearc si tu s-l ajuti cu ceva ..........s zicem nu -l invita la cumprturi .... s cheltuiti banii pe care-i cstig din greu .....mai bine creaz acas o harmonie n care s-l astepti s simt c-i iubit .......c banii si stresul omoar familia !! noi sntem mpreun tot timpul ....dar totusi att de departe !!
wachtler
Postat pe 5 Septembrie 2010 16:08
De la: emory, la data 2010-09-05 14:12:04thore, platesc bine


mai bine ai pune banii aia la ciorap,bre...pt zile negre..
preci
Postat pe 5 Septembrie 2010 16:21
'tz-ar ghinda a dreaq, preciulico!
can' s-o pun si io d-o afacere, te bagasi tu sa-mi strici lipeala!
Thor_again
Postat pe 5 Septembrie 2010 16:24
De la: roby_cado, la data 2010-09-05 14:04:21
De la: KNIGHT_31, la data 2010-09-05 13:57:34
De la: Freya_, la data 2010-09-05 13:53:10thorele, mai bine vaduva ori fata batrana, mai, decat cu un barbat prost si frustrat la casa
daca te prind, sa vezi ce ti-o iei



TU ESTI FATA BATRINA ?



nop..,a reusit sa-si ingroape "comoara" de barbat..,si acum e in cautari..
'ete..,cica are o "misie" importanta..
o potentiala viitoare "comoara"..



[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/2560/2560725uiah8bkovg.gif[/img][/url]
KNIGHT_31
Postat pe 5 Septembrie 2010 16:35
daca nu castig si io,sa nu castige nimenea...
preci
Postat pe 5 Septembrie 2010 16:41
pai cum bre, mamica, tu crezi ca m-as fi bagat la castig fara sa-ti dau dreptu'?
doar stii ca ce-i al tau, e pus deoparte...
Thor_again
Postat pe 5 Septembrie 2010 16:43
ma scuzati ca ma bag si eu asa, dar cum am auzit de castig, mi se trezi neuronul ,ce se castiga lume aici ?
giul1a
Postat pe 5 Septembrie 2010 16:46
experienta
panty_C
Postat pe 5 Septembrie 2010 16:50
macar e una placuta?
giul1a
Postat pe 5 Septembrie 2010 16:54
alo-alo! deja va bagati cam multe la castig!
io nu am invatat decat tabla adunarii si a inmultirii... cu scaderea siimpartirea stau mai prost
asa ca sa va luati gandu'
Thor_again
Postat pe 5 Septembrie 2010 16:56
thor eu vreau totul sau nimic
giul1a
Postat pe 5 Septembrie 2010 16:59
iote ce de oportuniste,nene...
nu dadea,corinache!
preci
Postat pe 5 Septembrie 2010 17:00
imi pare-aim sori, giulio... d-alea n-am
Thor_again
Postat pe 5 Septembrie 2010 17:01
numa' gura de voi, bre!

hai sa ne luam la intrecere, na - fara concurenta nu exista calitate!

adica ce, io nu pot fi "detectiva"?

las' ca va arat io voua, zgarcelor!
panty_C
Postat pe 5 Septembrie 2010 17:04
dar ce ai thor?
giul1a
Postat pe 5 Septembrie 2010 17:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am nevoie de un sfat.. 43 De la: buna01 9 Februarie 2010 14:31
Ce se intampla? Vrea sa ma paraseasca? 64 De la: garbo_405132 13 Octombrie 2014 07:56
Clarviziune, cartomantie 2 De la: reyya 21 Ianuarie 2010 02:24
Dilema 21 De la: tutankhamon 21 Iunie 2009 20:42
Compatibilitate 93 De la: ciresica21 12 Septembrie 2009 17:38
Setari Cookie-uri