sa il iert sau nu..am gresit la subiect:D

acelasi mesaj de mai jos:D
voik
Postat pe 9 Iunie 2009 14:21
sa te tii dezbateri acuma...
zambil
Postat pe 9 Iunie 2009 15:36
gabitzza
Postat pe 9 Iunie 2009 15:44
eu zic asa:

jos nu e bine; cel putin , pentru subiect. macar pe un pat, acolo, ceva . nu crezi ca il dor coastele cand o face numai la parchetul gol? si apoi, poate sufera de lombosciatica. cred ca subiecta poate sta deasupra. asta in cazul cand, are macar vreo 60 kile. de la 8o in sus, iar e rau. il tufleste pe ala si-l turteste, de-i merg fulgii. e posibil pe o coasta dar iar e rau pentru vertrebre. clar pozitia cea mai buna e cu perna sub si anume fund
si_totusi
Postat pe 9 Iunie 2009 16:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CINE ESTE VINOVAT...? EU SAU EL????? 69 De la: Thor_again 14 Martie 2011 16:07
despre barbati 60 De la: garbo289250 18 Octombrie 2012 21:26
CE ALEGI IN VIATA? 15 De la: FIDELE 10 Aprilie 2012 23:27
Relatia mea.... 400 De la: Jojolin 14 Septembrie 2010 04:38
eu sunt 0 De la: 19 Iunie 2010 14:12
Setari Cookie-uri