vreau doar parerile voastre

De la: ameno, la data 2010-09-14 14:12:26da benzina cine-o pune


gasim un sponzor ca suntem fete istete
tusi_Oli
Postat pe 14 Septembrie 2010 14:17
eu dau de benzina...tot trebuie sa fac cinste... dar sa nu ramanem fara tortul de inghetata pana la sibiu
cred ca ajung eu mai repede din bucale....
anmari
Postat pe 14 Septembrie 2010 14:17
De la: nazirra, la data 2010-09-14 14:17:09mai padre....nik nu stii....esi la sosea...si il rogi pe unu cu tiru sa te tracteze!!!!!!!!!!


bravo naziiiii
stam cu sticla pe marginea soselei si zicem ca am ramas in pana sa ne dea asa un doi litri pana la primul peco
daca reusim sa oprim 10 tiruri facem rost de 20 de litri ca soferii de tir este baieti buni si nu lasa fetele pe jos asa ca o sa ne ajute
tusi_Oli
Postat pe 14 Septembrie 2010 14:20
corect!!!!!!!!!iote veata te invata!!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 14 Septembrie 2010 14:22
De la: nazirra, la data 2010-09-14 14:17:09mai padre....nik nu stii....esi la sosea...si il rogi pe unu cu tiru sa te tracteze!!!!!!!!!!

na pai.....imi pun fusta mini
ameno
Postat pe 14 Septembrie 2010 14:22
nazi, topic de cioco???
hai ca m-ai facut sa rad!


si-un cimpandel la plasa de 1 leu nu vrei?
zambila
Postat pe 14 Septembrie 2010 14:24
nu bre....lasate asia .....
nazirra
Postat pe 14 Septembrie 2010 14:24
ihi....topic sau toples????????
nazirra
Postat pe 14 Septembrie 2010 14:25
zambilicu....ciupandelu nu l mai refuzi dupe o virsta!!!!!!!!!!!ada l am zis!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 14 Septembrie 2010 14:26
zambilico eu vreau vreo doua sacose da sa nu dee pe afara ca sar sacalele pe mine
ameno
Postat pe 14 Septembrie 2010 14:27
bre padre....la sacose d alea albe cu dunji avem numa chineji!!!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 14 Septembrie 2010 14:28
clar! si doi chineji fac cat un cipandel
zambila
Postat pe 14 Septembrie 2010 14:31
ce sacose fetiliiii cum sa-l punem in sacose.... da ce il caram transat pe bietul cipendel eu il vreau intreg sa-mi danseze o tara si mie daaaaaaaaaaaaa
tusi_Oli
Postat pe 14 Septembrie 2010 14:32
pai iti dam si tie din ce ramane fiecare isi ia ce vrea!!
veniti la cipandeliiiiii cipandeliii mai avemmmmmm
ameno
Postat pe 14 Septembrie 2010 14:34

nu mai poci de ras cum adica mie imi dati ce ramane io vreau unul intreg poa'sa fie doi chiar din aia mai mici ca nu ma supar dar nu vreau numai o bucatica
tusi_Oli
Postat pe 14 Septembrie 2010 14:38
vesnica hamesita
ameno
Postat pe 14 Septembrie 2010 14:39
intreji nu mai avem!!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 14 Septembrie 2010 14:42
nu mai sunt intregi dar ce le-ati facut
tusi_Oli
Postat pe 14 Septembrie 2010 14:45
cini brei... nuoi??????????nik!!!!!!!...i am lasat la bara!!!!!!!
nazirra
Postat pe 14 Septembrie 2010 14:46
credeam ca i-ati facut franjuri deja ce bine ca sunt la bara ca numai asa imi poci spala si io ochiii
tusi_Oli
Postat pe 14 Septembrie 2010 14:49
daca iese nazzi la sosea cu igarii luciosi face rost de o cisterna de benzina..
eladaela
Postat pe 14 Septembrie 2010 14:50
ameno
Postat pe 14 Septembrie 2010 14:52
fetele am plecat am ras de mo luat cu lesin sis daca intarzii mergi tu dupa Bibi CLAR te roggggg te tarrr din aeroport
ameno
Postat pe 14 Septembrie 2010 14:56




==================
office_salinasusesi_ro
Postat pe 15 Septembrie 2010 12:05
ma numesc marcel sunt din calarasi si lucrez la o firma ca sofer numa pe acte .dar eu sunt universal aici la firma . k exemplu eu am lucrat 14...16 ore pe zi, pe excavator,woola camion 8x4 sau buldoexcavator.turism nu am,bani nu am,ex sotia decedata si copil mic de crescut adica la gradinita. sunt recasatorit de curind dar.......nu e k mama lui.parerea mea e sa ai grije de ei, accepta stilu lui de munca si programul si va fi ok. cel pentru viata conjugala apeleaza la un medic.......stii tu mai bine k mine. va urez o caznicie fericita




garbo021173
Postat pe 17 Septembrie 2010 19:11
Fiecare este arhitectul propriului viitor. Appius Claudius

Daca ai sa sari la el cu reprosuri si ai sa-i induci ideea ca te inseala asta se va intampla. Gandeste-te ca sotul tau va vrea binele, acorda-i intelegere , poate fi si o alta cauza nu neaparat ca are pe altcineva. Nu stiu de ce dar am impresia ca problema e la tine. Am mai intalnit situatii de genul asta si a trebiut barbatul sa plece de acasa ca nu si-a putut convinge nevasta ca nu are pe nimeni. Te intreb, ai servici, cat de ocupata esti, oricum sfatul meu este sa te gandesti bine sa nu iti distrugi casnicia pana nu esti sigura . Tu iti cunosti sotul cel mai bine dar fie vorba intre noi ca uneori , si poate fi si oboseala , se poate sa nu aiba pofta de sex. Cauta bine in sufletul tau , renunta la suspiciuni si vei obtine raspunsul cel bun.
miorita
Postat pe 18 Septembrie 2010 22:17
Daca munceste mult trebuie sa aduca si bani multi? Aduce bani? da?, atunci nu prea este nimic de spus!
Nu? atunci este o problema
Oricum , nu renunta usor la o casnicie unde exista o casa, masini si un copil, mai gandeste-te!
miorita
Postat pe 18 Septembrie 2010 23:40
De la: emory, la data 2010-09-04 16:20:46as vrea sa-mi spuneti parerea voastra.
o sa va spun povestea mea in cateva randuri.
Sunt casatorita de mai multi ani, am un baiat mare de 19 ani. de ceva timp, de un an si ceva incoace, viata noastra de familie e varza, nu, ca mai demult a fost mai bine, dar a fost mai bine ca acum. Sotul meu pleaca dimineata si se intoarce seara, pleaca la 7-8 dimineata si vine sera la 22-23. E instalator si zice ca are ff mult de munca. Serviciul lui e de asa natura incat trebuie sa plece 2 zile acolo si in a treia zi revine, sta 4 5 zile acasa si pleaca din nou. Depinde cum ii pica tura. In cele 4-5 zile cand sta acasa de fapt nu e acasa numai noaptea tarziu, ca la hotel, mananca doarme si cam atat. Alte activitati de famile nu are. Sa mergem la cumparaturi, sa iesim undeva, sa facem si noi ce face o familie, sau sa vb. Vine seara foarte obosit si doarme. Am incercat sa discut cu el, frumos, dar degeaba, zice ca viata e grea si ca trebuie sa munceasca, ca eu sunt nebuna, ca nu ma intelege, ca daca vreau sa ies el nu ma opreste. Daca ii spun hai sa mergem la cumparaturi, zice ia baiatu si mergi, eu nu am timp. Voua vi se pare asta viata de familie? Mi-a spus ca da, asa fac si alti barbati, doar ca eu vreau sa stea toata ziua cu mine, si ca el nu poate ca are treaba. Avem casa, 2 masini, tot ce ne trebuie pt un trai decent, dar el nu si nu ca mai trebuie ceva...ce? nu stiu.
Astept parerile voastre, oricare ar fi ele.
Multumesc



[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/2131/2131517ks48idibnw.jpg[/img][/url]
KNIGHT_31
Postat pe 19 Septembrie 2010 01:35
Ceva aproape asemanator mi s-a intimplat si mie cu 25 de ani in urma,dar am depistat repede si ea caci era ea s-a dus in soarta ei.In legatura cu ce spui tu draga prietena de suferinta treaba este foarte simpla inca de la inceput ai avut incredere oarba in sot si i-ai dat posibilitatea fara sa vrei de a-si face alte relationamente.De exemplu daca te iubea cum spunem toti,in timpul acestei casatorii el avea grija de familie,dar toata povara a cazut pe umerii tai:aprovizionare ,economii,plata celor zilnice,cresterea copiilor,etc.De la inceput si-a aratat interesul material nu afectiv,si invocind ture,schimbari de program etc,inseamna ca de la inceput a avut amante ceea ce l-a desinteresat total de problemele familiare,asta se putea vede fff bine,caci inainte de 89 era munca cu adevarat nimeni nu stia de weeck end placut,dupa 90 au aparut fetitele cu curaj si dornice sa toace banii celor ca sotul tau.Problema e radicalismul adica divortul ramii tu cu casa si copii care deja au inteles ei mai bine ce se petrece, si lasa-l pe el cu turele si trimetel la hotel ,in felul acesta scapi de o grija ,si poti sa te ocupi si de tine ,caci vine timpul o data cu inaintarea virstei cind vrei liniste ,vrei locul tau,si lasa-l caci ai suferit destul-normal el nu o sa vrea caci va pierde femeia de serviciu(scuza-ma ca spun asa)si hotelul unde nu plateste nimic,nu trebuie sa alegi mult caci inchizind ochii ai pierdut cea mai frumoasa epoca a vietii,si fa-i o surpriza cu divortul pe masa ,asta daca nu este violent si consulta un avocat-caci el scuze si fuga de raspundere va invoca in restul vietii-iti doresc succes si sanatate sa poti rezolva situatia care este simpla schimpa incuietoarea si trimetel sa faca ture ca viata e grea
tiberiosaraiva
Postat pe 19 Septembrie 2010 08:55
De la: tiberiosaraiva, la data 2010-09-19 08:55:46Ceva aproape asemanator mi s-a intimplat si mie cu 25 de ani in urma,dar am depistat repede si ea caci era ea s-a dus in soarta ei.In legatura cu ce spui tu draga prietena de suferinta treaba este foarte simpla inca de la inceput ai avut incredere oarba in sot si i-ai dat posibilitatea fara sa vrei de a-si face alte relationamente.De exemplu daca te iubea cum spunem toti,in timpul acestei casatorii el avea grija de familie,dar toata povara a cazut pe umerii tai:aprovizionare ,economii,plata celor zilnice,cresterea copiilor,etc.De la inceput si-a aratat interesul material nu afectiv,si invocind ture,schimbari de program etc,inseamna ca de la inceput a avut amante ceea ce l-a desinteresat total de problemele familiare,asta se putea vede fff bine,caci inainte de 89 era munca cu adevarat nimeni nu stia de weeck end placut,dupa 90 au aparut fetitele cu curaj si dornice sa toace banii celor ca sotul tau.Problema e radicalismul adica divortul ramii tu cu casa si copii care deja au inteles ei mai bine ce se petrece, si lasa-l pe el cu turele si trimetel la hotel ,in felul acesta scapi de o grija ,si poti sa te ocupi si de tine ,caci vine timpul o data cu inaintarea virstei cind vrei liniste ,vrei locul tau,si lasa-l caci ai suferit destul-normal el nu o sa vrea caci va pierde femeia de serviciu(scuza-ma ca spun asa)si hotelul unde nu plateste nimic,nu trebuie sa alegi mult caci inchizind ochii ai pierdut cea mai frumoasa epoca a vietii,si fa-i o surpriza cu divortul pe masa ,asta daca nu este violent si consulta un avocat-caci el scuze si fuga de raspundere va invoca in restul vietii-iti doresc succes si sanatate sa poti rezolva situatia care este simpla schimpa incuietoarea si trimetel sa faca ture ca viata e grea

@tiberiu draga tu esti barbat , da?1
si sotul meu ( e drept pina in 30 de ani si-a cam facutde cap ) dar are o meserie care necesita un anumit program (ca si al ei) deci nu poti duce totul numai intr-o extrema si nu poti sti daca ea nu are nici o vina , ma uimesti oricum/ , intr-o famiie nu ai cum sa stii care-i vinovatul principal , decit numai daca esti f. bun prieten cu fam respectiva si nici macar atunci , noi nu putem decit sa dam niste sfaturi si niste sugestiii nu putem fi decizionali, atita timp cit nu cunoastem decit un personaj cel care ne cere sfatul 1
angin
Postat pe 19 Septembrie 2010 22:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un sfat va rog 5 De la: tutankhamon 3 Februarie 2010 14:11
iubire fara sex 53 De la: mady 20 August 2009 01:49
cate compromisuri putem duce? 44 De la: dolly69 17 August 2011 13:21
VIRUSUL HPV imi distruge viata 8 De la: garbo015564 27 Septembrie 2009 12:55
e bine sa parasesti,cand u mai simti iubire?? 115 De la: lacramioaracrengi 20 Iunie 2011 20:37
Setari Cookie-uri