iubesc un baiat..el iubeste pe altcineva....

kiar nu stiu ce sa ma fac...fara sa vreau am inceput sa tin la el,sa-l iubesc...ce e mai rau ca totul a inceput dintr-o aventura,care a continuat si care nu se mai termina.El sta cu o fata,era cu ea cand noi ne-am cunoscut.chiar nu stiu ce sa fac,cum sa termin toata chestia asta..nu pot sa-i spun gata ca il iubesc,cu toate ca pe o parte sunt constienta ca el sta cu mine numai ptr a se culca si cu cealalta ca o iubeste...
gabriela86_b
Postat pe 22 Iunie 2010 01:13

Spune-i, vezi cum reactioneaza si apoi ia o decizie!
AMELYY
Postat pe 22 Iunie 2010 01:22
mi`e frica...sigur la cealalta nu renunta..si mi`e frica ca ma lasa..
gabriela86_b
Postat pe 22 Iunie 2010 01:23

Daca-ti place sa ai in frunte numarul doi, daca numai atat meriti, daca vrei sa te joci cu propriu-ti timp, mergi mai departe.
O sa vina ea vremea de-o sa dai cu capul.
AMELYY
Postat pe 22 Iunie 2010 01:28
nu stiu de ce sau cum...dar incep sa cred k am parte numai de suferitanta....e a doua cand trec prin asa...parc`o caut...sunt fericita pot sa spun numai cand sunt cu el,cand pleaca parca raman intr`o camera inchisa,plina d durere...kiar am ajuns sa rad singura de mine cat de slaba pot sa fiu,sa nu pot spune gata.parca`mi place sa sufar..pana akm credeam ca banii sunt totul,dar vad ca nu..daca nu ai dragoste,sa iubesti si sa fii iubit,sincer n`ai nimic.ma uit in jur si parca`l vad si e greu cand stiu ca acum poate e cu cealalalta..
gabriela86_b
Postat pe 22 Iunie 2010 01:45
Da. O cam cauti.
Doara
Postat pe 22 Iunie 2010 05:59
Oricum, cineva din povestea asta trebuie sa piarda.Decat mai tarziu mai bine acum pui capat acestei relatii, de fapt pt el este o aventura.Lui i convine situatii caci are doua refugii.
alex2007
Postat pe 22 Iunie 2010 07:12
asa se intampla cand tocurile sunt pe tavan prea repede.

si_totusi
Postat pe 22 Iunie 2010 08:08
Mai, nu stiu daca asta e o regula. Poate sa te iubeasca si daca le ridici din prima, la fel cum poate sa nu te iubeasca si daca le ridici dupa nu stiu cat timp. Nu stiu de ce depinde. Cred ca-i vorba de persoana si de ce transmite ea.
Doara
Postat pe 22 Iunie 2010 08:48
ai dreptate dar, oameni suntem si ce obtinem fara efort, nu consideram ca are valoare.
si_totusi
Postat pe 22 Iunie 2010 08:58
tocmai asta e...ma gandesc ca daca as fii decat o simpla aventura ptr el,m`ar fi lasat d mult...dar nici el nu vrea sa terminam...
gabriela86_b
Postat pe 22 Iunie 2010 11:43
mda, asta cu "daca eram o simpla aventura ma lasa demult" e un argument fals. Incerci sa te convingi ca ar simti ceva pt tine.
De fapt, o aventura poate sa tina mult si bine cit timp nu implica nici o complicatie. De ce sa te fi lasat, in fond? Probabil vine cind are chef, pleaca cind are chef, si ce motiv ar avea sa puna punct? Daca omu'are timp liber... si stie ca tu esti disponibila oricum...
quasaria
Postat pe 23 Iunie 2010 01:02
asta asa e....dar nu stiu cum sa fac,sa am curajul sa pun punct,sa termin odata...
gabriela86_b
Postat pe 23 Iunie 2010 15:18
de ce sa pui punct?? ai incercat sa il faci sa fie al tau???sa renunti nu e totul....eu consider k sunt momente in viata knd fericirea ta e mai importanta dekt fericirea celor din jur....cat de greu iti sa iubesti un barbat insurat??sa te gandesti seara k e cu ea in pat....ai fi dat orice sa fii in locul ei....viata nu e asa cum crezi tu....jtiu k te doare sufletu sa nul poti avea...fa cumva sa iti fie si tie bine....
gatytabb
Postat pe 28 Iunie 2010 19:52
Draga fata,,,,,,,,,,,,,,esti o aventura!!Pt, el,,,,cand cealalta are probleme,,esti tu la bara!!!!!! Daca, te ar iubi cu adevarat,ar fi cu tine si ar renunta la cealalta! Daca ti place sa fii pe post de fraiera, unde sa si goleasca el membru este problema ta si nuuuuuuuuu te plange! Sa nu ti lase si un cadou cu cap!!((un bebel) Tu te ai bagat in relatia lor,,de era invers ti ar fi placut!!
Jojolin
Postat pe 18 August 2010 00:32
Jojolin
Postat pe 21 August 2010 22:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 7 De la: Jojolin 14 Septembrie 2010 04:24
cosmetice de lux 6 De la: garbo036965 12 Decembrie 2009 22:20
relatie avand la baza o minciuna- 9 De la: Dor_marunt 18 Mai 2010 19:13
Ce sa fac in continuare? 44 De la: roby_cado 19 Iulie 2011 17:36
sentimente ascunse 2 De la: Alexxandra 9 Martie 2010 18:41
Setari Cookie-uri