Cate ceva despre ''Prostie''

De la: tutankhamon, la data 2010-09-18 22:31:16vuvu...pe bune.....stai toata ziua pe bietul om, de abia mai rasufla si nu stii cine e???




daca nu ai mai tine isonul altora,ai fii mai draguta,mai agreata in general.nu vb de mine eu nu am nici o problema vizavi de tine,ba chiar vad ca am si darul sa te amuz,referitor la nea Google .daca sta cineva sau nu pe nea Google ,iar nu este treaba ta.zi si mie care mai e spaga ....stii tu?
vuvuzela
Postat pe 18 Septembrie 2010 22:43
thorele...te rog sa nu te iei de tovarasa profesoara.....
tutankhamon
Postat pe 18 Septembrie 2010 22:43
profesoara de maciuci, de ce dracu? maciuci = proba olimpica de gimnastica, sa fim bine intelesi
Thor_again
Postat pe 18 Septembrie 2010 22:45
ce-are sula cu prefectura si spaga cu nea gogu???
tutankhamon
Postat pe 18 Septembrie 2010 22:47
fratello...tot la aia m-am referit si eu maica....
tutankhamon
Postat pe 18 Septembrie 2010 22:47
De la: Thor_again, la data 2010-09-18 22:41:51bre, vuvu...
ce dreaq are sula cu prefectura, bre?
eu ziceam de postarea ta retarda, mama ma-sii de treaba... pe tusi de ce-o bagasi in discutie?
Chiar de fiecare data trebuie sa dai impresia ca frizezi oligofrenia? Iti place chiar asa de mult?



bre Thor ce inseamna 'oligofrenie" stii?ce dai asa de-a dura cu vocabulele in stanga si in dreapta?cati ani de "farmacie "ai?uite vezi tu "mama ma-sii",cam te apropii de subiectul topicului.adicatelea te crezi 'la ce dreak are sula cu prefectura...",prea inteligent?care e treaba ta in aceasta poveste,discutie,relationare,comunicare?ca nu prea inteleg,ce-i cu postarea ta retardata.?.phhhh ce vocabular posezi la buzunar!!!
vuvuzela
Postat pe 18 Septembrie 2010 22:57
De la: Thor_again, la data 2010-09-18 22:45:51profesoara de maciuci, de ce dracu? maciuci = proba olimpica de gimnastica, sa fim bine intelesi



tare imi este frica ca te inecasi cu vorba matale,bre Thorele.... nu o repet ca miiii rusiniiii.aleee da ce spurcat la vorba esti!!
vuvuzela
Postat pe 18 Septembrie 2010 23:01
De la: tusi_Oli, la data 2010-09-18 22:16:13buna seara tuth, nelly si care mai sunteti prin zona
nu am conspectat am dat copy paste era prea mult de scris asa merge mai usor



Tusi ,cu cea mai mare simpatie te salut si eu.
vuvuzela
Postat pe 18 Septembrie 2010 23:05
las' ca nici cu tine nu mi-e rusine, vuvuzeao....ca si tu te ineci, mai bagi o balba, mai niste semne de punctuatie in plus...si, pana la sfarsitul postarii, uiti ideea principala, si lasi postarea ca-n gara...seaca si fara continut....doar o insiruire de vocabule......a dreaq e pielea pe tine, te dai pretioasa la folosit cuvinte, dar daca te scutura cineva, cad numai vocalele....
tutankhamon
Postat pe 18 Septembrie 2010 23:05
vuvuu da tu ti=ai dat seama mami ca asta-i poza de la cassandra???
ce ti-e si cu memoria asat domne, cum te mai lasa...
fleurdelis
Postat pe 18 Septembrie 2010 23:08


fleur.....are atatea conturi ca e scuzabil....mai incurca saraca.....
tutankhamon
Postat pe 18 Septembrie 2010 23:09
dap! ca tot suntem pe un topic sugestiv...
fleurdelis
Postat pe 18 Septembrie 2010 23:10
nelly05
Postat pe 18 Septembrie 2010 23:12
razi ha??
fleurdelis
Postat pe 18 Septembrie 2010 23:16
"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si astfel sa inlaturi orice dubiu!" - Abraham Lincoln
miorita
Postat pe 18 Septembrie 2010 23:19
De la: tutankhamon, la data 2010-09-18 23:05:26las' ca nici cu tine nu mi-e rusine, vuvuzeao....ca si tu te ineci, mai bagi o balba, mai niste semne de punctuatie in plus...si, pana la sfarsitul postarii, uiti ideea principala, si lasi postarea ca-n gara...seaca si fara continut....doar o insiruire de vocabule......a dreaq e pielea pe tine, te dai pretioasa la folosit cuvinte, dar daca te scutura cineva, cad numai vocalele....




ce sa fac si eu Thut,copiez pe altii,"o fac intentionat,treaba cu greseaua"..."ca sa vad daca te prinzi".cine nu are ce discuta ceva inteligent cauta repede motiv de barfa ieftina.fii mai receptiva,fii mai personala,ca abia folosisi greseli cand te critica Simburica,si-o dadusi la intors.ai chemat repede in ajutor pe Thorel,cand te intrebam de spaga.aici te intreb asa ca si relationare,dar te pot intreba si oficial.te chem la mine unde lucrez si ma inveti cum se mai da spaga la medici.sau mergem la 'cheie'?
vuvuzela
Postat pe 18 Septembrie 2010 23:20
http://www.youtube.com/watch?v=KtL-LPxI9ls
garbo074997
Postat pe 18 Septembrie 2010 23:22
De la: fleurdelis, la data 2010-09-18 23:08:33vuvuu da tu ti=ai dat seama mami ca asta-i poza de la cassandra???
ce ti-e si cu memoria asat domne, cum te mai lasa...



daca ai fii mai inteligenta ti-ai fii dat seama,de mult nu de acum.ai vre-o problema cu aceasta poza?fa reclamatie la politie,ca nu-i departe de tine.la doi pasi ,doar dai coltul.
vuvuzela
Postat pe 18 Septembrie 2010 23:25
vuvu...ia cheama-ma tu la tine acolo unde lucrezi.....hai sa vad ai tupeu??? ca eu am curaj sa vin.... si nu, nu l-am chemat pe thor.....aici chiar ca te inseli.....

i-auzi.....o aperi pe samburica....nu cumva tot tu esti si din contul ala???
tutankhamon
Postat pe 18 Septembrie 2010 23:42
De la: Thor_again, la data 2010-09-18 22:26:58si bineinteles, vuvu, erai prea "desteapta" ca sa spui asta fara sa dai un copy/ paste cat china!


pai ea numai asa stie sa dea copy paste
tusi_Oli
Postat pe 18 Septembrie 2010 23:45
De la: tutankhamon, la data 2010-09-18 22:17:28tusi....tu esti aleha, ai????


sunt eu sunt eu tuth eu tusi_oli
tusi_Oli
Postat pe 18 Septembrie 2010 23:46
De la: vuvuzela, la data 2010-09-18 23:20:08
De la: tutankhamon, la data 2010-09-18 23:05:26las' ca nici cu tine nu mi-e rusine, vuvuzeao....ca si tu te ineci, mai bagi o balba, mai niste semne de punctuatie in plus...si, pana la sfarsitul postarii, uiti ideea principala, si lasi postarea ca-n gara...seaca si fara continut....doar o insiruire de vocabule......a dreaq e pielea pe tine, te dai pretioasa la folosit cuvinte, dar daca te scutura cineva, cad numai vocalele....



ce sa fac si eu Thut,copiez pe altii,"o fac intentionat,treaba cu greseaua"..."ca sa vad daca te prinzi".cine nu are ce discuta ceva inteligent cauta repede motiv de barfa ieftina.fii mai receptiva,fii mai personala,ca abia folosisi greseli cand te critica Simburica,si-o dadusi la intors.ai chemat repede in ajutor pe Thorel,cand te intrebam de spaga.aici te intreb asa ca si relationare,dar te pot intreba si oficial.te chem la mine unde lucrez si ma inveti cum se mai da spaga la medici.sau mergem la 'cheie'?


uite ca ti-am copiat toata postarea....ca sa-ti fie mai usor.....poti sa-mi explici si mie ce legatura are ceea ce am spus eu cu ceea ce ai scris tu referitor la postarea mea??? nu e asa ca tocmai te-ai dat de gol????ia revizuieste-ti propriile postari si ai sa vezi ca abunda de greseli, dar nu ti-am zis nimic....si nu,. nu-l chemam in ajutor pe thor cu spaga....TE INTREBAM PE TINE CE LEGATURA ARE??? dar fiind tocmai pe topicul cu problema, nu ti-ai dat seama .....
tutankhamon
Postat pe 18 Septembrie 2010 23:47
De la: fleurdelis, la data 2010-09-18 23:08:33vuvuu da tu ti=ai dat seama mami ca asta-i poza de la cassandra???
ce ti-e si cu memoria asat domne, cum te mai lasa...


in vechea casandra avea palaria mai pe ochi
tusi_Oli
Postat pe 18 Septembrie 2010 23:49
acuma i-o astupat tot capul.....
tutankhamon
Postat pe 18 Septembrie 2010 23:51
De la: tutankhamon, la data 2010-09-18 23:51:02acuma i-o astupat tot capul.....

io fi astupat capu' dar i-o descoperit ochii
tusi_Oli
Postat pe 18 Septembrie 2010 23:53
crezi????






neeeee....tat la fel ii......
tutankhamon
Postat pe 18 Septembrie 2010 23:56
De la: tutankhamon, la data 2010-09-18 23:47:29
De la: vuvuzela, la data 2010-09-18 23:20:08
De la: tutankhamon, la data 2010-09-18 23:05:26las' ca nici cu tine nu mi-e rusine, vuvuzeao....ca si tu te ineci, mai bagi o balba, mai niste semne de punctuatie in plus...si, pana la sfarsitul postarii, uiti ideea principala, si lasi postarea ca-n gara...seaca si fara continut....doar o insiruire de vocabule......a dreaq e pielea pe tine, te dai pretioasa la folosit cuvinte, dar daca te scutura cineva, cad numai vocalele....



ce sa fac si eu Thut,copiez pe altii,"o fac intentionat,treaba cu greseaua"..."ca sa vad daca te prinzi".cine nu are ce discuta ceva inteligent cauta repede motiv de barfa ieftina.fii mai receptiva,fii mai personala,ca abia folosisi greseli cand te critica Simburica,si-o dadusi la intors.ai chemat repede in ajutor pe Thorel,cand te intrebam de spaga.aici te intreb asa ca si relationare,dar te pot intreba si oficial.te chem la mine unde lucrez si ma inveti cum se mai da spaga la medici.sau mergem la 'cheie'?


uite ca ti-am copiat toata postarea....ca sa-ti fie mai usor.....poti sa-mi explici si mie ce legatura are ceea ce am spus eu cu ceea ce ai scris tu referitor la postarea mea??? nu e asa ca tocmai te-ai dat de gol????ia revizuieste-ti propriile postari si ai sa vezi ca abunda de greseli, dar nu ti-am zis nimic....si nu,. nu-l chemam in ajutor pe thor cu spaga....TE INTREBAM PE TINE CE LEGATURA ARE??? dar fiind tocmai pe topicul cu problema, nu ti-ai dat seama .....



ar trebui sa fac ca tine Thut,ca sa fac asa ceva.sa ma bucur de raul altuia.sa umblu dupa vanatoare de greseli minore,de tastare.chiar nu ma intereseaza asta.iti las mai departe tie acesta "functie".referitor la spaga,m-as bucura daca esti unul dintre medicii 'fara pata'.stii bine ca asa cum se spune despre politisti se spune si despre medici.eu insa nu vb fara probe directe..dar pot sa intreb asa la o cafea,la o parola,care mai este suma?
vuvuzela
Postat pe 19 Septembrie 2010 00:05
Prostia umana e uriasa ...nu-i ocoleste nici pe cei inteligenti....
Prostia umana e universala....o poti gasi oriunde ...deghizata in altceva....
Treci pe langa ea...traiesti alaturi de ea....si nu o mai sesizezi ...neavand distanta necesara pentru perspectiva....
De aceea zic ...prostia omeneasca e cea mai puternica....pentruca disimulata in altceva se poate cocota oriunde...si-ncepe a avea putere de decizie...de aceea trebuie sa-i sarutam mana si sa-i gadilam orgoliile...de pilda ridicandu-i in slavi capacitatile intelectuale...
E o mostra despre ce-ar fi de spus despre prostie...si-n particular despre cea omeneasca....sau mai bine zis....umana...
Bruce_Lee
Postat pe 19 Septembrie 2010 08:26
Eu cred ca oamenii atunci cand se nasc,,unii vin cu un bagaj de cunostinte,,,unii se nasc cu mintea goala,,la fel cum fiecare i sa dat cate un talent,mai mic sau mai mare..Dar depinde de fiecare cum stie sa isi valorifice talantii..Unii au primit 30,,altii 60,,altii 100.....Dar un om care a venit fara bagaj,,,sau poate el are alte talente,,si nu are de unde sa ascumuleze cunostinte..ajunge sa moara tot fara nimic in cap,,adica prost....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 19 Septembrie 2010 10:30
nooo si bagajuu tau unde ee??
fleurdelis
Postat pe 19 Septembrie 2010 10:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Minciuna si tradarea intr-o relatie 27 De la: Dor_marunt 16 Martie 2010 18:55
Ati stat vreodata despartiti de persoana draga mai mult de 4 lunii 42 De la: garbo173858 31 Mai 2011 11:06
Buna 1 De la: garbo207167 28 Mai 2011 03:51
Reguli de aur pentru viaa de cuplu ! 36 De la: LLisa 3 Decembrie 2012 23:40
Care este parerea voastra despre: Istetz, Inteligent si Deshtept ? 6 De la: barboneli 4 August 2012 21:14
Setari Cookie-uri