Cate ceva despre ''Prostie''

De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-16 10:20:54 Pai copiii sa fie ca mine pozitivi si plini de energie pozitiva.....Ca daca o fii sa fac copiii..Ca mai intai fac dresaj cu barbatul....Ca sa imi pot educa copiii...Nu ma incurc eu cu barbati agresivi......care nu fac 2 bani..o sa dfeschid bine ochii.....pt ca chiar daca as fii sa gresesc,tot il parasesc daca vad ca nu ii potrivitul....si imi cresc singura copiii,sau imi infiriez,,dar sa imi plateasca jumatate din cheltuieilele la tot ce ii trebuie la un copil...scoala,haine,,etic


mi te si imaginez cum faci si copii, si "dresaj" cu barbatul...
tu deasupra, cu biciusca (de velur:P) in mana...:))):PPP
eu_geminy
Postat pe 16 Septembrie 2010 13:16
neah ge,nu o prinde deloc bine.....
biciul este pentru birjari iar in conceptia ei ar fi cam asa:''copii nu se pupa decat in somn''
eu o vad in straie lungi si negre....nush de ce
anaROBERT
Postat pe 16 Septembrie 2010 13:18
dar ai cumva impresia ca si le-ar coase definitiv pe ea?...:)))
eu_geminy
Postat pe 16 Septembrie 2010 13:19
daaaa
gresesc?
anaROBERT
Postat pe 16 Septembrie 2010 13:21
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-16 10:47:45
De la: blondy_made_to_love, la data 2010-09-16 10:27:35ai planuri mari, mult succes dar cand te apuci de cautat si dresat barbatul?
pai nicidecum in romania...pt ca pe vremea asta de criza nu se mai casatoreste nimeni si mai face copiii....Ca romanii sunt puturosi,,apoi ma trimite pe mine la munca in strainatatate si sa ii trimit eu bani si sa educe el copiii si sa ii faca tot la fel ca el...Pai nu stiu cand..dar eu vreau sa raman definitiv in germania,pT CA IMI PLACE Aici,,mentalitatea lor....Dar romanii sunt agresivi ,,,si fac multe probleme pt ca sunt multi care nu poti sa scapi de ei....Ca sa nu mi se strice planurile,pt ca romanii sunt parsivi,ei sunt scosi de pe lista..Nu ma grabesc pt copiii si pt barbat..am zis si eu,,,pe parcursul vietii,poate peste 5,6 ani cine stie....poate mai repede gasesc un neamt educat
dar daca stau sa ma gandesc,,daca stai singura si fara sa faci copiii si plus si un barbat pe cap,,sa mai dai si peste unul lenes...dar este si cum ti-l inveti de la inceput,,cata minte iti da Dumnezeu,..Este in functie si cat de cuminte este femeia...si barbatul la fel,,pt ca amandoi sunt nefericiti daca nu au minte si se chinuie singuri
xenaprintesarazboinica
Postat pe 16 Septembrie 2010 18:19
daca stai singur,viata este mai usoara,,decat altele care au o familie....sa mai dai si peste un barbat puturos...acuma in functie si cum ti-l inveti...dar este greu ca femeie sa te descurci singura....de asta cred ca este mai usor pt o femeie sa isi gaseasca un barbat care a muncit la viata lui si sa o sprijine pe femeie moral si material....si femeia sa se straduie sa isi educe copiii ca sa iasa oameni cu calitati morale din copiii lor nu ,oameni cu calitati de animale.asa cum sunt majoritatea oamenilor din ziua de azi
xenaprintesarazboinica
Postat pe 16 Septembrie 2010 18:23
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-16 18:23:02daca stai singur,viata este mai usoara,,decat altele care au o familie....sa mai dai si peste un barbat puturos...acuma in functie si cum ti-l inveti...dar este greu ca femeie sa te descurci singura....de asta cred ca este mai usor pt o femeie sa isi gaseasca un barbat care a muncit la viata lui si sa o sprijine pe femeie moral si material....si femeia sa se straduie sa isi educe copiii ca sa iasa oameni cu calitati morale din copiii lor nu ,oameni cu calitati de animale.asa cum sunt majoritatea oamenilor din ziua de azi


nu cred ca e mai simplu sa stai singur
allay
Postat pe 16 Septembrie 2010 19:42
ba, io cred ca e simplu... dar e prea simplu pentru gustul meu:P
:))
eu_geminy
Postat pe 16 Septembrie 2010 21:12
saaaaa nu ii bagi in seama ca au mintea odihnita siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sa dansam
garbo074997
Postat pe 16 Septembrie 2010 21:15
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-16 18:23:02daca stai singur,viata este mai usoara,,decat altele care au o familie....sa mai dai si peste un barbat puturos...acuma in functie si cum ti-l inveti...dar este greu ca femeie sa te descurci singura....de asta cred ca este mai usor pt o femeie sa isi gaseasca un barbat care a muncit la viata lui si sa o sprijine pe femeie moral si material....si femeia sa se straduie sa isi educe copiii ca sa iasa oameni cu calitati morale din copiii lor nu ,oameni cu calitati de animale.asa cum sunt majoritatea oamenilor din ziua de azi


incep deja sa cred ca esti PDL-ista...:))))))))
eu_geminy
Postat pe 16 Septembrie 2010 21:29
De la: alla, la data 2010-09-16 19:42:27
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-16 18:23:02daca stai singur,viata este mai usoara,,decat altele care au o familie....sa mai dai si peste un barbat puturos...acuma in functie si cum ti-l inveti...dar este greu ca femeie sa te descurci singura....de asta cred ca este mai usor pt o femeie sa isi gaseasca un barbat care a muncit la viata lui si sa o sprijine pe femeie moral si material....si femeia sa se straduie sa isi educe copiii ca sa iasa oameni cu calitati morale din copiii lor nu ,oameni cu calitati de animale.asa cum sunt majoritatea oamenilor din ziua de azi


nu cred ca e mai simplu sa stai singur
pai se zice ca este greu ca o femeie sa se descurce fara un barbat..Dar am vazut ca romancele se descurca mai bine ca barbatii...Si cica mai si trimit bani la barbati...Daca unele sunt proaste,,,,trebuie sa fiu si eu la fel de proasta ca sa intretin parazitii de barbati,in loc sa ma ajute ei pe mine..Sa ma sprijine material si moral...Daca ai un parazit din ala care trebuie sa ii mai si gatesti sa ii mai dai si bani.LA ce iti mai seveste un barbat.....sau mai bine tii un gigolo sa te satisfaca si sa il intretii tu ca femeie
xenaprintesarazboinica
Postat pe 16 Septembrie 2010 22:24
si care-i matzul, irino? ce afacere ai facut ,daca-l intretii?
si_totusi
Postat pe 16 Septembrie 2010 22:27
Xena...tu vrei un gigolo, acu?
nuti_vio
Postat pe 16 Septembrie 2010 22:28
De la: si_totusi, la data 2010-09-16 22:27:21si care-i matzul, irino? ce afacere ai facut ,daca-l intretii?
Pai eu nu vreau un asemenea specimen care asteapta bani de la o femeie..Eu am zis doar ce fac femeile romance...Care unele chiar sunt proaste de bubuie....Cand am zis ca eu nu ma culc cu barbati dupa ce ma casatoresc..Au inceput sa rada...ele erau si curve si proaste..pt ca trimiteau bani la barbatii lor,,si apoi cred ca mergeau si ele cu alti barbatii...Erau niste gunaoie de femei..proaste
xenaprintesarazboinica
Postat pe 16 Septembrie 2010 22:41
prin strainatate sunt o groaza de femei care muncesc si trimit bani la barbatii lor,,care ii tin ca pe niste gigolo....si cred ca sunt si curve ca merg cu alti barbati,,,pt ca ma invatau si pe mine sa merg..si un om te invata ceea ce face si el....pai eu asemenea gunaoie de femei proaste le ignor..Si pe barbatii care sunt prosti si vorbesc urat si pe aia ii ignor
xenaprintesarazboinica
Postat pe 16 Septembrie 2010 22:44
auzi, da, tu nu cumva esti tot romanca? bine, tu nu bubui. esti fata subtire .
si_totusi
Postat pe 16 Septembrie 2010 22:45
Eu cred ca barbatii leau spalat creierii si leau facut asa pt ca ei sunt lideri..Daca nu te culci cu ei,,,zic ca esti panarama..Nici barbatii nu stiu ce vor sunt si prosti....De asta au trasformat femeile in curve si proaste,,,,pt ca si ele au devenit ca barbatii si practica sexul ca un sport..Daca o femeie este cuminte,,femeile o considera proasta...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 16 Septembrie 2010 22:48
De la: si_totusi, la data 2010-09-16 22:45:44auzi, da, tu nu cumva esti tot romanca? bine, tu nu bubui. esti fata subtire .
Pai mai sunt si alte fete subtiri romance....Dar sunt putine....Ca sunt unele romance care sunt lucruri slabe si care s-au luat dupa mintea proasta a barbatilor si au devenit la fel de neserioase ca ei....pt ca nici eu nu am intalnit barbati care sa zica,,ca barbatilor le plac femeile cuminti sau lucruri sincere...ei spuneau doar minciuni,,ca sa le pice femile in patul lor
xenaprintesarazboinica
Postat pe 16 Septembrie 2010 22:51
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-16 22:48:07 Eu cred ca barbatii leau spalat creierii si leau facut asa pt ca ei sunt lideri..Daca nu te culci cu ei,,,zic ca esti panarama..Nici barbatii nu stiu ce vor sunt si prosti....De asta au trasformat femeile in curve si proaste,,,,pt ca si ele au devenit ca barbatii si practica sexul ca un sport..Daca o femeie este cuminte,,femeile o considera proasta...
Daca nu te incurci cu ei,zic ca esti panarama si fac tot rasul din femeie..Asa cum a facut din mine,,pt ca nu am vrut sa ma incurc cu un imbecil de la facultate care ma mintea.facea misto....Si a pus o jumatate de oras sa se ia de mine,,,sa ma terorizeze psihic...Barbatii romani sunt bolnavi mintal....nu zic ca toti,,,,dar majoritatea....ei au stricat femeile
xenaprintesarazboinica
Postat pe 16 Septembrie 2010 22:54
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-16 22:41:21
De la: si_totusi, la data 2010-09-16 22:27:21si care-i matzul, irino? ce afacere ai facut ,daca-l intretii?
Pai eu nu vreau un asemenea specimen care asteapta bani de la o femeie..Eu am zis doar ce fac femeile romance...Care unele chiar sunt proaste de bubuie....Cand am zis ca eu nu ma culc cu barbati dupa ce ma casatoresc..Au inceput sa rada...ele erau si curve si proaste..pt ca trimiteau bani la barbatii lor,,si apoi cred ca mergeau si ele cu alti barbatii...Erau niste gunaoie de femei..proaste


aloooooo, xeno..mai usurel asa cu injuriile si ,,etichetele" , incercam sa ne relaxam , doresti si tu un ceiulet ..uite ai bonus si un extraveral , e la ,,oferta" :-)
reyya
Postat pe 16 Septembrie 2010 22:56
Nici macar la facultate nu pot sa merg linistita..Ca ma terorizeaza delbedeii de romani,,dementi....Ca sa ma incurc cu ei..Pai asa fac si cu alte femei,si ele sunt slabe si cedeaza si devin ca ei....De asta imi si este scarba de ei,pt ca sunt niste gunoaie...oameni fara suflet..asta sunt barbatiii...animale haine la suflet...si dupa ce se comporta ca niste imbecil vor sa ii mai si bagi in seama..ca daca nu te terorizeaza psihic..lasa ca are Dumnezeu grija lor...eu nu le doresc raul,,dar ei rad de fetele cumsecade....Sunt niste imbecili
xenaprintesarazboinica
Postat pe 16 Septembrie 2010 22:57
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-16 22:54:10
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-16 22:48:07 Eu cred ca barbatii leau spalat creierii si leau facut asa pt ca ei sunt lideri..Daca nu te culci cu ei,,,zic ca esti panarama..Nici barbatii nu stiu ce vor sunt si prosti....De asta au trasformat femeile in curve si proaste,,,,pt ca si ele au devenit ca barbatii si practica sexul ca un sport..Daca o femeie este cuminte,,femeile o considera proasta...
Daca nu te incurci cu ei,zic ca esti panarama si fac tot rasul din femeie..Asa cum a facut din mine,,pt ca nu am vrut sa ma incurc cu un imbecil de la facultate care ma mintea.facea misto....Si a pus o jumatate de oras sa se ia de mine,,,sa ma terorizeze psihic...Barbatii romani sunt bolnavi mintal....nu zic ca toti,,,,dar majoritatea....ei au stricat femeile


deci a facut din tine o panarama?... ca nu inteleg!...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 16 Septembrie 2010 23:00
alte femei in loc sa lupte cu barbatii si sa nu devina ca ei...ca sa nu isi faca probleme devin tot ca ei..apoi barbatii zic ca femeile sunt curve..pai nici eu nu stiu ce vor,,Barbatii le-au obligat sa devina asa...apoi eu nici nu ii bag in seama..pt ca eu nu o sa devin panarama unui barbat...si sa ma incurc cu toti rablagitii la minte...care cauta femei cumsecade ca sa profite de ele...si sa le faca sa aunga si ele niste curve tot ca ei
xenaprintesarazboinica
Postat pe 16 Septembrie 2010 23:01
De la: eu_geminy, la data 2010-09-16 23:00:03
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-16 22:54:10
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-16 22:48:07 Eu cred ca barbatii leau spalat creierii si leau facut asa pt ca ei sunt lideri..Daca nu te culci cu ei,,,zic ca esti panarama..Nici barbatii nu stiu ce vor sunt si prosti....De asta au trasformat femeile in curve si proaste,,,,pt ca si ele au devenit ca barbatii si practica sexul ca un sport..Daca o femeie este cuminte,,femeile o considera proasta...
Daca nu te incurci cu ei,zic ca esti panarama si fac tot rasul din femeie..Asa cum a facut din mine,,pt ca nu am vrut sa ma incurc cu un imbecil de la facultate care ma mintea.facea misto....Si a pus o jumatate de oras sa se ia de mine,,,sa ma terorizeze psihic...Barbatii romani sunt bolnavi mintal....nu zic ca toti,,,,dar majoritatea....ei au stricat femeile


deci a facut din tine o panarama?... ca nu inteleg!...:D
:))
pai barbatii nu au facut din mine o panarama pt ca eu nu ma incurc cu toti mincinosii si ipocritii..Pt ca daca mas incurca cu vreun mincinos si care m-ar insela si sar duce cu alte femei..Sigur ca sa ma razbun,,,ma voi duce si eu cu alt barbat ca sa ma razbun si uite asa o sa devi si eu ca el.....si o sa ne inselam si o sa ne mintim unul pe altul..asa cum fac barbatii cu femeile..femeiele simt ca barbatii le inseala,si merg si ele cu alti barbati....crezi ca eu nu as aunge sa il insel....daca barbatul ma inseala...din suferinta tot o faci ca sa te razbuni..dar practic te razbuni pe tine..Ca mai bine il lasi de tot..sau mai bine nu te incurci deloc cu el,daca simti ca este vreun mincinos si ipocrit,neserios
xenaprintesarazboinica
Postat pe 16 Septembrie 2010 23:06
bun, dar la urma urmei ai si tu un barbat, macar?... sau mergi pe "sec", aaaa?...:D

stiu, nu-i frumos sa intreb asta, dar deja ma obligi...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 16 Septembrie 2010 23:09
Dorect, irinuco! Asa e!

De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-16 23:01:40alte femei in loc sa lupte cu barbatii si sa nu devina ca ei...ca sa nu isi faca probleme devin tot ca ei


Eh... iote ca iar ma duce mintea aia de moshneag! Nush' ce am in seara asta!
Thor_again
Postat pe 16 Septembrie 2010 23:09
sunteti criminali cum o intaratati pe orfelina asta.....de ce n-o lasati mai sa mearga la nani?!?!?!?!?...... si sa-si ia pastilutele.....
tutankhamon
Postat pe 16 Septembrie 2010 23:14
corect..,luati-o pe tuta la descantat..,ea e un monument viu al prostiei..
roby_cado
Postat pe 16 Septembrie 2010 23:18
Multi de oe aici sunt monuente ale prostiei dar nu si dau seama. Foarte rau,,,,,,
alex2007
Postat pe 17 Septembrie 2010 00:16
De la: alex2007, la data 2010-09-17 00:16:51Multi de oe aici sunt monuente ale prostiei dar nu si dau seama. Foarte rau,,,,,,


ce frumos stii tu sa vorbesti despre tine, la persoana a treia plural!!!!!!!!!!!!!!
samburica
Postat pe 17 Septembrie 2010 00:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Baietii 5 De la: garbo110498 26 Aprilie 2010 23:15
DE CE NU POTI TRAI CU O PERSOANA DE ALTA RELIGIE ¿?¿ 731 De la: Eduard_Caloean_1 27 Ianuarie 2016 09:19
Gresesc eu sau ea? 16 De la: alfa2m525m 12 Ianuarie 2011 00:19
21 de ani si...inca virgina 70 De la: JustElla 7 Octombrie 2014 12:02
dragoste imposibila... 45 De la: crina92 25 Martie 2010 18:28
Setari Cookie-uri