Cate ceva despre ''Prostie''

De la: samburica, la data 2010-09-17 00:20:18
De la: alex2007, la data 2010-09-17 00:16:51Multi de oe aici sunt monuente ale prostiei dar nu si dau seama. Foarte rau,,,,,,


ce frumos stii tu sa vorbesti despre tine, la persoana a treia plural!!!!!!!!!!!!!!



iote isteata unde era
pai daca vorbeste la persoana a treia si plural cum ar putea vorbi de el.....
astea se cheama lipsuri bre samburico,lipsuri pe care esti prea oarba sa le observi ca stai toata ziua sa compui verzi si uscate ca apoi sa le trantesti pe Garbo....
anaROBERT
Postat pe 17 Septembrie 2010 00:40
Lasa-o Ana . Despre ce se vorbeste aici, despre prostie si observ ca ea este campioana. Ana o seara minunata -ti doresc.
alex2007
Postat pe 17 Septembrie 2010 00:44
De la: alex2007, la data 2010-09-17 00:44:28 Lasa-o Ana . Despre ce se vorbeste aici, despre prostie si observ ca ea este campioana. Ana o seara minunata -ti doresc.




la fel si tie,somn usor.
anaROBERT
Postat pe 17 Septembrie 2010 00:47
De la: eu_geminy, la data 2010-09-16 23:09:16bun, dar la urma urmei ai si tu un barbat, macar?... sau mergi pe "sec", aaaa?...:D

stiu, nu-i frumos sa intreb asta, dar deja ma obligi...:P
:))
De asta nu poti tu dormi,,ca daca am ,sau nu am eu barbat....pai este treaba mea,,ce am si cu ce nu am...tu mai bine veza-ti de treaba ta...ca uite de asta romanii au o viata asa usoara,,pai de rai de sunt.de asta nici nu ii ajuta nimeni si nu le pasa la nimeni de ei,,pt ca de oameni rai nu le pasa la nimeni...pt ca de oamenii buni are Dumnezeu grija,,pt ca oamenii crestini se ajuta intre ei......pe cand oamenii rai se mananca intre ei,,,pe oamenii rai nu ii urasc decat rautatile
xenaprintesarazboinica
Postat pe 17 Septembrie 2010 09:08
Pai si la biserica in sibiu,,era un chel urat si prost..Cred ca este prieten tot cu nebuniii...Ca aia din sibiu se vorbesc intre ei,,pt ca ei daca nu muncesc si triaesc de pe urma la femei,,,care le trimit bani ei stau mereu la radio sant,la fel ca babele....Si uratul ala chel de la biserica ma urmarea si avea grija ca sa nu vorbeasca nimeni cu mine....La fel cum facea si dobitocii aia..Si era prezent la biserica..Nici nu stiu ce isi mai pierdea timpul pe acolo,,cred ca mergea la biserica c asa aiba de unde sa se intoarca,,,pt ca era mai rau si mai negru ca un diavol la suflet.....vai si amar de femeia aia care se va incurca cu un prost ca el
xenaprintesarazboinica
Postat pe 17 Septembrie 2010 09:15
De asta miam dat seama cat de rai sunt barbatii....Dar poate asta a fpst o experienta ca sa nu am incredere in oameni...Si sa fiu mereu atenta si precauta....Sa nu mai vad oamenii prin ochii mei...Pt ca sa nu ajung sa ma casatoresc cu vreun barbat dement,,care se preface a fii bun pana te vede pe numele lui..Eu sunt o fata linistita,,nu imi place cearta...decat cand sunt scoasa din sarite si prefer sa ignor persoanele care nu ma inteleg....Dar uite asa mi-am dat eu seama cat de rapciugosi la suflet sunt barbatiii....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 17 Septembrie 2010 09:19
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-17 09:15:00Ca aia din sibiu se vorbesc intre ei,,pt ca ei daca nu muncesc si triaesc de pe urma la femei,,,care le trimit bani ei stau mereu la radio sant,la fel ca babele


irinelo, ai dat cu mucii in fasole tu macar ai habar unde e Sibiul pe harta? Ca de vazut vreodata in amarata aia a ta de viata, e clar ca nu l-ai vazut. Unde ai vazut tu in Sibiu stand oamenii pe marginea santului, la barfa... exceptand centrul, unde se aduna turistii la cafele si potoale?
Thor_again
Postat pe 17 Septembrie 2010 09:22
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-17 09:19:02De asta miam dat seama cat de rai sunt barbatii....Dar poate asta a fpst o experienta ca sa nu am incredere in oameni...Si sa fiu mereu atenta si precauta....Sa nu mai vad oamenii prin ochii mei...Pt ca sa nu ajung sa ma casatoresc cu vreun barbat dement,,care se preface a fii bun pana te vede pe numele lui..Eu sunt o fata linistita,,nu imi place cearta...decat cand sunt scoasa din sarite si prefer sa ignor persoanele care nu ma inteleg....Dar uite asa mi-am dat eu seama cat de rapciugosi la suflet sunt barbatiii....

Nu cred ca este bine sa-i judeci pe toti barbatiil la fel caci mai sunt si exceptii. Dar parerea mea sete sa fii mai maleabila n aceasta privinta si Dumnezeu -ti va scoate n cale un barbat de treaba care sa te iubeasca si sa aiba grija de tine. Dar daca tu i tot blamezi s-ar putea sa nu ai parte niciodata parte de un astfel de barbat. Si referitor la locuitorii din Sibiu, nu ai dreptate acolo oamenii sunt f. muncitori si civilizati, mai exista si ne civilizati caci padure fara uscaturi nu exista. Dar nu stiu cum ceea ce este negativ l atragi tu. O zi minunata.
alex2007
Postat pe 17 Septembrie 2010 09:50
De la: alex2007, la data 2010-09-17 09:50:39
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-17 09:19:02De asta miam dat seama cat de rai sunt barbatii....Dar poate asta a fpst o experienta ca sa nu am incredere in oameni...Si sa fiu mereu atenta si precauta....Sa nu mai vad oamenii prin ochii mei...Pt ca sa nu ajung sa ma casatoresc cu vreun barbat dement,,care se preface a fii bun pana te vede pe numele lui..Eu sunt o fata linistita,,nu imi place cearta...decat cand sunt scoasa din sarite si prefer sa ignor persoanele care nu ma inteleg....Dar uite asa mi-am dat eu seama cat de rapciugosi la suflet sunt barbatiii....

Nu cred ca este bine sa-i judeci pe toti barbatiil la fel caci mai sunt si exceptii. Dar parerea mea sete sa fii mai maleabila n aceasta privinta si Dumnezeu -ti va scoate n cale un barbat de treaba care sa te iubeasca si sa aiba grija de tine. Dar daca tu i tot blamezi s-ar putea sa nu ai parte niciodata parte de un astfel de barbat. Si referitor la locuitorii din Sibiu, nu ai dreptate acolo oamenii sunt f. muncitori si civilizati, mai exista si ne civilizati caci padure fara uscaturi nu exista. Dar nu stiu cum ceea ce este negativ l atragi tu. O zi minunata.
pai eu una nu stiu cati barbati cu suflet bun sunt in sibiu..pt ca stiu ca barbatii buni au plecat in strainatate pt ca nu se puteau integra cu rautatea si prostia celorlalti....am intalinit si eu barbat,,care nu era de acord cu ce faceau ceilalti barbati,,,dar si el facea la fel...daca nu stiai ca lucrurile slabe au tot ce ii bun,pt ca insista cu tupeul lor nesimtit,,,si se prefac..cand simt omul cu suflet bun...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 17 Septembrie 2010 10:06
De la: Thor_again, la data 2010-09-17 09:22:44
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-17 09:15:00Ca aia din sibiu se vorbesc intre ei,,pt ca ei daca nu muncesc si triaesc de pe urma la femei,,,care le trimit bani ei stau mereu la radio sant,la fel ca babele


irinelo, ai dat cu mucii in fasole tu macar ai habar unde e Sibiul pe harta? Ca de vazut vreodata in amarata aia a ta de viata, e clar ca nu l-ai vazut. Unde ai vazut tu in Sibiu stand oamenii pe marginea santului, la barfa... exceptand centrul, unde se aduna turistii la cafele si potoale?
eu am vazut vecinii ca stateau la radio sant,,,barbatii si ma barfeau...pt ca daca ei nu au altceva de facut ,pt ca munca nu le place..Pt ca niste vecini de le mime din bloc,,,avea 2 baieti si amandoi nu lucrau pt ca sa angajat mamasa..Si mama lor,,,vroia sa ma combin cu unul din fii lor,,ca imi zicea ca toti barbati sunt la fel,,ca sa imi aleg unul ca fiusu ca apoi sa astepte sa o intretin si pe ea...Asa cum isi intretine ea baietii si barbatul..oamenii sunt prosti si perversi si puturosi
xenaprintesarazboinica
Postat pe 17 Septembrie 2010 10:13
mai bea un pahar de apa,respira adanc...devi incoerenta;nu face bine la sanatate!
chanty
Postat pe 17 Septembrie 2010 10:17
Acum stiu de ce tocmai tu ai deschis topicul cu prostia... ai vrut sa si exemplifici cu propria ta persoana, asa-i?
Sa stii ca nu trebuia, te-ai deranjat degeaba. Noi stiam
Thor_again
Postat pe 17 Septembrie 2010 10:31
z'dai seama ce tare era ea in Sibiu... toata lumea numai pe ea o barfea, iar porcii de barbati "era" ciorchine in jurul ei, dar ea-i tinea tot intr-un eject...:P...
:)))))))
eu_geminy
Postat pe 17 Septembrie 2010 11:24
voi nu ati inteles esenta.. ca..,,niste vecini avea doi baieti,si mamasa sa angajat ca nu vroia fiusu sa lucreaza ,ca ea nu mai vrea sa vada oamenii prn ochii ei,ca barbatii este dement si rapciugosi la suflet!!"
chanty
Postat pe 17 Septembrie 2010 11:31
De la: eu_geminy, la data 2010-09-17 11:24:38z'dai seama ce tare era ea in Sibiu... toata lumea numai pe ea o barfea, iar porcii de barbati "era" ciorchine in jurul ei, dar ea-i tinea tot intr-un eject...:P...
:)))))))
Pai da,ca nu am fost deloc tare ca barbatii se tineau ciorchine dupa mine..Pt ca barbatul care vreau eu nu s-a tinut dupa mine....S-au tinut dupa mine doar rapciugosi la suflet,,si de aia mai bine ma lipsesc.....eu sunt o fata linistita,nu imi place barfa si lucrurile tampite,pe care le practica altii..Daca nu imi place un om,,ii spun in fata ca nu imi place de el..ma intorc si plec,pt ca eu nu sunt o prefacuta si ce am de spus le spun in fata
xenaprintesarazboinica
Postat pe 17 Septembrie 2010 14:11
chiar ca esti zuza nebuna

regleaza nivelul foliculinei si da-i drumu' in viata ca.....
tymbark
Postat pe 17 Septembrie 2010 15:57
De la: tymbark, la data 2010-09-17 15:57:50chiar ca esti zuza nebuna

regleaza nivelul foliculinei si da-i drumu' in viata ca.....


Rai sinteti , mai lasati si voi fata sa respire
angin
Postat pe 17 Septembrie 2010 20:31
pai asa sunt ei,,,,niste lucruri slabe...fara creier...sunt niste maimute vorbitoare si mai vor sa mai fie si respectati...Pai o sa fie respectati cand si ei o sa invete sa respecte.....Daca nu or sa invete sa respecte,,o sa fie respectati cand o sa zboare porcul...pt asta are Dumnezeu grija de ei,,,,de asta au si o viata asa imbelsugata,,pai este in functie de sufletul lor
xenaprintesarazboinica
Postat pe 17 Septembrie 2010 23:39
Nu-mi vine sa cred ca am primit topic-ul asta in newsletter... De patru pagini stau si ma gandesc ce faceai la facultate? Adica cu ce ocazie ai trecut tu pragul?
awesomeness
Postat pe 18 Septembrie 2010 18:05
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-17 14:11:31S-au tinut dupa mine doar rapciugosi la suflet


Pai nu stii vorba aia? "Cin' se-aseamana, se-aduna!" Si mai e una, dar a numai a doua jumatate a ei se refera la tine si la "rapciugosii" aia care s-au tinut dupa tine: " [...] paduchele trage la paduche"
Thor_again
Postat pe 18 Septembrie 2010 18:11
sa manace la fasole.pana le pocneste fundul
xenaprintesarazboinica
Postat pe 18 Septembrie 2010 18:12
De la: Thor_again, la data 2010-09-18 18:11:06
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-17 14:11:31S-au tinut dupa mine doar rapciugosi la suflet


Pai nu stii vorba aia? "Cin' se-aseamana, se-aduna!" Si mai e una, dar a numai a doua jumatate a ei se refera la tine si la "rapciugosii" aia care s-au tinut dupa tine: " [...] paduchele trage la paduche"
pai nu,,pt ca cu cine se aseamna cu mine ma impretenesc....Dar cu raspciugosii la suflet nu vreau sa am dea face,,pt ca ei vor sa profite de inima mea curata si buna...asa ca de aia rapciugosi la suflet nu am nevoie
xenaprintesarazboinica
Postat pe 18 Septembrie 2010 18:14
angino, noi o lasam, ba chiar o si rugam sa mai respire... ea se autoflageleaza pe aici, de mai bine de un an... partea proasta e ca ne chinuie si pe noi

awesomeness, pai ce facusi, mamica? ai stat sa citesti aberatiile irinucai a.k.a. xena? doar nu vei fi masochista d-aia!
Thor_again
Postat pe 18 Septembrie 2010 18:14
la facultate mancai fasole? :P
eu_geminy
Postat pe 18 Septembrie 2010 18:15
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-18 18:12:07sa manace la fasole.pana le pocneste fundul
si sa va impuscati unul pe altul cu aer puturos
xenaprintesarazboinica
Postat pe 18 Septembrie 2010 18:17
pe asta unde ai invatat-o? la "facultate", sau la biserica?...:O
:))
eu_geminy
Postat pe 18 Septembrie 2010 18:19
De la: eu_geminy, la data 2010-09-18 18:19:22pe asta unde ai invatat-o? la "facultate", sau la biserica?...:O
:))
de la voi
xenaprintesarazboinica
Postat pe 18 Septembrie 2010 18:24
a, deci iti place sa inveti de la barbati... vezi ce mincinoasa si ingrata poti fi?...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 18 Septembrie 2010 18:34
ii plac barbatii asta da descoperire
tusi_Oli
Postat pe 18 Septembrie 2010 18:35
nuuuuuuuuu creed
fleurdelis
Postat pe 18 Septembrie 2010 18:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
1martie 4 De la: ysa30 4 Martie 2010 13:11
o parere 27 De la: april77 2 Martie 2011 10:44
Totul despre tine! 8 De la: LILO 29 Aprilie 2010 05:35
relatii de colaborare 45 De la: alfheim 8 Iunie 2011 01:23
am facut ce am vrut 13 De la: SAL 7 Ianuarie 2012 11:21
Setari Cookie-uri