Vreau sa il suflu

Am si eu nevoie de o mana de ajutor! Imi place un baiat, dar are prietena(relatia lor e de 2 ani)! Mi-l doresc foarte mult chiar daca va fi doar pt o simpla seara! Va rog dati-mi niste sfaturi/tehnici de a-l convinge sa fie al meu! Din cate stiu, el a mai inselat-o pe parcursul relatiei...fapt ce ma face sa am incredere k imi va ceda!
Nu vreau sa aud critici din partea voastra cum ca nu merita sau ca nu e bine ceea ce fac!
V-am spus...vreau sa il seduc si sa-l am macar o singura noapte! Cum? ..nu stiu! De asta am nevoie de ajutorul vostru :D ..."fetele versate" hai sariti...ajutati una mica fara experienta :))

Va multumesc!
justify_sex
Postat pe 7 August 2010 17:44
imbata-l
nu stiu daca dupa aia mai poti face ceva cu el,dar macar il lasi sa creada ca a fost ceva
lady_in_black1
Postat pe 7 August 2010 17:48
De la: lady_in_black1, la data 2010-08-07 17:48:50imbata-l
nu stiu daca dupa aia mai poti face ceva cu el,dar macar il lasi sa creada ca a fost ceva


iesim in acelasi club si e mereu beat! nu stiu cum sa-l abordez...
justify_sex
Postat pe 7 August 2010 17:51
Vezi ca suflatul nu ajuta la nimic.Doar daca el se urca beat la volan si tu esti politista cea noua si rea din cartier care il pune sa sufle in basica.
Ioana007
Postat pe 7 August 2010 17:53
De la: justify_sex, la data 2010-08-07 17:51:32
De la: lady_in_black1, la data 2010-08-07 17:48:50imbata-l
nu stiu daca dupa aia mai poti face ceva cu el,dar macar il lasi sa creada ca a fost ceva


iesim in acelasi club si e mereu beat! nu stiu cum sa-l abordez...


daca-i mereu beat , prepara-i si un crack ..dar vezi sa nu fie prea puternic sa nu dea ortu" mah ,. dar sigur nu-l vrei de tot??? i-ai face un bine prietenei oficiale scapand-o de el ..
reyya
Postat pe 7 August 2010 17:54
si tu il vrei pentru ca e mereu beat?
cu unul lucid ai incercat sa o faci?
ca daca e beat oricum nu-si aminteste de tine si in afara de asta sa stii ca tot una are nu mai multe asa ca ori o faci cu el ori cu nenea Gheorghe de la capatul strazii tot aia e!
Ciresica
Postat pe 7 August 2010 17:56
Ciresica , pei ce conteaza daca-si aminteste ala de ea...??.conteaza ca ea va trai mereu cu senzatia de ,,invingatoare"..ceva de genul ,,sac ca l-am f.... si pe asta"
reyya
Postat pe 7 August 2010 17:58
De la: reyya, la data 2010-08-07 17:54:59
De la: justify_sex, la data 2010-08-07 17:51:32
De la: lady_in_black1, la data 2010-08-07 17:48:50imbata-l
nu stiu daca dupa aia mai poti face ceva cu el,dar macar il lasi sa creada ca a fost ceva


iesim in acelasi club si e mereu beat! nu stiu cum sa-l abordez...


daca-i mereu beat , prepara-i si un crack ..dar vezi sa nu fie prea puternic sa nu dea ortu" mah ,. dar sigur nu-l vrei de tot??? i-ai face un bine prietenei oficiale scapand-o de el ..


e mereu drogat si baut! dar nu asta conteaza!
conteaza k e "bun" si mi-l doresc enorm!
n-am nimic cu prietena lui, bravo ei ca a reusit sa tina langa ea 2 ani de zile asemenea barbat care e dorit de toate femeile!

justify_sex
Postat pe 7 August 2010 17:59
De la: Ciresica, la data 2010-08-07 17:56:18si tu il vrei pentru ca e mereu beat?
cu unul lucid ai incercat sa o faci?
ca daca e beat oricum nu-si aminteste de tine si in afara de asta sa stii ca tot una are nu mai multe asa ca ori o faci cu el ori cu nenea Gheorghe de la capatul strazii tot aia e!


IL VREAU si atat! e un capriciu..un moft de-al meu care vreau sa se implineasca!
justify_sex
Postat pe 7 August 2010 18:00
spune-i...vezi ce zice


daca nu...rapeste-l
lady_in_black1
Postat pe 7 August 2010 18:03
De la: lady_in_black1, la data 2010-08-07 18:03:09spune-i...vezi ce zice


daca nu...rapeste-l


n-am cum sa-i spun asa direct pe fata! ce naiba...
n-as suporta un refuz!
vreau o metoda sigura!
justify_sex
Postat pe 7 August 2010 18:05
De la: justify_sex, la data 2010-08-07 17:59:01
De la: reyya, la data 2010-08-07 17:54:59
De la: justify_sex, la data 2010-08-07 17:51:32
De la: lady_in_black1, la data 2010-08-07 17:48:50imbata-l
nu stiu daca dupa aia mai poti face ceva cu el,dar macar il lasi sa creada ca a fost ceva


iesim in acelasi club si e mereu beat! nu stiu cum sa-l abordez...


daca-i mereu beat , prepara-i si un crack ..dar vezi sa nu fie prea puternic sa nu dea ortu" mah ,. dar sigur nu-l vrei de tot??? i-ai face un bine prietenei oficiale scapand-o de el ..


e mereu drogat si baut! dar nu asta conteaza!
conteaza k e "bun" si mi-l doresc enorm!
n-am nimic cu prietena lui, bravo ei ca a reusit sa tina langa ea 2 ani de zile asemenea barbat care e dorit de toate femeile!




drogat asa si manga non stop?? e dorit de toate femeile ?? cum asa?? :-)) da de unde stii ca-i bun..daca nu l-ai ,,incercat" inca ..aaaaaa....,,prietenele stiu de ce "
reyya
Postat pe 7 August 2010 18:09
welll, sunt batrina si retrograda.
Eu tot mai cred in sentimente, in prima atingere de mina...
E mereu drogat si beat si e cel mai dorit? Pai asta imi descrie exact imaginea celor care il doresc atit de mult. Si nu cred ca ai sa fii refuzata ca doar va balaciti cu torii in aceasi troaca. Deci nu numai ca o sa vrea dar s-ar putea sa-ti propuna sa o faceti in 3 asa, pentru divertisment ai inaltare spirituala.

In rest....dupa cum am mai spus, tot una are.

Dar stiu si eu? Poate o fi la moda acum primtre tinerele fatuci sa se laude cu citi metri de poula au avut in viata lor si asta o avea-o mai lunga si-i asigura fetei locul I.

Ciresica
Postat pe 7 August 2010 18:10
De la: reyya, la data 2010-08-07 18:09:40
De la: justify_sex, la data 2010-08-07 17:59:01
De la: reyya, la data 2010-08-07 17:54:59
De la: justify_sex, la data 2010-08-07 17:51:32
De la: lady_in_black1, la data 2010-08-07 17:48:50imbata-l
nu stiu daca dupa aia mai poti face ceva cu el,dar macar il lasi sa creada ca a fost ceva


iesim in acelasi club si e mereu beat! nu stiu cum sa-l abordez...


daca-i mereu beat , prepara-i si un crack ..dar vezi sa nu fie prea puternic sa nu dea ortu" mah ,. dar sigur nu-l vrei de tot??? i-ai face un bine prietenei oficiale scapand-o de el ..


e mereu drogat si baut! dar nu asta conteaza!
conteaza k e "bun" si mi-l doresc enorm!
n-am nimic cu prietena lui, bravo ei ca a reusit sa tina langa ea 2 ani de zile asemenea barbat care e dorit de toate femeile!




drogat asa si manga non stop?? e dorit de toate femeile ?? cum asa?? :-)) da de unde stii ca-i bun..daca nu l-ai ,,incercat" inca ..aaaaaa....,,prietenele stiu de ce "


nu e non-stop! :P
da noh...bea si el k tot omu' in club! doar n-o sa stea cu sticla de suc in fatza! sa fim seriosi...e barbat!

si e BUN..adik frumoooooooooosssssss si cu un fizic de pici jos! :X
perfect pt o noapte nebuna! 8->
justify_sex
Postat pe 7 August 2010 18:13
si ce te face sa crezi ca vei reusi vreodata? nu mai fii atat de mandra de capriciul tau, de ce nu reusesti prin fortele propii, nu accepti un refuz, deci el nu se uita la tine, nu te vede dar tu il vrei, misto, am avut si eu o prietena care era la fel, dar trebuie sa te gandesti daca te vrea si el nu numai tu chiar daca el a mai inselat-o pe prietena lui, acuma sa fim seriosi, se uita ala si in stanga si in dreapta si le ia pe rand pana ajunge la tine, tu asa vrei? ... am o idee, de ce n-o faceti in 3 si ai rezolvat problema... spor la treaba, sa ne spui si noua daca reusesti si cum a fost
Laura_M
Postat pe 7 August 2010 18:13
De la: Ciresica, la data 2010-08-07 18:10:47welll, sunt batrina si retrograda.
Eu tot mai cred in sentimente, in prima atingere de mina...
E mereu drogat si beat si e cel mai dorit? Pai asta imi descrie exact imaginea celor care il doresc atit de mult. Si nu cred ca ai sa fii refuzata ca doar va balaciti cu torii in aceasi troaca. Deci nu numai ca o sa vrea dar s-ar putea sa-ti propuna sa o faceti in 3 asa, pentru divertisment ai inaltare spirituala.

In rest....dupa cum am mai spus, tot una are.

Dar stiu si eu? Poate o fi la moda acum primtre tinerele fatuci sa se laude cu citi metri de poula au avut in viata lor si asta o avea-o mai lunga si-i asigura fetei locul I.



nu draga mea! nu vreau sa ma laud cu el! din contra....chiar nu trebuie sa afle nimeni!
cum am mai spus...si ma repet...IL DORESC...VREAU SA IL SIMT...SA FIE AL MEU :x:x:x
justify_sex
Postat pe 7 August 2010 18:15
frumos de pici jos?? se poate pica si in sus??? adica ar merge dar e cam nasol ca ramai infipta mah , acuma depinde cat de jos vrei sa pici , think about! :-)
reyya
Postat pe 7 August 2010 18:16
da comanda la un ventilator mare si sa vezi ce-l suflii
Laura_M
Postat pe 7 August 2010 18:16
Tu esti singurul copil la parinti?
Ciresica
Postat pe 7 August 2010 18:17
hai nu fiti ironice doamnelor k nici voi n-ati fost niste sfinte la viata voastra!
asa k ..hai sa dam mana cu mana si impartasiti-mi niste metode bune :D
justify_sex
Postat pe 7 August 2010 18:19
ar fi bine sa nu mai faca mama ei inca una asa nu, Ciresica???
reyya
Postat pe 7 August 2010 18:20
De la: reyya, la data 2010-08-07 18:20:20 ar fi bine sa nu mai faca mama ei inca una asa nu, Ciresica???


ca mine...n-are cum sa mai iasa :))
justify_sex
Postat pe 7 August 2010 18:23
OK, vrei metoda mea?
Singura metoda pe care am folosit-o vreodata a fost aia intelectuala.Ma topesc si acum dupa barbati destepti.Deci incerc sa aflu subiectele care il aatrag pe individ, studiez putin si pe urma port o discutie nevinovata despre ce stiu eu ca-i place lui cel mai mult.
Intotdeauna mi-a reusit!
Deci daca iti place metoda mea, incearca.

Ciresica
Postat pe 7 August 2010 18:23
daca esti invizibila pentru el. de ce palaria mea il vrei? si daca nu ai reusit pana acum, crezi ca vreo alta metoda o sa te ajute? crezi ca o sa te vada?
Laura_M
Postat pe 7 August 2010 18:24
pai ia-l, ca asta vine singur, ce atata strofocare... : matale esti genul care se duce ne-ntrebata, asa ca toate-s fest !
Freya_
Postat pe 7 August 2010 18:25
Aha, deci esti singura copila la parinti.Acum iti inteleg dorinta de fetita rasfata de a avea si jucaria aia, exact AIA care este in minuta celuilat copil. Tipic.

Anyway, daca a-l avea te ajuta sa cresti in ochii tai, persevereaza.
Ciresica
Postat pe 7 August 2010 18:26
De la: Ciresica, la data 2010-08-07 18:23:22OK, vrei metoda mea?
Singura metoda pe care am folosit-o vreodata a fost aia intelectuala.Ma topesc si acum dupa barbati destepti.Deci incerc sa aflu subiectele care il aatrag pe individ, studiez putin si pe urma port o discutie nevinovata despre ce stiu eu ca-i place lui cel mai mult.
Intotdeauna mi-a reusit!
Deci daca iti place metoda mea, incearca.



iubita, nu vreau sa ma marit cu el! si nici sa ma cobin cu el pt o relatie srioasa....
deci n-are sens sa folosesc aceasta metoda!
justify_sex
Postat pe 7 August 2010 18:29
De la: Laura_M, la data 2010-08-07 18:24:28daca esti invizibila pentru el. de ce palaria mea il vrei? si daca nu ai reusit pana acum, crezi ca vreo alta metoda o sa te ajute? crezi ca o sa te vada?


nu cred k ii sunt chiar indiferenta! se cam baga in seama cu mine ..si nu numai! ..cred de fapt ca asa e el..mai sociabil :D ..le baga in seama pe toate chiar daca e cu pretena de fatza :)
justify_sex
Postat pe 7 August 2010 18:32
Fetita, daca vrei sa mai vorbesc cu tine schimba-ti poza de la avatar.
garbo nu e site de agatat.

Si sa stii ca nu pentru a ma marita cu vreunul foloseam metoda cu pricina ci pur si simplu din aceleasi motive animalice ca si tine.
Ciresica
Postat pe 7 August 2010 18:34
lady_in_black1
Postat pe 7 August 2010 18:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatie doar pentru sex 2 De la: garbo_495129 25 Ianuarie 2019 18:45
Femeia insarcinata si ginecologia 24 De la: anakin 23 Noiembrie 2010 00:14
oare gresesc ca spun din start ca sunt un barbat fara prejudecati? 46 De la: liaiedera 10 Aprilie 2010 18:31
de ce un barbat face sex ca dragoste nu o poti numi chiar daca iti spune ca nu te iubeste? 174 De la: kaladris 19 Aprilie 2010 06:33
CE IUBESC BARBATII? 1053 De la: anisoaraf 19 Februarie 2011 08:47
Setari Cookie-uri