soacra,soacra...poama acra rau

Buna dimineata! Poftiti la ,o cafea delicioasa, un ceai, un lapte,la ceea ce va place! Pofta buna tuturor! O zi faina tuturor.
Jojolin
Postat pe 15 Septembrie 2010 07:45
am aUT ACEASI SITUATIE,MAMELE DE BAIETI SUNT PARSIVE SI VICLENE TREBUIE SA STI CUM SA LUPTI CU ELE,TREBUIE SA FI MAI PARSIVA DECAT EA,DAI IGNOR SI O SA-TI FIE MAI BINE,NU II MAI SPUNE LUI NIMIC DE EA DECAT DACA SE BAGA PESTE VOI SA NU FI DEACORD CU NIMIC SI TOT TIMPUL SA FACI CONTRARIUL
garbo031877
Postat pe 15 Septembrie 2010 11:45
O cafea cu sare merge.....?




----------------------------
office_salinasusesi_ro
Postat pe 15 Septembrie 2010 12:24
De la: office_salinasusesi_ro, la data 2010-09-15 12:24:33O cafea cu sare merge.....?




----------------------------
,,,,,,,,,,,,,,,,,,DESIGUR!!!!!!!!! DE CE NU????!! TREBUIE SA VIN SI EU SA VA VIZITEZ DUPA CE VIN DIN VACANTA ASTA DE 3,,,,,,,,LUNI!
Jojolin
Postat pe 15 Septembrie 2010 16:36
Noi am fost multe in locul vs, v a veni vremea cand si voi ve ti fi,,soacre, si daca, ai sau vei avea baieti si nora ta va vb, astfel despre ine,,o sa ti placa ,,oare,???!! Sotul tau de ce a permis sa si bage masa ,,coada???!! Mersi pt, intelegere! Sunt doar cateva , intrebari si nu ,,generaliza,,, Nuuuuuuuuu ,toate mamele de baieti sunt asa! Sunt multe ,,EXCEPTII,,!!!Si nu vb, tu in numele ns! Vb , despre ,soacra ta, fam, ta, nu generaliza, ca si eu am vaz
Jojolin
Postat pe 15 Septembrie 2010 16:41
Continuare,,,, multe nurori ticaloase,,parsive ,profitoare si n am bagat toate ,,nurorile,, in aceeasi ,oala,, sunt uscaturi si intre ,parinti si intre copii, nurori gineri,ce sunt fiecare!! Asa ca, vb, exact de fam, ta, de nemultumirea ta ,,nuuuuuuuuuuu, generaliza,,, ca mai multe de invatat!! Si respecta, daca ,vrei sa fii respectata!Mersi pt, intelegere!
Jojolin
Postat pe 15 Septembrie 2010 16:45
Te asteptam Jojolin, Baia-Mare nu e asa de departe de TM.
Facem cinste cu o sedinta de terapie in salina.




---------------------
office_salinasusesi_ro
Postat pe 16 Septembrie 2010 00:06
De la: Jojolin, la data 2010-09-15 07:45:06 Buna dimineata! Poftiti la ,o cafea delicioasa, un ceai, un lapte,la ceea ce va place! Pofta buna tuturor! O zi faina tuturor.


cred si io ca trebe cafe, dupa noaptea trecuta...iar ai tras la masea de-ai stins...asa-i ?

berea drege !
adi27
Postat pe 16 Septembrie 2010 09:15
iar ai dat cu batul in balta
ameno
Postat pe 16 Septembrie 2010 14:12
De la: adi27, la data 2010-09-16 09:15:54
De la: Jojolin, la data 2010-09-15 07:45:06 Buna dimineata! Poftiti la ,o cafea delicioasa, un ceai, un lapte,la ceea ce va place! Pofta buna tuturor! O zi faina tuturor.


cred si io ca trebe cafe, dupa noaptea trecuta...iar ai tras la masea de-ai stins...asa-i ?

berea drege !


loser......
anaROBERT
Postat pe 16 Septembrie 2010 14:26
De la: office_salinasusesi_ro, la data 2010-09-16 00:06:02Te asteptam Jojolin, Baia-Mare nu e asa de departe de TM.
Facem cinste cu o sedinta de terapie in salina.




---------------------
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,PROMIT CA VOM AJUNGE SI LA VOI! MERSI FAIN!
Jojolin
Postat pe 16 Septembrie 2010 18:21
IGNOR!!!!!!!!!!! MUSTELOR!!!!!!!! SI CELOR CARE S,, VAI DE CAP !!! MUSCA ,TETE,,
Jojolin
Postat pe 16 Septembrie 2010 18:25
De la: anaROBERT, la data 2010-09-16 14:26:47
De la: adi27, la data 2010-09-16 09:15:54
De la: Jojolin, la data 2010-09-15 07:45:06 Buna dimineata! Poftiti la ,o cafea delicioasa, un ceai, un lapte,la ceea ce va place! Pofta buna tuturor! O zi faina tuturor.


cred si io ca trebe cafe, dupa noaptea trecuta...iar ai tras la masea de-ai stins...asa-i ?

berea drege !


loser......


poate... L O O S E R ! (cu doi de o)
comprende fata dobrogeana ?
adi27
Postat pe 17 Septembrie 2010 16:59
Cine esti tu , Adi 27?
liaiedera
Postat pe 17 Septembrie 2010 17:07
De la: liaiedera, la data 2010-09-17 17:07:56Cine esti tu , Adi 27?
,,,,,,,,,,,,,,,,O musca tete! Care este,, :sml-sign0006 si se da rotund jignind! Daca, ma ma jigneste am sa ma adresez celor care conduc acest forum sa fie scoasa ,afara aceasta musca,nesimtita!Nu ma cunoaste ,,cum este fiul , ,,ploii, a nimanui, se pune sa ne jigneasca , fara scrupule,,,aducand ,injurii la adresa ns, a celor din Maramures! Eu sunt mandra ca s MM,NOI SUNTEM,FRUMOSI HARNICI CIVILIZATI ,EDUCATI SI CU MULT ,BUN SIMT,, IN SCHIMB ,,MUSCA TETE,, E,,,,,,,,,,vai de el!!!!!! Cum nimeni nu l baga n seama se ia de mine,un needucat fara cei 6 -7 ani de acasa, ca,daca a fost a nimanui, cine sa i faca ,educatie???!! Dar,,,,,,educatia se mai face si ,citind o carte, studiind,,,dar de unde nu i nici D zeu nu cere! BETIVA O FI FOST MASA CAND L A CONCEPUT CINE STIE CU CINE SI CAND L A ABANDONAT!!!!!!!!!1 Asa ca faceti,,,,IGNORRRRRRR:::::Unui asa speciment de ,,animal rar..! ,
Jojolin
Postat pe 17 Septembrie 2010 17:55
Buna dimineata! Va poftesc la o cafea delicioasa! Pofta buna! Va doresc,un wekend placut,!!
Jojolin
Postat pe 18 Septembrie 2010 09:41
De la: Jojolin, la data 2010-09-17 17:55:11
De la: liaiedera, la data 2010-09-17 17:07:56Cine esti tu , Adi 27?
,,,,,,,,,,,,,,,,O musca tete! Care este,, :sml-sign0006 si se da rotund jignind! Daca, ma ma jigneste am sa ma adresez celor care conduc acest forum sa fie scoasa ,afara aceasta musca,nesimtita!Nu ma cunoaste ,,cum este fiul , ,,ploii, a nimanui, se pune sa ne jigneasca , fara scrupule,,,aducand ,injurii la adresa ns, a celor din Maramures! Eu sunt mandra ca s MM,NOI SUNTEM,FRUMOSI HARNICI CIVILIZATI ,EDUCATI SI CU MULT ,BUN SIMT,, IN SCHIMB ,,MUSCA TETE,, E,,,,,,,,,,vai de el!!!!!! Cum nimeni nu l baga n seama se ia de mine,un needucat fara cei 6 -7 ani de acasa, ca,daca a fost a nimanui, cine sa i faca ,educatie???!! Dar,,,,,,educatia se mai face si ,citind o carte, studiind,,,dar de unde nu i nici D zeu nu cere! BETIVA O FI FOST MASA CAND L A CONCEPUT CINE STIE CU CINE SI CAND L A ABANDONAT!!!!!!!!!1 Asa ca faceti,,,,IGNORRRRRRR:::::Unui asa speciment de ,,animal rar..! ,


adi27
Postat pe 20 Septembrie 2010 17:32
Wekend placut tuturor! Sa va distrati e sarbatoarea berii, cui ii place,, iar berea se numeste ,,glosser,,, Pofta buna tutror! O saptamana faina tuturor!!
Jojolin
Postat pe 1 Octombrie 2010 22:18
De la: Jojolin, la data 2010-10-01 22:18:24Wekend placut tuturor! Sa va distrati e sarbatoarea berii, cui ii place,, iar berea se numeste ,,glosser,,, Pofta buna tutror! O saptamana faina tuturor!!


multzumim frumos !
da de cand se bea bere la voi , ca asta nu prea are...grade ?
ca la voi 50 grade e ninica !
adi27
Postat pe 2 Octombrie 2010 15:18
asa este sunt sufocante si te imbolnavesti de nervi cu ele mai ales cand ai si un sot care te vede numai pe tine rece si ca ii intorci spatele.
crys
Postat pe 2 Octombrie 2010 15:20
soacra mea e deosebita nu ne-am certat niciodata, am fost alaturi una de alta si la bine si la rau
e mai ceva ca mama
in schimb el sotul meu si copilul ei nu-i seamana deloc
maria
marialeia
Postat pe 3 Octombrie 2010 18:49
De la: marialeia, la data 2010-10-03 18:49:57soacra mea e deosebita nu ne-am certat niciodata, am fost alaturi una de alta si la bine si la rau
e mai ceva ca mama
in schimb el sotul meu si copilul ei nu-i seamana deloc
maria


banuiesc ca nu trage la masea, inseamna ca-i moldoveanca de-a'noastra si nu-i din maramu !
ca io am avut o pocnitoare (m-o ferit al de sus s-o iau cu acte) de p'acolo , si ea impreuna cu masa mi-or baut banii. da, totzi manatz-i-ash, si io i-am castigat cu multa sudoare , inclusiv batai de la politaii spanioli c-am fost cu afaceri acolo (cu alba neagra !).
adi27
Postat pe 3 Octombrie 2010 19:06
De la: adi27, la data 2010-10-03 19:06:16
De la: marialeia, la data 2010-10-03 18:49:57soacra mea e deosebita nu ne-am certat niciodata, am fost alaturi una de alta si la bine si la rau
e mai ceva ca mama
in schimb el sotul meu si copilul ei nu-i seamana deloc
maria


banuiesc ca nu trage la masea, inseamna ca-i moldoveanca de-a'noastra si nu-i din maramu !
ca io am avut o pocnitoare (m-o ferit al de sus s-o iau cu acte) de p'acolo , si ea impreuna cu masa mi-or baut banii. da, totzi manatz-i-ash, si io i-am castigat cu multa sudoare , inclusiv batai de la politaii spanioli c-am fost cu afaceri acolo (cu alba neagra !).
.................................. NOI BEM ,,, PT, CA, AVEM CE!! LAPTE, CEAI, VIN BERE, PALINCA!!!!!!!! ,,AMARATII, NU BEAU, PT, CA ,N AU CE! ASA CA; MOOORRRRRRRR, DE CIUDA SI INVIDIE!! IGNOR MUSCA TETE!!
Jojolin
Postat pe 18 Octombrie 2010 21:28
Jojo... sa ma bata soarele de nu m-ai capiat cu maimutzoii astia multi... da' nu ca n-as fi fost deja capiat...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 19 Octombrie 2010 03:17
jojo fa,
da' tu ai niebunit rau da tot. cred ca la tine sinjiele e'ndoit cu tzuica aia puturoasa care se face la voi si din papshoi ( sha'm auzit ca bagatz si gainatz in dansa ca sa fie tarishoara !)
meri fa la dezalcoholizarie , zau ca-i pechat d'atini .
doamne fereshtie si pazeshte d'asha cieva. muiere betzica manga si niebuna .
hasta la vista mujeres drogata .
adi27
Postat pe 19 Octombrie 2010 21:10
Bre, da' nu esti citav!
Auzi la el... "muiere betzica"! P-asta numai cand stateam in Banat o auzeam
Thor_again
Postat pe 19 Octombrie 2010 21:14
Si la mine se zice ashEa, mey Thor... barbat "betzatz", muiere "betzica"...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 19 Octombrie 2010 21:17
Ge-ule, da' ce poaza "deltaica" tz-ai tras, fratele meu!
Thor_again
Postat pe 19 Octombrie 2010 21:19
merci, thorule...
poAza e realizarea mea, si e marinOIDa...:P

nu e meritu' meu, ci al camerei mele, ca s-a nEmerit sa fie la locu' si momentu' potrivit, cum arareori se intampla, atunci cand ne propunem cate ceva.

in profil, am intreg albumul acelei dimineti mirifice, cand mi-au mai iesit niste imagini super... macar Freo cateva, din Fo 250 de cadre:D
:)

PS: am eu o chestie cu apa multa.
imi place ca in poAzele mele sa iasa cat mai uda... de apa vorbesc, fireste:P
:))
eu_geminy
Postat pe 19 Octombrie 2010 21:23

Cat mai uda, ha? Sa iasa!... Poazele, fireste!
Thor_again
Postat pe 19 Octombrie 2010 21:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce face un barbat care se gandeste la... viitor? 158 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:38
sa te indragostesti de un barbat , fara sa stii ca e insurat...? 30 De la: ingerasulluptator 18 Noiembrie 2011 20:13
Sa raman sau sa ies din relatie...? 35 De la: Anilus 28 Noiembrie 2010 09:56
RELATII INTERZISE......PROFESOR - ELEV 34 De la: AMELYY 23 Mai 2010 10:57
de cand ne-am casatorit,s-a schimbat... 20 De la: ynayna 13 Noiembrie 2013 10:19
Setari Cookie-uri