soacra,soacra...poama acra rau

da mey... is foarte mandru CU_Camera mea photo...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 19 Octombrie 2010 21:46
De la: adi27, la data 2010-10-19 21:10:20jojo fa,
da' tu ai niebunit rau da tot. cred ca la tine sinjiele e'ndoit cu tzuica aia puturoasa care se face la voi si din papshoi ( sha'm auzit ca bagatz si gainatz in dansa ca sa fie tarishoara !)
meri fa la dezalcoholizarie , zau ca-i pechat d'atini .
doamne fereshtie si pazeshte d'asha cieva. muiere betzica manga si niebuna .
hasta la vista mujeres drogata .
Frate,da urit te mai scalimbai cind te-furii...!
teodor_el
Postat pe 20 Octombrie 2010 20:33
De la: teodor_el, la data 2010-10-20 20:33:52
De la: adi27, la data 2010-10-19 21:10:20jojo fa,
da' tu ai niebunit rau da tot. cred ca la tine sinjiele e'ndoit cu tzuica aia puturoasa care se face la voi si din papshoi ( sha'm auzit ca bagatz si gainatz in dansa ca sa fie tarishoara !)
meri fa la dezalcoholizarie , zau ca-i pechat d'atini .
doamne fereshtie si pazeshte d'asha cieva. muiere betzica manga si niebuna .
hasta la vista mujeres drogata .
Frate,da urit te mai scalimbai cind te-furii...!


papusha, chiar ai 70 da cotolani ?
adi27
Postat pe 21 Octombrie 2010 17:12
De la: eu_geminy, la data 2010-10-19 03:17:30Jojo... sa ma bata soarele de nu m-ai capiat cu maimutzoii astia multi... da' nu ca n-as fi fost deja capiat...:P,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
:))))
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Trebuia, pt, ca exista o musca, obsedata de ,,maramureseni! Citeste mai sus,, ce ma mai roade ,,,, obsedatul asta! Parca
Jojolin
Postat pe 27 Octombrie 2010 08:04
De la: Jojolin, la data 2010-10-27 08:04:58
De la: eu_geminy, la data 2010-10-19 03:17:30Jojo... sa ma bata soarele de nu m-ai capiat cu maimutzoii astia multi... da' nu ca n-as fi fost deja capiat...:P,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
:))))
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Trebuia, pt, ca exista o musca, obsedata de ,,maramureseni! Citeste mai sus,, ce ma mai roade ,,,, obsedatul asta! Parca


ai vinit jojo ? ai pupat pemantul lu' tzara rumaneasca ? numa pemantul rumanesc ?!
da' ce-ai draghe cu musca aia ?
te bazaie , hai ?
uite ca s-o suparat pi matale si geminy, cica il supara maimutzoii lu' matale ...da' care maimutzoi manca-ti-as ca io nu pricep ! or fi aia cu izmenele care flutura ?
adi27
Postat pe 27 Octombrie 2010 16:02
De la: adi27, la data 2010-10-27 16:02:50
De la: Jojolin, la data 2010-10-27 08:04:58
De la: eu_geminy, la data 2010-10-19 03:17:30Jojo... sa ma bata soarele de nu m-ai capiat cu maimutzoii astia multi... da' nu ca n-as fi fost deja capiat...:P,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
:))))
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Trebuia, pt, ca exista o musca, obsedata de ,,maramureseni! Citeste mai sus,, ce ma mai roade ,,,, obsedatul asta! Parca


ai vinit jojo ? ai pupat pemantul lu' tzara rumaneasca ? numa pemantul rumanesc ?!
da' ce-ai draghe cu musca aia ?
te bazaie , hai ?
uite ca s-o suparat pi matale si geminy, cica il supara maimutzoii lu' matale ...da' care maimutzoi manca-ti-as ca io nu pricep ! or fi aia cu izmenele care flutura ?
.................Eu nu ma supar, degeaba! Pe nimeni! Ignor, persoanele care nu stiu scrie ! Daca :am venit sau nu, asta nu te priveste pe tine,,((bagaciosule))!
Jojolin
Postat pe 28 Octombrie 2010 02:17
Jojo mamy... io crez ca va iombiti, mey...:))
eu_geminy
Postat pe 28 Octombrie 2010 02:35
va citesc replicile si mor naibii de rasssssssssss...:)))
eu_geminy
Postat pe 28 Octombrie 2010 02:36
De la: eu_geminy, la data 2010-10-28 02:36:06va citesc replicile si mor naibii de rasssssssssss...:)))
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, RADEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! E VOIEEEEEEEEEE!!
Jojolin
Postat pe 9 Noiembrie 2010 20:39
mamy Jojo, ashe "mi se incanta" inima cand vaz ca bucuria matale confirma presupunerile mele...

astept sa ma chemati la logUodna...
ca nici adishor nu-i baiet rau...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 9 Noiembrie 2010 21:04
De la: eu_geminy, la data 2010-11-09 21:04:01mamy Jojo, ashe "mi se incanta" inima cand vaz ca bucuria matale confirma presupunerile mele...

astept sa ma chemati la logUodna...
ca nici adishor nu-i baiet rau...:P
:))))


mah raule ,
vaz ca nu te-ai prins...
io eram cu ochii pe tine papusha...
adi27
Postat pe 10 Noiembrie 2010 17:18
Va multumesc la amandoi!! Sunteti draguti! Dar,,,,,,,,,, ar fi bine ca , postarile acide sa le lasati pt, alte locuri!!
In privinta ::logodnei::,,,,,,,,sa se logodeasca cine i singur!! Eu peste cativa ani voi sarbatori, ::nunta de aur::!! Eu am avut si mai am :::un sot bun si iubitor:: Nuuuuuuuuuuu, l asi schimba ,, nici pt, 100000000000 de alte persoane! Sunt , fericita, multumita cu ceea ce mi am ales acum 39 ani.Va doresc si voua celor care sunteti ::inca singuri;: fericire, noroc si zile senine! Este ffff, greu si rau sa fii singur((cred eu))!!
Jojolin
Postat pe 11 Noiembrie 2010 08:30
Buna.e prima oara cand scriu pe un forum.am 23 de ani si de 6 ani sunt impreuna cu iubitul meu care are 28 ani.ne-am logodit si la anul ne-am propus sa facem nunta,doar ca eu nu sunt sigura 100%.problema e ca eu nu ma inteleg cu nimeni din familia lui.el mai are o sora si un frate mai mari, sora lui e divortata si are un copil si locuieste la domiciliul mamei, iar fratele lui are 30 de ani si nu este insurat are o relatie de 8 ani cu o fata si locuieste tot acolo.tatal lui a murit inainte sa il cunosc ,iar mama lui e in strainatate .de aproape un an el locuieste cu mine si tatal meu(mama mea fiind si ea in strainatate).problema e ca el e mamos si mama lui nu e de acord cu mine,mi-a zis si in fata sa il las si sa imi vad de viata mea(in vara asta cand a venit acasa, dupa aproape 6 ani si-a dat arama pe fata)l-am pus si sa aleaga intre mine si ea si mi-a zis ca daca renunt eu la mama mea,renunta si el.de fiecare data cand il suna mama lui ne certam si el ii i-a apararea mereu.ii trim bani sa plateasca datoriile pt ca nu are incredere in ceilalti(sora lui nu lucreaza,iar fratele lui nu contribuie cu nimic in casa,desi lucreaza).nu as avea nimic de obiectat daca l-ar ajuta si ea pe el,dar cand apeleaza la ea,mereu ii zice ca nu are bani,dar pe ceilalti ii ajuta cu bani,pachete.de 3 ani ne chinuim sa facem nunta,dar mama lui a zis k nu are cu ce sa il ajute(desi e in italia de 5 ani jumatate).zilele astea i-a spus k vrea sa vb cu mama mea sa vada cu ce bani contribuie ea(mentionez ca ele nu s-au cunoscut decat o data pt k mama lui nu a vrut,desi logodnicul meu i-a zis de atatea ori sa ii dea nr sa vorbeasca).mama mi-a zis ca ea contribuie cum e traditia(cu aranjamentele,florile).eu sunt catolica si vreau sa fac nunta la catolici,iar mi-a zis ca daca nu contribuie si ai mei sa faca jumatate-jumatate facem nunta la ortodocsi,iar eu nu vreau.zice asta pt ca mama lui nu e de acord sa facem la catolici.el e de acor pt ca mi-a zis asta de multe ori in toti acesti ani.nu stiu ce sa fac, sa mai raman cu el sau sa il las?nu vreau sa ma cert toata viata din cauza maei lui.pt ca ea nu e de acord cu mine,desi eu nu i-am vb urat niciodata si de fiecare data cand apela la mine o ajutam cu placere, chiar daca observasem ca e o prefacuta si ca nu ma place.
garbo_8115
Postat pe 3 Octombrie 2012 14:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajutor 9 De la: mikishor92 31 Ianuarie 2017 07:22
femeia berbec,comportament,compatibilitatea cea mai buna,,, 1 De la: ANNITTA10 6 Septembrie 2010 21:17
Sora lui 1 De la: garbo_500801 24 Septembrie 2019 11:05
vrea spatiu 14 De la: garbo_414396 13 Septembrie 2015 17:55
massturbarea la barbati 222 De la: tatoo 16 Martie 2011 19:54
Setari Cookie-uri