soacra,soacra...poama acra rau

noi stam la tara bre,trebe 4x4
dancris
Postat pe 23 August 2010 20:54
io nu intelesei mai nimica dar intreb si eu ca omul prost...bre, da gamila e vacginata???
tutankhamon
Postat pe 23 August 2010 20:56
sper sa fie ca de nu....o duc eu la doctor sa-i infiga si ei un ac in buca
pardon in fesa
dancris
Postat pe 23 August 2010 21:02
bre, dancrisule, se zbune"gobil", nu "gopil"
sa intelegem si noi limba...
sora_ilsi
Postat pe 23 August 2010 21:18
buca.....nebuca...broblema e ca vacginu se face in mana.....acuma in care mana...bardon...bigior....ala den fata sau ala den zbate...ca la gamila e cu batru ....den dreabta sau den stanga....
tutankhamon
Postat pe 23 August 2010 21:18
bre v-o prins pe toti "limbajuu"??
lu nea ahmed??
fleurdelis
Postat pe 23 August 2010 21:34
io zic ca-i vaccinala,,,,
fleurdelis
Postat pe 23 August 2010 21:35
sis....nu puteam fata sa spun vaccinat cu doi de g...ca iesea dreaq altceva si ma cenzurau astia.....
tutankhamon
Postat pe 23 August 2010 21:45
mda stiu cum e.. eu deja locuiesc cu el si din pacate si cu ea care e o scorpie nu ma inteleg absolut deloc cu ea orice ce fac nu e bn a si numai spun ca eu nu sunt destul de buna pt baiatul ei < care mai tarziu o sa isi dea cu pumni in cap cand o sa isi dea seama ce a luat> si la noi a fost aceasi problema cu bani ca pana sa ma mut eu aici el ii dadea ei toti bani iar acum ca suntem separat cu bani ma uraste mai mult ca oricand ca nu poate ea sa mai faca ce vrea cu ei. eu am mare noroc ca el tine cu mn si daca ea spune ceva de mn el face un mare scandal pt ca ea nu are voie sa spuna absolut nimic de mn. ultima cearta a fost si mai si pt ca avrut sa dea si in mn evident ca el a luat foc si a fost cat pe ce sa dea in ea bn ca l-am oprit eu ca altfel...(acum imi pare rau ca am fact-o) acum nu vorbim deloc. e un adevart calvar sa traiesc cu ea in casa.
pink_sunshine
Postat pe 26 August 2010 15:49
De la: Achmed, la data 2010-08-23 17:44:01Bre, nu ezdem mai bine la Achmed?.. abeam harem, nu abeam boie za galgam agolo bigior de zoagra, viindga, de viegare data gand maridad una gu Achmed, era imbozibil de luad vreuna zoagra din harem la zogru.

Ji daga una zgabam, Achmed buneam bomba ga la Jihadd


TI-AU TURNAT MUIERILE ACID PE CREIER DE AI RAMAS FARA EL ?
KNIGHT_31
Postat pe 27 August 2010 19:44
Florine?

panty_C
Postat pe 27 August 2010 21:44
De la: pink_sunshine, la data 2010-08-26 15:49:33mda stiu cum e.. eu deja locuiesc cu el si din pacate si cu ea care e o scorpie nu ma inteleg absolut deloc cu ea orice ce fac nu e bn a si numai spun ca eu nu sunt destul de buna pt baiatul ei < care mai tarziu o sa isi dea cu pumni in cap cand o sa isi dea seama ce a luat> si la noi a fost aceasi problema cu bani ca pana sa ma mut eu aici el ii dadea ei toti bani iar acum ca suntem separat cu bani ma uraste mai mult ca oricand ca nu poate ea sa mai faca ce vrea cu ei. eu am mare noroc ca el tine cu mn si daca ea spune ceva de mn el face un mare scandal pt ca ea nu are voie sa spuna absolut nimic de mn. ultima cearta a fost si mai si pt ca avrut sa dea si in mn evident ca el a luat foc si a fost cat pe ce sa dea in ea bn ca l-am oprit eu ca altfel...(acum imi pare rau ca am fact-o) acum nu vorbim deloc. e un adevart calvar sa traiesc cu ea in casa.
............................... Deci,,locuiesti cu el la, scorpie, fiind casa ei! Nu te ai pus in locul ei?? Ea este ,mama, lui si va ramane pe veci! Tuuuuuu,acum esti ,,amanta,, azi,,,,,,,,,,maine ,,,poate fi alta! Fete,,femei un barbat ,,,,poate avea cate vrea,mama= una!! De ce nu mergi sa stati la ,mamica ta,,???!!!! Daca , nu e bine nici acolo, mergeti in chirie!! Dar costa totul si atunci ,fraierul de baiat e gata s o bata pe masa! Cu ce te mai lauzi fato!! Eu m -am mutat la socru recasatorit (soacra murise demult),,,,casatorita,1/2 era casa sotului si nu i am facut zile fripte socrului!Asta,,tine de, educatie si cei 6-7 ani de acasa!!Amlocuit cu el in casa 3 ani, am plecat pt, ca la tara nu aveam unde sa muncesc si doream asta.M am mutat la mama .la oras, unde am rezista 5 luni ,sa fiu badiguard intre ea si sotul meu,,asa ca ,in 1975 cu 2 copii mici unul de 1 an altul de 3 ani am plecat in chirie 2 ani dupa care am primit in 1977 de la Ceausescu un ap, am fost la Bucuresti in audienta la ,,CC,DECI M AM DESCURCAT! Mi am lasat mama acasa la ea sa se lefaie ,,noi am stat intr o ,garsoniera, chibrit de 12 m,patrati,4 pesoane si mai traim!! Au trecut de atunci,33 ani!!Am primit eu o alta locuinta mai mare mai frumoasa si ,nu ne am blamat nicaieri, nici pe ai lui nici pe ai mei!! I ti pare rau ca , n a lovit o pe masa??????!!! Rusine!! Daca, era ,,mata,,! Nam cuvinte!!
Jojolin
Postat pe 27 August 2010 23:08
Mda, urata treaba asta ... sa-ti para rau ca n-a lovit-o. Daca o sa ai un baiat si o sa fii in postura ei, nu ti-ar place. Asa ca incearca si calea amiabila, ca asta specific animalelor, nu da rezultate pozitive de regula.

Comunicarea este cuvantul "cheie". Daca nu se poate sa va vorbiti, si lipsa comunicarii e un mod de a aplana conflictul. (eu am ales a doua varianta si ne e bine la toti)

Succes si ai grija ce-ti doresti sa nu se-ntoarca!
ses
Postat pe 28 August 2010 04:37
CA VENI VORBA DE COMUNICARE....
Dupa decolarea unui avion intra un tip turbat in cabiana pilotilor:
- "Din momentul asta, daca vreti sa scapati cu viata, faceti exact ce va spun eu. Deviati cursul si aterizati la Bagdad".
-Incearca altadata, azi nu se poate; vine un raspuns plictisit de la un pilot.
- Voi doi sunteti tampiti? Asta-i un pistol adevarat, cu gloante dum-dum! zice brunetul si trage un glont in tavan.
- Bine te credem, dar tot nu te putem ajuta azi.
- Bre! Allah o sa va trimita in iad, nu pricepeti? Nu aveti familii care va asteapta acasa? intreba individul turbat de furie.
- Avem si familii, dar tot nu mergem la Bagdad, raspunde celalalt pilot.
Exasperat, cu pistolul indreptat spre piloti, arabul intreaba:
- De ce nu vreti !!??!!
- Mai e' unul in spate cu bomba, si ala vrea la Kabul...
KNIGHT_31
Postat pe 28 August 2010 15:19
Hai, treci la culcare ca la noapte dantui, sau nu?
panty_C
Postat pe 28 August 2010 15:41
bre JOJO !
deci tzi-o dat ceashca locuinta ?
inseamna c-ai fost activista, securista, turnatoare sau cam asa ceva.deci m-am lamurit cu matale. vi icisha pi forum si dai lectii lu tineretu' de astazi. du-te jojo la mat si be o cinzeaca satz treac di doru lu ceashca. noroc bun !
apropo, da ci inseamna CC ? casa conspirativa ? deci te-am nimerit.ai fost securista si ai betut pe bietzii muncitori si luptatori anticomunisti din munti .rushiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !
adi27
Postat pe 28 August 2010 18:51
Femeile spera ca barbatii se vor schimba dupa casatorie; barbatii spera ca femeile vor ramane la fel dupa casatorie. (Bettina Arndt, Private Lives, 1986)
KNIGHT_31
Postat pe 29 August 2010 15:49
De la: KNIGHT_31, la data 2010-08-29 15:49:31Femeile spera ca barbatii se vor schimba dupa casatorie; barbatii spera ca femeile vor ramane la fel dupa casatorie. (Bettina Arndt, Private Lives, 1986)

Si fiecare ramane cu speranta....
gina37
Postat pe 30 August 2010 11:36
De la: KNIGHT_31, la data 2010-08-28 15:19:33CA VENI VORBA DE COMUNICARE....
Dupa decolarea unui avion intra un tip turbat in cabiana pilotilor:
- "Din momentul asta, daca vreti sa scapati cu viata, faceti exact ce va spun eu. Deviati cursul si aterizati la Bagdad".
-Incearca altadata, azi nu se poate; vine un raspuns plictisit de la un pilot.
- Voi doi sunteti tampiti? Asta-i un pistol adevarat, cu gloante dum-dum! zice brunetul si trage un glont in tavan.
- Bine te credem, dar tot nu te putem ajuta azi.
- Bre! Allah o sa va trimita in iad, nu pricepeti? Nu aveti familii care va asteapta acasa? intreba individul turbat de furie.
- Avem si familii, dar tot nu mergem la Bagdad, raspunde celalalt pilot.
Exasperat, cu pistolul indreptat spre piloti, arabul intreaba:
- De ce nu vreti !!??!!
- Mai e' unul in spate cu bomba, si ala vrea la Kabul...


Prea tare!!!!!!!!!
gina37
Postat pe 30 August 2010 11:36
De la: gina37, la data 2010-08-30 11:36:49
De la: KNIGHT_31, la data 2010-08-28 15:19:33CA VENI VORBA DE COMUNICARE....
Dupa decolarea unui avion intra un tip turbat in cabiana pilotilor:
- "Din momentul asta, daca vreti sa scapati cu viata, faceti exact ce va spun eu. Deviati cursul si aterizati la Bagdad".
-Incearca altadata, azi nu se poate; vine un raspuns plictisit de la un pilot.
- Voi doi sunteti tampiti? Asta-i un pistol adevarat, cu gloante dum-dum! zice brunetul si trage un glont in tavan.
- Bine te credem, dar tot nu te putem ajuta azi.
- Bre! Allah o sa va trimita in iad, nu pricepeti? Nu aveti familii care va asteapta acasa? intreba individul turbat de furie.
- Avem si familii, dar tot nu mergem la Bagdad, raspunde celalalt pilot.
Exasperat, cu pistolul indreptat spre piloti, arabul intreaba:
- De ce nu vreti !!??!!
- Mai e' unul in spate cu bomba, si ala vrea la Kabul...


Prea tare!!!!!!!!!



MERCI
KNIGHT_31
Postat pe 30 August 2010 17:50
De la: pink_sunshine, la data 2010-08-26 15:49:33mda stiu cum e.. eu deja locuiesc cu el si din pacate si cu ea care e o scorpie nu ma inteleg absolut deloc cu ea orice ce fac nu e bn a si numai spun ca eu nu sunt destul de buna pt baiatul ei < care mai tarziu o sa isi dea cu pumni in cap cand o sa isi dea seama ce a luat> si la noi a fost aceasi problema cu bani ca pana sa ma mut eu aici el ii dadea ei toti bani iar acum ca suntem separat cu bani ma uraste mai mult ca oricand ca nu poate ea sa mai faca ce vrea cu ei. eu am mare noroc ca el tine cu mn si daca ea spune ceva de mn el face un mare scandal pt ca ea nu are voie sa spuna absolut nimic de mn. ultima cearta a fost si mai si pt ca avrut sa dea si in mn evident ca el a luat foc si a fost cat pe ce sa dea in ea bn ca l-am oprit eu ca altfel...(acum imi pare rau ca am fact-o) acum nu vorbim deloc. e un adevart calvar sa traiesc cu ea in casa.
Ti-a spus destule Jojolin,dar nu destule!Esti complet lipsita de respect, sa locuiesti in casa parintilor amicului tau, si sa provoci asemenea certuri.....Ba sa si regreti ca nu l-ai lasat sa-si loveasca MAMA! Sa-ti fie rusine ca ai asemenea ginduri!Daca pe MAMA TA ar lovi-o sotul surorii tale te-ai simti bine ?Esti un gunoi...
teodor_el
Postat pe 9 Septembrie 2010 20:04
SFAT PT, CINE NU DORESTE,,SOACRE ,SOCRI,, RUDENII DE NICI UN FEL,,,,,,,,,,LUATI VA PARTENERI DE VIATA,CRESCUTI LA ,,CASA DE COPII,,, ACESTIA SUNT((SARMANII)) FIII PLOII, CARE NU STIU CINE SUNT SI DE UNDE VIN!! ASA VA REZOLVATI PROBLEMA,DE A NU FI NEVOITE DE A STA IN CASA ,SCORPIILOR,SI DE A LE RABDA ,,PE ELE SAU EI !!!!!!!!! SUCCES !!
Jojolin
Postat pe 9 Septembrie 2010 21:01
De la: Jojolin, la data 2010-09-09 21:01:20 SFAT PT, CINE NU DORESTE,,SOACRE ,SOCRI,, RUDENII DE NICI UN FEL,,,,,,,,,,LUATI VA PARTENERI DE VIATA,CRESCUTI LA ,,CASA DE COPII,,, ACESTIA SUNT((SARMANII)) FIII PLOII, CARE NU STIU CINE SUNT SI DE UNDE VIN!! ASA VA REZOLVATI PROBLEMA,DE A NU FI NEVOITE DE A STA IN CASA ,SCORPIILOR,SI DE A LE RABDA ,,PE ELE SAU EI !!!!!!!!! SUCCES !!


io am crescut la casa di copii si care tzi problema papusha ?
nu biau ca matali, nu ma duc la cershit in spania , ma iubeshte femeili , am si-o soacra tanara (nu ca matali plecata pe 70 di cotolani), care ma iubeshti (adevarat ca mai trag si la ea !) . atunci ciai fimee cu noi copiii crescuti la casa di copii ? hai ??????????????
adi27
Postat pe 9 Septembrie 2010 22:04
yuk
ameno
Postat pe 10 Septembrie 2010 12:09
De la: adi27, la data 2010-09-09 22:04:52
De la: Jojolin, la data 2010-09-09 21:01:20 SFAT PT, CINE NU DORESTE,,SOACRE ,SOCRI,, RUDENII DE NICI UN FEL,,,,,,,,,,LUATI VA PARTENERI DE VIATA,CRESCUTI LA ,,CASA DE COPII,,, ACESTIA SUNT((SARMANII)) FIII PLOII, CARE NU STIU CINE SUNT SI DE UNDE VIN!! ASA VA REZOLVATI PROBLEMA,DE A NU FI NEVOITE DE A STA IN CASA ,SCORPIILOR,SI DE A LE RABDA ,,PE ELE SAU EI !!!!!!!!! SUCCES !!


io am crescut la casa di copii si care tzi problema papusha ?
nu biau ca matali, nu ma duc la cershit in spania , ma iubeshte femeili , am si-o soacra tanara (nu ca matali plecata pe 70 di cotolani), care ma iubeshti (adevarat ca mai trag si la ea !) . atunci ciai fimee cu noi copiii crescuti la casa di copii ? hai ??????????????
Nu cred ca Jojolin a vrut sa sune a rautate ce a spus, si intr-adevar sint multe persoane crescute la casa de copii care sint adevarati oameni in sensul bun !Probabil ca inca mai este suparata pe jigodia care nu este in stare, locuind in casa parintilor prietenului, nu stie sa respecte pe nimeni...
teodor_el
Postat pe 10 Septembrie 2010 20:13
SFAT CATRE PRIETENII MEI......
Dimineata devreme, foarte devreme,
Cand, noaptea se destrama ,iar ziua se asterne,
Luminandu va viata ca o stea,
Gandul meu zboara lin, catre prietenii mei din toata lumea.
,,,Buna dimineata, prieten drag,,,!!
Sa ai in viata, noroc si mult spor,
O zi senina cu soare plina,frumoasa
Ozi luminoasa,care sa ti umple inima de bucurie,
Cu multe sperante si vise , pe care sa le realizezi.!!
Toate cu bine!



Jojolin
Postat pe 12 Septembrie 2010 14:07
: sml-love0049: Buna dimineata!
Departe de mine gandul de a-mi bate joc de cineva! Mai ales de la casele de copii! Am cunoscut persoane foarte speciale , dar si rebuturi.Ei n au avut nici o vina ca au fost trimisi acolo Eu le-am indicat acest lucru ,,,,,pt, a evita, circotecile, unor ,,NURORI,,,,cu ,,familia sotului!! Sa auzim numai de bine! Asa nu mai are ,,o scorpie,, de soacra la care sa stea!!
Jojolin
Postat pe 14 Septembrie 2010 04:07
Nu am dreptate?????????!!!!!
Jojolin
Postat pe 14 Septembrie 2010 04:09
Buna dimineata! Poftiti la ,o cafea delicioasa, un ceai, un lapte,la ceea ce va place! Pofta buna tuturor! O zi faina tuturor.
Jojolin
Postat pe 15 Septembrie 2010 07:45
Buna dimineata! Poftiti la ,o cafea delicioasa, un ceai, un lapte,la ceea ce va place! Pofta buna tuturor! O zi faina tuturor.
Jojolin
Postat pe 15 Septembrie 2010 07:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dragoste Imposibila 192 De la: asteroid 8 Noiembrie 2011 22:03
singuratate in doi 35 De la: Cassey 9 Iulie 2009 14:40
Pauza in relatie 20 De la: garbo_433138 20 Martie 2016 18:17
cu 6 ani mai mic 40 De la: Dor_marunt 22 August 2010 09:00
sex, chin, ....mai e ceva? 96 De la: eu_geminy 8 Noiembrie 2010 21:47
Setari Cookie-uri