am revenit!

Buna ziua mamiici si viitoare mamici!
Am revenit cu vesti... proaste ! Am pastrat sarcina si am nascut un bebic de 3300g si 54 cm! Sotul acum iubeste enorm bebicul! Il cheama david gabriel si e nascut pe 9 noiembrie 2009!
Va cer ajutorul, va implor sa ma ajutati!
bebe a meu are tumoare de baza de craniu etaj anterior biopsie transnazala ! se poate face un tratament in turcia si ne costa 6000 euro! va implor daca ne puteti ajuta??? va implor din suflet! pana acum am strans 3200 euro!
ne poate cineva ajuta???? va implor
somotiucu
Postat pe 8 Februarie 2010 13:39
am deschis un cont la banca transilvania numar de cont iban : RO45BTRL020501201U48909XX deschis pe numele meu POP IULIA ALEXANDRA! VA IMPLOR daca puteti sa ma ajutati! suntem deja disperati si nu mai stim ce sa facem! va implor din tot sufletul! orice donatzie ajuta!
somotiucu
Postat pe 8 Februarie 2010 14:37
Ia zi-mi si mie te rog, ca sa nu mai deranjam alte topicuri... cand ai mai fost pe aici? Nu de alta, dar m-am contrazis cu fetele.
ses
Postat pe 8 Februarie 2010 23:15
sunt membra din iulie 2009! dak doresti te rog frumos sa te uiti acolo! am cerut ajutorul fetelor cu o problema!si nu te supara pe mine dar tu direct mai catalogat sarlatana.. nu este adevarat si doamne feri sa treci tu prin ceea ce eu si sotul trecem! si daca chiar era asa eu am actele! de ce nu m-ai intrebat de ele? daca tu ai dat peste oameni care te-au mintit asta nu inseamna ca toata lumea e asa!
am apelat si la postul acasa tv pentru povestiri adevarate dar nu am primit nici un raspuns! tu crezi k e asa de usor in lume cu un copilas bolnav!
daca doamne feri tu ai avea probleme cum ar fi? si cand vezi k toti iti intorc spatele? sau cand ceri ajutorul cuiva sa zica o singura persoana ca e minciuna! dar deloc nu te-ai interesat! nu mi-ai zis deloc sa iti trimit acte sau ceva in orice caz iti multumesc si multa sanatate copiilor si familiei tale!
pentru ca sincer eu nu vad pe nimeni sa se joace cu sanatatea propiului copil!
somotiucu
Postat pe 9 Februarie 2010 10:08
subiectul pe care l-am deschis se numea Puteti sa ma ajutati urgent??? va rog
te rog sa verifici!
somotiucu
Postat pe 9 Februarie 2010 10:20
Buna dimineata somotiucu, regret cele ce se intampla cu copilul tau, i-mi pare rau ca nu te pot ajuta, poate cu incurajari si sfaturi cum sa treci mai usor(daca este posibil asa ceva!!!!), peste hopul la care te supune Dumnezeu, nici nu vreau sa ma gandesc prin ce treci, am si eu 3 copii, inca o data daca ai nevoie de cineva care sa te asculte da un semn!!!!!!! Multa sanatate si putere si tie si sotului sa reusiti sa va salvati puiul!!
diana_maria_kidz
Postat pe 9 Februarie 2010 10:20
bine spus diana_maria !!! desi intradevar numai ea stie prin ce trece! multa sanatate si mult spor! din cate am vazut pe profilul tau bebele face 3 luni! multa sanatate si sa scapatzi cu bine din asta!
ale_micutza
Postat pe 9 Februarie 2010 10:26
Somotiucu, nu te supara pe mine, dar din punctul meu de vedere nu ai fost deloc convingatoare. SPui ca ai revenit, dupa 1 an de zile si te astepti ca toata lumea sa stie despre cine si ce este vorba? Gandeste-te ca utilizatorii de pe forumuri in general se innoiesc continuu. Ei bine, am luat in considerare cele spuse de tine, voi citi cu atentie topicurile unde m-ai indrumat sa merg si daca asa este, vei avea scuzele mele acolo unde am gresit si ajutorul meu financiar.

Pana atunci, multa sanatate !
ses
Postat pe 9 Februarie 2010 10:34
va rog dak puteti am pus pozele la profil k acum merge! k sa nu mai fie probleme
somotiucu
Postat pe 9 Februarie 2010 10:54
somotiucu imi pare sincer rau pentru reala si grava ta probleme sincer sunt mama si stiu ce inseamna si cum te simti imi pare rau sincer rau iti doresc tot binele din lume sanatate si noroc si tie si sotului si mai ales bebicului dar sfaturile si parerile de bine nu ajuta cu nimic in perioada asta.pupici
anaROBERT
Postat pe 9 Februarie 2010 10:58
buna ziua mamicilor... ce facetzi? vroiam sa va intreb daca a mai ajutato careva pe somorucu! scuzati de deranj dar chiar mi-a parut rau de ea cu copilasul! pupici la toate!
ale_micutza
Postat pe 13 Februarie 2010 10:20
ale_micutza cred ca oricarei mamici oricarei femei cu suflet i-ar parea rau este totusi un copilas un suflet inocent sper sa rezolve problema si sa aiba numai sanatate
anaROBERT
Postat pe 13 Februarie 2010 10:39
Somotiucu da-mi te rog si mie linkul de la PUTETI SA MA AJUTATI URGENT (ca nu gasesc nicaieri topicul). Mersi.
pinicuta
Postat pe 15 Februarie 2010 12:14
eu nu am scris acel link! nu stiu pentru ce anume
somotiucu
Postat pe 15 Februarie 2010 13:28
ok, gata, m-am lamurit, mi-am amintit, chiarf mai vorbisem cu tine cand erai insarcinata (imi suna cunoscut topicul dar de id-ul tau nu-mi aminteam deloc). Sper sa se rezolve cu copilasul, impartaseste-l , boteaza-l neaparat daca nu l-ai botezat inca si Dumnezeu sa il aiba in paza!
pinicuta
Postat pe 15 Februarie 2010 13:59
am reusit sa botezam copilul in 27 decembrie! ma scuzati pentru cele la care am trimis msj de mai multe ori dar imi arata k msjele nu au fost trimise! si va multumesc din suflet pentru cele care au reusit sa ma ajute! va multumesc doamna pinicuta si ale_micuta! multa sanatate la bebelusii vostri si la toata familia! o zi minunata va doresc
somotiucu
Postat pe 15 Februarie 2010 14:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cand incep sa vorbeasca copii??? 10 De la: garbo263233 9 Februarie 2012 15:21
SARBATORI FERICITE MAMICILOR!! 5 De la: balu 31 Decembrie 2008 20:40
cate ecografii se fac pe parcursul sarcinii 3 De la: camy29 27 Septembrie 2009 23:03
Ce stiti de ribomulin pentru imunitatea copiilor si daca sunt medicamente alternative pentru dezvoltarea imuitatii? 2 De la: ina_rebeca 6 Noiembrie 2009 18:47
despre rotobil 1 De la: novacoviciestera 6 Noiembrie 2009 16:35
Setari Cookie-uri