Alergic la aeru rece????

Baietelul meu de cite ori alearga cind e rece tuseste grozav de urit si cite odata chiar mai vomita
Am fost cu el la medic si spune ca e alergic la aeru rece si na....., nu ia dat nimic ca ii va trece cind a fi mai mare...........?
Daca va mai confruntati vre-o mamica cu asa ceva.......pupici
lumi_store
Postat pe 19 Decembrie 2009 17:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
MAMICI DIN BUDAPESTA??? 3 De la: office_salinasusesi_ro 21 Aprilie 2010 15:45
BONA CONSTANTA 1 De la: mirelalilianatiu 14 Ianuarie 2012 11:38
Va rog mult ..stie cineva...??? 2 De la: deeita 25 Noiembrie 2009 16:01
bunaaaa 3 De la: anaROBERT 21 Decembrie 2010 16:41
Polidinul la copii 15 De la: office_salinasusesi_ro 15 Septembrie 2010 12:20
Setari Cookie-uri