sapte minciuni pe care le spun barbatii

minciuna cea mai mare e ca te mint "ca sa nu te superi"...
quasaria
Postat pe 16 Iunie 2010 22:23
right,as allways...
preci
Postat pe 17 Iunie 2010 22:08
fleurdelis
Postat pe 18 Iunie 2010 21:06
eii 7..10~
10 pictori se tot mira./...
fleurdelis
Postat pe 18 Iunie 2010 22:12
nu fii tu asa sigura de cele 7 minciuni ale barbatiilor ptr ca nu toti sunt la fel asta inseamna ca nu ai avut prea multi prin preajma ta si crezi ca toti sunt asa incorect spuns minciuni,dar voi femeile sunteti cumva usi de biserica? no way niciodata nu o sa cred ca voi nu mintiti sau sunteti crede-ti ca sunteti perfecte la subiectul asta iti spuni eu unele sunteti mai vulpi decat oricare barbat care minte ptr ca ori ce minciuna are un adevar eu zic ca nu e bine sa minti si ar fii mai corect ptr toata lumea sa se vb deschis nu-i asa ? hai va pup fetelor si nu va mai strsez cu ideile mele ......asa ca toti suntem si avem un pic de "micinos" in noi papa
garbo120241
Postat pe 19 Iunie 2010 11:35
nu usi...dar macar ferestree...
fleurdelis
Postat pe 19 Iunie 2010 11:46
De la: garbo120241, la data 2010-06-19 11:35:58 nu fii tu asa sigura de cele 7 minciuni ale barbatiilor ptr ca nu toti sunt la fel asta inseamna ca nu ai avut prea multi prin preajma ta si crezi ca toti sunt asa incorect spuns minciuni,dar voi femeile sunteti cumva usi de biserica? no way niciodata nu o sa cred ca voi nu mintiti sau sunteti crede-ti ca sunteti perfecte la subiectul asta iti spuni eu unele sunteti mai vulpi decat oricare barbat care minte ptr ca ori ce minciuna are un adevar eu zic ca nu e bine sa minti si ar fii mai corect ptr toata lumea sa se vb deschis nu-i asa ? hai va pup fetelor si nu va mai strsez cu ideile mele ......asa ca toti suntem si avem un pic de "micinos" in noi papa
Eu una am luptat cat pot,,impotriva patimii minciunii...Am lucrat cu mine ca sa imi scot minciuna din instinct..Pt ca o data daca un om,te prinde cu minciuna,,isi pierde increderea in tine,,si crede ca mereu minti...Adica eu consider,,ca increderea intr-un om se castiga greu,mai ales daca este fript...Dar se pierde foarte usor...Asa ca nu consider,ca este un avantaj ca sa minti...Ci din contra trebuie sa lupti ca sa iti iasa minciuna din instinct...Sa te rogi,,sa te lupti si tu saiti controlezi,vorbeele pana iti ies minciunile din instinct...Si sa gasesti rezolvari pozitive...Spre exemplu,,daca ai gresit cu ceva cuiva,,Iti ceri scuze si te stradui sa nu mai repeti greseala...Nu ca daca gresesti,,,minti sau dau din umeri nepasator,,ca si cum nici nu tiar pasa atunci cand ranesti pe cineva
xenaprintesarazboinica
Postat pe 20 Iunie 2010 10:27
fleurdelis
Postat pe 20 Iunie 2010 21:54
Ok....trebuie sa va povestesc si eu ceva
De curand am iesit de cateva ori cu un vecin. Ne cunoastem de putina vreme, dar am inceput o asa-zisa relatie.... just for fun. De obicei ma suna el, stateam la povesti, radeam, glumeam etc. Parea un tip destul de ok. Au trecut vreo 2 zile si nu m-a sunat deloc. L-am sunat eu....ma gandeam ca poate asteapta sa fie sunat sau o fi patit ceva. Nu mi-a raspuns. Ok....o sa ma sune el cand vede apelul. Trece o saptamana, timp in care tot nu vorbim. Ma suna intr-o seara sa iesim la o plimbare. Hm...ok. Iesim si isi cere scuze ca nu m-a sunat, dar L-A DURUT MASEAUA toata saptamana. M-a bufnit rasul instantaneu, s-a prins si el ca nu a tinut si nu stia cum s-o dreaga. Am ramas doar vecini si am aflat si motivul.
Rha
Postat pe 29 Iunie 2010 00:27
cea mai tare mincuina la un barbat cand zice iubitei dupa prima noapte de dragoste:vai iubita,nici un nu m a facut sa ma simt asa bine.....
estela
Postat pe 29 Iunie 2010 04:48
doamne ajuta ca nu au si ciclu sufereau si de dureri de ovare +migrene din cauza menstrei
ameno
Postat pe 29 Iunie 2010 15:58
sau iubita esti unica
tusi_Oli
Postat pe 29 Iunie 2010 16:02
la minciunele se pot trece si incercarile timide sau mai vasnice de a te da pe spate cu calitatile pe care nu le au si nu le vor avea niciodata?????
tutankhamon
Postat pe 29 Iunie 2010 23:11
fleurdelis
Postat pe 30 Iunie 2010 06:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce vrea sex...dar fara o relatie? 46 De la: reyya 1 Noiembrie 2009 23:21
marti 13... ...ce facem cu guvernul Boc? 2 De la: sunset474 13 Octombrie 2009 12:00
Barbati 106 De la: luptatoareacurajoasa 16 Iulie 2010 23:49
Sexul...o necesitate? 109 De la: Thor_again 16 Martie 2011 12:29
CdR123 12 De la: garbo_10267 1 Ianuarie 2013 18:22
Setari Cookie-uri