De ce barbatii casatoriti cauta relatii extraconjugale?

viitorul ti-l faci acum depinde cu cine !!!
ladyDY
Postat pe 25 Iunie 2010 10:22
De la: ElenaRX, la data 2010-06-25 10:14:27 Poate si de asta am acceptat relatia cu el, eram dupa o serie de esecuri patetice cu tipi 'aparent' normali (adica necasatoriti=normali dupa cum vad ca spuneti fetelor aici).


Adica sa inteleg aia casatoriti sunt anormali?? De ce, li s-a amputat vreun picior, vreo mana, li s-a pus brate in varful sulitei ca sa le-o impiedice la intrare??

Bine, avand in vedere ca ii citesc ineptia stupidei asteia, da, pot intra si eu la anormali.. si incep sa ma apuce remuscarile ca am citat-o.
anakin
Postat pe 25 Iunie 2010 10:38
De la: anakin, la data 2010-06-25 10:38:28
De la: ElenaRX, la data 2010-06-25 10:14:27 Poate si de asta am acceptat relatia cu el, eram dupa o serie de esecuri patetice cu tipi 'aparent' normali (adica necasatoriti=normali dupa cum vad ca spuneti fetelor aici).


Adica sa inteleg aia casatoriti sunt anormali?? De ce, li s-a amputat vreun picior, vreo mana, li s-a pus brate in varful sulitei ca sa le-o impiedice la intrare??

Bine, avand in vedere ca ii citesc ineptia stupidei asteia, da, pot intra si eu la anormali.. si incep sa ma apuce remuscarile ca am citat-o.


Anakin, nu am nici o problema ca vorbesti singur, dar te rog nu ne mai intrerupe.
daca citeai tot textul mai cu atentie realizai ca scriam ca alte doamne inainte ii faceau normali pe cai necasatoriti.
ElenaRX
Postat pe 25 Iunie 2010 10:57
De la: preci, la data 2010-06-24 23:49:09robytza...

da-ti doo dupa ceafa si una in numele tatalui din partea mea...



eu zic sa va dati voi cate doo'spe..,poate reveniti cu picioarele pe pamant..

roby_cado
Postat pe 25 Iunie 2010 11:41
Nu stiam ca membrii tribului stupidelor pot fi si intrerupti.

Evident, e o constatare retorica, fiindca imi place sa vorbesc singur.
anakin
Postat pe 25 Iunie 2010 14:03
ce e cu baietii?
nu sunt in apele lor?

o fi de vina fotbalul ala,sau nu....


ehe,he,he...
iasomia
Postat pe 25 Iunie 2010 14:19
stresu' mare, mami Iaso.. multa lume necajia pe forum, pe-aici.

iar fotbalul incepe sa fie tot mai frumos, desi mie mi-a parut rau de sloveni.
anakin
Postat pe 25 Iunie 2010 14:22
ce au aia casatoriti, apa la genunchi?
Laura_M
Postat pe 25 Iunie 2010 14:24
de ce cauta barbatii casatoriti relatii extraconjugale
cauta de multe ori ce nu au acasa sau chiar daca au mai vor si altceva
tusi_Oli
Postat pe 25 Iunie 2010 14:26
o frustra un sbici ceva la popou
ameno
Postat pe 25 Iunie 2010 14:29
Oli, iti spun eu de ce: de-alea conjugale au acasa
anakin
Postat pe 25 Iunie 2010 14:30
oli si nu numai barbatii cauta, ci si femeile, in momentul in care cauti altceva in alta parte inseamna ca acasa lipseste ceva
Laura_M
Postat pe 25 Iunie 2010 14:31
adevar graiti voi

sa ai acasa una ca si luptatoarea acasa apai te duuuuuuuuuuuuucccccciiiiiiiiii frateeee cat te tin picioarele
tusi_Oli
Postat pe 25 Iunie 2010 14:33
lipsesteeee !!!

pe dracul de cele mai multe ori,.....
ladyDY
Postat pe 25 Iunie 2010 14:34
Ceee? sa ai acas' o irinuca?..

Nu e de ajuns ca ne apare pe ecran, aici?
anakin
Postat pe 25 Iunie 2010 14:41
o irinuca le-ar lipsi barbatilor... ar fi pusi sa faca matanii, sa se spovedeasca si cred ca ar lua un barbat de sot fara voia lui (doamne feri)
Laura_M
Postat pe 25 Iunie 2010 14:57
ptiu drace...,scuipai si de trei ori in san...
roby_cado
Postat pe 25 Iunie 2010 18:38
treaba matale, bre, da' acu' te facea fata Robyu' lu' Dumnezeu!
na, da' unde-ai scuipat, io zic totusi sa nu mai lingi!
moniq_
Postat pe 25 Iunie 2010 18:43
bre,robytza..

dac-as stii ca alea doo'shpe te-ar salva de penibilitate,mi le-as aplica cu drag...
da' e oameni care nu vrea sa fie "salvati" si pace...
da-i mai departe cu batman,ca subtilitatile se prind de tine ca nuca de perete...
preci
Postat pe 25 Iunie 2010 22:07
semnez
fleurdelis
Postat pe 25 Iunie 2010 22:26
Buna,
Se spune ca un barbat cauta alte relatii cand ii lipseste acasa lucrurile interzise si imorale. Poate ca exista si cupuri care au depasit inhibitiile si au facut tot ce se putea face in cunoastere lor si ajung in acelasi impas. Alta relatie, alta femeie...si apar minciunile si scade increderea, si apare indoiala si din dragoste noi femeile devenim posesive si geloase, facem scenarii cum si ce a facut....Esenta placarii unui barbat din cadrul conjugal vine de la FEMEIE....I-a sa il uzezi asa d m ult incat sa nu mai aiba ragazul sa se odihneasca si sa isi doreasca alta femeie.....vorbim din punct de vedere al relatiile sexuale...Sau i-a sa ne purtam noi ca niste amante, obraznice, dezinvolte..niciodata obosite...nicodata suparate, glumete si ingrijite...sa vezi cum barbatul te va considera buricul pamantului pentru el si nici prin minte nu se va gandi la alta relatie. E drept ca este si reverso cand barbatul e cuminte si e ispitut....dar ca sa greseasca trebuie sa-i lipseasca ceva....si cevaul ala e Femeia lui care uita sa-si faca barbatul fericit...ca pana la urma suntem umile si supuse relatiei de dragul de a fi iubite, de a nu fi singure, de a avea un statut social si un umar de sprijin....Si iar ma intorc la Femeie in esenta ei care e cladita sa fie mai mult decat i s-a harazit..........sa le duca pe toate si in final sa isi aduca aminte ca e fericita...Complicata viata unei femei! Fericirea si iubirea sunt cele mai de pret dointe ale femeii si le are doar la prima etapa intr-o relatie...dupa care Ea Femeia devine sclava placerilor si indatoriirilor de cuplu si constata ca ii pleca barbatul de casa, ca e obosita, ca e nefericita...In concluzie Femeia este cheia tuturor problemelor!
crissgheorghiu
Postat pe 28 Iunie 2010 15:40
MA doare capul, n-am inteles nimic.
Doara
Postat pe 28 Iunie 2010 19:19
Dor , "i-a" si mai citeste o data ...
eu_vio
Postat pe 28 Iunie 2010 19:27
Zau daca mai pot. Oricum pana termin fraza mi-am pierdut ideea. Asta doar daca exista ceva idee acolo. Spuneti-mi va rog. Am eu o problema acum ca-s obosita sau chiar nu se intelege nimic.

"I-a" zi-mi tu mai bine ce si cum daca ai inteles ceva.
Doara
Postat pe 28 Iunie 2010 19:33
inteleg ca femeia e .... " buricul pamantului " pentru barbat si ca... "nici prin minte nu se va gandi la alta relatie"
zau , e grele rau ...
eu_vio
Postat pe 28 Iunie 2010 19:45
Pot avea acasa de toate, n-au diversitate. De toate cu aceeasi femeie? Boringgggg...
Criss, am o mica banuiala ca esti ....barbat
scorina70
Postat pe 29 Iunie 2010 09:10
"....Esenta placarii unui barbat din cadrul conjugal vine de la FEMEIE....I-a sa il uzezi asa d m ult incat sa nu mai aiba ragazul sa se odihneasca si sa isi doreasca alta femeie.....vorbim din punct de vedere al relatiile sexuale."

daca il "uzezi" acasa asa mult..... apoi pleaca sa mai rasufle si el putin.
cricat
Postat pe 29 Iunie 2010 09:26
sfatul meu prietenesc....,rupe relatia cu el,iti distrugi tineretea.........viitorul,etc,iti spun din proprie experienta,eu l-am asteptat 12 ani sa se hotarasca,tot cu cap a zis si EL.....,a trecut un an inca unu si asa au trecut 12,am avut incredere in el,eveam 23 de ani,eram tanara si frumoasa,ii era greu sa se desparta de mine dar nici pe ea (sotia) nu o lasa,nu se va hotara niciodata pana nu mai suporti tu si il lasi,dupa 12 ani i-am zis ca asa nu se mai poate si ca gata vreau sa ne despartim...........,sti ce a facut?,a vrut sa ma bata si a zis ca nu era momentul sa ii dau flit,am 2 ani de cand nu mai sunt cu el si multumesc Domnului am gasit un baiat bun care sa ma iubeasca sa ma respecte asa cum merit,ne casarorim peste trei zile,intamplator am dat peste acest subiect,sincer iti spun si din inima nu iti distruge viata cu un barbat cadatorit.te pup si gandeste bine.
garbo013938
Postat pe 29 Iunie 2010 10:13
Dar ai avut rabdare nu gluma 938
cricat
Postat pe 29 Iunie 2010 17:21
nu visa degeaba, cu siguranta nu va veni dar poate ca spera sa renunti tu la plecare
in general barbatii sunt lasi, prefera sa stea cu curu-n doua luntrii, cum se spune, sa nu-i afle nevasta si mai ales sa-i inteleaga si sa-i accepte amanta... si tot asa
garbo097157
Postat pe 30 Iunie 2010 10:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Problema.. 11 De la: garbo_5587 22 August 2012 11:08
Delegatie 28 De la: Zgloby_34 18 Decembrie 2015 12:49
Cu ajutorul vostru am reusit sa incep o viata noua! Va multumesc! 1 De la: femeiadesucces 24 Martie 2010 17:58
Poate un barbat iubi doua femei in acelasi timp????? 1217 De la: quasaria 27 Noiembrie 2010 20:16
ciao 5 De la: garbo168903 21 Septembrie 2010 11:49
Setari Cookie-uri