De ce barbatii casatoriti cauta relatii extraconjugale?

somn placut , fetele.!!.de la atata sex anal m-a luat somnikul

reyya
Postat pe 14 Iunie 2010 01:02
mersi REYYA
scrichy
Postat pe 14 Iunie 2010 01:06
Ma retrag si eu ,noapte buna
scrichy
Postat pe 14 Iunie 2010 01:07
De la: cavalerulnegru, la data 2010-06-14 00:57:31
De la: reyya, la data 2010-06-14 00:45:26
De la: Celleste_, la data 2010-06-14 00:42:34
De la: cavalerulnegru, la data 2010-06-14 00:37:04

apanajul homosexualilor...hai ca esti tare celeste nu iau apararea homosexualilor dra sa stii si tu ca acest fenomne al homosexualitati este vechi de pe timpul sodomei si gomorei ...si de 2000 de ani se ascunde acest adevar...ladies wake up please ...nu puteti concepe acest lucru ...fetelor dar piercingul apanajul carui obicei este ? dar tatuajul ? ce alte culturi au asa ceva?


Helloooo!! Bati campii cu gratie! Am pus eu la indoiala vechimea fenomenului? Doamne fereste! Eu spuneam ca homosexualii, in speta barbatii, fiind lipsiti de vagin, practica sexul anal. Corect?
So... pe tine ca heterosexual ce te dai, avand alaturi o femeie, la ce dreaq te mai intereseaza sexul anal? Aud...
Incearca sa raspunzi strict la intrebare, si daca poti, sa fii coerent...

reya colega mea psiholog:cand am o femeie langa mine vreau sa incerc toate formele de placere alaturi si impreuna cu ea ... daca nu ai fost atenta ...am scris de la bun inceput ca sexul anal il prectic si unii il practica doar atunci cand epuizeaza cele 2 tipuri sde sex ...oral si normal...si da-mi voie sa-ti mai scriu ceva ...sexul anal intre 2 parteneri nu se face la intamplare ...ci numai cu persoana iubita ...


curiozitate, dorinta de a incerca si altceva , atractia,,fructului oprit" as spune eu..cam asta cauta el


ai scris gresit el : asta in cazul in care te-ai referit la mine ...corect ...era asa...asta cauta barbatii...majoritatea din ei ...vor sa experimenteze asa ceva .
cavalerulnegru
Postat pe 14 Iunie 2010 01:08
nopate buna fetelor ... sa inteleg ca nu ma mai agreati din cauza acestui subiect ?
cavalerulnegru
Postat pe 14 Iunie 2010 01:09
,lumea mai si doarme,noapte buna cavaler dosnic
scrichy
Postat pe 14 Iunie 2010 01:12
noapte buna scrichy
cavalerulnegru
Postat pe 14 Iunie 2010 01:13
noapte buna dragelor si dragilor...

p.s. nu te mai supara cavalere....lasa...intra si pe alte topicuri si ai sa vezi ca va fi ai bine...nu ai stiut tu cum sa-ti faci intrarea si te-ai grabit...hai...noapte buna si tie...
tutankhamon
Postat pe 14 Iunie 2010 01:16
noapte buna tuty si tie
cavalerulnegru
Postat pe 14 Iunie 2010 01:27
adica sex patrat sex rotund, ce n-ai inteles :)))0
AlexandraSerban
Postat pe 14 Iunie 2010 02:00
Ia uite cum dragostea capata brusc alta perspectiva. De acum ar trebui sa nu se mai spuna:"te iubesc atat de mult"ci "te iubesc atat de mult incat as face si-o clisma pentru tine".
Doara
Postat pe 14 Iunie 2010 09:56
pffff, da au fost ceva probleme de discutat in toiul noptii
nelly05
Postat pe 14 Iunie 2010 10:21
De la: Dor_marunt, la data 2010-06-14 09:56:32Ia uite cum dragostea capata brusc alta perspectiva. De acum ar trebui sa nu se mai spuna:"te iubesc atat de mult"ci "te iubesc atat de mult incat as face si-o clisma pentru tine".


nuti_vio
Postat pe 14 Iunie 2010 10:23
dar daca nu te mai iubeste jumatatea, iti spune inainte de ajunge acasa ca numai poate de dorul tau si ca te iubeste foarte mult, si cand ajungi langa ea,iti spune sa ai rabdare cu ea ca numai are sentimente pentru tine, ce faci, eu unul lupt de unul singur ptr. a salva relatia, oare voi nu sunteti egoiste
garbo115946
Postat pe 14 Iunie 2010 13:04
946, dragostea poate sa dispara la fel de brusc cum a aparut.
Tu pentru ce mai lupti daca femeia ti-a spus clar ca nu mai are sentimente pentru tine?
Iti place sa te amagesti singur. Ce-a murit, mort ramane.
Tylly
Postat pe 14 Iunie 2010 13:19
crys care este nascuta pe 21 02 1985,deci ai 25 de ani dar nu ai minte deloc. Ca sa te desparti de un barbat, care de fapt nu este barbat ci un afemeiat fara scrupule si fara rusine, nu trebuie sa pleci din tara.Ca sa-ti practici meseria ,cea de asistenta medicala, iarasi nu este nevoie sa pleci din tara, dar daca crezi ca aceasta este solutia , pleaca fara nici o urma de regret pentru ca viitorul tau nu va fi langa acest barbat. In alta ordine de idei , constat ca nu prea ti-a placut sa inveti, ai mari lacune in a scrie corect o fraza, deci lasa aceasta relatie sa moara si mai studiaza cate ceva, ca ai mare nevoie!
lia_rascol
Postat pe 14 Iunie 2010 14:44
ei, de ce??!
de plictiseala...si nici nu prea cauta, se ivesc ele
zambila
Postat pe 14 Iunie 2010 15:00
De la: nelly05, la data 2010-06-14 10:21:06pffff, da au fost ceva probleme de discutat in toiul noptii


Barbatii!!!!!!...... au epuizat toate pozitiile... oare ce mai vor in continuare
cricat
Postat pe 14 Iunie 2010 15:01
Cata dreptate ai!Am o relatie de acest gen de...20 de ani! E adevarat ca relatia mea de fapt a inceput acum 20 de ani! El era insurat, cu doi copii eu, la fel! La el nu stiu ce nu mergea, la mine nu mergea nimic! Sotul meu e alcoolic, nu mi-a oferit niciodata nimic, la nici un nivel, fie el material, sentimental, fizic sau mai stiu eu! Dar sunt cu el si in ziua de azi, am ramas cu el in speranta ca se va intampla ceva bun si in viata mea, mai ales ca avem doi copii minunati! pe cel pe care il simt suflet-pereche l-am intalnit si ne-am indragostit iremediabil, acum 20 de ani.In urma unui scandal (pentru ca al meu sot a aflat de relatia mea), am renuntat la iubire!trebuia sa-mi cresc copiii langa tatal lor, desi a fost inexistent in toate privintele.Acum, dupa 20 ade ani aproape, mi-am reintalnit iubirea si am reluat legatura, cu aceeasi pasiune de parca nu existasera atatia ani in care nu ne vazuseram! El ramasese vaduv intre timp dar nu stia de unde sa ma ia, rupsesem absolut orice legatura1 Au trecut ceva ani, s-a recasatorit, avea nevoie de o mama pentru copiii lui si nici nu credea ca ne vom reintalni vreodata!Acum, din nou simt ca sunt iubita ca niciodata in viata, simt ca am pierdut ceva esential, sufar nespus ca nu-l pot avea, dar ma bucur de orice clipa petrecuta cu el, asa putine cum sunt! Culmea e ca inteleg de ce nu divorteaza, nu mai e la varsta cand o poate lua de la capat, si-a cladit o viata cu cea care ii este nevasta, care i-a crescut copiii! nu i-am cerut niciodata sa divorteze, nu ii cer decat sa ma iubeasca si atat! Dar cata suferinta simt in suflet, este alta poveste! Stau si ma intreb mereu pentru care motiv si-a inselat ambele neveste cu aceeasi femeie, cu mine! Eu il iubesc enorm si simt ca si el ma iubeste, este trist si frumos in acelasi timp!
DannaWLy
Postat pe 14 Iunie 2010 15:09
asta-i culmea! sa-ti schimbi nevestele si sa ramai la aceasi amanta
ma scuzi, nu radeam de tine, se mai intampla...
zambila
Postat pe 14 Iunie 2010 15:34
De la: Rha, la data 2010-06-13 17:38:39De obicei barbatii inseala pentru ca nu mai gasesc acasa ce le trebuie, atunci cand intervine monotonia. Sau pur si simplu femeia nu stie sa-si "tina" barbatul langa ea.


Femeia nu stie sa-si tina barbatul langa ea!!!!! De cat timp esti casatorita, draga mea? Sau nici nu esti? Altfel nu-mi imaginez cum ai putut sa dai un asemenea raspuns....
Mihaela72
Postat pe 14 Iunie 2010 15:40
nu mai, tocmai pt ca au acasa tot ce le trebe, inseala!
daca n-ar avea...ar trebui sa faca si ei cate ceva, ceea ce inseamna ca ar fi cam ocupati, deci n-ar avea timp de alte relatii
ce logica am!
zambila
Postat pe 14 Iunie 2010 15:45
De la: DannaWLy, la data 2010-06-14 15:09:54Cata dreptate ai!Am o relatie de acest gen de...20 de ani! E adevarat ca relatia mea de fapt a inceput acum 20 de ani! El era insurat, cu doi copii eu, la fel! La el nu stiu ce nu mergea, la mine nu mergea nimic! Sotul meu e alcoolic, nu mi-a oferit niciodata nimic, la nici un nivel, fie el material, sentimental, fizic sau mai stiu eu! Dar sunt cu el si in ziua de azi, am ramas cu el in speranta ca se va intampla ceva bun si in viata mea, mai ales ca avem doi copii minunati! pe cel pe care il simt suflet-pereche l-am intalnit si ne-am indragostit iremediabil, acum 20 de ani.In urma unui scandal (pentru ca al meu sot a aflat de relatia mea), am renuntat la iubire!trebuia sa-mi cresc copiii langa tatal lor, desi a fost inexistent in toate privintele.Acum, dupa 20 ade ani aproape, mi-am reintalnit iubirea si am reluat legatura, cu aceeasi pasiune de parca nu existasera atatia ani in care nu ne vazuseram! El ramasese vaduv intre timp dar nu stia de unde sa ma ia, rupsesem absolut orice legatura1 Au trecut ceva ani, s-a recasatorit, avea nevoie de o mama pentru copiii lui si nici nu credea ca ne vom reintalni vreodata!Acum, din nou simt ca sunt iubita ca niciodata in viata, simt ca am pierdut ceva esential, sufar nespus ca nu-l pot avea, dar ma bucur de orice clipa petrecuta cu el, asa putine cum sunt! Culmea e ca inteleg de ce nu divorteaza, nu mai e la varsta cand o poate lua de la capat, si-a cladit o viata cu cea care ii este nevasta, care i-a crescut copiii! nu i-am cerut niciodata sa divorteze, nu ii cer decat sa ma iubeasca si atat! Dar cata suferinta simt in suflet, este alta poveste! Stau si ma intreb mereu pentru care motiv si-a inselat ambele neveste cu aceeasi femeie, cu mine! Eu il iubesc enorm si simt ca si el ma iubeste, este trist si frumos in acelasi timp!


Asa e...frumos si trist in acelasi timp!
Dar e mai mult decat nimic...pentru asta sa fii fericita!
Mihaela72
Postat pe 14 Iunie 2010 17:18
Am deschis acest subiect din curiozitate.Din pacate m-ati bulversat cu analul, cu plictiseala, cu lipsa de comunicare. Din pacate, barbatul este un bun vanator, tot timpul in cautare de prada. Insala fiindca are in gena asta, de aceea e bine ca femeiea sa se iubeasca pe sine si sa arate asta in atitudine, sa nu se neglijeze dar nici sa se sacrifice. Nici un barbat nu se minuneaza de jertfa femeii, in schimb se lasa subjugat de puterea ei de seductie. Va multumesc pentru opiniile voastre si astept in continuare parerea "expertilor" Apoi mai cred ca, de la o anumita varsta tineretea fetelor le aduce un plus de virilitate. Sotia ramane femeia care le asigura confortul si siguranta caminului. Ma insel?

Pentru DannaWLy sfatul meu e sa te bucuri de momentele petrecute impreuna fara sa te gandesti prea mult la motivele care au condus la relatia voastra. Profita din plin de ceea ce ti se ofera. Viata ii rasplateste pe cei care iubesc viata.
eemy
Postat pe 14 Iunie 2010 22:30
Am deschis acest subiect din curiozitate.Din pacate m-ati bulversat cu analul, cu plictiseala, cu lipsa de comunicare. Din pacate, barbatul este un bun vanator, tot timpul in cautare de prada. Insala fiindca are in gena asta, de aceea e bine ca femeiea sa se iubeasca pe sine si sa arate asta in atitudine, sa nu se neglijeze dar nici sa se sacrifice. Nici un barbat nu se minuneaza de jertfa femeii, in schimb se lasa subjugat de puterea ei de seductie. Va multumesc pentru opiniile voastre si astept in continuare parerea "expertilor" Apoi mai cred ca, de la o anumita varsta tineretea fetelor le aduce un plus de virilitate. Sotia ramane femeia care le asigura confortul si siguranta caminului. Ma insel?

Pentru DannaWLy sfatul meu e sa te bucuri de momentele petrecute impreuna fara sa te gandesti prea mult la motivele care au condus la relatia voastra. Profita din plin de ceea ce ti se ofera. Viata ii rasplateste pe cei care iubesc viata.
eemy
Postat pe 14 Iunie 2010 22:30
Parerea mea e ca DannaWLy e o mare lasha. Si ea si amantul. Sau n-au fost destul de motivati sa isi faca o viata impreuna.
Doara
Postat pe 14 Iunie 2010 22:33
De la: zambila, la data 2010-06-14 15:45:38nu mai, tocmai pt ca au acasa tot ce le trebe, inseala!
daca n-ar avea...ar trebui sa faca si ei cate ceva, ceea ce inseamna ca ar fi cam ocupati, deci n-ar avea timp de alte relatii
ce logica am!


Ai dreptate.
Considera ca este dreptul lor.... sa aiba tot ce isi doresc acasa. Si ei umbla din floare in floare..... dupa perfectiune.
cricat
Postat pe 14 Iunie 2010 22:33
zambila


nu mai, tocmai pt ca au acasa tot ce le trebe, inseala!
daca n-ar avea...ar trebui sa faca si ei cate ceva, ceea ce inseamna ca ar fi cam ocupati, deci n-ar avea timp de alte relatii

...si tu ai dreptate!!!!!!!!!
eemy
Postat pe 14 Iunie 2010 22:34
Cateodata imi pun si eu intrebari existentiale, stand rezemat de coasa precum taranul roman cand isi ia pauza de cosit si isi rasuceste o Maraseasca in foaie de ziar, precum Moromete la discutie cu vecinul Balosu.
Oare nu cumva Monumentul Eroului Necunoscut trebuie un pic modificat?.. si in loc de soldat, sa apara o gospodina tunsa scurt, in halat bulgaresc, cu un batic infasurat pe cap si tinand un polonic intr-o mana si un steag, precum Jeanne d'Arc in batalia de la Callais, in cealalta? - ca simbol al sacrificiului suprem.
Ce sa caute pe piedestal un soldat - deci barbat - adica un potential vanator in timpul liber, care e tot timpul dupa prada si care inseala fiindca are asta in gena.. aaa, sa nu uit, in plus mai e si un potential bautor de bere!!! este o insulta suprema adusa umanitatii si surplusului de estrogen....
Jos cu Eroul Necunoscut, traiasca Monumentul Gospodinei Necunoscute, de a carei jertfa il doare in cot pe barbatul ei!!
Eu cred ca ar trebui legiferata propunerea.
Think about this!
anakin
Postat pe 14 Iunie 2010 22:39

hai ca-mi fu dor de-o broderie d'asta...
preci
Postat pe 14 Iunie 2010 22:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
UN SFAT VA ROG, DIN PARTEA CELOR CARE S-AU CONFRUNTAT CU O PROBLEMA ASEMANATOARE!!! NEED HELP!!! 103 De la: elisabeta_boia 9 Mai 2011 17:00
Povestea mea cutremuratoare 211 De la: alfheim 8 Mai 2011 00:54
minciuni,infidelitate 107 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:37
Ce parere aveti de relatiile cu diferente mari de varsta? 35 De la: aiurea 22 Decembrie 2012 23:36
E ciudat .. 18 De la: Naif 15 Aprilie 2012 16:35
Setari Cookie-uri