Ce parere aveti despre relatiile dintre o crestina si un musulman?

De la: delia_diana, la data 2010-06-08 03:18:35Am trecut prin viata simtind fiecare secunda, cu bune si cu rele. Am fost fericita, am si suferit ca oricare dintre noi...dar am trait asta e important. Cand credeam ca e momentul sa ma linistesc si sa ma fac "femeie de casa" a aparut el. Ne-am cunoscut la o expozitie de mobila el isi prezenta produsele si eu si prietena mea "stateam de ploaie"... a intrat in vorba cu noi si din secunda 2 parca s-a intamplat ceva nu stiu ce am vorbit nu mai tin minte dar m-am trezit cu cartea lui de vizita in mana... a trecut ceva vreme pana m-a sunat. e un arab stabilit in Bali... o gramada de diferente intre noi si totusi ne asemanam in multe privinte...
As vrea foarte mult sa aud parerea voastra despre o asemenea relatie...
Va multumesc...


tu fiind nevasta cu nr 5 sau ccum??? ai citit cate ceva despre religia musulmana, cunosti mentalitatea astora cu privire la femeie?? mai documenteaza-te si dupa aia fugi , dar fugi ca si cand ai participa la proba de viteza , succes!
reyya
Postat pe 1 Iulie 2010 17:58
departe de mine gandul casatoriei...vroiam sa stiu si eu ce parere au alti oameni despre o astfel de relatie... atata tot...
nu ma fac eu nevasta numarl 5...
Multumesc pentru pareri.
delia_diana
Postat pe 5 Iulie 2010 15:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dragoste in trei,dar nu toti trei odata 198 De la: sunsset 30 Iunie 2011 22:30
Salut 29 De la: garbo_395084 9 Februarie 2014 09:50
Cereri in casatorie... ! 16 De la: barboneli 23 Iulie 2012 21:23
Sex este tratament cosmetic 30 De la: estela 7 Iunie 2011 01:01
voi ce ati face? 74 De la: me_reloaded 11 Octombrie 2010 16:32
Setari Cookie-uri