de ce nu ma cere odata? ce ii trebuie?

De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-06-21 13:12:33
De la: si_totusi, la data 2010-06-21 13:10:38irina, adica dumnezeu e un fel de matroana? face programari matrimoniale dupa acatiste?
Sunteti o turma de magari.. o zi buna


aici ai fost o dulce!
suntem
fleurdelis
Postat pe 21 Iunie 2010 13:15
De la: si_totusi, la data 2010-06-21 13:04:38irino, pentru cumintenie, cel de sus nu da premii. mama lui de delbedeu!


ai uitat: si "vagabonti"
panty_C
Postat pe 21 Iunie 2010 13:16
si io ziceam la fel, ramai singura, ca nici dracu nu te ia de soata......
ana02
Postat pe 21 Iunie 2010 13:16
fleurdelis
Postat pe 21 Iunie 2010 13:17
mai..dar poate ei ii da!
fleurdelis
Postat pe 21 Iunie 2010 13:19
turma?

ma duc sa ma uit in oglinda - sa-mi vad urechile, na!
panty_C
Postat pe 21 Iunie 2010 13:19
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-06-21 13:12:33
De la: si_totusi, la data 2010-06-21 13:10:38irina, adica dumnezeu e un fel de matroana? face programari matrimoniale dupa acatiste?
Sunteti o turma de magari.. o zi buna



aici suntem magarusa mama
anaROBERT
Postat pe 21 Iunie 2010 13:23
Dupa parerea mea sunt 4 cauze posibile:

1. Poate ca inca nu aveti conditiile necesare pentru a intemeia o familie ( casa a voastra, joburi stabile, un venit ok etc), mai ales ca sunt si vremurile astea nasoale...
2. Nu te iubeste indeajuns si nu se vede cu tine o viata intreaga si daca e asa atunci e fair din partea lui ca nu te ia de nevasta, ca sa nu suferi, dar e si egoist.
3. E gay. Sunt atatia barbati care si-au cunoscut adevarata sexualitate tarziu in viata, chiar si barbatii insurati. Timiditatea lui poate fi de fapt o masca...
4. Pur si simplu nu are astfel de ganduri cu tine. Poate vrea sa mai "guste" din placerile vietii. Avand in vedere ca esti a doua lui iubita... nu stiu... poate vrea sa mai exploreze:p

Nu stiu daca e cazul sa-l parasesti pentru ca nu te cere de nevasta ( nu aveti chiar 10 ani de relatie!), dar nici sa stai la infinit cu un barbat care nu-ti impartaseste gandurile si dorintele.
Eu am o prietena care a stat cu un tip 6 ani, tot asteptand s-o ceara in casatorie si a cerut-o intr-un final, mai mult fortat, iar la scurt timp a parasit-o pentru alta... Asa ca nu stiu...
Succes!
Just_a_girl
Postat pe 21 Iunie 2010 15:33
De la: anakin, la data 2010-06-21 13:15:26Irino, tu tot la scule d-alea de magar visezi, nenica?
Visez sa vad cu arati tu spanzurat de limba
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Iunie 2010 16:41
De la: ana02, la data 2010-06-21 13:16:58si io ziceam la fel, ramai singura, ca nici dracu nu te ia de soata......
DRACUL m-ar vrea..Dar problema ca nu il vreau eu pe el...sau aliati din aia de-ai lui sarsaila...Ca sa ma cucereasca apoi sa ma faca sa devin ca si ei...Eu nu ma dau dracului...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Iunie 2010 16:44
fleurdelis
Postat pe 21 Iunie 2010 18:34
Irino, in ambele cazuri o sa ramai cu visele
si asa cum am mai spus, tu o sa treci prin viata degeaba, o sa te usuci de singuratate, postasul o sa fuga cu pensia ta, iti vor creste negi in anus, nimeni nu se va mai atinge de tine si o sa mori virgina
anakin
Postat pe 21 Iunie 2010 21:15
Anakin, are fata si ea o fantezie ...si tu nu vrei...pai se poate nu erai tu.....,, simbol al tolerantei".?
nuti_vio
Postat pe 21 Iunie 2010 21:19
Pai da, nuti, daca i-am spus ca o sa moara virgina inseamna ca i-am urat sa nu cada victima vreunui viol, nu care cumva ca ea s-ar opune...
anakin
Postat pe 21 Iunie 2010 21:21
Anakin, nu scoate limba....poate te prinde luptatoarea

Eu cred ca e satula...nu are nevoie de viol....e asta virgina ...unde anume?
nuti_vio
Postat pe 21 Iunie 2010 21:29
doamneeeeeeeeee ce-i aici??
ce e cu urarile asteaa??
cum sa fuga domne postasul cu...
pensia ei?
fleurdelis
Postat pe 21 Iunie 2010 21:33
Sunteti o adunatura de maimute rele..Nici macar daca a-ti fii ultimii barbati de pe pamant,nu m-as uita la voi..Cred ca nici macar pe dinti nu va spalati,sau nici macar prin urechi..Voi barbatii sunteti niste mezerabili...Cum am iesit eu odata cu un barbat si avea urechile murdare
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Iunie 2010 22:41
Cred ca barbatii de teapa voastra,nici macar pe dinti nu se spala....Apoi voi credeti ca femeile alta treaba nu au..Ca sa se incurce cu haimanale ca voi...Cred ca tot din alea tot ca voi..Pt ca cine se aseamna se aduna
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Iunie 2010 22:43



oooof , da' tu inainte nu-i vezi putin , nu alegi si tu , iesi cu toti nespalatii in urechi?
liaiedera
Postat pe 21 Iunie 2010 22:45
De la: liaiedera, la data 2010-06-21 22:45:07


oooof , da' tu inainte nu-i vezi putin , nu alegi si tu , iesi cu toti nespalatii in urechi?
Pai era curat,,dar ma plictiseam si nu avem ce sa fac..Asa ca am iesit mai de mult...Dar ala vroia sa se insoare si nu era genul meu... asta s-a intamplat mai demult...Dar daca esti intr-un oras mic si te vade cineva azi cu un barbat,maine cu altul...Zice ca esti parasuta,,mai ales sa te cunoasca,,se tine ca scaiul de tine..Eu daca ies cu baieti,ii las sa dea ei tot din ei,,sa vad cum gandesc...pt ca apoi se poate preface ca este cumsecade daca stie ce imi place
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Iunie 2010 23:04
Nu este rau sa iesi in oras..Dar intr-un oras mic toti te cunosc..apoi el se poate preface ca este baiat bun,,daca ma cunoaste...Si el poate fii un vagabont..Barbatii sunt periculosi
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Iunie 2010 23:07
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-06-21 23:07:09 Nu este rau sa iesi in oras.cu baieti la un suc,mai discuti..ca doar eu nu sunt fraiera sa cad la vrajeala LOR.Dar intr-un oras mic toti te cunosc..apoi el se poate preface ca este baiat bun,,daca ma cunoaste...Si el poate fii un vagabont..Barbatii sunt periculosi
Si mai ales,sa te cunoasca ca esti fata buna intr-un oras mic,,,se poate preface ca este baiat bun,,,se comporta frumos...Cel mai bine,sa iesi cu baiaeti care nu te cunosc,sa ii lasi sa dea ei mai intai tot ce au in ei,ca sa vad ce au in cap...Sa vad daca sunt genul meu in gandire....Dar cand aud de casatorie,,,imi vine sa o rup la fuga....Ca barbatii astia cauta servitoare gratis pe rupte,,
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Iunie 2010 23:10
fetele,m/am hotarat!
de maine ies cu "baiaeti" care nu ma cunosc
elodia
Postat pe 21 Iunie 2010 23:13
Eu nu ma pot atasa de barbati....Pt ca nu au sufletul bun..De asta si ieseam azi cu unul,maine cu altul..So fii gandit el la casatorie,,dar mie nici nu imi trecea prin cap...Pt ca nu simteam nimic pt el...Eu nu imi pot deschide inima oricui...Dar daca iesi cu multi barbati si nu te saruti cu ei..Si nu te culci cu ei..Poti sa iesi cu zeci,,,pana gasesti ceva de calitate... numai ca eu ies din plictiseala...pt ca nu vreau sa ma casatoresc,,sa fiu servitoare la barbat...ci daca ma casatoresc,sa imi fie barbatul mie servitor,,ca daca nu,un minut nu stau cu el..daca ridica tonul la mine..plec si scap de el,,ca eu nu stau sa ma faca nimeni cu nervii,,,pt ca viata este scurta..
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Iunie 2010 23:15
si daca tot e viata scurta,macar s/o facem lata
elodia
Postat pe 21 Iunie 2010 23:17
Numai ca in romania este greu..Ca barbatii sunt agresivi,te bat daca nu faci ce zic ei..Si nu te lasa sa pleci...Eu nu ma incurc cu asa ceva...Romanii sunt salbatici...Barbatilor le plac femeile care se comporta frumos..Dar ei sa se comporte ca niste magari si nesimtiti....Poate mai sunt si exceptii,dar putini...Asa ca nu merita sa te incurci cu ei,ci sa iesi asa de plictiseala ca sa fii cu stirile la zi,si sa mai aud cum mai gandesc barbatii..Dar nicidecum sa te gandesti la casatorie..Sa ajungi sa te mai bata si sa nu te lase sa pleci...Pt ca in romania sunt regulile lui peste
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Iunie 2010 23:19
Barbatii nu au caracter frumos....Doar ca doar bani poti vedea la ei,,sa nu trebuiasca sa muncesti...Dar eu nu vreau sa fiu cu nimeni din interes..Pt ca altceva nici nu poti vedea la barbat,decat bani..Pt ca suflet bun nu au...De asta si se casatoresc unii..Ca sa fie in pas cu lumea..Sa aiba bani de la barbati...Dar mie nu imi trebuie nimic,,,,pt ca eu am principiii...Si nu as suporta langa mine,un barbat pe care nu il iubesc...Pt ca majoritatea sunt rai si nu fac doi bani..Se comporta frumos doar daca au ceva de castigat..Baietii buni sunt foarte rari
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Iunie 2010 23:24
wow luptatoareacurajoasa cred ca ai trecut printr-o experienta traumatizanta de ai ajuns sa vorbesti si sa gandesti asa....
bau
Postat pe 21 Iunie 2010 23:24
De la: bau, la data 2010-06-21 23:24:39wow luptatoareacurajoasa cred ca ai trecut printr-o experienta traumatizanta de ai ajuns sa vorbesti si sa gandesti asa....
eU NU...Dar am auzit ce au patit alte femei cumsecade,,cum sunt tratate de barbatii romani....Eu personal nu am putut sa ma atasez sufleteste de un barbat roman,,cand vedeam comportamentul si gandirea lui...Cu mine barbatii sunt sinceri si imi spun lucrurile pe fata,,pt ca si eu sunt sincera...Se comporta asa cum sunt ei...Si cand aud ce dau din ei pe gura,nu stiu pe unde sa o rup la fuga...Dar mai sunt si din aia care te terorizeaza...Pt ca nu ii bagi in seama..Pt ca un barbat daca nu il bagi in seama,,te necajeste si se comporta urat,,asa fac toti..Eu la inceput sunt mai rece,mai distanta...Si majoritatea barbatilor se comporta urat..Pt ca ei doar asa stiu sa cucereasca o femeie...eu cum nu sunt saraca cu duhul,inteleg tot....Si inainte intelegeam,,nu eram proasta,,dar nu intelegeam de ce nu puteam sa ma atasez de oameni..Pt ca nu faceau doi bani,de asta am fost si solitara...Pt ca nu ma puteam atasa de nimeni..Pt ca majorotatea au fost nerecunoscatori si profitori
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Iunie 2010 23:31
Traumatizant pentru irinuca este si privitul in oglinda.
anakin
Postat pe 21 Iunie 2010 23:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna... 27 De la: viorica_tzuca 16 August 2012 11:24
Parintii lui 1 De la: garbo_491410 26 Iunie 2018 00:44
RATIUNE SAU SUFLET? 127 De la: jeje2011 4 Iulie 2011 08:23
IDEMNIZATIE DE CRESTERE A COPILULUI 9 De la: Adriana_Nutu_1 13 Martie 2013 17:14
Barbatii sunt rai sau prost intelesi? 15 De la: quasaria 4 Ianuarie 2011 15:30
Setari Cookie-uri