este normal??

am ceva pe suflet si nu am cu cine vb...sunt confuza...nu stiu ce se intampla cu mine...sunt indragosita nebuneste de prietenul meu...si cateodata simt ca inebunesc...cand ma trateaza cu putina indiferenta simt ca e ceva in neregula...cand nu imi raspunde la msg sau la telefon cred ca este cu alcineva...cand vorbeste cu fetele prin msg ma intristez...cand se duce undeva sau face ceva si mie nu imi spune se ascunde cred ca ma minte...si cred ca tot ce spune el nu e adevarat..desi imi dovedeste ca nu are nimic cu nici o fata...si ca vorbeste cu ele pentru bani sau sex...dar mi se pare o prostie...nu vreau sa il stresez...nu vreau sa il pierd...dar asa sunt baietii in general??...cateodata te fac sa te simti bine langa ei...dar cateodata te fac sa te simti naspa..cum as putea sa incetez sa cred astfel de lucruri??
anonima20
Postat pe 21 August 2011 11:21
".si cred ca tot ce spune el nu e adevarat..desi imi dovedeste ca nu are nimic cu nici o fata...si ca vorbeste cu ele pentru bani sau sex...dar mi se pare o prostie."


ca vorbeste cu ele pentru bani sau sex
Axl_22
Postat pe 21 August 2011 11:26
".cateodata te fac sa te simti bine langa ei...dar cateodata te fac sa te simti naspa..cum as putea sa incetez sa cred astfel de lucruri?? "

bombonyk....nu cateodata.....ar trebui sa te simti bine langa/cu...el.....mereu....daca-l iubesti....asa nebuneste.....sau tocmai asta-i baiu...."nebuneste"
Axl_22
Postat pe 21 August 2011 11:29
De la: Axl_22, la data 2011-08-21 11:26:13".si cred ca tot ce spune el nu e adevarat..desi imi dovedeste ca nu are nimic cu nici o fata...si ca vorbeste cu ele pentru bani sau sex...dar mi se pare o prostie."


ca vorbeste cu ele pentru bani sau sex





nup...m-am rerferit la alcv...cand imi spun e ca ma iubeste sau ca numai poate sta fara mine
anonima20
Postat pe 21 August 2011 11:37
din prea multa iubire mi se intampla asta...il iubesc mult prea mult...ar trebui sa incerc sa nu mai imi pese ce face unde se duce cu cine vorbeste??
anonima20
Postat pe 21 August 2011 11:39
mai bombonik ,eu sunt curioasa sa aflu cum iti dovedesti tie ca nu ''nu are el nimik cu celelalte fete''......ca sa gasesc un raspuns la intrebareea intrebatoare''cu tine de ce sta impreuna ?''
flordavis
Postat pe 21 August 2011 11:39
De la: floradavdis, la data 2011-08-21 11:39:56mai bombonik ,eu sunt curioasa sa aflu cum iti dovedesti tie ca nu ''nu are el nimik cu celelalte fete''......ca sa gasesc un raspuns la intrebareea intrebatoare''cu tine de ce sta impreuna ?''



a spus ca ma iubeste..si ca niciodata nu si`ar bate joc de mine...a zis sa il inteleg...pt ca asta e el...sa il accept asa cum este el...dar iesim impreuna toata lumea stie ca noi suntem un cuplu...parinti lui la fel...prietenii:D...dar sunt prea geloasa...si incerc sa ascund asta...nu intelege gresit...el ma facut sa inteleg ca doar pe mine ma are...dar uneori inteleg gresit.
anonima20
Postat pe 21 August 2011 11:46
prefer sa nu zic prea multe ,.....dar am sa-ti spun cam ce am as fi facut eu in locul tau daca as fi trecut vreodata in aceasta situatie
asta cu zisu iubirii si toate alea de declaratii stufoase sunt plictisoare rau pentru mine ...
stiu ca il iubesti ,asta din ce zici tu ,si poate ti s-ar parea mai greu ,dar ar fi bine sa incerci sa vorbesti si tu cu alti baieti,asa doar pentru 'bani si secs' ,ce zici ?sa vedem ce parere ar avea el despre asta ??.
flordavis
Postat pe 21 August 2011 12:02
Stai linistita.Uneori barbatii reactioneaza asa .
Simt ca sunt iubiti si stiu ca indiferent ce fac ,nu poti sa renunti la ei.
Cred ca noi femeile gresim ca le oferim dragostea noastra ,iar ei nu stiu sa pretuiasca acest lucru decat atunci cand e prea tarziu.
gabi_mohanu
Postat pe 29 August 2011 09:59
"si ca vorbeste cu ele pentru bani sau sex..."
eu tot nu m-am lamurit cum sta treba asta cu sexu... trebuie sa mai dezvolti putin, cum exact iti dovedeste el ca nu are nimic cu ele??? si ce sa fie normal??? ca vorbeste cu ele pt bani si sx??
mzette_a
Postat pe 31 August 2011 11:59
nici ea nu e lamurita si nimeni pana acum si nici de acum incolo...
la atat nivel sublim de incoerentza, n-ai cum ajunge la vreo concluzie...
deci, daca nu tii neaparat sa faci vreun cucui, nu-ti mai bate capul, doar amuza-te!
alfheim
Postat pe 31 August 2011 12:16
De la: anonima20, la data 2011-08-21 11:21:30...si cred ca tot ce spune el nu e adevarat..desi imi dovedeste ca nu are nimic cu nici o fata...si ca vorbeste cu ele pentru bani sau sex...


daca si banii si sexul sint "nimic", atunci ce ar reprezinta "ceva", dupa parerea ta?Sentimentele sint o certitudine doar cind le ai TU. Niciodata sentimentele altuia nu sint concrete si nu pot fi dovedite, aratate, probate. Asta este adevarul - niciodata nu stii cu adevarat ce simte altul. Poti sa crezi ce iti spune. Atit. Iar femeile care cauta un barbat "doar pentru sex" sint de obicei povesti de adormit bebei. Ia intra tu pe mess si intreab-o pe una din aia ea ce crede. Si o sa vezi ca si ea crede fix ce crezi tu. Ca RESTUL sint pentru bani sau sex.
Tu ti-ai pus intrebarea in ce categorie te incadrezi, in realitate?!
quasaria
Postat pe 31 August 2011 13:20
e normal.
concentreaza-te pe ceea ce poti tu controla,pe tine insati,si pe iubirea ta,cum sa i-o arati lui.
in rest,totul va fi bine.
d
daniilia
Postat pe 3 Septembrie 2011 19:59
e pe aici cineva care detine arta controlului, sa vina sa dea ceva lectii
elodia
Postat pe 8 Septembrie 2011 18:25
>
Da` ce-i normalitatea???
SAL
Postat pe 8 Septembrie 2011 18:58
sal a toi, am o rugaminte la tine...imi permit asta pentru ca azi sarbatoresc sfanta elodia
te rog schimba poza aia, nu stiu de ce mi/e frica de ea...
elodia
Postat pe 8 Septembrie 2011 19:01
e o chestie personalizata
ce e normal pentru unu'...pentru altul pare sefe cu ozeneuri
de-aia zic eu ca nu exista retete
michelle_
Postat pe 8 Septembrie 2011 19:02
exista retete, pentru cei normali de/a binelea, le elibereaza psihiatrii
elodia
Postat pe 8 Septembrie 2011 19:13
eh, lucky me...ce bine ca nu-s cu toate tziglele pe casa
michelle_
Postat pe 8 Septembrie 2011 19:16
si ce bine ca nu stai in ardeal, ca s/ar putea sa ploua
elodia
Postat pe 8 Septembrie 2011 19:19
Este clar. In sfarsit imi pun intrebari legate de puterea de alegere si diferentiere a unei femei. Deci el este un fustangiu ce vorbeste cu una sau alta pentru a face sex sau sa-i ceara banuiesc ceva bani imprumut , cu toate ca aici cred ca domnisoara le cam infloreste Stim toti ca in general femeia nu sustine financiar un barbat decat in situatii exceptionale si numai atunci cand intre cei doi exista anumite trairi si emotii nu asa...buna, esti frumos tine niste bani Dar ce sa discuti despre asa ceva..concluzia e simpla , minte omul de ingheata apele...numai ca domnisoara in cauza se face ca nu observa
sarbu_marius
Postat pe 8 Septembrie 2011 19:45
marius, da' ce ochi frumos ai...tocmai ma pregateam sa ies, bine ca n/am ratat sa/ti vad ochisorul !
si... bine ai venit !
elodia
Postat pe 8 Septembrie 2011 19:50
haidi, bre elodio, ca nu-i al lui! ...ar vrea `mnealui!
esme
Postat pe 8 Septembrie 2011 19:53
da' al cui e ? ca mi/a picat rau de tot cu tronc
elodia
Postat pe 8 Septembrie 2011 19:54
si mie! tocmai i-am violat profilu'
si i-am furat avataru'...sper sa imi iasa un brush fain...'
michelle_
Postat pe 8 Septembrie 2011 19:58
elodico, nu mai vazusi poaze cu ochi?
te rog, revino-ti!
esme
Postat pe 8 Septembrie 2011 19:59
Huh, acum mi-am dat si eu seama care e treaba cu forumul asta...e fain, frumos, sper sa existe si oameni pe aici nu doar multa lume.
sarbu_marius
Postat pe 8 Septembrie 2011 20:00
de te vede notarul...iti scoate ochiul....
dor72_
Postat pe 8 Septembrie 2011 20:00
ma ia cu lesin
elodia
Postat pe 8 Septembrie 2011 20:03
mie nu/mi place ca nu/i politicos
i/am urat "bine ai venit " si m/a ignorat total...imi iau jucariile si plec
elodia
Postat pe 8 Septembrie 2011 20:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 60 De la: luptatoareacurajoasa 19 Mai 2010 20:17
Svetlana 66 De la: tutankhamon 20 Decembrie 2009 21:57
Delegatie 28 De la: Zgloby_34 18 Decembrie 2015 12:49
Mi-e dor 118 De la: daria_pet 16 Mai 2011 10:45
Sotul berbec...barbat de casa sau Cassanova sub acoperire? 5 De la: meme 19 Iunie 2009 20:01
Setari Cookie-uri