Virginitatea=subiect de discutii

florine, va trebui sa ramai doar cu assesmentul de tare-n clanta... nu vezi ce scrie fata?
snowflake
Postat pe 26 Februarie 2010 23:44
Am citit peste tot despre ea.O cunosc!
florin_c76
Postat pe 27 Februarie 2010 01:10
cred ca ai inceles cum este cu virginitatea.
garbo101276
Postat pe 27 Februarie 2010 16:26
cred ca ai inceles cum este cu virginitatea.
garbo101276
Postat pe 27 Februarie 2010 16:27
ce era de inteles aici?

si de ce este virginitatea un subiect de discutii?
panty_C
Postat pe 27 Februarie 2010 16:28
De la: florin_c76, la data 2010-02-26 13:35:37Se pare ca e greu ca femeile sa accepte un asemenea subiect:virginitatea.Oare de ce pare aceasta notiune ca fiind "poracrie si mizerie"?Se poate discuta liber fara prejudecati.Oricum e deschis subiectul la rubrica Sex.Multumesc Celleste de parerea ta(de fapt tuturor).
dar de ce nu ai deschis un subiect despre virginitate la baieti nu la fete , ca doar esti barbat
yanya_charberet
Postat pe 27 Februarie 2010 17:00
E mai incitant asa. Iti dai seama ca trebuie sa fie fidel. Macar in gand sa se mai condimenteze si el cumva. Treaba cu virginele o fi fetishul lui.
Doara
Postat pe 27 Februarie 2010 17:02
posibil
yanya_charberet
Postat pe 27 Februarie 2010 17:04
De la: snowflake, la data 2010-02-26 23:27:10
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-02-26 19:54:18
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-02-26 19:29:07Pai unde sa mai fie femei virgine? Cat vezi cat insista barbatii ca sa le culce la pamant,,,Cica sa fie si ele in ramd cu celelalte..Asa ca eu cred ca virgine mai exista la gradinita..Acolo cred ca se mai gasesc
nici macar eu nu mai sunt virgina..Ce bine ar fii fost sa am gandirea asta mai demult.sa GANDESC ASA CUM GANDESC ACUM.Eu cred ca am pierdut mult timp degeaba....Ca am fost o inutila


tu in calitate de unitate etalon in SI sau nu?
a gresi este uman,a persevera este diabolic..Apoi mie nu imi place sa fiu toaletta barbatilor... am inteles un lucru,ca barbatii sunt foarte perversi.Si i intereseaza mai mult interesesul propriu.Si pe noi femeile ne cred niste fraiere pt faptul ca suntem mai sensibile..De asta nici nu dau 2 bani pe noi..Nu muncesc,sunt lenesi,nu ne respecta,umbla dpar sa mne culce la pamant etccc
xenaprintesarazboinica
Postat pe 27 Februarie 2010 20:38
De la: Dor_marunt, la data 2010-02-27 17:02:28E mai incitant asa. Iti dai seama ca trebuie sa fie fidel. Macar in gand sa se mai condimenteze si el cumva. Treaba cu virginele o fi fetishul lui.
pai cam multe pretentii mai are florin..Vrea fete virgine,muncitoare ca sa dea bani la barbati si ei barbatii sa fie casnici pt ca ii cam doare in 14....Sincer ma intreb oare ce au majoritatea barbatilor in cap?
xenaprintesarazboinica
Postat pe 27 Februarie 2010 20:42
De la: florin_c76, la data 2010-02-26 23:38:35Luptatoarea Kung Fu.
Pai tie iti plac femeile moi in clanta care tac si executa? Care fac si atributiile barbatilor? Care muncesc,fac copiii,,se ocupa si de casa...S
xenaprintesarazboinica
Postat pe 27 Februarie 2010 20:46
De la: florin_c76, la data 2010-02-26 23:38:35Luptatoarea Kung Fu.
Pai tie iti plac femeile moi in clanta care tac si executa? Care fac si atributiile barbatilor? Care muncesc,fac copiii,,se ocupa si de casa...S
xenaprintesarazboinica
Postat pe 27 Februarie 2010 20:46
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-02-27 20:46:12
De la: florin_c76, la data 2010-02-26 23:38:35Luptatoarea Kung Fu.
Pai tie iti plac femeile moi in clanta care tac si executa? Care fac si atributiile barbatilor? Care muncesc,fac copiii,,se ocupa si de casa...S
Din cate stiu este egalitate intre barbat si femeie.Dar fiecare avem atributiile lui...Sau florine vrei femeie virgina,muncitoare ca sa tina barbatii casnici...Altceva ce mai vrei?
xenaprintesarazboinica
Postat pe 27 Februarie 2010 20:48
De la: Dor_marunt, la data 2010-02-27 17:02:28E mai incitant asa. Iti dai seama ca trebuie sa fie fidel. Macar in gand sa se mai condimenteze si el cumva. Treaba cu virginele o fi fetishul lui.
Pasiunea mea e ptr.lenjeria intima.Sa vad sotia in compleuri dragute!
florin_c76
Postat pe 28 Februarie 2010 00:42
Luptatoare curajoasa as vrea sa ma lasi in pace.Ca tu esti mai desteapta ca mine.Recunosc!Cat despre virginitate esti pe langa subiect Irina!Sa ai o noapte placuta!
florin_c76
Postat pe 28 Februarie 2010 00:49
maaaai...voi nu v-ati prins......florinelului ii e rusine sa vorbeasca cu baiatul lui despre virginitate si fete...sau nu are suficienta experienta ....si ne pune pe noi sa-i explicam ce si cum.....mai voalat asa.....sa "pricepe" si baietu cum e cu virginele...mai ales ca acuma virginitatea aia ti-o poti reface....remodela.....io cred ca la asta se refera....
tutankhamon
Postat pe 28 Februarie 2010 01:09
Poate ne povestesti tu ceva despre cum era candva odata...
florin_c76
Postat pe 28 Februarie 2010 13:11
fleurdelis
Postat pe 28 Februarie 2010 15:45
florinuco...imi pare rau pentru tine...nu-ti intru in jocul vulgar, meschin si jegos.....ma abtin...cauta sfaturi la alta poarta....asta ramane inchisa...degeaba bati apropouri...
tutankhamon
Postat pe 28 Februarie 2010 15:50
Nu e problema daca nu doresti sa ne povestesti!Cred ca nu era interesanta povestea ta placuta!
florin_c76
Postat pe 1 Martie 2010 15:56
Intrebare:care e varsta indicata ptr.efectuarea dezvirginarii?
florin_c76
Postat pe 1 Martie 2010 18:41
pai, eu stiu, mai florine? treaba asta e relativa...
sa incercam asa: tu, ca tata, daca ai avea o fata, la ce varsta crezi ca ar fi indicat sa faca pasul?
Tylly
Postat pe 1 Martie 2010 18:44
Florinache, ce apasari ai si tu ! in primul rand ca intrebarea ta e prost pusa ! dar, ma rog, n-am pretentii, no offence...
Notiunea asta de virginitate e prost privita si inteleasa..prea multe cutume si norme sociale inutile. Nu pierderea unei membrane este importanta. Asta-i pentru minti inguste.
Era alta treaba, din punctul meu de vedere, daca intrebai care e varsta la care esti pregatit, fizic si psihic, sa faci dragoste !
Pentru ca, dincolo de un oarecare act mecanic al copularii, intervin emotii, senzatii si implicare. Pe care trebuie sa le integrezi.Aici intervine finetea. Ti-as fi raspuns ca atunci cand te simti pregatit. Fara cifre.

best whishes..
ex_
Postat pe 1 Martie 2010 19:56
Da de ce il ...grija pe nenea Florin virginitatea? Ca el e insurat si are copil....ce, mai vrea sa-i fie nevasta virgina?
Sau vrea si el o virgina?
Adica ce e si cu virgiunitatea asta...unii mor virgini...la creier...
Ciresica
Postat pe 2 Martie 2010 05:32
"efectuarea dezvirginarii"????????
Doamne mare ti-e gradina
si ce bine ca nu doare
eladaela
Postat pe 2 Martie 2010 07:43
Totdeauna m-am referit la dezvirginare privind acest act din punct de vedere afectiv si psihic nu fizic deoarece nu ruperea himenului e importanta ci trairea psihica.Legat de varsta daca as avea o fata nu as impune o zi anume ci as expune ei problema inceperii vietii sexuale in asa fel incat sa fie protejata si fizic si la nivelul gandirii in sensul ca sa nu ii para rau de ceea ce a facut.Cat despre subiect eu am expus subiectul sa fie "dezbatut"nu sa fiu tras la raspundere.Se vede ca femeile nu prea au tupeu decat sa critice.A zis careva legat de subiect vreo opinie?Poate Elodia si gata.Legati-va de subiect nu de "fusta mea".Sa fiti fericite dragi consumatoare de topice!
florin_c76
Postat pe 2 Martie 2010 11:49
florinache....da mi voie.....misiune imposibila in secolul nostru.....
nazirra
Postat pe 2 Martie 2010 11:53
Imposibil e sa nu mori niciodata!Restul e can-can !
florin_c76
Postat pe 2 Martie 2010 15:56
Oi fi avut tu in cap Florine, dar stii care-i faza misto ? Daca nu stii sa-si spui ideile, asa cum sunt ele in capshorul tau si iese pe gura altceva, restul consumatoarelor de topice sunt biete muritoare..doar citesc pe forum, nu citesc ganduri..ma rog cu unele exceptii
Dragoste pentru prima oara se face cu un partener pentru care ai anumite sentimente, care sa fie impartasite si oarecare cultura sexuala. Si el si tu. Trebuie sa fii iesit putin din copilarie...
Pai Florinache, de ce sa-ti para rau ? E natural, de la Adam si Eva !

Unii se maturizeaza mai tarziu, altii mai devreme, totu-i relativ.. depinde si de cum te-au crescut mami si tati. A, si inca o chestie..dincolo de varsta , conteaza partenerul, adica calitatea lui, daca ma-ntelegi...
ex_
Postat pe 2 Martie 2010 17:59
Se pare ca are cine sa ma invete! Multam de parere!Astept si pe altii cu opiniile lor!
florin_c76
Postat pe 2 Martie 2010 19:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ura, sentiment tipic uman? Ce parere aveti ? 3 De la: zambil 29 Octombrie 2009 21:19
Politia de la sectia 1 si 3 contabilizau prostitutia in Bucuresti ? 40 De la: SAL 11 Ianuarie 2012 16:27
Ce parere aveti despre barbatii care terorizeaza femeile care nu vor sa aiba nimic cu ei? 117 De la: luptatoareacurajoasa 9 August 2010 19:51
se poate sa raman gravida? pls ajutor urgent :( 3 De la: adeline 27 Mai 2012 14:49
instalatorul meu Mr.Musculo Gel 311 De la: fleurdelis 5 Ianuarie 2010 11:31
Setari Cookie-uri