tu ce ai face?

Aleha, ma deranjeaza cand cineva ma crede atat de proasta incat ma poate duce cu presul - stii tu foarte bine la ce ma refer - deci degeaba incerci sa o rasucesti - clipul (subliniez, CLIPUL) nu l-ai sters si degeaba ma iei "prin invaluire" - ti-am comentat exact la acel clip (si ai comentarii moderate deci era imposibil sa "ratezi" si sa "te pierzi printre altele - multe") si am pus si aici linkul pe care il pot repeta:

http://www.garbo.ro/comunitate/Alexxandra/video/show/20731/video-Alexxandra.html

deci, draguto, nu ma mai minti in fata si nici nu ma lua cu "zaharele" ca nu tine!

Nu sunt un copil si daca nu doream sa fie public nu il faceam public acel clip dar ma deranjeaza minciuna si prostitul in fata - interesant ca, atunci cand remarcasem ca il preluasesi in dublu exemplar, ai stiut, din prima, la ce ma refer si ai sters dublura - acum nu stii - eu zic de clip, tu zici ca ei stres poza - ai luat si poze - ca alea nu erau pe nici un site public?

In concluzie - refuz sa fiu "cobaiul" tau, una din papusile pe care incerci sa le pui in fata unor scenarii ca sa le studiezi reactiile.

In ceea ce priveste sufletul meu, ce simt eu sau viata mea - e a mea privata - oricum un om care face din alti oameni "jucarii" numai om bun nu se poate numi - eventual..."bolnav"...

Iar cand ajungem la influente si altele de genul - intotdeauna ma iau dupa perceptiile mele - ceea ce vad, simt, constat eu, cu simturile mele - niciodata dupa altii - sa iti intre bine in cap asta!

Si astea fiind zise, am sa intru in pauza - pana tu si personajele tale (alea muuuuulte) terminati cu "experimentele"...

Oare la asta ce ar zice adminii - ca tot ziceai ca vorbesti cu ei - ca tu sa faci "studii de caz" pe userii de pe Garbo?
panty_C
Postat pe 20 Februarie 2010 15:05
Nu va suparati, dar in momentul cand va puneti poze, clipuri si alte cele pe net, deja se cheama ca sunt publice. De ce te superi ca cineva ti-a luat o poza de pe net sau un clip cand tu l-ai pus acolo. Care a fost ideea initiala? De ce punem pe net daca vrem intimitate? Nu va inteleg.
Doara
Postat pe 20 Februarie 2010 18:14
Dorulet - nu vreau imunitate - ideea este ca, da a fost public si unii au crezut, vazand acel video la "cezar", ca eu ma ascund sub masca aceea - tocmai ca este public clipul - asta m-a suparat, da' in fine...
Nu faptul ca l-a preluat - stiam de multa vreme si daca nu doream nu il lasam sa fie public - ci cu totul altceva ma deranjeaza - poate n-am fost eu destul de coerenta - asta este!
Am obosit

O seara placuta tuturor!
panty_C
Postat pe 20 Februarie 2010 19:14
De la: garbo099582, la data 2010-02-19 18:48:48Foarte dificil de raspuns...Eu l-as primi pentru copii. Copiii au nevoie de doi parinti.


Copii se fac mari si pleaca si tu ramai ca proasta cu nebunu...care o sa-ti faca viata o "placere"...si s-ar putea ca atunci sa fie prea tarziu sa mai poti face ceva
garboALEX88
Postat pe 23 Februarie 2010 23:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce se ascunde?? 41 De la: garbo_397638 19 Februarie 2014 10:56
De ce doare atat de mult tradarea? 42 De la: roby_cado 29 Martie 2011 21:45
"Miros" femeile maritate cand cineva le da tarcoale ? 348 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:00
Helpppppppppppp!!!!!!!!!!!!!! 40 De la: pirania_1960 2 August 2012 09:30
CASATORIA MAI ESTE CA PE VREMURI? MAI DUREAZA O VESNICIE? Ne putem baza pe faptul ca vom imbatrani langa sotul, sotia de langa noi? 260 De la: tutankhamon 18 Decembrie 2009 22:33
Setari Cookie-uri