tu ce ai face?

cezalehooo.....dupa ce ca esti dusa cu pluta si de o inteligenta indoielnica.....mai esti si nesimitita.....si ce zici ca esti???? psiholoaga????..ma faci sa rad....tu nu ai scoala nici cat cainele meu ciobanesc german....
tutankhamon
Postat pe 19 Februarie 2010 23:25
povesti - a sters altul - copy/paste ca peste tot
munca proprie unde-i?
panty_C
Postat pe 19 Februarie 2010 23:36
De la: pantera_neagra, la data 2010-02-19 23:36:25povesti - a sters altul - copy/paste ca peste tot
munca proprie unde-i?
am sters clipul cu pisica galbena.alt clip nu am.
alexxandra
Postat pe 19 Februarie 2010 23:57
cezalehooo...grow up and get a life!!!...nu mai fura tot ce vrei...ca la un moment dat te prinde politia.....si faci puscarie....
tutankhamon
Postat pe 20 Februarie 2010 00:01
cei ce nu-si pot raspunde niciodata la toate intrebarile,deoarece sunt preocupati de a judeca pe altii,nevazand golul din sufletul propriu nu vor fi mantuiti niciodata!
alexxandra
Postat pe 20 Februarie 2010 00:05
cinei alehaa asta de numai , numai vartejuri face???/
garbo074997
Postat pe 20 Februarie 2010 00:05
alehooo...asta e curat din putul gandirii....poti sa o mai repeti o data??? nu de alta, dar ca sa o retin mai bine....asa o mostra de intelepciune....
tutankhamon
Postat pe 20 Februarie 2010 00:09
nu pare inteleapta tut sau nu obs eu
garbo074997
Postat pe 20 Februarie 2010 00:10
997...aleha e.......pe scurt...sau pe lung?????....pe scurt e a doua amoeba......cum vede o cretinatate postata pe google, cum pac! o face topic pe garbo......are tz topicuri deschise si toate alunecate in derizoriu pana la urma in arhiva garboului....are saraca si probkeme de sexualitate, avand deschise si topicuri gen....."cum se poate satisface o femeie cu penisul mic"...si "sfaturi sexuale de la laura andresan".....

p.s....nu mami...nu esti tu de vina ca nu intelegi.....klingoniana ei inca nu se invata in scoli....
tutankhamon
Postat pe 20 Februarie 2010 00:12
De la: pantera_neagra, la data 2010-02-19 23:36:25povesti - a sters altul - copy/paste ca peste tot
munca proprie unde-i?




trebuia sa specifici ca e o poza nu un clip.ce sulete fade.phhhhh esti crestina?
alexxandra
Postat pe 20 Februarie 2010 00:16
nu e o poza - e un clip!

asta:

http://www.garbo.ro/comunitate/Alexxandra/video/show/20731/video-Alexxandra.html
panty_C
Postat pe 20 Februarie 2010 00:18
este creat (din pozele mele), prelucrat si incarcat de mine pe contul meu de pe youtube!!!
panty_C
Postat pe 20 Februarie 2010 00:20
si inca ceva - pastreaza-ti replicile inteligente pentru tine iar religia mea nu te priveste - eu te-am rugat un singur lucru - sa stergi clipul!
panty_C
Postat pe 20 Februarie 2010 00:24
Nu ma dumiresc de ceva.. de ce atunci cand ramane fara argumente sau fara replica, aleha (sau irinuca) arunca in fata leit-motivul "esti crestina?". Nu cumva ca un subterfugiu al mediocritatii? practic, ce are a face credinta cu putintatea vocabularului sau a puterii de intelegere?
anakin
Postat pe 20 Februarie 2010 00:31
anakin, si din cele mai "inteligente" persoane devin cele mai "nepricepute" - se fac a nu pricepe si o dau cotita!
panty_C
Postat pe 20 Februarie 2010 00:37
eu intotdeauna am spus ca religiozitatea ( exacerbata ) e apanajul mediocritatii intelectuale si mediocritatea asteptarilor
reyya
Postat pe 20 Februarie 2010 00:40
cand ai un esec ..religia ta ajuta sa spui ,,asa a fost sa fie ..asa a fost dat" nu ca nu am luptat suficient sau pur si simplu n-am fost in stare...
reyya
Postat pe 20 Februarie 2010 00:41
pante, devin nepricepute intrucat discutia la care participa le depasesc puetrea de intelegere, si unde se termina stiinta incepe fanatismul (in special cel religios), indiferent din ce parte se manifesta el. Ca sa dau un exemplu, eclipsele solare (adu-ti aminte de filmul Apocalypto).
reyya, asa cum a fost conceputa, religia este un ansamblu al cunoasterii, insa unul selectiv. De genul "adevarul meu e mai bun decat al tau".
anakin
Postat pe 20 Februarie 2010 00:42
fanatismul am observat ca exista acolo unde de multe ori stiinta este inexistenta..nu au timp si rabdare sa aprofundeze teze stiintifice ca apoi sa o dea intr-o religiozitate exacerbata..o imbratiseaza din prima pt a fi scutiti sa gandeasca :-)
reyya
Postat pe 20 Februarie 2010 00:44
corect, reyya!
panty_C
Postat pe 20 Februarie 2010 00:45
Da, exact, adica distanta dintre intrebarea "de ce?" si explicatia "asa a vrut Dumnezeu" sau "acesta e cuvantul Domnului".
anakin
Postat pe 20 Februarie 2010 00:46
,,ce e dat de la Providenta" e mult mai comod sa spunem decat lupta de a obtine ceva in termenii pe care-i doresti ..asta e diferenta..religia te ajuta sa accepti mult mai usor faptul ca ai esuat.
reyya
Postat pe 20 Februarie 2010 00:48
De la: pantera_neagra, la data 2010-02-20 00:24:47si inca ceva - pastreaza-ti replicile inteligente pentru tine iar religia mea nu te priveste - eu te-am rugat un singur lucru - sa stergi clipul!



inceteaza te rog.ramai in limite normale.de bun simt.nu ma intereseaza ce religie ai.ci doar daca .ca un bun crestin ai facut acest gest,ca o mare iubitoare de animale.ti-am sters poza,cu pisicul pt ca eu nu iubesc certurile,daca iubesc animalutele ,natura, universul...si lumina.sa iti duci "armata "cu care ai venit.sau indiferent ce i-a adus,nu am nici o comuniune cu acesti oameni.deci nici nu ma obosesc sa citesc negativismele sufletesti.crede-ma ultima mea discutie cu tine a fost sa iti sterg pisicuta.pt ca sunt un om care nu iubesc ,comportamentul scandalos si lipsit de umanitate,am sters din amintirea mea si ca existi.restul celor care au venit cu tine sau dupa tine,chiar nu ii cunosc.deci eu nu citesc ce nu cunosc si nu ma pasioneaza.asta inseamna bun simt.sa nu ma amestec ,unde nu e locul meu.o seara linistita,noapte buna.sa te bucuri multi ani de pisicuta ta.
alexxandra
Postat pe 20 Februarie 2010 00:51
Reyya, si asta poate fi luata in calcul, atunci cand vrei ca sa gasesti o scuza, dar mi se pare de-a dreptul absurd sa spui ca sustii iubirea intre oameni si pe de alta parte sa ii invrajbesti fiindca sunt altfel decat ai fi dorit tu sa ii percepi.
Este un non-sens cand zici ca "lupti in numele crucii ca un bun crestin" ca sa devii vindicativ, e ca si cand ai spune ca mergi la bordel sa tragi in numele virginitatii.
anakin
Postat pe 20 Februarie 2010 00:52
de sters n-ai sters clipul, bunul simt se vede clar unde este...nu la tine in orice caz...cat priveste restul - eu nu am si nu am avut niciodata vise de a conduce pe nimeni - fiecare actioneaza independent - si nu, nu avem ce discuta, facem parte din lumi diferite - datorita atitudinii si comportamentului tau am insistat si insist sa stergi CLIPUL!!! si atata timp cat nu te-am jignit te rog sa te abtii, PUNCT!!!
panty_C
Postat pe 20 Februarie 2010 01:13
clipul e tot aici:


http://www.garbo.ro/comunitate/Alexxandra/video/show/20731/video-Alexxandra.html


panty_C
Postat pe 20 Februarie 2010 01:14
Las-o ,PANTY,ce e rau in asta,daca ii place pisoiul,nu te mai ambala
scrichy
Postat pe 20 Februarie 2010 01:18
din moment ce se poarta asa cu mine si ma etichetaza in felul asta - de ce l-ar mai pastra
panty_C
Postat pe 20 Februarie 2010 01:22
De la: pantera_neagra, la data 2010-02-20 01:22:11din moment ce se poarta asa cu mine si ma etichetaza in felul asta - de ce l-ar mai pastra
de ce te porti ca un copil?ti-am sters pisicutul.nu te mai lasa influentata.mie imi este mai drag pisicul,decat oamenii sa sti.si orice animalut.nu merita ,sincer .fi linistita ,nu l-am copiat ca il urasc,ci pentru ca imi plac animalutele.l-am sters de cand l-am gasit la poze.ai fost influentata si e pacat, ca te lasi condusa .uite doina ,a fost realista.te-ai comportat ca un copil care isi vrea cu incapatanare jucaria inapoi.ok ti-am sters pisoiul din pozele mele.fi fericita si tu si pisicul.dar fereste-te de persoane instigatoare.admira pe doina,a avut un raspuns super.si eu am toata admiratia pt comportamentul ei.daca totusi crezi ca nu l-am sters intra in poze si ai sa vezi.daca il gasesti arata-mi ca eu nu ma supar.am atatea pisicute,catei peste tot,incat poate am sters altceva.pisicul trebuia sa fie un motiv de bucurie si comuniune intre oameni,nu de atatare si interese.unii oameni isi i-au animale pt ca e trandy,e cool,iar altii isi i-au pt ca ii iubesc.si tu si eu suntem iubitoare de animalute.asta e .nu mai am pisicul tau.ok.e pace in inimile noastre.
alexxandra
Postat pe 20 Februarie 2010 03:54
De la: INDRAGOSTITUL, la data 2010-02-19 21:10:15 iubita mea este la munca , este bursiera ...eu am facut 2 facultati , un master si acum la cerinta iubitei am inceput alta facultate ...nu ma plang de banuti , nici ea , de fapt suntem independenti financiar , exact opusul cuplului Columbeanu ....

Ce-mi plac mie astia care iti baga imediat CV-ul in ochi cu cate facultati si mastere au. Mai intati trebuie sa dovedesti ca le ai si dupa sa spui ce scolo ai. Cum le dovedesti? Prin inteligenta. Daca ai bani poti face facultati pana la 60 de ani. Cei de la particulare primesc bani oricad. Mai bine povesteste ce ai facut tu cu aste multe facultati.
Doara
Postat pe 20 Februarie 2010 08:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa slabesc 15 kg in doua luni? 3 De la: wife 10 Februarie 2010 11:43
infidelitate??? 131 De la: marinbosse 30 Ianuarie 2010 03:26
Iubirea ca o marfa ! La mezat ! 45 De la: dor72_ 12 Mai 2012 11:25
Minciuni si regrete 9 De la: garbo_428155 14 Februarie 2016 15:42
amanta...nasului 107 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:49
Setari Cookie-uri