tu ce ai face?

reflex - e acelasi cont - Cezar/Alexxandra - a schimbat doar numele
poti verifica - vezi la video - exista unul facut de mine la care am si comentat - il luase de pe youtube - pe vremea cand era cezar
panty_C
Postat pe 19 Februarie 2010 22:09
da..trimitem cand va fi cazul o scrisorica...tu asteapta diligenta
reyya
Postat pe 19 Februarie 2010 22:10
buna seara tut...ce faci? stai la colt, la panda?
Reflex
Postat pe 19 Februarie 2010 22:10
Tuth ,buna seara!!! mai ai visinata ?
reyya
Postat pe 19 Februarie 2010 22:11
nope reflex.....stau numa "in the bushes".....ca-mi promisera fetili ca o facem in seara asta lata si niika.....locul de intalnire e pustiu..... cine mai doreste, cine mai pofteste stie unde sa vina....
tutankhamon
Postat pe 19 Februarie 2010 22:12
@tut...nop..petrecere faina! ca io maine ma trezesc la 4.
Reflex
Postat pe 19 Februarie 2010 22:14
reflex...bah...ce ma poti enerva....poti si tu sa stai ca oamenii cu prietenii la o barfa????
tutankhamon
Postat pe 19 Februarie 2010 22:16
plec la Iasi.
Reflex
Postat pe 19 Februarie 2010 22:17
Reflex,pey stai cu noi pana pe la 3 si dupa aia pleci direct la munca..iti facem noi o cafea de aia tareeeeeeee de te tine 3 zile cu ochii pe pereti.
reyya
Postat pe 19 Februarie 2010 22:18
daaa...dar trebuie sa sofez, si sa ma intorc inapoi! maine seara.
Reflex
Postat pe 19 Februarie 2010 22:22
De la: Reflex, la data 2010-02-19 21:24:08ce bine ca ti se termina bateria -sper sa "moara"!




ai o energie rea.este ultima oara cand vb cu tine.prefer persoanele benefice.iti doresc tot binele din lume.nu incerca ca nu iti voi mai raspunde.nu imi plac oamenii negativisti.
alexxandra
Postat pe 19 Februarie 2010 22:27
asa sa faci, cezare!
Reflex
Postat pe 19 Februarie 2010 22:29
De la: Celleste_, la data 2010-02-19 21:26:42oare numai eu am impresia ca aleha se joaca de-a "indragostitul" si vorbeste singura din doua conturi?

ce nu face omul pentru rating?!



nu suntem aceasi persoana.cred ca observi ca pasiunile nu mile-am schimbat,si vb despre aceleasi lucruri care ma atrag.e o mare diferenta intre modul de discutie dintre mine si acest baiat.indiferent ca sunt vreodata Obama tot despre ce muncesc eu vorbesc.
alexxandra
Postat pe 19 Februarie 2010 22:32
cezalehooooo......nu mai poate reflex ca nu mai vorbesti tu cu el....da' stii ce suparat ii bre????...mi s-o plans mie in particular ca nu poate fara tine.....da stii ce rau????
tutankhamon
Postat pe 19 Februarie 2010 22:32
bre, la cine am mai auzit eu expresia "oameni negativisti"?
anakin
Postat pe 19 Februarie 2010 22:34
De la: INDRAGOSTITUL, la data 2010-02-19 21:29:17Nu fi supy Alex ,poti sa incarci cu alimentatorul daca vrei...daca nu poti sa-ti doresc o seara cat mai placuta si fericita , te astept cu drag pe forum


Nu am doua conturi , am schimbat id-ul pt ca era automat ...



multumesc pt gandurile bune,am revenit,eu pot face ghidusii dar nu pot sa imi bat joc de oameni.am revenit indragostitule,cu acelasi drag,bunatate si fericita, eu am de daruit multa dragoste pt ca sunt o autentica dragobetica,e ziua mea de nastere.
alexxandra
Postat pe 19 Februarie 2010 22:37
e ceva putred in Danemarca
reyya
Postat pe 19 Februarie 2010 22:40
si miroase a hidrocarburi
anakin
Postat pe 19 Februarie 2010 22:42
De la: pantera_neagra, la data 2010-02-19 21:45:20hellooooooo, "cineva" zicea pe aici pe undeva ca nimeni nu are dreptul sa trimita pe cineva la plimbare de pe forum...reyya are cel putin acelasi drept ca persoana in cauza sa fie aici!!!

eu pusesem o intrebare Alexandrei mai sus si s-a facut ca nu o vede - face studii de caz pe noi sau isi bate joc de noi




panteruto faci poate o mare greaseala a vietii tale,judecand oameni nevinovati.sincer,suntem 2 pers.separate.nu fac studii pe nimeni.sunt sicera in tot ce fac si nu am de ce sa ma ascund.munca mea e cercetarea., studii pe niste usere.,mai ales canu va place domeniul meu de studiu.la institutul meu,se fac cercetari in care voi nu credeti.sau unele dintre voi.
alexxandra
Postat pe 19 Februarie 2010 22:47
ce atmosfera plina de ,,intelectualism"!
reyya
Postat pe 19 Februarie 2010 22:49
auzi doamna cercetatoare in ale cazurilor...ia ia tu mama postarile toate ale irinucai si studiaza-le si fa studiu adanc de caz....ca tot le ai si cu sexul....
tutankhamon
Postat pe 19 Februarie 2010 22:50
ce mod de a va pierde timpul avetzi! certandu-va.....
Nicool
Postat pe 19 Februarie 2010 22:51
De la: pantera_neagra, la data 2010-02-19 22:09:40reflex - e acelasi cont - Cezar/Alexxandra - a schimbat doar numele
poti verifica - vezi la video - exista unul facut de mine la care am si comentat - il luase de pe youtube - pe vremea cand era cezar

deci recunostica nu tu erai sursa directa,de unde am luat filmuletul?iti multumesc
alexxandra
Postat pe 19 Februarie 2010 22:53
inteligenta mamei, cercetatoare...mai citeste inca o data...panteruta a zis ca ea l-a facut....filmuletul.....ooooof.....si te dai mare culta si intelectuala...si nu esti in stare sa citesti o postare....
tutankhamon
Postat pe 19 Februarie 2010 23:03
ah ce liniste,ce energie pozitiva!au plecat persoanele care nu au dragoste in suflete, distractie placuta la gratarele bine ai revenit Tuth.e bine ca ai deschis acel topic ,.pt distractie.succes si vizitatori cati mai multi.noapte buna!caci ai treaba sa figazda.
alexxandra
Postat pe 19 Februarie 2010 23:03
mai bine un singur topic si bun, decat sapte mii si inutile.....ajung la cosul garbo-ului ...nu intra nimeni pe ele....sau se posteaza cateva zeci de commenturi si la revedere......zi-mi si mie un singur topic deschis de iluminata minte pe care o detii ....un singur topic ce inca dainuie aici, pe garbo, si ma inclin in fata maretiei si iluminarii tale.....aa...nu stii...iti spun eu...nici unul....pentru ca ne-ai intoxicat cu porcariile tale pe de google......fetitoooooo....stim si noi sa dam un search....si hai...ignore total...nu ma mai peria ca nu ai acces intre prietenii mei...esti prea bolnava....
tutankhamon
Postat pe 19 Februarie 2010 23:09
nu, cezare, scuze, alexandra - nu sunt "sursa directa" - l-ai luat de pe youtube si da, eu l-am facut!

nu-mi multumi pentru ca nu ti-am dat nimic si nu ma derajna daca cineva lua link-ul desi nu vad de ce ar folosi cuiva clipul incarcat de mine , facut pentru prietenii mei, de anul nou, dar ma deranjeaza cand acea persoana este cum este...

si daca ma supar pot sa-l fac privat si va disparea si de la tine
panty_C
Postat pe 19 Februarie 2010 23:10
indragostitule ai revenit?
alexxandra
Postat pe 19 Februarie 2010 23:10
te-as ruga sa-l stergi de la tine si sa nu ma obligi sa il fac privat!

din moment ce ai aceasta atitudine fata de autor nu cred ca bunul simt ar trebui sa-ti permita sa folosesti si afisezi munca lui!
panty_C
Postat pe 19 Februarie 2010 23:15
De la: pantera_neagra, la data 2010-02-19 23:10:00nu, cezare, scuze, alexandra - nu sunt "sursa directa" - l-ai luat de pe youtube si da, eu l-am facut!

nu-mi multumi pentru ca nu ti-am dat nimic si nu ma derajna daca cineva lua link-ul desi nu vad de ce ar folosi cuiva clipul incarcat de mine , facut pentru prietenii mei, de anul nou, dar ma deranjeaza cand acea persoana este cum este...

si daca ma supar pot sa-l fac privat si va disparea si de la tine [/quot



panteruto,eu am multe clipuri si poze cu pisoiasi.asta inseamna ca imi plac animalutele,tie se vede ca nu,daca ceri cuiva sa stearga clipul dupa ce a recunoscut ca la luat dintr-o sursa publica.eu nu ma supar,dar gestul tau ar intrista orice iubitor de animalute.ce repede se molipseste omul de negativism.chiar acum voi sterge clipul luat de pe you tube,cu pisicuta ta.raman uimita de asemenea lucruri.pleaca linistita la gratarel.mie nu imi place cearta.gata sa verifici clipurile mele.si sa te bucuri de pisicuta ta.
alexxandra
Postat pe 19 Februarie 2010 23:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Tradata de cea mai buna prietena... 24 De la: garbo_1304 19 Mai 2012 19:48
si totusi ce ramane de facut..... 67 De la: nela_1972 16 Martie 2011 13:02
Sa scriem corect. :) 25 De la: Axl_R 8 Iulie 2015 00:08
pedepse-porunci 81 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:53
Buna ziua 38 De la: Anilus 8 Mai 2010 08:53
Setari Cookie-uri