minte si apoi ii pare rau

Buna seara!Sunt cu un baiat de aproape 1 an jumate,avem o relatie deschisa sau cel putin asta am crezut eu,pentru ca eu tot timpul ii ziceam adevarul si ii vorbeam deschis insa el nu,in ultimul timp adica in ultimele 5-6 luni a inceput sa ma minta,gaseam in telefon la el mesaje primite de la alte fete ,iar cand il intrebam de ele zicea ca a vorbit doar o data cu ele,atat dar nu a vrut sa imi zica ca sa nu ma supar si a zis ca alta data nu ma mai minte...dupa cateva saptamani iar a facut-o,suna pe una pe alta ,se baga singur in seama si ma deranja chestia asta,nu imi placea sa ma minta,si am decis sa pun punct relatiei,insa el nu a vrut .a zis ca ma iubeste dar ii place sa se bage in seama cu alte fete si sa fie toata ziua numai cu ele,si asta ma deranja,,,am ajuns sa ne certam zilnic din cauza asta si l-am iertat de fiecare data ,si de fiecare data zice ca nu mai greseste dar tot o face..ce trebuie sa fac ca nu mai pot,eu il iubesc,se poarta frumos cu mine zice ca ma iubeste dar tot timpul ma minte si niciodata nu mi-a aratat asta.Parintii nostrii nu sunt de acord cu relatia noastra ,insa eu am trecut peste parerea lor si am continuat sa fiu cu el,veneam cu el la mine acasa,am luptat pentru noi,insa el nu,nu vrea sa mergem la el acasa ca nu ii da voie parintii lui,iar el nu face nimic ca sa fie bine..imi zice zilnic ca ma iubeste,dar nu imi arata asta niciodata,si toata ziua ma minte in legatura cu alte fete...
bibitza991
Postat pe 21 Mai 2011 23:35
sa plimbe ursu',bre...
next!
precizilla
Postat pe 21 Mai 2011 23:46
De la: bibitza991, la data 2011-05-21 23:35:08Buna seara!Sunt cu un baiat de aproape 1 an jumate,avem o relatie deschisa sau cel putin asta am crezut eu,pentru ca eu tot timpul ii ziceam adevarul si ii vorbeam deschis insa el nu,in ultimul timp adica in ultimele 5-6 luni a inceput sa ma minta,gaseam in telefon la el mesaje primite de la alte fete ,iar cand il intrebam de ele zicea ca a vorbit doar o data cu ele,atat dar nu a vrut sa imi zica ca sa nu ma supar si a zis ca alta data nu ma mai minte...dupa cateva saptamani iar a facut-o,suna pe una pe alta ,se baga singur in seama si ma deranja chestia asta,nu imi placea sa ma minta,si am decis sa pun punct relatiei,insa el nu a vrut .a zis ca ma iubeste dar ii place sa se bage in seama cu alte fete si sa fie toata ziua numai cu ele,si asta ma deranja,,,am ajuns sa ne certam zilnic din cauza asta si l-am iertat de fiecare data ,si de fiecare data zice ca nu mai greseste dar tot o face..ce trebuie sa fac ca nu mai pot,eu il iubesc,se poarta frumos cu mine zice ca ma iubeste dar tot timpul ma minte si niciodata nu mi-a aratat asta.Parintii nostrii nu sunt de acord cu relatia noastra ,insa eu am trecut peste parerea lor si am continuat sa fiu cu el,veneam cu el la mine acasa,am luptat pentru noi,insa el nu,nu vrea sa mergem la el acasa ca nu ii da voie parintii lui,iar el nu face nimic ca sa fie bine..imi zice zilnic ca ma iubeste,dar nu imi arata asta niciodata,si toata ziua ma minte in legatura cu alte fete...


Pierdere de timp! Sunt multi escroci pe lumea asta, treaba este sa memorezi bine la exemplarul de langa tine si sa cauti sa eviti pe cei asemeni lui , adica mincinosii!

Fugi cat mai departe de el !
melania33
Postat pe 22 Mai 2011 10:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O INTREBARE; 22 De la: sandy_bel 8 Octombrie 2012 15:34
tu ce ai face? 154 De la: garboALEX88 23 Februarie 2010 23:56
Salut! Bine v-am descoperit incantatorilor! 7 De la: Sal_a_toi 20 August 2011 17:05
Ce nu pot suferi eu citatele...sunt de fapt lozinci si lozincile sunt demagogice 20 De la: nathalie 29 Septembrie 2011 08:48
De ce oare mamele nu isi invata fetele cum sa isi aleaga partenerii 59 De la: chanty 28 Iulie 2011 13:05
Setari Cookie-uri