CE INTELEGETI PRIN DOVEZI DE IUBIRE??

De la: garbo074997, la data 2010-02-14 15:19:22pai daca faceti totul impreuna o sa aveti armonie in familie ma.Si sa faceti tot impreuna tot chiar si copii si dupa s-ai cresteti impreuna
Pai eu ma casatoresc sa fac o familie copiii.Nu sa fac copiii,apoi sa trebuiasca sa merg si la munca pt ca barbatul nu are bani.Ca a frecat menta,ca s-a ocupat doar de vanat femei ca sa faca sex.... sa fiu tampita si sa nu fiu sanatoasa la cap
omulsincer
Postat pe 14 Februarie 2010 15:21
si te va respecta mai mult .mergeti impreuna la distractie,la munca la facut si cheluit bani .Si sa faceti si sex impreuna si sa mergeti la biserica tot amandoi .Intr-un cuvant sa fiti egali
garbo074997
Postat pe 14 Februarie 2010 15:21
De la: garbo074997, la data 2010-02-14 15:21:31si te va respecta mai mult .mergeti impreuna la distractie,la munca la facut si cheluit bani .Si sa faceti si sex impreuna si sa mergeti la biserica tot amandoi .Intr-un cuvant sa fiti egali
Pai sa nasca si el copiii,sa ii iasa ochii..Apoi eu nu am puterea unui barbat ca sa muncesc cat el.Eu sunt femeie.Barbatul tre sa ma ajute,pt ca asa scrie in biblie.Dar asta nu ii da dreptul sa se comporte urat cu mine.Ca ii pun oala cu ciorba oparita in cap
omulsincer
Postat pe 14 Februarie 2010 15:23
Hai ma ca am trecut de epoca de piatra cu vanatoritu ce puii mei.Da poate vaneaza o caprioara si tu o gatesti si o faci pastrama
garbo074997
Postat pe 14 Februarie 2010 15:23
De la: buna01, la data 2010-02-14 15:23:19
De la: garbo074997, la data 2010-02-14 15:21:31si te va respecta mai mult .mergeti impreuna la distractie,la munca la facut si cheluit bani .Si sa faceti si sex impreuna si sa mergeti la biserica tot amandoi .Intr-un cuvant sa fiti egali
Pai sa nasca si el copiii,sa ii iasa ochii..Apoi eu nu am puterea unui barbat ca sa muncesc cat el.Eu sunt femeie.Barbatul tre sa ma ajute,pt ca asa scrie in biblie.Dar asta nu ii da dreptul sa se comporte urat cu mine.Ca ii pun oala cu ciorba oparita in cap
O femeie cuminte se descurca singura,nu se casatoreste din interes...Isi ia un barbat,responsabil care este capabil sa intreetina o familie.Nu unul care nu ii place munca si s-a ocupat doar de vanat femei..Ca vrea egalitate...Pai eu nu vreau egalitate,pt ca barbatul nu naste copiii.Dar daca se comporta urat cu mine,,,iau si ii dau cu tigaia in cap pana imi vine rau.Ca nu imi este frica de un amaarat de barbat
omulsincer
Postat pe 14 Februarie 2010 15:25
ce ma esti din portelan???si ce in biblie zice sa ne respectam si sa ne iubim nu sa ne punem ciorba in cap. Ma 01 tu nu ai copii asa de unde stii tu cum se naste???/daca nu ai???/
garbo074997
Postat pe 14 Februarie 2010 15:26
De la: garbo074997, la data 2010-02-14 15:23:39Hai ma ca am trecut de epoca de piatra cu vanatoritu ce puii mei.Da poate vaneaza o caprioara si tu o gatesti si o faci pastrama
O femeie cuminte se descurca singura,nu se casatoreste din interes...Isi ia un barbat,responsabil care este capabil sa intreetina o familie.Nu unul care nu ii place munca si s-a ocupat doar de vanat femei..Ca vrea egalitate...Pai eu nu vreau egalitate,pt ca barbatul nu naste copiii.Dar daca se comporta urat cu mine,,,iau si ii dau cu tigaia in cap pana imi vine rau.Ca nu imi este frica de un amaarat de barbat
omulsincer
Postat pe 14 Februarie 2010 15:26
esti reaaaaa si violenta te vede doamne doamne
garbo074997
Postat pe 14 Februarie 2010 15:27
De la: garbo074997, la data 2010-02-14 15:26:00ce ma esti din portelan???si ce in biblie zice sa ne respectam si sa ne iubim nu sa ne punem ciorba in cap. Ma 01 tu nu ai copii asa de unde stii tu cum se naste???/daca nu ai???/
Pai sa ii nasca barbatul,sa ii se rupa lui fundul si sa ii iasa ochii.Ca il ajut eu pe el cu bani.Ca sa vada cum este si sa nu mai faca gura.dAR PE BARBAT DACA IL doare ceva,vai doamne ce se mai plange..Dar femeia face mai mult decat barbatul pt ca ii fraiera si toleranta.De asta nu da barbatii nici 2 bani pe ele,pt ca nu se impun si le accepta toate tampeniile si minciunile
omulsincer
Postat pe 14 Februarie 2010 15:28
De la: garbo074997, la data 2010-02-14 15:21:31si te va respecta mai mult .mergeti impreuna la distractie,la munca la facut si cheluit bani .Si sa faceti si sex impreuna si sa mergeti la biserica tot amandoi .Intr-un cuvant sa fiti egali
HAI MA FI MAI BUNA SI MAI CALMA CA POATE GASESTI PE UNU SI FACETI SEX SI O SA FII FERICITA SI LINISTITA SEX PROTEJAT CA TU NU VREI SA FACI SI SA CRESTI COPII
garbo074997
Postat pe 14 Februarie 2010 15:29
De la: garbo074997, la data 2010-02-14 15:27:51 esti reaaaaa si violenta te vede doamne doamne
pai altfel nici nu se poate cu voi barbatii.Pt ca voi nu luati in consideratie ce doreste femeia.cA VOI A-TI CITIT IN biblie datoria femeii de barbat,ca trebuie sa asculte de el..Dar atributiile voastre de barbati le-ai citit? Asa ca daca nu le-ati citit si nu va respectati atributiile de barbati? Noi de ce sa ne respectam atributiile de femei..Ce noi suntem mai fraiere..Barbatul trebuie sa sprijine femeia moral si material.Pt ca femeia este sensibila si slaba.Dar asta nu va da dreptul sa o exploatati


omulsincer
Postat pe 14 Februarie 2010 15:31
De la: garbo074997, la data 2010-02-14 15:29:53
De la: garbo074997, la data 2010-02-14 15:21:31si te va respecta mai mult .mergeti impreuna la distractie,la munca la facut si cheluit bani .Si sa faceti si sex impreuna si sa mergeti la biserica tot amandoi .Intr-un cuvant sa fiti egali
HAI MA FI MAI BUNA SI MAI CALMA CA POATE GASESTI PE UNU SI FACETI SEX SI O SA FII FERICITA SI LINISTITA SEX PROTEJAT CA TU NU VREI SA FACI SI SA CRESTI COPII
Da ca doar ade asta sunteti in stare barbatiii..Doar de sex...sunteti barbati cu creier de penis.Pt ca doar la asta va duce capul..Toti prostii sunt in stare de sex,dar sa fie responsabili nu ii duce capul
omulsincer
Postat pe 14 Februarie 2010 15:33
VOI barbatii A-TI CITIT IN biblie datoria femeii de barbat,ca trebuie sa asculte de el..Dar atributiile voastre de barbati le-ai citit? Asa ca daca nu le-ati citit si nu va respectati atributiile de barbati? Noi de ce sa ne respectam atributiile de femei..Ce noi suntem mai fraiere..Barbatul trebuie sa sprijine femeia moral si material.Pt ca femeia este sensibila si slaba.Dar asta nu va da dreptul sa o exploatati
omulsincer
Postat pe 14 Februarie 2010 15:34
997, te plictisesti, mamica?
panty_C
Postat pe 14 Februarie 2010 15:34
De la: pantera_neagra, la data 2010-02-14 15:34:55997, te plictisesti, mamica?
da
garbo074997
Postat pe 14 Februarie 2010 15:37
De la: buna01, la data 2010-02-14 15:34:35VOI barbatii A-TI CITIT IN biblie datoria femeii de barbat,ca trebuie sa asculte de el..Dar atributiile voastre de barbati le-ai citit? Asa ca daca nu le-ati citit si nu va respectati atributiile de barbati? Noi de ce sa ne respectam atributiile de femei..Ce noi suntem mai fraiere..Barbatul trebuie sa sprijine femeia moral si material.Pt ca femeia este sensibila si slaba.Dar asta nu va da dreptul sa o exploatati
eu sant femeie si am barbat si n-us maica exploatata si fac si sex cand e el acasa deh si e ok sa incerci ca ,,,calmeaza
garbo074997
Postat pe 14 Februarie 2010 15:39
De la: pantera_neagra, la data 2010-02-14 15:34:55997, te plictisesti, mamica?
te pup si sant asa de transparenta???/se vede c-as plictisita ?si cu mintea odihnita?
garbo074997
Postat pe 14 Februarie 2010 15:42
De la: garbo074997, la data 2010-02-14 15:39:37
De la: buna01, la data 2010-02-14 15:34:35VOI barbatii A-TI CITIT IN biblie datoria femeii de barbat,ca trebuie sa asculte de el..Dar atributiile voastre de barbati le-ai citit? Asa ca daca nu le-ati citit si nu va respectati atributiile de barbati? Noi de ce sa ne respectam atributiile de femei..Ce noi suntem mai fraiere..Barbatul trebuie sa sprijine femeia moral si material.Pt ca femeia este sensibila si slaba.Dar asta nu va da dreptul sa o exploatati
eu sant femeie si am barbat si n-us maica exploatata si fac si sex cand e el acasa deh si e ok sa incerci ca ,,,calmeaza
Eu cred ca esti travestit normal ca tii cu barbatii,la fel cum tin si coruptii de preoti.Dar lasa ca am eu ac si de cojocul lor..Ca o sa ii invat eu,,sa ii sa fie cu ochii pe voi barbatii.Ca daca nu sunt eu cu ochii pe ei
omulsincer
Postat pe 14 Februarie 2010 15:42
Femeia nu trebuie sa se casatoreasca din interes cu un barbat pe care nu simte nimic.Pt ca trebuie sa existe acea scateie,sa va cunoasteti sa demostreze ca este serios...Dar dragoastea si increderea apar in timp.Asa ca un barbat care vrea sa se casatoreasca trebuie sa aiba resurse ca sa poata intretine o familie,copii.Pt ca toate certurile apar de la lipsuri..Asa ca nu va ma luati dupa creierul barbatului..pt ca pe barbat nu il duce capul decat la sex.El crede ca are menirea sa fie vanatori si noi femeile prada
omulsincer
Postat pe 14 Februarie 2010 15:42
E NA iubire?????????????? daca iti ofera mai mult decit poti tu si respect asta vrea fiecare femeie.
Hai sa nu mai visam sa fim realiste ce are in buzunare si apoi cum arata ok nu ca ???????????????
restul se rezolva
garbo099251
Postat pe 14 Februarie 2010 15:43
Vreau ca preotii sa se ocupe mai mult..Ca barbatul sa intelega ca trebuie sa sustina femeia moral si material..dar mai intai trebuie sa castig incredera la preoti,apoi ii pun eu cu ochii pe voi...barbatii ca tare m-am saturat de tampeniile voastree asa cum tratati femeile..Voi ne considerati hamali,nu fiinte..Pt ca voi sunteti ca niste animale,insensibili fara suflet
omulsincer
Postat pe 14 Februarie 2010 15:45
997,


daca te simti bine citind astea... mie deja

te pup si eu si iti doresc o zi buna!
panty_C
Postat pe 14 Februarie 2010 15:45
da nu tin ma cu barbatii da pur si simplu esti tin cu mine sa fiu fericita si sa fie si el fericit GRESESC SA FIM AMANDOI FERICITI?????/SORY DA NU SANT CE AI ZIS TU SI AIA TIN CU FEMEILE DA TU????CE ESTI?????CA NU AI FATA AI DOAR SEX PE ADRESA POATE DEASTA VOR ASTIA DOAR SEX DE LA TINE CA NU AI FATA????
garbo074997
Postat pe 14 Februarie 2010 15:48
De la: garbo099251, la data 2010-02-14 15:43:09E NA iubire?????????????? daca iti ofera mai mult decit poti tu si respect asta vrea fiecare femeie.
Hai sa nu mai visam sa fim realiste ce are in buzunare si apoi cum arata ok nu ca ???????????????
restul se rezolva
Pai daca ne lasam dupa vorbele unui barbat apai inseamna ca suntem naive..Faptele reale trebuie sa demosteeze nu vorbele..De asta multe fete tinere se incurca cu baieti tineri fara o situatie...In loc sa isi traiasca copilaria..Ca atunci cand incepi o relatie,,incep probleme...De asta oamenii se intalnesc cu diverse probleme..Pt ca ei gandesc cu organele gemitale,in loc sa isi foloseasca creierul
omulsincer
Postat pe 14 Februarie 2010 15:48
De la: buna01, la data 2010-02-14 15:45:24Vreau ca preotii sa se ocupe mai mult..Ca barbatul sa intelega ca trebuie sa sustina femeia moral si material..dar mai intai trebuie sa castig incredera la preoti,apoi ii pun eu cu ochii pe voi...barbatii ca tare m-am saturat de tampeniile voastree asa cum tratati femeile..Voi ne considerati hamali,nu fiinte..Pt ca voi sunteti ca niste animale,insensibili fara suflet
CE MA ESTI MAGARUS??????HAI MA SI IAR VREI CU PREOTII???????? VORBA LU PANTERUT
garbo074997
Postat pe 14 Februarie 2010 15:50
De la: garbo074997, la data 2010-02-14 15:48:03da nu tin ma cu barbatii da pur si simplu esti tin cu mine sa fiu fericita si sa fie si el fericit GRESESC SA FIM AMANDOI FERICITI?????/SORY DA NU SANT CE AI ZIS TU SI AIA TIN CU FEMEILE DA TU????CE ESTI?????CA NU AI FATA AI DOAR SEX PE ADRESA POATE DEASTA VOR ASTIA DOAR SEX DE LA TINE CA NU AI FATA????
Practic putin ma intereseaza ce doresc barbatii de la mine..daca o sa imi placa de careva singura ma apropii de el..Daca corespunde cerintelor mele....Asa ca apucate si citeste in biblie,datoria barbatului.Apoi poate gandesti altfel
omulsincer
Postat pe 14 Februarie 2010 15:50
Nu trebuie sa-ti pierzi timpul si energia cu a pune oala cu ciorba in cap


Ai atitea sanse cauta gaseste nu-ti place nu astepta timpul trece asa de repede si nu ai facut nimic daca noi femeile am fi mai puternice barbati ar fi bebelusi.


Ofera sufletului ce vrea nu asculta la birfe lumea oricum nu are ce face si tot zice ceva asa ca nu te uita pe unde mergi
garbo099251
Postat pe 14 Februarie 2010 15:51
De la: buna01, la data 2010-02-14 15:48:21
De la: garbo099251, la data 2010-02-14 15:43:09E NA iubire?????????????? daca iti ofera mai mult decit poti tu si respect asta vrea fiecare femeie.
Hai sa nu mai visam sa fim realiste ce are in buzunare si apoi cum arata ok nu ca ???????????????
restul se rezolva
Pai daca ne lasam dupa vorbele unui barbat apai inseamna ca suntem naive..Faptele reale trebuie sa demosteeze nu vorbele..De asta multe fete tinere se incurca cu baieti tineri fara o situatie...In loc sa isi traiasca copilaria..Ca atunci cand incepi o relatie,,incep probleme...De asta oamenii se intalnesc cu diverse probleme..Pt ca ei gandesc cu organele gemitale,in loc sa isi foloseasca creierul
Se lasa fraierite de pustani care le inseala...Ca nu le sta lorcapul la ceva serios.....Eu sunt mai realista nu visez dupa cai verzi pe pereti
omulsincer
Postat pe 14 Februarie 2010 15:52
01 E REA AAAA SI NU MANCA SUPICA .,01 E REEAAAA SI NU MANCA SUPICA SI E SUPARICA SI IAR IMPROSCA 01 E REAAA SI CERE EXORCIZAREA
garbo074997
Postat pe 14 Februarie 2010 15:53
De la: garbo099251, la data 2010-02-14 15:51:44Nu trebuie sa-ti pierzi timpul si energia cu a pune oala cu ciorba in cap


Ai atitea sanse cauta gaseste nu-ti place nu astepta timpul trece asa de repede si nu ai facut nimic daca noi femeile am fi mai puternice barbati ar fi bebelusi.


Ofera sufletului ce vrea nu asculta la birfe lumea oricum nu are ce face si tot zice ceva asa ca nu te uita pe unde mergi
Asa este..gura lumii doar pamantul le-ao astupa..Si oamenii de calitate sunt rari..La toti oamenii le plac oamenii buni si cinstiti cu ei..Dar problema ca lor nu le place sa fie buni si cinstiti..Toti pretind dar nimeni nu ofera nimic..
omulsincer
Postat pe 14 Februarie 2010 15:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
prietena mea 37 De la: garbo_9622 14 Decembrie 2012 10:15
Sunt confuza!!! 2 De la: 8 Septembrie 2018 21:43
ajutati-ma si pe mine cu niste sfaturi. 26 De la: tutankhamon 2 Septembrie 2010 11:40
Nu mai sunt atrasa de el. 19 De la: Maria_Mar_1 27 Septembrie 2016 20:59
Inselatul este o boala care se trateaza? 345 De la: creatzaely 30 Octombrie 2009 07:02
Setari Cookie-uri