NU STIU CE SA MAI CRED!

Nu mai vorbiti prostii!...o sa iubiti si o sa simtiti atatia fluturi de n-o sa-i puteti duce!...n-are legatura cu varsta...daca e iubire adevarata, veti simti cu varf si indesat!
Ines
Postat pe 31 Ianuarie 2010 19:05
ba, lilo, nu ma macina nimic acum - in acest moment mi-e bine asa - ca ce va fi maine? - asta nu mai stiu

ma pandeste? wow, nu ma baga in sperieti
panty_C
Postat pe 31 Ianuarie 2010 19:06
EHEIII,PANTERITA,fereasca D-zeu,sa ti sa puna pata,ce fiori,ce fluturi,putin spus,atunci sa te vad,iti doresc sa ai parte de ceva special,dupa inima ta
scrichy
Postat pe 31 Ianuarie 2010 19:09
merci, scrichy
panty_C
Postat pe 31 Ianuarie 2010 19:10
o sa simtiti atatia fluturi de n-o sa-i puteti duce!...n-are legatura cu varsta...daca e iubire adevarata,


abia asteptam PRIMAVARA111

nu fetele?
LILO
Postat pe 31 Ianuarie 2010 19:12
toate la timpul lor - mie-mi place si iarna
panty_C
Postat pe 31 Ianuarie 2010 19:16
PANTY,nu stiu care e treaba,dar de cam 3 saptamani,ti-o coc,cu ursita,asa ca trebuie sa se intample,mi s-a pus pata pe tine,uite asa
scrichy
Postat pe 31 Ianuarie 2010 19:17
scrichy?
panty_C
Postat pe 31 Ianuarie 2010 19:29
nu ma lasa in ceata, scrichy - avertizeaza-ma sa apuc si eu sa fac un lifting, ceva silicoane acolo, un implant de par, etc...
panty_C
Postat pe 31 Ianuarie 2010 19:38
"Iubesc exact ca la 18 ani, si de pe atunci aceeasi persoana... si tot cu fluturi in stomac. " Orice" barbat nu ma interesa nici la 18 ani, nu ma intereseaza nici acum, dar pe ala unul pe care il iubesc il iubesc LA FEL.
Pentru ca iubirea este aceeasi - nu "se transforma" , doar noi ne transformam, iar daca datorita experientei si "maturizarii" nu mai putem iubi nu este un castig ci un handicap."
Iti recomand oglinda din baie (cea din dormitor deformeaza prea mult.. )sa vezi exact cat ti-a crescut nasul cand ai scris asta!!
onix01
Postat pe 31 Ianuarie 2010 21:43

cucoana... eu stiu foarte bine ce simt. Nu cred ca este cazul sa imi explici si ce simt EU.
In plus, eu n-am nevoie de oglinzi in dormitor care sa deformeze (inca.... ). Poate pentru ca sint indragostita?
quasaria
Postat pe 31 Ianuarie 2010 21:52
Cucoana,dupa cum ai "sarit ",e clar ca te-a durut!...de fapt e simplu sa bravezi!!...vrei o consultatie?...pentru tine "cucoana"fac o reducere....
onix01
Postat pe 31 Ianuarie 2010 22:28
Si inca ceva...sotul tau "te vede"?? ...mi-e greu sa cred!!..nu-ti afisa frustrarile ,deja cat esti de iubita,RESPECTATA,si inteleasa am "vazut"din tot ce ai scris!Dar exista speranta...chiar si pentru tine!
onix01
Postat pe 31 Ianuarie 2010 22:33
pentru INES ...Mi-au placut pozele din Kazakhstan...ai ajuns si la Tengiz??cine stie poate avem cunostinte comune!
onix01
Postat pe 31 Ianuarie 2010 22:38
cucoana, nu te supraaprecia... N-ai idee cum sar, cind sar, si nici nu o sa ai idee vreodata - probabil pentru ca ma doare fix in pix de ceata din mintea ta. Eu inteleg foarte bine de ce insista cineva ca strugurii sint acri. Dar pastreaza-ti pentru tine aberatiile si frustrarile.
quasaria
Postat pe 31 Ianuarie 2010 22:39
DAAAAAAAAAAAAAAA,PANTERITA,am revenit,sa sti ca trebuie sa se intample,asa ca grabeste-te,noua imagine,iti va fi de folos,succes
scrichy
Postat pe 31 Ianuarie 2010 22:39
Nu fi atat de sigura ca ..nu te cunosc!!...
....."cucoana, nu te supraaprecia... N-ai idee cum sar, cind sar, si nici nu o sa ai idee vreodata - probabil pentru ca ma doare fix in pix de ceata din mintea ta. Eu inteleg foarte bine de ce insista cineva ca strugurii sint acri. Dar pastreaza-ti pentru tine frustrarile."
onix01
Postat pe 31 Ianuarie 2010 22:42
panty_C
Postat pe 31 Ianuarie 2010 22:44
De la: onix01, la data 2010-01-31 22:42:10Nu fi atat de sigura ca ..nu te cunosc!!...


ia uimeste-ma!
Da' nu uita sa iei un extraveral, ceva. Sa nu te lase pipota tocmai acu', in mijlocul dezvaluirii.
quasaria
Postat pe 31 Ianuarie 2010 22:45
nu onix, n-am ajuns la tengiz...desi e relativ aproape...muncesc cate 10 ore/zi...cu drum cu tot se fac 12...si am liber doar duminica...vom mai vorbi despre asta
Ines
Postat pe 1 Februarie 2010 04:24
si eu ce sa mai cred??
bluelight
Postat pe 1 Februarie 2010 21:13
bluo, nici eu nu stiu
panty_C
Postat pe 1 Februarie 2010 21:24
onixa crez ca invidiaza avataru' lui Q
bluelight
Postat pe 1 Februarie 2010 21:26
panty_C
Postat pe 1 Februarie 2010 21:35
De la: rivala, la data 2010-01-26 20:30:42Nu stiu ce sa mai cred..m-am indragostit de un barbat casatorit..si eu fiind casatorita la randul meu..la inceput nu l-am luat in seama..dar acum m-am indragostit..sunt zile cand ne trimitem sms-uri..ma suna ..vb ore in sir...ne trimitem mail-uri...dar sunt zile cand nu mai da nici un semn..tin sa specific ca inca nu s-a intamplat nimic intre noi..desi locuim in acelasi oras..si din cand in cand mai vine sa ma vada(zice el)la firma unde lucrez..nu mi-am inselat sotul niciodata..dar acum nu stiu ce mi-a facut omul asta..simt ca nu mai pot..innebunesc daca nu-l vad..daca nu-l aud..nu-mi dau seama ce simte el ptr mine..oare este si el indragostit?..voi ce credeti?


Buna,suflete ! Raspunsul meu a sosit,intr-adevar cam tarziu,pana acum cred ca deja te-ai decis in ce sens trebuia sa alegi si ai gasit rapunsurile care le cautai,sper ...
Eu doar atat iti pot spune,dupa cum cred eu c-ar fi normal in viata...
Pareri sunt mii si sute,pro sau contra..stimulative sau depreciative..insa un singur fapt e cert !
Oricare-ar fi motivul pentru care tu esti(sau erai) indragostita de el..sau el de tine,nimic nu-i intamplator .Asa ca...pana nu esti TU ,cu-adevarat si faci ce simti tu ca ti-e necesar,pana nu ai curajul de-a descoperii singura adevarul si raspunsurile,n-ai sa faci nimic bun,ori...tot ce vei face (dupa spusele altora) va fii sortit esecului !
Indiferent de urmari,toate au un rost in viata ta(si-a lui)..depinde de tine daca vei invata ceva din asta sau nu...(si de el).
Eu iti doresc sa ai curajul de-actiona dupa sufletul si perceptia ta !
In rest ,e vorbarie doar ca sa treaca timpul ...
Noapte senina tuturor ...si vise pe placul sufletelor voastre !
Vio1269
Postat pe 7 Iulie 2010 01:27
fleurdelis
Postat pe 7 Iulie 2010 23:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cate ceva despre ''Prostie'' 197 De la: Jojolin 1 Octombrie 2010 22:40
Copiii indigo si 2012? 80 De la: pantera_neagra 27 Decembrie 2011 00:57
Poate gelozia sa protejeze iubirea? 1 De la: cameliaradu 5 Iulie 2009 13:11
Esti obligatia bunicilor sa-si creasca nepotii ??? 42 De la: garbo004422 24 Iunie 2010 18:52
gelozia copiilor 16 De la: aida71 28 Octombrie 2011 12:44
Setari Cookie-uri