NU STIU CE SA MAI CRED!

"arsa" este o operatiune prin care te vindeci de indragosteala
Reflex
Postat pe 27 Ianuarie 2010 20:36
n-ai vazut???
margelatu
Postat pe 27 Ianuarie 2010 20:38
ai baut ceva ?
Anouk_Aimee
Postat pe 27 Ianuarie 2010 20:39
pai decide-te atunci - ori e "arsa" ori nu e

daca-i zici arso - inseamna ca zici ca e, ori tu dai de inteles ca ai crede altceva - ia mai citeste-o (postarea ta) o data
panty_C
Postat pe 27 Ianuarie 2010 20:41
IUBESTE ,CINE TE IUBESTE!RESPECTA PE CEL TE RESPECTA!INSA NU UITA CA CEL CE TE IUBESTE TE VA IUBII MEREU,INDIFERENT CINE AI FI TU SAU EL,EL SAU EA!
margelatu
Postat pe 27 Ianuarie 2010 20:43
De la: Dari_Daniela, la data 2010-01-27 20:03:50Au mare dreptate Mira,Sondra,Nebunyka....

de multe ori ne lasam coplesite de atentii..."pasagere"...
ne place sa fim...DIN NOU...in centrul atentiei unui nou barbat...
ne plac atat de mult...fluturasii din stomac...
uneori vrem si mai mult...concretizarea iubirii...

Uitand,ce este mai important...
uitand ca innainte de pedeapsa divina...vom fii pedepsiti de propria noastra constiinta....vom traii mai departe cu propriile noastre remuscari...
...care nu ne vor lasa sa ne bucuram...in tihna...de fiorii unei noi...indragostiri...

De preferat,pentru sufletul nostru,din ce in ce mai greu incercat...sa pasim inspre o noua iubire,doar atunci cand suntem...dezlegati complect de vechi legaturi...fie ele,de mariaj...ori doar simple iubiri...



Da, sunt interesanti acei "fluturi in stomac" la orice varsta... dar daca ii simtim gandindu-ne la altcineva decat la cel de langa noi e periculos.
Protagonista din poveste inca nu e "trasa de urechi" de D-na Constiinta pentru ca aceasta "joaca" de pana acum e ceva in genul indragostelilor de la 16 ani, cand totul e nevinovat si curat. Dar, intr-un tarziu, ar trebui sa se intoarca cu picioarele pe pamant... ca asta e realitatea.
KrisLa
Postat pe 27 Ianuarie 2010 22:28
De la: garbo094975, la data 2010-01-27 20:36:53"arsa" este o operatiune prin care te vindeci de indragosteala


dar ce ,,subtil" esti 475
reyya
Postat pe 27 Ianuarie 2010 22:38
4975..intelegem ca ai dorit sa fii spiritual
reyya
Postat pe 27 Ianuarie 2010 22:39
este un pacat sa simtim acei "fluturi in stomac" ?..asta e..fara voia noastra se intampla..iar omul de langa mine..nu prea este langa mine....il respect pentru ca este sotul meu..nu l-am inselat niciodata..dar ne-am indepartat foarte mult unul de celalat ..sincer nu stiu ce simt acum in momentul asta pentru el..iubire in nici un caz..nu mai e ca la inceput..
rivala
Postat pe 27 Ianuarie 2010 22:41
De la: rivala, la data 2010-01-27 22:41:38este un pacat sa simtim acei "fluturi in stomac" ?..asta e..fara voia noastra se intampla..iar omul de langa mine..nu prea este langa mine....il respect pentru ca este sotul meu..nu l-am inselat niciodata..dar ne-am indepartat foarte mult unul de celalat ..sincer nu stiu ce simt acum in momentul asta pentru el..iubire in nici un caz..nu mai e ca la inceput..
Pai cucereste-l aprinde reaprinde flacara
omulsincer
Postat pe 27 Ianuarie 2010 22:44
se reduce "magnetismul" pe zi ce trece..in curand vom ajunge la punctul zero..atunci va fi OVER di tat
LILO
Postat pe 27 Ianuarie 2010 22:45
De la: buna01, la data 2010-01-27 22:44:26
De la: rivala, la data 2010-01-27 22:41:38este un pacat sa simtim acei "fluturi in stomac" ?..asta e..fara voia noastra se intampla..iar omul de langa mine..nu prea este langa mine....il respect pentru ca este sotul meu..nu l-am inselat niciodata..dar ne-am indepartat foarte mult unul de celalat ..sincer nu stiu ce simt acum in momentul asta pentru el..iubire in nici un caz..nu mai e ca la inceput..
Pai cucereste-l aprinde reaprinde flacara
Pai acei fluturi in stomac ii simtim..Pt ca si noi ne gandim...Este normal ca te aprinzi dupa un barbat nou..Dar sa nu uitam de principiii si de obligatii...Acei fluturi in stomac,ar trebui sa ii simti pt sotul tau,sa il cuceresti pe el..Pe sotul tau
omulsincer
Postat pe 27 Ianuarie 2010 22:46
De la: buna01, la data 2010-01-27 22:44:26
De la: rivala, la data 2010-01-27 22:41:38este un pacat sa simtim acei "fluturi in stomac" ?..asta e..fara voia noastra se intampla..iar omul de langa mine..nu prea este langa mine....il respect pentru ca este sotul meu..nu l-am inselat niciodata..dar ne-am indepartat foarte mult unul de celalat ..sincer nu stiu ce simt acum in momentul asta pentru el..iubire in nici un caz..nu mai e ca la inceput..
Pai cucereste-l aprinde reaprinde flacara


daca nu..cheama o prietena.. Mey Irina , tipa e indragostita de altcineva..ce draku flacare sa reaprinda..??
reyya
Postat pe 27 Ianuarie 2010 22:46
fluturii aia din stomac au murit de mult, s-au si descompus, s-au transformat asa incat nu au mai ramas decat gazele din ei; si gazele alea te-au umflat in burdihan pana la deformare .. asa ca ai grija, irinuco, atunci cand aprinzi flacara aia sa nu tii flacara pe la iesiri, ca explodezi cumva de la cate gaze ai in tine, si te imprastii pe pereti precum pe toapice..
anakin
Postat pe 27 Ianuarie 2010 22:47
De la: reyya, la data 2010-01-27 22:46:57
De la: buna01, la data 2010-01-27 22:44:26
De la: rivala, la data 2010-01-27 22:41:38este un pacat sa simtim acei "fluturi in stomac" ?..asta e..fara voia noastra se intampla..iar omul de langa mine..nu prea este langa mine....il respect pentru ca este sotul meu..nu l-am inselat niciodata..dar ne-am indepartat foarte mult unul de celalat ..sincer nu stiu ce simt acum in momentul asta pentru el..iubire in nici un caz..nu mai e ca la inceput..
Pai cucereste-l aprinde reaprinde flacara


daca nu..cheama o prietena.. Mey Irina , tipa e indragostita de altcineva..ce draku flacare sa reaprinda..??
Ce dragoste? Ii inferbanteala....Toate sunt trecatoare daca nu sunt alimentate
omulsincer
Postat pe 27 Ianuarie 2010 22:49
panterutzo, nu e arsa rivala! daca ar fi arsa ar sti si ea cum stau lucrurile! dar nu stie inca!
clippy
Postat pe 27 Ianuarie 2010 22:50
Pai problema ca poate esti cam inferbantata...Ca asa se inferbanta unele femei,,daca barbatii astia periculosi tot insista la ele...Eu zic,,,indeparteaza-te de el...Si nu mai vb cu barbati straini din moment ce esti femeie casatorita...Veza-ti de casa ta..Si nu te incurca cu barbati infideli...Pt ca daca el este insurat si se uita dupa tine..Crezi ca daca veti fii impreuna,tie nu iti va face la fel? stai in banca ta si fii femeie serioasa..Mergi la o biserica,mai rogate si tu sa te ajute Dumnezeu sa fii mai optimista mai pozitiva...Te pupik si Dumnezeu sa aiba grija de tine
omulsincer
Postat pe 27 Ianuarie 2010 22:50
tu sti..cum e sa fi arsa..daca da ..spune-mi si mie...e bine sau e rau?
rivala
Postat pe 27 Ianuarie 2010 23:04
IRINO,de unde sti tu cum,pun pariu,ca,macar de la Garbo incoace,ai si vise erotice
scrichy
Postat pe 27 Ianuarie 2010 23:09
De la: rivala, la data 2010-01-27 23:04:57tu sti..cum e sa fi arsa..daca da ..spune-mi si mie...e bine sau e rau?
.Si nu te incurca cu barbati infideli...Pt ca daca el este insurat si se uita dupa tine..Crezi ca daca veti fii impreuna,tie nu iti va face la fel? stai in banca ta si fii femeie serioasa.
omulsincer
Postat pe 27 Ianuarie 2010 23:10
De la: scrichy, la data 2010-01-27 23:09:39IRINO,de unde sti tu cum,pun pariu,ca,macar de la Garbo incoace,ai si vise erotice
Eu IGNOR GANDURILE MURDARE,NU LE LAS SA IMI MACINE MINTEA...pt ca nu este un subiect care ma intereseaza
omulsincer
Postat pe 27 Ianuarie 2010 23:11
De la: buna01, la data 2010-01-27 23:11:14
De la: scrichy, la data 2010-01-27 23:09:39IRINO,de unde sti tu cum,pun pariu,ca,macar de la Garbo incoace,ai si vise erotice
Eu IGNOR GANDURILE MURDARE,NU LE LAS SA IMI MACINE MINTEA...pt ca nu este un subiect care ma intereseaza
Pacatele o sa fie ale voastre
omulsincer
Postat pe 27 Ianuarie 2010 23:11
Puteai sa postezi numai odata,ca inteleg,ganduri murdare,zici,dar daca visezi ca faci dragoste,eii???,asta cum este
scrichy
Postat pe 27 Ianuarie 2010 23:15
tu sti..cum e sa fi arsa..daca da ..spune-mi si mie...e bine sau e rau?
rivala
Postat pe 27 Ianuarie 2010 23:15
De la: scrichy, la data 2010-01-27 23:15:01Puteai sa postezi numai odata,ca inteleg,ganduri murdare,zici,dar daca visezi ca faci dragoste,eii???,asta cum este
Voi barbatii sunteti bolnavi psihic...Asta este parerea mea..Ca nu sunteti intregi la cap..Uniii...Sunteti obsedati sexual..Si credeti ca toate sunt ca voi
omulsincer
Postat pe 27 Ianuarie 2010 23:18
siiigur...eram precisa...masajul meu??? tu vorbesti ca esti sfanta sfintelor??? .....faaaai...esti obsedata...nici un om normal, fie barbat sau femeie nu e cu sexul opus in gura toata ziua.....intreaba pe cine vrei......cu atat mai mult ca vrei sa le pui chilotei de castitate si mai stii tu ce.....du-te naibii si te culca ca te-a ajuns bautura.....si vezi ce pastile iei...ia-le pe-ale babii...dar ia-le pe toate o data....poate crapi naibii...si ne lasi in pace...
tutankhamon
Postat pe 27 Ianuarie 2010 23:18
RIVO,pe cine intrebi ,soro,pe IRINA,chiar daca stie ,tot nu spune,mesaje ,ok,primesti,daca lasi lumea sa poata trimite
scrichy
Postat pe 27 Ianuarie 2010 23:19
De la: buna01, la data 2010-01-27 23:18:36
De la: scrichy, la data 2010-01-27 23:15:01Puteai sa postezi numai odata,ca inteleg,ganduri murdare,zici,dar daca visezi ca faci dragoste,eii???,asta cum este
Voi barbatii sunteti bolnavi psihic...Asta este parerea mea..Ca nu sunteti intregi la cap..Uniii...Sunteti obsedati sexual..Si credeti ca toate sunt ca voi
Bolnavi mintal....Asa ca mai scutiti-ma cu tampeniile voastre...Ca sunt subiecte de 2 bani
omulsincer
Postat pe 27 Ianuarie 2010 23:19
De la: scrichy, la data 2010-01-27 23:19:04RIVO,pe cine intrebi ,soro,pe IRINA,chiar daca stie ,tot nu spune,mesaje ,ok,primesti,daca lasi lumea sa poata trimite
Voi barbatii sunteti bolnavi psihic...Asta este parerea mea..Ca nu sunteti intregi la cap..Uniii...Sunteti obsedati sexual..Si credeti ca toate sunt ca voi
Bolnavi mintal....Asa ca mai scutiti-ma cu tampeniile voastre...Ca sunt subiecte de 2 bani...Du-te si fati o internare..La persoane cu boli mintale...Ca eu cred ca tu ai,,halucinatii..Saracul te tine..
omulsincer
Postat pe 27 Ianuarie 2010 23:21
BAI,IRINO,sa sti,ca,daca as fi barbat,nu mi-as strica paola pe tine,continui sa ma vezi barbat,ca si pe TUTAN,ok,o sa-ti vorbesc ca un barbat,te tzine??????
scrichy
Postat pe 27 Ianuarie 2010 23:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare pot gasi un job,chiar2 in Bucuresti? 3 De la: garbo182398 10 Ianuarie 2012 11:42
Despre casatoria Cu un musulman 27 De la: any3la 30 Noiembrie 2010 15:19
De ce la oameni le place sa fie șefi sa conducă pe alți oameni 10 De la: ingerasulluptor1 27 August 2017 21:41
Ce inseamna A INSELA? 342 De la: elisabeta_boia 14 Octombrie 2011 23:39
HISPANIANET TE PLATESTE CA MANINCI 3 De la: tutankhamon 7 Ianuarie 2010 01:00
Setari Cookie-uri