ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Tratament riduri pentru barbati

Voteaza
*****Scor: 3 din 2 voturi

ce crema recomandati pentru riduri la barbat de 43 de ani?
  citeaza   raspunde

Tot o crema antirid - pentru femei, potrivita pentru aceeasi varsta. Am inteles ca tenurile sunt suficient de apropiate. L'Oreal parca a scos o gama speciala pentru barbati
  citeaza   raspunde

Incearca din gama Gerocossen , am auzit ca sunt bune , nu am folosit inca ( pt riduri)
  citeaza   raspunde

eu iti recomand crema de ochi din extract de samburi de smochin......este un adevarat botox natural cu un puternic efect antirid...extractul din seminte de smochin este bogat in vit E si acizi grasi esentiali,restructureaza tesuturile cutanate ale pieli cu fermitate si tonicitate,regenereaza celulele si repara fibrele de colagen si elastina.......este un puternic antirid.....
  citeaza   raspunde

tenul barbatului se ingrijeste in 3 timpi :curatare,barbierit,protectie
Iti recomand gama Masculin de la Burjois sau gama Tolsom care contin produse de curatare specific masculine,ape de toaleta si aftershave dar si produse de ingrijire cum ar fi lotiune tonica si hidratantz si gel de netezirecare exfoliaza delicat pielea lasind-o moale si catifelata.De asemenea si barbatii pot folosi masti cosmetice functie de natura tenului
  citeaza   raspunde

De cand s-a deschis topicul au cam disparut barbatii de pe aici, asa ca.....
  citeaza   raspunde

Macrovita din ce stiu eu au gama speciala pentru barbati, dar poate fi folosita cu incredere si una pentru femei.
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: