barbati inselati

De la: mcrinelam, la data 2009-12-21 00:40:57esti nepotolit si trebuie sa te iei neaparat de cineva? stai calm.... nu castigi nimic cu inversunarea asta.
n-ai vrea sa ma potolesti tu?esti invitata mea..,dar nu te lua de faptul ca am fost inselat.te roooggg.a devenit deja cliseu pentru cei care nu-si pot sustine opiniile..
roby_cado
Postat pe 21 Decembrie 2009 00:47
De la: tutankhamon, la data 2009-12-21 00:40:39roby...repet ...daca ai sta mai mult pe acest forum si ai citi mai mult, ai intelege ce am eu cu irina...de fapt ce avem toti....dar pentru ca intri din an in pasti, poate din cauza serviciului.....ma abtin....end of the game....cu tine chiar nu voi mai avea nici un schimb de replici....

uite-te numai cum ai raspuns mai sus....crezi ca e normal??? tu o cunosti pe mcrinela ca sa ii vorbesti asa???

nu te supara, daca esti suparat pe viata asta, nu ai nici o justificare pentru comportamentul tau...sincer....daca ne crezi pe toti asa cum ne vezi, nu inteleg de ce mai intri pe aici??? sincer, chiar de ce??
mda...
roby_cado
Postat pe 21 Decembrie 2009 00:49
ilsuca...sa le stapanesti snatoasa pui......si sa-ti aduca reusite......ma refer la comp....stii tu la ce ma refer....
tutankhamon
Postat pe 21 Decembrie 2009 00:49
si-n unire e puterea
sora_ilsi
Postat pe 21 Decembrie 2009 00:50
roby,
nu ma intereseaza daca ai fost inselat sau nu, oricum nimic nu-ti da dreptul sa vorbesti urat cu nici o femeie de pe acest forum. daca esti un barbat echilibrat, orice ti s-ar zice, tu trebuie sa aplanezi sau sa eviti orice conflict de orice fel. si mai ales nu ai dreptul sa jignesti sau sa-mi spui tu mie ca te-as putea potoli. ai grija la exprimare.
mcrinelam
Postat pe 21 Decembrie 2009 00:51
stiu, tut, stiu si multumesc pentru tot, si sunt fericita si va pup pe toate
sora_ilsi
Postat pe 21 Decembrie 2009 00:52
si io fetele..ma duc sa
joaca frumoasa pe garbolina..pe maine..
LILO
Postat pe 21 Decembrie 2009 00:54
lilo...te pup si noapte buna...io maine sunt la munca...asiguram serviciul de urgenta...program scurt ....ne vedem dupa 3.....ca ma duc in carrefoure sa mai iau ceva....
tutankhamon
Postat pe 21 Decembrie 2009 00:56
va doresc si eu o noapte linistita. pup toate fetele de pe garbo.
mcrinelam
Postat pe 21 Decembrie 2009 00:56
va pup si io, da' mie mi-e greu sa plec, ca de-abia mi-am instalat PC-ul si mai sunt si in concediu...

Sa aveti o noapte frumoasa cu vise dulci!
sora_ilsi
Postat pe 21 Decembrie 2009 01:02
...somnic pufos...fetele...
ultramoava
Postat pe 21 Decembrie 2009 01:04
esti o fericita ilsi....io nu m-as desprinde de computer...dar maine tre sa merg al munca.....
tutankhamon
Postat pe 21 Decembrie 2009 01:06
moavo...te pupacesc de nu te vezi.....somnik usor....
tutankhamon
Postat pe 21 Decembrie 2009 01:07
odihna placuta, tut, si urgente putine maine!
sora_ilsi
Postat pe 21 Decembrie 2009 01:09
tuth,
sa ai o zi usoara maine.
mcrinelam
Postat pe 21 Decembrie 2009 01:09
multumesc fetelor.....dar imi doresc sa vina niste extractii....niste detartraje....ca din astea se scot bani si sunt si faine.....la restul nu mai sper....adica lucrari...ceva cu bani multi...astea dupa 15 ianuarie incolo....si, oricum , imi iau lapul la mine.....sa mai lucrez la niste subtitrari.....pacat ca nu am net....ca stateam pe garbo cu voi...dar ne vedem dupa masa........
tutankhamon
Postat pe 21 Decembrie 2009 01:13
E pacat,nu-i asa? Ca din cauza unei nenorociri,privim cu neincredere spre toti oamenii!
Dar,cred eu,e si mai mare pacatul cand nu ne dam seama ca o nenorocire nu vine niciodata...singura...ca,cu siguranta avem si noi contributia noastra,nu-i asa? Ca sa nu spun partea noastra de vina!
E greu,e foarte greu,cand esti,mai ales ranit,inselat,parasit...sa te acuzi si pe tine,sa constientizezi ca si tu ai avut contributia ta ca sa se ajungaa in aceea situatie!
Ne e atat de greu sa iertam,cu toate ca ne autodeclaram crestini,increzatori in Dumnezeu Sfantul.
Si totusi ar fii atat de simplu...doar spunandu-ne sau amintindu-ne de rugaciunea cea de toate zilele...
Tatal nostru care esti in ceruri...iarta-ne noua greselile,precum iertam si noi gresitilor nostri...
DORI_
Postat pe 21 Decembrie 2009 13:13
mdea...uite de-asta n-am mai postat nimic ieri si nici astazi nu am sa ma omor...

mai oameni buni, se apropie craciunul...nu zic ca toti ar trebui sa debordam de spirit crestin, da' macar un limbaj civilizat am putea avea...
am dat paginile inapoi sa vad despre ce e vorba, eram la pagina 2 si inca nu ma lamurisem, asa ca renunt sa ma mai dumiresc

asta-i un topic pe care am sa-l ocolesc de-acum
Anouk
Postat pe 21 Decembrie 2009 13:27
iar e loc de cearta ?

anouk, ce faci frumoaso, ieri nu ai participat pe un' umbli.?
salbatica_sexy
Postat pe 21 Decembrie 2009 13:32
acasa, da' mi se face lahamite sa mai postez ceva cand vad numai discutii p-acilea

io intru sa ma relaxez nu sa vad cum isi sar lumile la beregata
Anouk
Postat pe 21 Decembrie 2009 13:34
Femeile sunt diferite gindesc altfel fata de barbati incearca un psiholog ar fi de mare ajutor in situatia in care esti
garbo178052
Postat pe 30 Noiembrie 2010 17:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
..... 31 De la: scrichy 9 Martie 2009 23:33
Si nu stiu ce sa mai fac 10 De la: tutankhamon 24 Aprilie 2009 12:32
Vand rochie de mireasa 28 De la: yanyacharberet 24 Iulie 2009 09:39
ati fost vreodata infiorator de singuri de ziua voastra? 176 De la: moment31 6 Noiembrie 2009 20:54
povestea mea de...iubire? 7 De la: Ioana007 17 Martie 2009 14:36
Setari Cookie-uri