barbati inselati

De la: pik_nik, la data 2009-12-20 21:41:13nici vorba, helado. majoritatea sunt doar curioase si intreprinzatoare
Da ca la cata ........intra in ele,,,,fac cale ferata.........SA nu mai stii tu cu cati barbati te-ai culcat,,,ca unele nici macar nu le mai stiu numarul
garbo027119
Postat pe 20 Decembrie 2009 21:44
helado, nu-i cazul...e irinuca
pik_nik
Postat pe 20 Decembrie 2009 21:44
De la: tutankhamon, la data 2009-12-20 21:42:23roby...keep trying....keep on walking....ai vrut tu sa te dai mare, dar esti total pe langa....eu ti-as sugera sa te abtii pentru ca esti demn de mila....a...si nu sunt si nu voi fi in veci draga ta....dar cred ca te roade rau chestia asta....hai...rumega in continuare viitoarea replica...dar gandeste-o bine.....
poti sa-mi sugi-erezi ce vrei ,nu inseamna ca sunt obligat sa tin cont de asta.am spus si mai devreme,deh..,sofer...
roby_cado
Postat pe 20 Decembrie 2009 21:46
pikule,ai dreptate
eladaela
Postat pe 20 Decembrie 2009 21:46
De la: pik_nik, la data 2009-12-20 21:42:24irinuco, te gandeai la tine, nu?
Eu ma culc cu un barbat,doar dupa ce ma casatoresc....Ca nu ma incurc eu cu toti imbecilii in calduri
garbo027119
Postat pe 20 Decembrie 2009 21:46
se vede ce calitati ai domnule sofer...si ce expresii tipice...m-ai impresionat proFUND....ce ar fi sa-ti SUGI-erezi matale sa iti mai revizuiesti cei sapte ani de acasa si sa inveti sa te controlezi in public.....nu e nevoie ca cei de aici sa-ti vada vocabularul si educatia.....sau poate vrei sa dovedesti si sa confirmi ceva.....ce o stim cu totii....ca soferii nu au prea multa scoala....hai, pa!.. ca nu ma mai cobor in lumea ta plina de ragaieli de la bere, courve ieftine si cuvinte de maidan...
tutankhamon
Postat pe 20 Decembrie 2009 21:51
De la: tutankhamon, la data 2009-12-20 21:51:56se vede ce calitati ai domnule sofer...si ce expresii tipice...m-ai impresionat proFUND....ce ar fi sa-ti SUGI-erezi matale sa iti mai revizuiesti cei sapte ani de acasa si sa inveti sa te controlezi in public.....nu e nevoie ca cei de aici sa-ti vada vocabularul si educatia.....sau poate vrei sa dovedesti si sa confirmi ceva.....ce o stim cu totii....ca soferii nu au prea multa scoala....hai, pa!.. ca nu ma mai cobor in lumea ta plina de ragaieli de la bere, courve ieftine si cuvinte de maidan...
mai...,daca te impresionam la "fund"...,astaaaa,proFund(inteleg ca esti "pro"Fund),n-aveai asemenea cuvinte recalcitrante la adresa mea.privind cei 7 ani...,nu-i am.am plecat de acasa la 6.dar am acumulat atata scoala a vietii,cat n-ai sa acumulezi tu in toata viata ta,indiferent cate masterate,doctorate ai avea.asta iti spune unu care ti-a urmarit postarile pe aici.... .si nu esti singura care se da citita dar care nu spune nimic.relax...
roby_cado
Postat pe 20 Decembrie 2009 22:15
mult ti-a trebuit, inteligentule, sa bagi pe tzeava o postare...si la cat bantui tu pe aici.....nici nu ai cum sa citesti postarile importante.....pentru ca nu te duce capul....hai, vezi-ti mai bine de acumularea de cunostinte in continuare la scoala aia a vietii, ca incepi sa cam expiri....pana si nevasta-ta te-a lasat...de bun ce esti...asa ca vezi-ti de viata ta si nu te mai lua de sanatatea altora....acum chiar ca poti arunca cu cat noroi vrei....m-ai convins....esti un intelijent care se da mare...ok...cum zici tu...nu te contrazic...la mai mare!!!!

p.s. nu ai nici o valoare ca sa-mi judeci tu mie postarile...si nici sa ma inveti tu cum se face apa calda si mersul pe jos...pana si cainele meu e mai inteligent decat tine...vezi-ti de gaurile din macaroane....da din fund....
tutankhamon
Postat pe 20 Decembrie 2009 22:21
De la: tutankhamon, la data 2009-12-20 22:21:30mult ti-a trebuit, inteligentule, sa bagi pe tzeava o postare...si la cat bantui tu pe aici.....nici nu ai cum sa citesti postarile importante.....pentru ca nu te duce capul....hai, vezi-ti mai bine de acumularea de cunostinte in continuare la scoala aia a vietii, ca incepi sa cam expiri....pana si nevasta-ta te-a lasat...de bun ce esti...asa ca vezi-ti de viata ta si nu te mai lua de sanatatea altora....acum chiar ca poti arunca cu cat noroi vrei....m-ai convins....esti un intelijent care se da mare...ok...cum zici tu...nu te contrazic...la mai mare!!!!

p.s. nu ai nici o valoare ca sa-mi judeci tu mie postarile...si nici sa ma inveti tu cum se face apa calda si mersul pe jos...pana si cainele meu e mai inteligent decat tine...vezi-ti de gaurile din macaroane....da din fund....
,ei da...,inteligenta in stare pura... .apropos..,in afara de a-mi aminti ca o tarfa ordinara mi-a distrus viata(si copilului meu),mai stii ceva?.sunt atat de obisnuit cu asemenea replici,incat am devenit imun.incearca altceva,daca poti.. .
roby_cado
Postat pe 20 Decembrie 2009 22:43
De la: roby_cado, la data 2009-12-20 22:43:32
De la: tutankhamon, la data 2009-12-20 22:21:30mult ti-a trebuit, inteligentule, sa bagi pe tzeava o postare...si la cat bantui tu pe aici.....nici nu ai cum sa citesti postarile importante.....pentru ca nu te duce capul....hai, vezi-ti mai bine de acumularea de cunostinte in continuare la scoala aia a vietii, ca incepi sa cam expiri....pana si nevasta-ta te-a lasat...de bun ce esti...asa ca vezi-ti de viata ta si nu te mai lua de sanatatea altora....acum chiar ca poti arunca cu cat noroi vrei....m-ai convins....esti un intelijent care se da mare...ok...cum zici tu...nu te contrazic...la mai mare!!!!

p.s. nu ai nici o valoare ca sa-mi judeci tu mie postarile...si nici sa ma inveti tu cum se face apa calda si mersul pe jos...pana si cainele meu e mai inteligent decat tine...vezi-ti de gaurile din macaroane....da din fund....
,ei da...,inteligenta in stare pura... .apropos..,in afara de a-mi aminti ca o tarfa ordinara mi-a distrus viata(si copilului meu),mai stii ceva?.sunt atat de obisnuit cu asemenea replici,incat am devenit imun.incearca altceva,daca poti.. .



ha ha ha ha...ia citeste ceea ce ai scris mai sus.....o tarfa care ti-a stricat viata??? pai ce roby??? tarfa aia s-a incurcat cu nevasta-ta???...hai ca esti inteligent......TU TE-AI INCURCAT CU EA.....TU AI PUS BOTUL...ASTA DOVEDESTE CE SPECIE DE OM ESTI....daca ti-o tineai acasa in pantaloni nu mai erai acuma singur si neconsulat...hai lasa-ne ca esti obositor....imunizeaza-te si la prostia-ti proprie.....ca iti meriti soarta....
tutankhamon
Postat pe 20 Decembrie 2009 22:48
aviz celorlalti..,se stiu ei care.veniti cu argumente solide a celor spuse de voi.lasati latura personala a fiecaruia.dar...,daca nu puteti...,(daca de atat va puteti agata..),datii bataie...
roby_cado
Postat pe 20 Decembrie 2009 22:49
De la: tutankhamon, la data 2009-12-20 22:48:33
De la: roby_cado, la data 2009-12-20 22:43:32
De la: tutankhamon, la data 2009-12-20 22:21:30mult ti-a trebuit, inteligentule, sa bagi pe tzeava o postare...si la cat bantui tu pe aici.....nici nu ai cum sa citesti postarile importante.....pentru ca nu te duce capul....hai, vezi-ti mai bine de acumularea de cunostinte in continuare la scoala aia a vietii, ca incepi sa cam expiri....pana si nevasta-ta te-a lasat...de bun ce esti...asa ca vezi-ti de viata ta si nu te mai lua de sanatatea altora....acum chiar ca poti arunca cu cat noroi vrei....m-ai convins....esti un intelijent care se da mare...ok...cum zici tu...nu te contrazic...la mai mare!!!!

p.s. nu ai nici o valoare ca sa-mi judeci tu mie postarile...si nici sa ma inveti tu cum se face apa calda si mersul pe jos...pana si cainele meu e mai inteligent decat tine...vezi-ti de gaurile din macaroane....da din fund....
,ei da...,inteligenta in stare pura... .apropos..,in afara de a-mi aminti ca o tarfa ordinara mi-a distrus viata(si copilului meu),mai stii ceva?.sunt atat de obisnuit cu asemenea replici,incat am devenit imun.incearca altceva,daca poti.. .



ha ha ha ha...ia citeste ceea ce ai scris mai sus.....o tarfa care ti-a stricat viata??? pai ce roby??? tarfa aia s-a incurcat cu nevasta-ta???...hai ca esti inteligent......TU TE-AI INCURCAT CU EA.....TU AI PUS BOTUL...ASTA DOVEDESTE CE SPECIE DE OM ESTI....daca ti-o tineai acasa in pantaloni nu mai erai acuma singur si neconsulat...hai lasa-ne ca esti obositor....imunizeaza-te si la prostia-ti proprie.....ca iti meriti soarta....
fata mea..,esti dusa rau(sa nu spun terminata).
roby_cado
Postat pe 20 Decembrie 2009 22:51
hai mai..,sariti..,ceilalti...,nu-i nimeni pe aici?o lasati asa pe dobitoaca asta?,nu-i ia nimeni apararea?,ce dreaq,doar e de a voastra .hmm...,ciudat.poate-i prea tarziu.
roby_cado
Postat pe 20 Decembrie 2009 23:03
roby,
de ce vorbesti asa urat de o persoana pe care nu o cunosti decat de pe forum. nu-ti poti permite asa ceva nici macar in viata virtuala. tu ai atacat-o pe tuth primul.... suporta consecintele sau taci.
mcrinelam
Postat pe 20 Decembrie 2009 23:07
"sau taci"...,sa mori tu...
roby_cado
Postat pe 20 Decembrie 2009 23:09
crinela....nu te pune cu un dezaxat...lasa-l mama.....e batut deja de soarta si de cel de sus...
tutankhamon
Postat pe 20 Decembrie 2009 23:10
n-am de ce sa mor. inca nu e momentul. oameni ca tine am vazut o gramada. nu ma sperii si n-am de ce sa mor eu cand vrei tu.
mcrinelam
Postat pe 20 Decembrie 2009 23:11
una ii sa nu fi de acord cu ce posteaza X ,Y sa PIX pe forum...si cu totul altceva sa JIGNIM cu tot dinadinsul..parerea mea..
si inca ceva...nu ne cunoastem personal cine a facut imprudenta sa isi puna "masca" deoparte si pt o fractiune de secunda a facut o mare greseala...
sory...eu va apreciez pe fiecare...toti imi sunteti EGALI pe aci...dar...unele LUCRURI cam lasa de dorit..
LILO
Postat pe 20 Decembrie 2009 23:11
am vazut tuth..... daca-i vorbea asa si nevestisii ..... o cred ca nu l-a inselat degeaba. punct.
mcrinelam
Postat pe 20 Decembrie 2009 23:12
De la: roby_cado, la data 2009-12-20 23:09:15"sau taci"...,sa mori tu...


ROBY!!! din rau in mai rau...
LILO
Postat pe 20 Decembrie 2009 23:12
lilo,

multi lasa de dorit. se ascund dupa un nick si se comporta exact asa cum sunt ei si nu se pot exprima in viata reala.
mcrinelam
Postat pe 20 Decembrie 2009 23:13
lilo...acest specimen si-a aratat de cateva saptamani adevarata fatza....asa ca nu ma mai impresioneaza cu nimic....ma asteptam la jigniri din partea lui si la asemenea luari peste picior si jigniri....dar stii cum se spune...vulpea daca nu ajuge la struguri, zice ca sunt acrii.....si nu sunt eu vulpea...pentru ca sunt directa si transanta...nu ma ascund...spun direct ce am de spus....
tutankhamon
Postat pe 20 Decembrie 2009 23:16
De la: mcrinelam, la data 2009-12-20 23:12:31am vazut tuth..... daca-i vorbea asa si nevestisii ..... o cred ca nu l-a inselat degeaba. punct.
altceva...?,sunt satul...,credeti-ma...
roby_cado
Postat pe 20 Decembrie 2009 23:17
De la: tutankhamon, la data 2009-12-20 23:10:45crinela....nu te pune cu un dezaxat...lasa-l mama.....e batut deja de soarta si de cel de sus...
sunt batut de o courva,cel de sus n-are nici un amestec.
roby_cado
Postat pe 20 Decembrie 2009 23:18
da,fetelor,dar acum este o perioada SPECIALA...aceasta a colindelor..
dar si asta este adevarat,ca unii isi leapada mastile,si ii vedem in adevarata "lumina"(mai bine INTUNERIC)
LILO
Postat pe 20 Decembrie 2009 23:18
De la: LILO, la data 2009-12-20 23:12:43
De la: roby_cado, la data 2009-12-20 23:09:15"sau taci"...,sa mori tu...


ROBY!!! din rau in mai rau...
daca zici tu...
roby_cado
Postat pe 20 Decembrie 2009 23:18
ROBY..faptul ca femeia ta te-a inselat,nu te indreptateste sa arunci cu noroi in stanga si dreapta..STAI si CUGETA sau mai bine numai stai sau numai cugeta..
uita-te bine in ce directie o iei in viata..URA nu atrage decat URA..a se vedea efectul postarilor tale pline de venin...
LILO
Postat pe 20 Decembrie 2009 23:21
De la: tutankhamon, la data 2009-12-20 23:16:05lilo...acest specimen si-a aratat de cateva saptamani adevarata fatza....asa ca nu ma mai impresioneaza cu nimic....ma asteptam la jigniri din partea lui si la asemenea luari peste picior si jigniri....dar stii cum se spune...vulpea daca nu ajuge la struguri, zice ca sunt acrii.....si nu sunt eu vulpea...pentru ca sunt directa si transanta...nu ma ascund...spun direct ce am de spus....
tu iti doresti sa fi strugure darling...,si poate esti,deci...,stai linistita,nu se poate ajunge la tine...
roby_cado
Postat pe 20 Decembrie 2009 23:21
lilo...poate imi explici si mie mama un lucru...cum adica sotia lui l-a inselat cu o alta FEMEIE??? cu o COURVA???? adica e lesbiana????si copilul e la ea?????eu as zice ca e taman invers.....el nu s-o putut abtine si si-o inselat sotia.....care, afland, a facut ce era firesc...l-a parasit...
tutankhamon
Postat pe 20 Decembrie 2009 23:23
De la: LILO, la data 2009-12-20 23:21:02ROBY..faptul ca femeia ta te-a inselat,nu te indreptateste sa arunci cu noroi in stanga si dreapta..STAI si CUGETA sau mai bine numai stai sau numai cugeta..
uita-te bine in ce directie o iei in viata..URA nu atrage decat URA..a se vedea efectul postarilor tale pline de venin...
impotriva cui?asta nu se mai vede...?.nu...,se vede decat veninul.pacat..
roby_cado
Postat pe 20 Decembrie 2009 23:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
m-am bagat intr-o mare belea 112 De la: trandafir1 20 Decembrie 2011 15:39
IUBIREA, SUBIECT TABU? 31 De la: quasaria 28 Decembrie 2009 18:12
interes 12 De la: nazirra 14 Septembrie 2009 15:26
Nu mai am chef de sex. HELP! 104 De la: criss69pcl 22 Ianuarie 2009 15:33
sunt disperata 28 De la: garbo194630 2 Aprilie 2012 00:57
Setari Cookie-uri