instalatorul meu Mr.Musculo Gel

Tuth... boa d-ala!
Sau... Kaa? Din Jungle's Books?
ready_vivus
Postat pe 13 Decembrie 2009 13:33
cell...in privinta probelor, trebuie sa dezbatem....vedem cand facem urmatorul consiliu, dar trebe sa se trezeasca puturoasa de scrich.....ca nu avem cvorum....si supunem la vot in cadrul adunarii generale a actionarilor...dar parerea mea e ca siiigur va fi o proba practica....ca la teoretic sunt bazati toti... stii cum se spune...teoria ca teoria, dar practica ne omoara....
tutankhamon
Postat pe 13 Decembrie 2009 13:34
ready...al mai grooos si mai luuung.....
tutankhamon
Postat pe 13 Decembrie 2009 13:35
dada, sarpe ii zice sis, deci avem nevoie si de "sarpe"
si nu trebe sa fie gros....tb sa fie eficient...hehee
fleurdelis
Postat pe 13 Decembrie 2009 13:35
eladooo.....ce facusi bre??? lasasi cartoafele pi foooc????io cred ca ai facut-o intentionat......ca sa prinzi pomperu'....da' un instalator nu e bun?????iti trage.....chhhm....chhhm....niste tzaci prin casa de-ti face instalatie d-aia de udat in caz de incendiu.....cum ii in fiolmili americane.....nu-ti mai trebe pomperu' ca rezolvi cu tzava....
tutankhamon
Postat pe 13 Decembrie 2009 13:38
fleuro, in cazul asta am o solutie si pentru tine
rezolvam prezenta sarpelui imediat
irinucaaaaa!!!
ready_vivus
Postat pe 13 Decembrie 2009 13:39
elo, spune tot: ai facut locatii de-alea pe-acolosa cum te-nvatara?
hai, ca de-aia uitasi cartofii pe foc si-ti trebuie si-un pompier!
sora_ilsi
Postat pe 13 Decembrie 2009 13:39
ready..daca apare irinuca pe aici...dispari cu ea de gat.....
tutankhamon
Postat pe 13 Decembrie 2009 13:41
cred ca i-e dor...
sora_ilsi
Postat pe 13 Decembrie 2009 13:42
ce sa fac cu eaa?? sa o ppun sa imi faca chm chm prin casaa?? nooo...noo, k strica tot! prefer racoareaa
fleurdelis
Postat pe 13 Decembrie 2009 13:42
Tuth, poi cum sa nu apara daca tu o atragi?
iote-te-n bula... la postarea ta ii apare numele, la a mea nu ...
ready_vivus
Postat pe 13 Decembrie 2009 13:43
deci sister...catzaua asta e fantastica......o mers pe jios aproape 7 statii de autobuz......iar acuma cand o scos-o f afara, sarea ca o capra, de parca era pe arcuri....pe mine ma dor talpile de mor, de la mersul pe jios si ea nu are nici pe dreaq....
tutankhamon
Postat pe 13 Decembrie 2009 13:43
unde bre???pe ce topic???
tutankhamon
Postat pe 13 Decembrie 2009 13:44
bai aseara...bag seama k fost seara lui cindy aia...totul o iesit precum o vrut ea mascota ce mai!
fleurdelis
Postat pe 13 Decembrie 2009 13:45
ok, il pun pe G sa-si faca un nou cont si sa va consilieze acilea

e frumos, e dashtept, e cipandeu, e si instalator

in alta dezordine de idei, tre' sa zic ca fac cu nervii...G face exact acelasi lucru pe care il fac si eu, de centrala zic...

culmea e ca atunci cand o face el, caloriferele sunt fierbinti si la 5 dimineata...in timp ce la mine se racesc pe la 11 noaptea

mister total, d-ala...
Anouk
Postat pe 13 Decembrie 2009 14:02
sis, mister zici?
io unu' l-as lua la intrebari: cate tziganci pe zi?
ready_vivus
Postat pe 13 Decembrie 2009 14:04
fara numar, fratioare...fara numar...
Anouk
Postat pe 13 Decembrie 2009 14:05
anoukoooo...fara suparare...ii barbat...le are cu bagatu' de lemne in soba.....
tutankhamon
Postat pe 13 Decembrie 2009 14:06
sis, norocoaso!

tu ai instalator la pachet complet...
garbo_C
Postat pe 13 Decembrie 2009 14:06
sister.....heeeelp! nu gasasc cutia cu ingerasii......si mai am muuulte ornamente de pom...ursuleti, reni, tobite, conuri, clompotei.....nici sa ma bati si nu stiu unde ii cutia aia....stiu...e pusa bine......am fo acuma pe balcon si daramai si o sticla cu apa de flori......am avut ce strange......vai viata mea....
tutankhamon
Postat pe 13 Decembrie 2009 14:08
dap...il am o zi pe saptamana...da' las ca de lunea viitoare sta acasa, predau stafeta de fochist si ma doare la bashcheti...

ps. deja am facut o lista cu ce are de facut...in top e masina de spalat care imi da eroare la fiecare 20 de minute...nush ce sicea aseara de o supapa la care trebe sa se uite...
Anouk
Postat pe 13 Decembrie 2009 14:09
... in pana ta!
ready_vivus
Postat pe 13 Decembrie 2009 14:10
aham...

bro, nu vrei sa stii cat de lunga e lista aia...inca nu i-am aratat-o, mi-e ca divorteaza in regim de urgenta
Anouk
Postat pe 13 Decembrie 2009 14:12
sis, ai si matale grija, ascunde-o pana dupe sarbautori, ce dreaq?
nu de alta da' nu te vaz eu sa ii faci fatza neozeelandezului de una singura, la beutura
ready_vivus
Postat pe 13 Decembrie 2009 14:14
sashi facaa cuoont sashi facaa
anuk, acuma, durerea mea.....asta-i a 3-a iarna cd stau in frig...si am socializat dejeaa cu toti instalatorii bushcurestiuluiii...noroc di feteli astea k s-or gandit sa-mi faca un topic..(shi nu numa mie )
fleurdelis
Postat pe 13 Decembrie 2009 14:16
pai de ce stai in frig ? baga romantzu, ca tot e G langa mine...
Anouk
Postat pe 13 Decembrie 2009 14:18
ioooiii
G-ule, nu dadea, tati, ca io n-am vrut sa spui de tzigancile alea!
sis, nu ie adevarat, bre, G-u-i cuminte bre... ca m-am gandit io...
Are numa' experentza cu focu', ca-i berbat, d-aia!
Ca cine stie cat s-o fi jucat si el cu focu' la viata lui...

PS: G-ule, ii bini tati? Te-am scos?


Nu din casa, bre!
ready_vivus
Postat pe 13 Decembrie 2009 14:21
pup pt inceput p-amandoi!
iata si romantzul frigului tarziu:


stau la et 9.! si-i- frig. am pus calorifere noi, intai d-alea pe verticala, apoi d-alea orizontale.....si nimic. de la teava din perete vine qaldura numa cd aerisesc!apoi ii trece brusc! capatul de coloana vine dela vecini, si la ei ii cald fir-ar sa fie...la mine nimc, nimic nimi, in nici o varianta domne! crez ca e vorba de un blestem faraonic vorba cuiva, p-aicia

cam asta-i....de luni, mai vine al nspeleea nenic cu pricepere, si de aeristorul ala care se monteaza in cel mai inalt punct de pe teava a trebuuit sa -l intreb eu! k doar is bucuresteni ce mama lor!
va multumesc
fleurdelis
Postat pe 13 Decembrie 2009 14:28
multumesc anouk.....pentru buna ziua....
tutankhamon
Postat pe 13 Decembrie 2009 14:31
sister...am gasit cutia......dupa ce am rascolit balconul si am daramat 2 sticle cu apa de flori......am gasit si cutia, luand-o la cautat metodic...era in camera mica, sub un taburet....langa acvariu......
tutankhamon
Postat pe 13 Decembrie 2009 14:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce inseala barbatii? 294 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 08:55
Va rog dati-mi un sfat 95 De la: Sal_a_toi 13 Septembrie 2011 12:40
unde trebuie sa merg??? 16 De la: garbo083491 17 Ianuarie 2010 15:29
Am o problema-ejaculez prea repede:( 31 De la: garbo_506925 27 August 2020 07:32
Aveti probleme in cuplu ??? V-ati gandit ca un afrodisiac natural va poate ajuta sa le invingeti ? Iata solutia !!! 9 De la: garbo_414933 31 August 2015 15:34
Setari Cookie-uri