compatibilitate

femeia varsator si barbatul gemeni...cum e o relatie intre ei?
corina91
Postat pe 12 Decembrie 2009 22:40
nashpa
femeia varsator nu stie niciodata cu care din gemeni are o relatie, pentru ca ii confunda tot timpul, iar gemenii se oftica tot timpul pe femeia varsator, pentru ca le varsa apa clocotita in cap de fiecare data cand vin ei de la birt...
ready_vivus
Postat pe 12 Decembrie 2009 22:44
De la: ready_vivus, la data 2009-12-12 22:44:39nashpa
femeia varsator nu stie niciodata cu care din gemeni are o relatie, pentru ca ii confunda tot timpul, iar gemenii se oftica tot timpul pe femeia varsator, pentru ca le varsa apa clocotita in cap de fiecare data cand vin ei de la birt...

vivus, cred ca femeiea varsator, daca e sa fie in ce sunt eu, ar turna tuturora, numai bine, pace si liniste,
o spun din toata inima,
si ar turna numa pt o persoana , important e ca acea persoana sa vada asta,
credema,,,,,,,
vyva
Postat pe 12 Decembrie 2009 22:49
De la: ready_vivus, la data 2009-12-12 22:44:39nashpa
femeia varsator nu stie niciodata cu care din gemeni are o relatie, pentru ca ii confunda tot timpul, iar gemenii se oftica tot timpul pe femeia varsator, pentru ca le varsa apa clocotita in cap de fiecare data cand vin ei de la birt...

vivus, cred ca femeiea varsator, daca e sa fie in ce sunt eu, ar turna tuturora, numai bine, pace si liniste,
o spun din toata inima,
si ar turna numa pt o persoana , important e ca acea persoana sa vada asta,
credema,,,,,,,
vyva
Postat pe 12 Decembrie 2009 22:49
Sensibil, barbatul Gemeni ntelege si apreciaza fanteziile femeii Varsator. Cu timpul, pot deveni parteneri ndrazneti si inventivi. Garantia armoniei n cuplu o reprezinta comportamentul imprevizibil al ambilor n aceasta relatie.

Relatia erotica ntre barbatul Gemeni si femeia Varsator nu merge mereu ca unsa, dar poate fi fermecatoare si plina de satisfactii. Dupa ce se despart, ramn prieteni.

O eventuala casnicie ntre barbatul Gemeni si femeia Varsator va fi confortabila si placuta, marcata mai degraba de o puternica afectiune dect de pasiune mistuitoare.

pik_nik
Postat pe 12 Decembrie 2009 22:53
vyvo, matale ai ceva cu mandea? ca io nu-mi amintesc sa ne fi ciocnit traiectoriile si sa fi scos ceva scantei din ele

si daca nu ai, de ce te balbai?
fara suparare, nu am inteles ce vrei sa spui
ba ar turna tuturora, ba ar turna numai unuia singur...
ready_vivus
Postat pe 12 Decembrie 2009 22:53
De la: ready_vivus, la data 2009-12-12 22:53:14vyvo, matale ai ceva cu mandea? ca io nu-mi amintesc sa ne fi ciocnit traiectoriile si sa fi scos ceva scantei din ele

si daca nu ai, de ce te balbai?
fara suparare, nu am inteles ce vrei sa spui
ba ar turna tuturora, ba ar turna numai unuia singur...

i-mi pare rau......... mereu torn unui singur,
e vina mea , cea mai mare.......
vyva
Postat pe 12 Decembrie 2009 23:35
De la: ready_vivus, la data 2009-12-12 22:53:14vyvo, matale ai ceva cu mandea? ca io nu-mi amintesc sa ne fi ciocnit traiectoriile si sa fi scos ceva scantei din ele

si daca nu ai, de ce te balbai?
fara suparare, nu am inteles ce vrei sa spui
ba ar turna tuturora, ba ar turna numai unuia singur...

i-mi pare rau......... mereu torn unui singur,
e vina mea , cea mai mare.......
vyva
Postat pe 12 Decembrie 2009 23:35
vyvo, mamicule...
dupa ce scrii postarea si dai click pe "Trimite", ai rabdare chiar daca merge mai greu...
daca mai dai o data click, va aparea de doua ori. ghici ce se va intampla daca dai click de n ori?
ready_vivus
Postat pe 12 Decembrie 2009 23:38
De la: pik_nik, la data 2009-12-12 22:53:14Sensibil, barbatul Gemeni ntelege si apreciaza fanteziile femeii Varsator. Cu timpul, pot deveni parteneri ndrazneti si inventivi. Garantia armoniei n cuplu o reprezinta comportamentul imprevizibil al ambilor n aceasta relatie.

Relatia erotica ntre barbatul Gemeni si femeia Varsator nu merge mereu ca unsa, dar poate fi fermecatoare si plina de satisfactii. Dupa ce se despart, ramn prieteni.

O eventuala casnicie ntre barbatul Gemeni si femeia Varsator va fi confortabila si placuta, marcata mai degraba de o puternica afectiune dect de pasiune mistuitoare.


stiu ca nu pot purta o discutie cu tine, si regret,
dar sincer pot fi placuta confortabila, cu cine meruta.
si unsa,,,,,,, cat de pasiune...... sunt in stare sa dau tot, daca merita persoana,
sunt rare persoanele in viata mea, recunosc, dar asta pt ca eu vreau asta,,,,,,,,,,
vyva
Postat pe 12 Decembrie 2009 23:39
De la: pik_nik, la data 2009-12-12 22:53:14Sensibil, barbatul Gemeni ntelege si apreciaza fanteziile femeii Varsator. Cu timpul, pot deveni parteneri ndrazneti si inventivi. Garantia armoniei n cuplu o reprezinta comportamentul imprevizibil al ambilor n aceasta relatie.

Relatia erotica ntre barbatul Gemeni si femeia Varsator nu merge mereu ca unsa, dar poate fi fermecatoare si plina de satisfactii. Dupa ce se despart, ramn prieteni.

O eventuala casnicie ntre barbatul Gemeni si femeia Varsator va fi confortabila si placuta, marcata mai degraba de o puternica afectiune dect de pasiune mistuitoare.


sincer, tie ca zodie ce esti, i=ti plac fanteziile? dar cinstit,,,,,,,,
vyva
Postat pe 12 Decembrie 2009 23:45
De la: ready_vivus, la data 2009-12-12 23:38:06vyvo, mamicule...
dupa ce scrii postarea si dai click pe "Trimite", ai rabdare chiar daca merge mai greu...
daca mai dai o data click, va aparea de doua ori. ghici ce se va intampla daca dai click de n ori?

scz. vivus, sunt mai nepriceputa na
dar te-am deranjat?
daca e sa ne ciocnim, e timp,,,,,,,,,
sunt varsatoare, si-ti torn si tie de vrei
vyva
Postat pe 12 Decembrie 2009 23:50
in cap? sau imi torni pe cineva?
hai, baga ici la urechiusha
cine, ce, cand si de ce?
ready_vivus
Postat pe 12 Decembrie 2009 23:52
cely
Postat pe 12 Decembrie 2009 23:53
De la: ready_vivus, la data 2009-12-12 23:52:05in cap? sau imi torni pe cineva?
hai, baga ici la urechiusha
cine, ce, cand si de ce?

la asa un presedinte ii torn si-n gura, numa sa fie bine
sper sa nu-l supar doar,,,,,,,,
vyva
Postat pe 12 Decembrie 2009 23:55
De la: vyva, la data 2009-12-12 23:55:22
De la: ready_vivus, la data 2009-12-12 23:52:05in cap? sau imi torni pe cineva?
hai, baga ici la urechiusha
cine, ce, cand si de ce?

la asa un presedinte ii torn si-n gura, numa sa fie bine
sper sa nu-l supar doar,,,,,,,,

in afara de urechiusa, nu pot baga alt ceva?
vyva
Postat pe 12 Decembrie 2009 23:58
Lasa vyva, nu te mai lauda atat ca deja stim ce femeie fermecatoare si deosebita esti.
Doara
Postat pe 13 Decembrie 2009 09:14
bine v-am gasit,ma primiti si pe mine?si poate imi spune si mie cineva ce parere are de o varsatoare cu un berbec?
Greta55
Postat pe 22 Decembrie 2009 22:56
greta,legatura dintre o varsatoare si un berbec nu poate fi decat de prietenie.in alt sens nu o sa tina.
anirica
Postat pe 3 Ianuarie 2010 08:22
astrele zic asa:

Din punct de vedere erotic, relatia dintre barbatul Berbec si femeia Varsator va fi dinamica si plina de imaginatie.

Cum femeia Varsator este mai pasiva, barbatul Berbec va avea ocazia sa faca pe seful, asa cum i place. Totusi, femeia Varsator nu va accepta sa fie condusa daca acest lucru nu se dovedeste benefic pentru relatie.

Barbatul Berbec va trebui sa dea dovada de tact n relatia cu femeia Varsator, visatoare si sentimentala.

Relatia dintre barbatul Berbec si femeia Varsator va fi deosebita, plina de emotii si de buna ntelegere. Mariajul se va dovedi plin de satisfactii.

pik_nik
Postat pe 3 Ianuarie 2010 08:25
da Nik relatia poate fi plina de emotii si intelegere(sincer asa e) pana in momentul in care iubitorul berbec iti marturiseste ca s-a indragostit de altcineva.deci in momentul in care berbecul se plictiseste sigur isi cauta o alta "zodie"
anirica
Postat pe 3 Ianuarie 2010 15:37
Multumesc! eu sunt o varsatoare casatorita cu un berbec,este adevarat avem multe dipute,dar la noi supararea tine doar cat tine si disputa, ca dupa 5min. am uitat totul ca si cand nu a fost nimica! In rest totul e Ok,avem doi copii,mari frumosi destepti si mergem innainte!
Greta55
Postat pe 9 Ianuarie 2010 20:11
Este cat se poate de adevarat ceea ce spui!
Greta55
Postat pe 9 Ianuarie 2010 20:12
Femeia -varsator , semn de aer si semn fix, se potriveste cu majoritatea zodiilor ;), si cu atat mai mult cu gemenii - de asemenea semn de aer

Destinde-te cu un Horoscop funny 2010
http://verze.ro/index.php/Horoscop/Horoscop-2010/horoscop-2010.html
blue_dream
Postat pe 13 Ianuarie 2010 21:52
ce parere aveti de o relatie varsator - varsator ?
omniro
Postat pe 14 Ianuarie 2010 07:10
cred ca se numeste narcisism
pik_nik
Postat pe 14 Ianuarie 2010 08:55
sau relatie cu oglinda...
garbo_C
Postat pe 14 Ianuarie 2010 09:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu scorpion si el berbec 3 De la: snowflake 30 August 2009 22:45
barbat varsator, femeia feccioara 1 De la: danklabacs 16 August 2009 18:36
Eu taur ea RAc 7 De la: florinjhf 12 Iunie 2013 17:38
femeia taur - barbat scorpion 7 De la: emma45 21 Februarie 2012 19:05
Ea Scorpion si el Capricorn 4 De la: mca 10 Iunie 2009 10:17
Setari Cookie-uri