Vrei sa ai un ten lipsit de probleme?

Dragele mele va citesc parerile sai experientele si ma simt datoare sa impartasesc cu voi una din experientele mele.

Stiti cum se spune tenul este oglinda sufletului dar si cartea noastra de vizita...motiv pentru care chiar daca lucram intr o companie multinationala sa stiti ca aveam un ten mereu cu probleme si mereu mi-era teama sa ma duc la cosmetica intrucat plecam de acolo vanata...gratie celor care obtin diplomele de cosmeticiene fara prea multe efort . Ei bine pentru ca tenul meu avea din ce in ce mai mult de suferit m-am decis sa incerc tratamentele de microdermoabraziune. Dupa numai 3 sedinte ...scjhimbarea este radicala...durerea nu exista....roseata si semnele sunt sunt istorie . Asa ca dragele mele e ff bine sa va ingrijiti tenul acasa cu lotiune tonica si demachiant insa aveti grina mai multa de tenul vostru. Pentru cele care au probleme mari a recomand din tot sufletul tratamentul de microdermoabraziune... daca vreti sa stiti mai multe despre el puteti sa ma contactati la nr de telefon : 0760301517.si va spun mai multe despre experienta mea.


Va pup !!!
Enya_Salon
Postat pe 8 Decembrie 2009 21:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
par ,drept shi frumos 28 De la: pisysexyshirau 30 Octombrie 2017 14:19
Produse naturale hidratante pentru corp 23 De la: garbo_477741 11 Decembrie 2017 11:44
Autobronzant care nu pateaza? 33 De la: rosktzik 18 Iulie 2012 17:40
Experienta neplacuta... 19 De la: KNIGHT_31 5 Noiembrie 2010 16:36
tratament riduri pentru barbati 9 De la: garbo_448185 17 Iulie 2017 13:44
Setari Cookie-uri