Epilarea definitiva cu tratamentul crema

Eu folosesc de 4 luni tratamentul crema pentru epilare definitiva Epilar. am gasit despre el ce scriau cei care l-au folosit de prin alte tari, cautati pe net forumuri in engleza, multa lume multumita, asa ca tare m-am bucurat cand a aparut si la noi. am aplicat deja de 3 ori, se aplica dupa epilarea cu ceara. am incercat mai multe metode de epilare definitiva dar dupa 1-2 sedinte renuntam din diverse motive. De cand cu acest tratament macar sunt constiincioasa si il urmez. am dat banii pe el, l-am luat acasa de epilat oricum ma epilam cu ceara, nu e dureros si mai ales: imi doresc cu ardoare sa scap de parul care creste la mustata. ce va pot spune e ca m-a costat in jur de 800 lei cutia ( l-am luat de la profesionalcosmetics.ro), tubuletele cu substanta sunt foarte mici 5 ml fiecare, dar ma bucur ca am avut inspiratia sa incerc. deja dupa a 3-a aplicare vad o mare diferenta. am inteles ca sunt necesare 7-8 aplicari si se aplica f putin cat o bobita de mazare- eu am firul mediu, ca sa dispara parul de tot.nu am nici un dubiu ca o sa ma scape de mustata caci deja vad rezultatele, am zis ca apoi mai cumpar o cutie si pentru inghinal insa trebuie inainte epilare cu ceara si nu prea pot singura iar la salon nu stiu daca ma accepta cu Epilarul dupa mine. el trebuie aplicat in max 10 minute de la epilarea cu ceara pe zona respectiva. o sa vad :)
L-a mai folosit cineva? astept impresii d ela cineva care a facut tratamentul complet. multumesc!
liana2010
Postat pe 1 Decembrie 2009 23:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cosmetice 1 De la: garbo184159 11 Februarie 2011 14:23
"Ingrijire anti-rid" 4 De la: ralucib 26 Mai 2013 14:17
TEAPA IMENSA > LA firma Lagrend !! 4 De la: garbo_400378 18 August 2014 14:52
Sapun natural 1 De la: garbo202973 26 Aprilie 2011 20:49
Peeling facial-tratamente faciale de sezon 1 De la: garbo172026 14 Octombrie 2010 12:01
Setari Cookie-uri