IUBIRE INTERZISA? SAU DOAR IUBIRE PUR SI SIMPLU?

girn...nu trebuie sa-ti ceri scuze ...

eu am fost cea batuta-n cap, ca nu am antzeles de prima data totul...

dar...sper sa ai parte de iubirea care ti-o doresti..bafta in continuare..
l_flory
Postat pe 2 Decembrie 2009 10:16
Mi se pare mie sau punem niste intrebari, zicem ca asteptam niste sfaturi, dar, de fapt, nu dorim decat sa ni se spuna ceea ce vrem sa auzim, ca sa ni se confirme ca e bine ceea ce deja am hotarat?
sora_ilsi
Postat pe 2 Decembrie 2009 21:06
parerea mea e ca fata o luat deja o hotarare, dar o vrut sa stie la ce sa se astepte din partea "opiniei publice".....
tutankhamon
Postat pe 3 Decembrie 2009 00:09
De la: tutankhamon, la data 2009-12-03 00:09:31parerea mea e ca fata o luat deja o hotarare, dar o vrut sa stie la ce sa se astepte din partea "opiniei publice".....


ABSOLUT CORECT! Multumesc pentru opinii, sfaturi si toate celelalte! Adevarul e ca niciodata nu am trait dupa modelele si normele celorlalti daca ele contravin convingerilor mele! Si am incercat pe cat posibil sa nu ofensez pe nimeni cu asta si cu atat mai putin sa ranesc pe cineva.Dar pana la urma, fiecere e dator sa ia niste hotarari de unul singur in viata, sa-si asume raspunderea pentru ele si sa suporte consecintele de orice fel, fie ele bune sau nu...si nu in ultimul rand sa invete ceva din fiecare experienta prin care trece. Va sarut cu drag
girnasemena
Postat pe 3 Decembrie 2009 01:12
Oamenii din jur te vor condamna, asta-i situatia! Faci fata provocarii? Daca e de condamnat sau nu, e destul de complicat, fa ce-ti dicteaza inima! Nu exsita raspunsuri rationale pentru situatia ta! Succes!
Hocus_Pocus
Postat pe 3 Decembrie 2009 12:30
mdea...
si cat ai zice "hocus-pocus-preparatus",situatia s-a rezolvat...
preciouss
Postat pe 3 Decembrie 2009 19:31
De la: preciouss, la data 2009-12-03 19:31:22mdea...
si cat ai zice "hocus-pocus-preparatus",situatia s-a rezolvat...


Nu-i nici un hocus-pocus pe aici ...asta e sigur! Greul abia incepe!...nu rezolvari am asteptat eu de la voi prieteni!Iar voi mi-ati dat exact ce-am vrut...pareri de orice fel si pentru care va multumesc!
Si nu in ultimul rand, m-am simtit bine in prezenta voastra...m-am amuzat de unele postari, m-am enervat pentru altele si am raspuns la ele, dar am retinut esenta celor cu adevarat interesante, chiar daca nu au fost de acord cu situatia relatata de mine in acest topic. ok?
va sarut cu drag
girnasemena
Postat pe 4 Decembrie 2009 09:07
fleurdelis
Postat pe 4 Decembrie 2009 09:11
girnasemena
Postat pe 4 Decembrie 2009 10:00
eu nu cred ca e o iubire interzisa. o asemenea iubire intensa ca a voastra nu gasesti pe toate gardurile. si cand se intampla, ar trebui sa facem totul sa nu o pierdem. sunt destui care nu au asa o experienta intreaga viata..voi sunteti norocosi. nu o pierdeti doar din cauza unor idei preconcepute...parerea mea
sorinara
Postat pe 4 Decembrie 2009 12:20
multumesc de incurajari sorinara...si ai dreptate, de aceea vom lupta cu toti si toate pentru aceasat iubire!
girnasemena
Postat pe 4 Decembrie 2009 20:35
si mie mi`e drag de fostul meu cumnat adika fratele fostului meu iubit cu care am stat cam un an de zile....si mi`e frica de reactia celor din jurul nostru....va fi ceva socant ptr toti....el vrea sa fim impreuna...practic am inceput o "relatie" ne vedem zi de zi iesim in oras ne intelegem bine....dar cand ma gandesc ca el e fratele barbatului cu care am trait si l-am iubit...imi vine sa dau inapoi...da parca ceva ma impinge sa merg inaintee....:((...
florentza23
Postat pe 27 Iunie 2011 00:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
FEMEIA CARE DUPA DIVORT RAMINE CU UN COPIL -BAIAT- ESTE GREU SA MAI GASEASCA UN SOT 1 De la: DRAGHINA 26 Ianuarie 2012 23:36
poate o sa radeti,dar am nevoie de ajutor:( 92 De la: justme1 25 Octombrie 2010 15:26
Cinsprezece ani 28 De la: me_reloaded 8 Octombrie 2010 21:08
Portretul unei mari doamne 96 De la: garbo_405421 28 August 2014 14:26
Afemeiat? 1 De la: garbo099510 4 Martie 2010 02:48
Setari Cookie-uri