locatii for sex;)!

Inteleg. De aia e a asa silitoare si studiaza asa de mult.
Doara
Postat pe 13 Decembrie 2009 14:02
Ba mai si ofera total dezinteresat din prinosul ei de cunostinte
ready_vivus
Postat pe 13 Decembrie 2009 14:05
Eu cred ca nu-i trece notele in catalog ca sa profite de ea.
Doara
Postat pe 13 Decembrie 2009 14:11
am ajuns la concluzia ca prea multa invatatura tulbura mintea....cu atatea lectii , am facut foarte mult sex...
cely
Postat pe 13 Decembrie 2009 14:30
De la: Dor_marunt, la data 2009-12-13 13:59:02Eu ma intreb ce face partenerul ei pentru ea, ca vad ca ea ii cu oralul in gura pe oriunde ca sa-si pastreze barbatul.


Ma bucur ca te-am facut curioasa. Vrei sa stii ce-mi face mie barbatul ca sa ma tina langa el? Incearca sa-ti pui imaginatia la contributie. Cum poate un barbat obisnuit, care traieste dintr-un salariu normal, sa tina o femeie ca mine langa el?

PS: Notele le dam reciproc...
garbo083253
Postat pe 13 Decembrie 2009 16:39
De la: ready_vivus, la data 2009-12-13 14:05:29Ba mai si ofera total dezinteresat din prinosul ei de cunostinte



Sa mori tu ca nu t-ai dori una ca mine (nu pe mine, nu te linge deja pe bot) sa ti-o traga, sa-ti faca de mancare si sa-ti faca fiecare zi diferita de cea de dinainte!!!!!!
Si am uitat sa spun, si eu am un serviciu ca si el, de altfel!

garbo083253
Postat pe 13 Decembrie 2009 16:41
De la: Dor_marunt, la data 2009-12-13 14:02:39Inteleg. De aia e a asa silitoare si studiaza asa de mult.


tot n-ai venit cu nici o idee originala, de pus in aplicare. te-ai multumit sa faci comentarii absurde si destul de veninoase. oare esti invidioasa? Stiai ca invidia este un semn ca esti inferioara? Da o locatie si multumeste-te sa comentezi doar locatiile oferite de ceilalti, fara adresari personale. habar n-ai cine sunt, cum sunt si ce pot face pentru barbatul meu astfel incat el sa-mi dea ce-i cer.
garbo083253
Postat pe 13 Decembrie 2009 16:44
253...io numa atata am remarcat...esti demna de mila daca tii barbatul langa tine numai cu sex...altceva nu apreciaza la tine??....cand o gasi una mai buna decat tine, sa vezi cum fuge baiatu'....deocamdata sta cu tine ca nu are ce sa-i ofere material...dar cand va avansa in cariera si va castiga mai bine....cred ca va trebui sa iei niste lectii de tinut barbatii pe-acasa...
tutankhamon
Postat pe 13 Decembrie 2009 16:49
Ba stiu draga cine esti. Esti femeia de serviciu de la Pik de la munca. Si mor de invidie pe tine. Asta pentru ca i-ai supt-o lui barbata-tu in telescaun. Iti trebuie intradevar ceva aparte sa poti face asta. Acum stau in fata tastaturii si imi musc pumnii de invidie. Si da, daca nu spun pe unde as putea sa fac sex cu partenerul sunt o frigida frustrata si nu o stupida scarboasa ca tine. Asta mai tine si de simtul penibilului pe care eu stiu ca il am.
Doara
Postat pe 13 Decembrie 2009 17:09
Jesus Maria ...topic de toata jena

253, poate ca nu toti sunt curiosi cum te secsuiesti tu, zic si eu...
Anouk
Postat pe 13 Decembrie 2009 17:17
Ba eu cred ca esti invidioasa ca ea se sexuieste in locatii in care tu nu te-ai sexuit. Poti spune tu o locatie la care nu s-a gandit nimeni? Poti? Nu poti, deci esti frigida.
Astept cu interes sa ne povesteasca si cum a facut sex anal in timp ce fierbea fasole.
Doara
Postat pe 13 Decembrie 2009 17:21
doruletz mama...las-o....ca la cat secs o mancat asta nu ma mira ca nu mai judeca...tot creieru inoata....in....stii tu ce....
tutankhamon
Postat pe 13 Decembrie 2009 17:23
nu sunt invidioasa, mama...

mie mi-e bine asa frigida si incuiata cum sunt
Anouk
Postat pe 13 Decembrie 2009 17:24
EEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!N-AM MAI INTRAT PE FORUM,AM CITIT DOAR.ACUM CHIAR CA NU-MI VINE SA CRED CE INTIMITATI SE SPUN...ORICUM NU CEVA CE MERITA CITIT.NU SUNT PUDICA,DAR TUTA ARE DREPTATE.SAU POATE NU SUNT MODERNA EU...
garbo020185
Postat pe 13 Decembrie 2009 17:35
lasati-o, mami, sa se bucure si ea pe un subiect unde nu e nevoie de creier, ca ...253 doar isi inchipuie barbati care o doresc, carora le-o trage cum stie ea mai bine, le impleteste caciulite cu ochelarii pe nas, samd...vrea sa faca si ea valuri pe-aici, s-arate ca stie...
sora_ilsi
Postat pe 13 Decembrie 2009 17:37
Eu o las in pace. Problema e ca ea nu-si da seama ca de fapt se rade de ea pe cand ea se crede sexy. Penibil.
Doara
Postat pe 13 Decembrie 2009 17:51
nu se mai face sex ..nu mai avem locatii ,,,mooama cum o arata un tico ..dupa ce a fost declarat locatie pt sex
cely
Postat pe 14 Decembrie 2009 15:10
De la: _AlLeXxA_, la data 2009-11-23 20:24:49din cate imi amintesc eu vam cerut locuri nu sa va bateti joc e problema mea despre ce deschid topicul voi doar trebuie sa va spuneti ideile si din cate vad nu se respecta peste tot unde ma uit luati peste picior foarte frumos modul de a ajuta chiar va compatimesc . si ma cunoasteti voi incat sa ma caracterizati ... daca nu stiti ce fel de persoana sunt mai bine taceti dq din gura ...pe site-uri ma comport cum am eu chef dar in realitate nu sunt asa ...mai bine vati abtine de la batjocoreli si ati da niste raspunsuri care ar putea ajuta. si pentru cunostinta voastra generala stiu engleza asa k shht!:-$
si mi se pare normal sa fie vb de sex dak e la partea in care se vb despre sex


BINE SPUS, AlLeXxa! Nu stiu cum de au nimerit toate muierile astea pe un forum de SEX cand ele stuchesc in san cand se vorbeste despre sex. Ba, muierilor! Asta este forum de SEX nu de clevetit. Nimeni nu m-a intrebat despre Revolutiile moderne sau despre Romania in perioada interbelica...aici se vorbeste despre sex...asta voi vorbi chit ca veti crapa de ciuda. de ce naiba nu cautati un forum despre femei frustrate sau nefutute???? Sa va mutati gasca de babe nehormonate pe alt forum....
garbo083253
Postat pe 14 Decembrie 2009 16:38
De la: Dor_marunt, la data 2009-12-13 17:51:25Eu o las in pace. Problema e ca ea nu-si da seama ca de fapt se rade de ea pe cand ea se crede sexy. Penibil.


Penibila esti tu, nehormonato!!!!!
garbo083253
Postat pe 14 Decembrie 2009 16:39
deocamdata vad ca singura nehormonata si care se enerveaza si urla ca descreierata esti chiar tu......nu ti-a ajuns????? sau nu ai????
tutankhamon
Postat pe 14 Decembrie 2009 16:44
http://www.youtube.com/watch?v=QlYGHSnLyrg&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=j3WK9IHeTyA&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=FjcCafRmGm8&feature=fvw
alexxandra
Postat pe 14 Decembrie 2009 16:50
De la: tutankhamon, la data 2009-12-14 16:44:17deocamdata vad ca singura nehormonata si care se enerveaza si urla ca descreierata esti chiar tu......nu ti-a ajuns????? sau nu ai????


Sigur vezi bine? Sau, printr-o minune ma AUZI cum tip ca o descreierata?
garbo083253
Postat pe 14 Decembrie 2009 16:50
de la ce v-ati luat, de va certati?

sa-mi dau si eu cu parerea. pot?
eu zic ca nu locatia e totul ci, starea de moment. daca ai chef de joaca, poate sa-ti treaca un gand mai shugubatz prin cap. nu-i nimic rau in asta . e chiar incitant

aiurea, e faptul ca se cauta acele senzatii tari de dragul de a fi altfel , ca asa e moda.

e o alergatura ca " sa-l tii acasa". adica, nu faci ceva ca-ti place, ca asa simti ci, ca asa ai citit tu undeva, ca trebuie facut

aici e greseala. te poti simti minunat ,chiar daca nu te scalambai prin telescaune sau, in vazul lumii, cocotati pe stalpii de inalta tensiune.

si, prea s-a batut moneda pe cel sex oral. a devenit folclor de acum. femeile considera ca acest tip de sex ii da gata. ii face sa urce pe pereti. da, pe barbati i-a intrebat cineva?chiar asa o fi?
si_totusi
Postat pe 14 Decembrie 2009 18:02
a ajuns chiar obiect de repros din partea mamelor dezamagite.
"nerecunoscatorule, eu mi-am luat-o de la gura ca sa te fac pe tine, si tu...?"
pik_nik
Postat pe 14 Decembrie 2009 18:06
da chiar tutusico...toate muierile se dau as la sexu oral....va fac, ca-l innebunesc, ca asa si pe dincolo......dar inca nu am vazut nici o postare - s-ar putea sa-mi fi scapat.....in care un barbat sa spuna.....mooooamaaaa...getuta mi-a facut aseara un sex oraaaal......
tutankhamon
Postat pe 14 Decembrie 2009 18:16
asta zic si eu, tuth.

ca si la noi.

nu cred ca e vreo femeie care sa fie in al noulea cer, cand se repede unul ca hultanulla ea. cel sex oral- dupa parerea mea- poate fi o parte din preludiu si una chiar reusita. insa, de aici si pana a-l mozoli pe ala,crezand ca-i face nemaipomenita placere, e cale lunga .

e nevoie de ceva mai mult. poate sunt eu mai ciudatica insa, cred ca si acele gesturi romantice, si niste sentimente acolo, si o anumita ambianta si ceva ce tine de mister, concura la acea stare de euforie.

nu e indeajuns sa-ti plasezi masina pe varf de deal , cu luminile aprinse , cu invitatie stricta " veniti de ne vedeti ",ca sa te simti bine. asta e exhibitionism, nu sex

eu inteleg ca a face dragoste e ceva intim. nu e necesar ca intreg mapamondul sa priveasca . nu asa m-as simti eu bine
si_totusi
Postat pe 14 Decembrie 2009 19:00
tutsico....masina ti-o poti urca si in varf de deal, si in varful caraimanului, daca doresti...in propriu-ti ietac poti face tot ce-ti trece prin minte si ai chef....parerea mea e ca poti aplica tot ce vezi in filmele de specialitate daca vrei....

dar sa ai decenta sa faci asta si sa taci.....e mmmuuuuuuult pentru unele....prea mult....trebuie sa se lauda...sa afle tot poporul ce margica au ouat ele....

in foind si la urma urmei ce mare scofala ca ii dai mozoale aluia??? e o mandrie ca i-o speli????e un record ca ai atata saliva????
tutankhamon
Postat pe 14 Decembrie 2009 19:09
Cei care fac sex in locurile publice sau in locurile unde ar putea fi prinsi cred ca au ceva dereglat la mansarda. Esti cool daca spui deschis unde i-o mozolesti barbatului sau pe unde te-a prins sa ti-o puna. Esti "deschisa" la minte. Nu in asta consta "deschiderea" mintii. Pentru altii "deschiderea mintii" poate insemna sex in 3, in 5 sau la gramada. Si daca spui ca ti se pare deplasat inseamna ca esti tu dereglat, inchistat, frustrat etc. Astept ca 253 sa intre pe forum sa povesteasca "deschis" cum a facut sex in grup si cat de bine s-a simtit ca a fost dorita de 2-3 barbati in acelasi timp.
Doara
Postat pe 14 Decembrie 2009 19:10
doruletz....si ca a fost galeata lor.....
tutankhamon
Postat pe 14 Decembrie 2009 19:12
Esti finutza cu galeata. Eu ma gandeam la WC.
Doara
Postat pe 14 Decembrie 2009 19:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mi-am inselat jumatatea, dupa casatorie...Dar am avut urmatoarele motive: 363 De la: fleurdelis 2 Iunie 2010 19:11
Sunt prea geloasa , ajutati-ma sa nu mai fiu :( 46 De la: Lidiaolteanu 27 Iulie 2011 15:40
oare napoleon avea dreptate? 50 De la: iceboxxx 7 Februarie 2012 03:57
Am o problema-ejaculez prea repede:( 31 De la: garbo_506925 27 August 2020 07:32
de ce un barbat face sex ca dragoste nu o poti numi chiar daca iti spune ca nu te iubeste? 174 De la: kaladris 19 Aprilie 2010 06:33
Setari Cookie-uri