Subiectul meu


altcevaa...n'am putut spune,....
fleurdelis
Postat pe 11 Septembrie 2010 15:40
Am recitit mesajele primite de la EL
Si i-am privit albumul plin cu poze
Si fata obosita mi-a zambit usor
Adio scump prieten-cat mi-e dor !
Sensibil si romantic incurabil
Cu flori si poze tu ne-ai fascinat
Dar vreau sa-ti adresez o intrebare
De ce asa devreme ai plecat ?
anisoaraf
Postat pe 17 Septembrie 2010 18:35
Fleur , regret .
liaiedera
Postat pe 18 Septembrie 2010 15:58
creeed
fleurdelis
Postat pe 18 Septembrie 2010 16:04
ladyDY
Postat pe 22 Septembrie 2010 11:53
De la: fleurdelis, la data 2010-09-01 19:34:27de toamna:

toamna asta
o sa plang eu
de dorul tau!
toamna asta
o sa raman cu un gand
de sus
ramas
pentru pamantul
pe care calc
pe care
ai calcat!
toamna asta..
o sa-ti rup eu cuvantul
si o sa ti-l arunc
pana la nori
toamna asta .
o sa rad
cu vorbele tale
in mii de culori
aruncate
de la asfintitul soarelui
catre
in zori!
toamna asta
nici
sa nu indraznesti
sa-mi spui
ca ....
ai de gand
sa mori!!!

Frumos!
m_ada
Postat pe 22 Septembrie 2010 14:39
am venit ....si timid rostesc o ruga si las floricele
garbo074997
Postat pe 22 Septembrie 2010 19:06
nazirra
Postat pe 22 Septembrie 2010 19:10
... si lacrimi, si un gand bun, sa-ti gasesti linistea pe care atat de mult ti-o doreai !
anisoaraf
Postat pe 27 Septembrie 2010 19:32

http://www.youtube.com/watch?v=CtUZzCe6-bk&feature=related



Tylly
Postat pe 18 Octombrie 2010 10:10
de ieri bantuiam pe-aici....sa spun ca mi-e dor,,,
ca se face toamna si ne adunam prin case si suntem dornici de povestile....lui.... off
fleurdelis
Postat pe 18 Octombrie 2010 19:45
Stiu, fleur... si mie imi lipseste...

Tylly
Postat pe 20 Octombrie 2010 09:19
e adevarat... badia lipseste cam multora dintre noi...
atat prietenilor, cat si "prietenilor"...:P
eu_geminy
Postat pe 20 Octombrie 2010 10:55
si mie imi lipsesteee si mieeeeeeee...
in fine....incerc sa imi aduc aminte de lucrurile de care el ar fi facut haz, de cateva zile!
ca nu prea mai e de ras mai nimic acum, offf
fleurdelis
Postat pe 20 Octombrie 2010 19:06
O frunza a cazut in calea mea
Ca o scrisoare ravasita de amor
Si gandurile mele au zburat
Spre tine suflet zbuciumat de dor !
Din drumul meu eu m-am oprit un Pik
Sa-aprind o lumanare pentru Nik
La adierea vantului am tresarit
Si amintirile din nou m-au rascolit...
anisoaraf
Postat pe 21 Octombrie 2010 17:40
ladyDY
Postat pe 22 Octombrie 2010 20:34
eu aseara am aflat de PIK.
Nu il stiu ca voi..... ci doar din postarile anterioare.
Imi pare rau!
cricat
Postat pe 22 Octombrie 2010 20:38
...m bucur c subiectul meucontinu...omagiul celui ce a fost pik_nik...faptul c nu suntem toți pe aceeași lungime de und cred c i-ar fi facut plcere...
.....sper ca Anda s-i pstreze și contul...unora chiar ne face plcere s ne amintim de bdica...
daria_
Postat pe 24 Octombrie 2010 18:36
in mod clar i-ar face placere, daria... badia nu suporta sa se plictiseasca...

daca se naclaia forumul cu taclale sterile sau repetitive, avea el grija sa scarpine unde trebuie si sa-l incendieze nitzel...:D
nu mai zic ca permanent avea in grija si niste "clientii traditionali", cu abonament gratuit la postul de ciuca batailor, he he he...
:))
eu_geminy
Postat pe 24 Octombrie 2010 18:40
Ei , si uite azi se-mplinesc 100 de zile de cand Pik n-a mai calcat pe-aici...
m_ada
Postat pe 29 Octombrie 2010 16:32
http://www.youtube.com/watch?v=za4PtXXselc&feature=related
fleurdelis
Postat pe 29 Octombrie 2010 20:26
bluelight
Postat pe 29 Octombrie 2010 21:10
http://www.youtube.com/watch?v=oTLFfRofVcw&feature=related
fleurdelis
Postat pe 30 Octombrie 2010 09:56
Am inceput sa citesc topicul .... de la inceput.
Imi place cum vorbeste pik....
pe unii va recunosc... pe unii nu.... se mai schimba nume.... omul niciodata.
cricat
Postat pe 1 Noiembrie 2010 23:37
Gata... sunt prea multe pagini... si ochii prea mici......
Alta data

- on topic
cricat
Postat pe 2 Noiembrie 2010 00:04
Am neshte surprize pentru tine, vuvu, da' o sa le bag pe topicul ala plin de literatura al tau... ca tot literatura de calitet am si eu
Thor_again
Postat pe 18 Noiembrie 2010 13:31
de la Thor;'

De la: vuvuzela, la data 2010-11-18 05:15:13asa facea si nesimtitul ala ,ameninta,vorbea porcos.insa divinitatea a avut grija sa plece in iad. [...] nimic in univers nu ramane nepedepsit.



Da' de unde stii tu unde a plecat "nesimtitul ala" ? Te-a vizitat cumva azi noapte si ti-a impartasit din ceea ce te asteapta?
Si de unde stii tu ce anume se "pedepseste" in universul asta? A, ma scuzati, acum stiu : tu esti cea mai importanta fiinta in univers iar noi vom fi pedepsiti pentru ca te necajim, asa-i?

Raporteaza abuz de limbaj
"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si astfel sa inlaturi orice dubiu!" - Abraham Lincoln
pantera_neagra
Avatarul lui pantera_neagra
5976 mesaje
Membru din: 7/09/2009
Oras: Oradea

Postat pe: 18 Noiembrie 2010, ora 13:09
Citeaza Raspunde

Acordul meu nu s-a tocit inca...

Raporteaza abuz de limbaj
http://cautaridesine.blogspot.com/
eu_geminy
Avatarul lui eu_geminy
5543 mesaje
Membru din: 8/01/2010

Postat pe: 18 Noiembrie 2010, ora 13:21
Citeaza Raspunde

eeee, ca uitasem...

vuvuzela, esti nemuritoare?!...
sau iti imaginezi ca ai drumul pavat spre rai, cumva?!...:))
deja dau in depresie...
ce ne facem in iad, fara tine, "puiule"?...:D
:)))))

Raporteaza abuz de limbaj
"Calcati cu grija, sa nu va striviti!..." (Dan Puric - "Despre omul frumos")
Thor_again
Avatarul lui Thor_again
2628 mesaje
Membru din: 26/07/2010
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 18 Noiembrie 2010, ora 13:39
Citeaza Raspunde

Ia zi vuvu, ca tot suntem cu literatura-n dinti p-acilishea, putem sa bagam si ceva proza, nu? Tot in stilul tau, adica copy/ paste, cu atat mai mult cu cat promit sa citez doar un singur clasic in viata. Adica PE TINE!

Raporteaza abuz de limbaj
"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si astfel sa inlaturi orice dubiu!" - Abraham Lincoln
Thor_again
Avatarul lui Thor_again
2628 mesaje
Membru din: 26/07/2010
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 18 Noiembrie 2010, ora 13:41
Citeaza Raspunde

Doi- zece, doi- zece... se aude, da? Incepem usor, cu o maslina de aperitiv, adica cu un fragment dintr-una din ultimele tale postari, chiar de aici. La cine te refereai, oare? A, nu, nu trebuie sa ne spui, stim noi si fara ajutorul tau

De la: vuvuzela, la data 2010-11-18 05:15:13asa facea si nesimtitul ala ,ameninta,vorbea porcos.insa divinitatea a avut grija sa plece in iad.


Raporteaza abuz de limbaj
"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si astfel sa inlaturi orice dubiu!" - Abraham Lincoln
Thor_again
Avatarul lui Thor_again
2628 mesaje
Membru din: 26/07/2010
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 18 Noiembrie 2010, ora 13:42
Citeaza Raspunde

Asaaa... sa revenim acum la cele vremuri mai varatice, mai precis prin luna lui cuptior, cand erai o preaindurerata si civilizata (ei, ash! ) forumista de pe aiurea...

De la: vuvuzela, la data 2010-07-29 15:32:31pastrati-i memoria nestirbita !lasati-l sa nu se intoarca in cosciug,ca lumea il iubea.


De la: vuvuzela, la data 2010-07-29 15:34:49 fie-i tarana usoara!


De la: vuvuzela, la data 2010-07-29 16:47:00daca aveti putin respect pt cel ce a deschis acest topic,in care fiecare sa isi scrie parerea,ati face si voi ca mine.nu simtiti ca toti,am gresit si trebuie sa-i spunem,sa-i cerem intelegere sau sa intelegem de ce,de ce??cine va da dreptul sa opriti pe cei dornici ,sa treaca din cand in cand pe aici,sa-i spuna o vorba buna,lui Pik e ca si cum as trece pe la cimitir,si as vorbi cu el.eu asa simt ca aici este crucea lui virtuala,unde el dainuieste.fiecare ar trebui sa ii spuneti ca va pare rau ca ati gresit fata de el si ca datorita felului atat de subit in care a plecat dintre noi,consideram ca acesta este unul din locurile unde putem sa-i spunem ce ne doare,sau cat ne doare plecarea lui.



Raporteaza abuz de limbaj
"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si astfel sa inlaturi orice dubiu!" - Abraham Lincoln
Thor_again
Avatarul lui Thor_again
2628 mesaje
Membru din: 26/07/2010
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 18 Noiembrie 2010, ora 13:43
Citeaza Raspunde

Uvertura fiind facuta, preambulul asijderea, sa continuam apoteotic cavalcada bunului simt care te caracterizeaza

De la: vuvuzela, la data 2010-07-29 17:10:45spune ,te deranjeaza ce scriu?sunt gandurile mele vizavi de groaznica plecare a lui Pik.numai cu tine vorbesc.sa stii ca nu imi este rusine de ce scriu.intotdeauna am avut curajul raspunderii,spre deosebire de altii.pe nimeni nu am vazut sa isi ceara o scuza pt ca i-a gresit cu ceva lui Pik.


De la: vuvuzela, la data 2010-07-29 22:25:40prin ceea ce faci tu intinezi acest topic.abtine-te,celeste


De la: vuvuzela, la data 2010-08-02 08:29:49nici moartea,nu va umanizeaza.. ati facut din topicul asta, un loc unde sa va razbunati unii pe altii. cine suntem fiecare in internet?un cont virtual si atat .ce avem cu aceste conturi?ce ne-au facut ele?aici vin unii si arunca cu "sageti" otravite,crezandu-se mai catolici decat Papa.de fapt prin vorbele lor urate se coboara mai jos ca si bun simt decat cel pe care incearca sa-l jigneasca.Dumnezeu sa te ierte Pik-Nik.Amin.



Raporteaza abuz de limbaj
"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si astfel sa inlaturi orice dubiu!" - Abraham Lincoln
Thor_again
Avatarul lui Thor_again
2628 mesaje
Membru din: 26/07/2010
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 18 Noiembrie 2010, ora 13:44
Citeaza Raspunde

Mai vreti? Mai am :

De la: vuvuzela, la data 2010-08-03 11:12:24abtine-te,nu ma intereseaza parerea nimanui,despre oricine.nu puteti sa scrieti pe alt topic?acesta este topicul unui user decedat,in viata lui reala.nu constietizezi ca faci foarte greu diferenta dintre starile descrise mai sus..trezeste-te si traieste-ti viata si incearca sa nu uiti de granita dintre ele.restul ce ai scris,pt mine sunt pixeli.pastrati decenta in topicul unui user decedat.Dumnezeu sa-l ierte!Amin!


De la: vuvuzela, la data 2010-08-03 12:08:02

De la: victor68, la data 2010-08-03 10:47:30Am o oarecare varsta si, pana acum, am crezut ca am vazut de toate...
Se pare ca nu! Atata lipsa de bun simt si, mai ales, de simt al ridicolului ca la aceasta "allexandrra" zisa si vuvuzela, chiar nu am mai vazut...



abtineti-va de la critici nefondate.!pe acest topic este ar trebui sa fie liniste,ca respect pt cel ce de curand a decedat.Dumnezeu sa-l ierte!Amin!


De la: vuvuzela, la data 2010-08-03 12:43:21abtine-te si pastreaza decenta pe site-ul unui decedat.[...]se va crea un hoas dureros pt memoria decedatului.Dumnezeu sa-l ierte!



Raporteaza abuz de limbaj
"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si astfel sa inlaturi orice dubiu!" - Abraham Lincoln
Thor_again
Avatarul lui Thor_again
2628 mesaje
Membru din: 26/07/2010
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 18 Noiembrie 2010, ora 13:46
Citeaza Raspunde

Asaaaa... acum, revenim la postarea initiala, de data asta cu postarea care a generat acea "iesire" (pe dreaq, iesirile necontrolate sunt insusirea de baza a vuvuzelei, zisa iulius_cezar, a.k.a. Cassandrra, Allexanndrra etc, etc, etc, s.a.m.d., s.a.m.d., s.a.m.d...

De la: vuvuzela, la data 2010-11-18 05:15:13

De la: Thor_again, la data 2010-11-17 08:56:56

De la: vuvuzela, la data 2010-11-17 07:37:10fie-ti teama de cei indiferenti ei nici nu ucid, nici nu tradeaza, dar cu acordul lor tocit se comit omoruri si tradari.



Iote, ce-ti ziceam de tampenii postate de tine pana si atunci cand dai cu c/p -ul dupa noi?


asa facea si nesimtitul ala ,ameninta,vorbea porcos.insa divinitatea a avut grija sa plece in iad.


N-am inteles unde erau amenintarile si vorbele alea porcoase ale mele, dar nici nu imi bat capul sa inteleg

Raporteaza abuz de limbaj
"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si astfel sa inlaturi orice dubiu!" - Abraham Lincoln
Thor_again
Avatarul lui Thor_again
2628 mesaje
Membru din: 26/07/2010
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 18 Noiembrie 2010, ora 13:48
Citeaza Raspunde

Ei, incheiem primul episod cu -de data asta- o opera literara contemporana, suprarealista. Din respect pentru autor, citez cu tot cu numele lui:

De la: pik_nik, la data 2009-11-19 09:01:04
cu mintea-i lata
sau prea lunga,
nici nu conteaza,
ca-i in dunga,
apare ea cu topice,
si gesturi filantropice,
sa tragem toti de-un penis mic
sa il prefacem in limbric,
sa invatzam vocabularul
de' nu, ne-nvatza ea cu parul,
ca-i pisaloaga de serviciu,
si face dragoste cu biciu'
isi pune mainile in X
piciorele pe-un crucifix,
si-asteapta V-ul s-o strabata
pana-n plamani, pe la culata;
zice ca are facultate
facuta-n strada, pe la spate,
si da-i si-omoara cu sondaje
ca lucratoarea la vidanje.
a incercat ea si la bare,
da' si-a luat-o-n felinare
deci, fara alte intrebari,
ca trecem la amenintari.

daca v-a placut bufoana
chiar de e nemernica,
v-o prezint:
"cu drag, aleha,
baba schizofrenica"!


Raporteaza abuz de limbaj
"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si astfel sa inlaturi orice dubiu!" - Abraham Lincoln
Thor_again
Avatarul lui Thor_again
2628 mesaje
Membru din: 26/07/2010
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 18 Noiembrie 2010, ora 13:51
Citeaza Raspunde

Lasa, vulvu, nu-mi multumi. Am adus si eu umila-mi contributie la topicul tau "cultural". Si promit sa o mai fac din cand in cand, atunci cand voi mai putea sa ma mai ridic la nivelul asteptarilor

Raporteaza abuz de limbaj
"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si astfel sa inlaturi orice dubiu!" - Abraham Lincoln
eu_geminy
Avatarul lui eu_geminy
5543 mesaje
Membru din: 8/01/2010

Postat pe: 18 Noiembrie 2010, ora 13:53
Citeaza Raspunde

he he he... asta imi place mie mult...:)))

citat vuvuLeana:

" (...) consideram ca acesta este unul din locurile unde putem sa-i spunem ce ne doare,sau cat ne doare plecarea lui."

"consideram"... cine?... tu si personalitatile tale multiple?:)))
cate erati in cont la ora aia?!:D

eeeee... si unde zici ca te durea, mey vuNvu?...aaaaaa?

chiar vrei sa-ti zic unde te "durea" de raposatul?!...:))))):P

Raporteaza abuz de limbaj
"Calcati cu grija, sa nu va striviti!..." (Dan Puric - "Despre omul frumos")
vuvuzela
Avatarul lui vuvuzela
1909 mesaje
Membru din: 26/06/2010
Oras: Brasov

Postat pe: 18 Noiembrie 2010, ora 14:04
Citeaza Raspunde

De la: anaROBERT, la data 2010-11-18 12:07:58

De la: vuvuzela, la data 2010-11-17 07:27:05toti cei care v-ati batut joc de acest topic, ganditi-va ca va vine si voua randul.




vuvuzelo,chiar incep sa cred ca ai probleme reale de comportament.....poate te intrebi,de ce??
pai uite,e simplu,ai impresia ca esti stapana,ai instinctul de turma foarte bine dezvoltat,iti place sa acaparezi totul......
hai sa iti spun ceva,fara suparare si daca simti nevoia sa te ofensezi ma doare ''la basca'':))).indiferent de topicuri si indiferent de persoana care dweschide un topic toti dar absolut toti avem dreptul sa postam,fiecare cum poate si ce poate.....

iti place monologul???ei uite ca pe un forum nu vei intalni decat dialoguri intre ''nspe'' useri.
sti cum esti tu:daca cineva scrie ceva de bine care iti da cate un soc la inima totul este ok,daca o postare nu iti convine iti dai arama pe fata,pai crede-ma asta nu se poate,nu poti fi placuta de toata lumea.

Ps:nu lua in seama postarile nimanui sau daca o faci le poti tria,capacitatea sa o faci sa ai.




daca nu stii sa spui lucruri reale ,corecte nu mai comenta.cate topice am deschis eu despre instictul vostru de turma.iti amintesti de ele?eu sunt independenta fata,nu sar ca voi pe altul,in turma.alfel singure nu puteti sustine argumente....nici nu am pretentia sa fiu placuta,pt ca la mine nu exista reciproca........sigur ca anumite postari nu imi convin,ele reprezentand doar jigniri din partea unor neuronali.am si eu o intrebare sa iti pun.stiai ca datorita subiectelor de 2 lei pe care le 'concepeti',,nu generalizez,www.garbo.ro,este pe ultimul loc intre site-uri?.aici nu exista decat certuri,jigniri,zaharicale,gratarele",l-am vazut ,nu stiti daca sunt gravida?",nu mai vb de culorile scurgerilor si ale altor parti erotice si cate alte topice tampite de strica aspectul unui site serios de socializare.nu vezi ca sunt din ce in ce mai putine reclame?asta inseamna reting f scazut.ok sunt de acord,nu toti au inspiratie la scris,la subiecte.no probleme.dar faptul ca unii dintre voi,au deosebita placere sa strice un topic interesant,duce la o parere proasta despre acest site.referitor la capacitatea de triere la ce faci referire ,la jigniri?ce sa triezi,prostiile turmei?stiu ei,cei care o compun.de acord intra unii pt destindere.dar destinderea nu inseamna bataia de joc adresata altor useri.

Raporteaza abuz de limbaj
alexandra
vuvuzela
Avatarul lui vuvuzela
1909 mesaje
Membru din: 26/06/2010
Oras: Brasov

Postat pe: 18 Noiembrie 2010, ora 14:04
Citeaza Raspunde

De la: anaROBERT, la data 2010-11-18 12:07:58

De la: vuvuzela, la data 2010-11-17 07:27:05toti cei care v-ati batut joc de acest topic, ganditi-va ca va vine si voua randul.




vuvuzelo,chiar incep sa cred ca ai probleme reale de comportament.....poate te intrebi,de ce??
pai uite,e simplu,ai impresia ca esti stapana,ai instinctul de turma foarte bine dezvoltat,iti place sa acaparezi totul......
hai sa iti spun ceva,fara suparare si daca simti nevoia sa te ofensezi ma doare ''la basca'':))).indiferent de topicuri si indiferent de persoana care dweschide un topic toti dar absolut toti avem dreptul sa postam,fiecare cum poate si ce poate.....

iti place monologul???ei uite ca pe un forum nu vei intalni decat dialoguri intre ''nspe'' useri.
sti cum esti tu:daca cineva scrie ceva de bine care iti da cate un soc la inima totul este ok,daca o postare nu iti convine iti dai arama pe fata,pai crede-ma asta nu se poate,nu poti fi placuta de toata lumea.

Ps:nu lua in seama postarile nimanui sau daca o faci le poti tria,capacitatea sa o faci sa ai.




daca nu stii sa spui lucruri reale ,corecte nu mai comenta.cate topice am deschis eu despre instictul vostru de turma.iti amintesti de ele?eu sunt independenta fata,nu sar ca voi pe altul,in turma.alfel singure nu puteti sustine argumente....nici nu am pretentia sa fiu placuta,pt ca la mine nu exista reciproca........sigur ca anumite postari nu imi convin,ele reprezentand doar jigniri din partea unor neuronali.am si eu o intrebare sa iti pun.stiai ca datorita subiectelor de 2 lei pe care le 'concepeti',,nu generalizez,www.garbo.ro,este pe ultimul loc intre site-uri?.aici nu exista decat certuri,jigniri,zaharicale,gratarele",l-am vazut ,nu stiti daca sunt gravida?",nu mai vb de culorile scurgerilor si ale altor parti erotice si cate alte topice tampite de strica aspectul unui site serios de socializare.nu vezi ca sunt din ce in ce mai putine reclame?asta inseamna reting f scazut.ok sunt de acord,nu toti au inspiratie la scris,la subiecte.no probleme.dar faptul ca unii dintre voi,au deosebita placere sa strice un topic interesant,duce la o parere proasta despre acest site.referitor la capacitatea de triere la ce faci referire ,la jigniri?ce sa triezi,prostiile turmei?stiu ei,cei care o compun.de acord intra unii pt destindere.dar destinderea nu inseamna bataia de joc adresata altor useri.

Raporteaza abuz de limbaj
alexandra
eu_geminy
Avatarul lui eu_geminy
5543 mesaje
Membru din: 8/01/2010

Postat pe: 18 Noiembrie 2010, ora 14:09
Citeaza Raspunde

te mai si balbai aiurea...:P
:))

Raporteaza abuz de limbaj
"Calcati cu grija, sa nu va striviti!..." (Dan Puric - "Despre omul frumos")
Thor_again
Avatarul lui Thor_again
2628 mesaje
Membru din: 26/07/2010
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 18 Noiembrie 2010, ora 14:19
Citeaza Raspunde

De la: vuvuzela, la data 2010-11-18 14:04:06 ...sigur ca anumite postari nu imi convin,ele reprezentand doar jigniri din partea unor neuronali.



Ce vrusesi fa sa spui acilishea? Vocabula aia ce cauta p-acolea?

Raporteaza abuz de limbaj
"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si astfel sa inlaturi orice dubiu!" - Abraham Lincoln
vuvuzela
Avatarul lui vuvuzela
1909 mesaje
Membru din: 26/06/2010
Oras: Brasov

Postat pe: 18 Noiembrie 2010, ora 14:27 Modifica
Citeaza Raspunde

De la: Thor_again, la data 2010-11-18 13:42:30Asaaa... sa revenim acum la cele vremuri mai varatice, mai precis prin luna lui cuptior, cand erai o preaindurerata si civilizata (ei, ash! ) forumista de pe aiurea...

De la: vuvuzela, la data 2010-07-29 15:32:31pastrati-i memoria nestirbita !lasati-l sa nu se intoarca in cosciug,ca lumea il iubea.


De la: vuvuzela, la data 2010-07-29 15:34:49 fie-i tarana usoara!


De la: vuvuzela, la data 2010-07-29 16:47:00daca aveti putin respect pt cel ce a deschis acest topic,in care fiecare sa isi scrie parerea,ati face si voi ca mine.nu simtiti ca toti,am gresit si trebuie sa-i spunem,sa-i cerem intelegere sau sa intelegem de ce,de ce??cine va da dreptul sa opriti pe cei dornici ,sa treaca din cand in cand pe aici,sa-i spuna o vorba buna,lui Pik e ca si cum as trece pe la cimitir,si as vorbi cu el.eu asa simt ca aici este crucea lui virtuala,unde el dainuieste.fiecare ar trebui sa ii spuneti ca va pare rau ca ati gresit fata de el si ca datorita felului atat de subit in care a plecat dintre noi,consideram ca acesta este unul din locurile unde putem sa-i spunem ce ne doare,sau cat ne doare plecarea lui.







vb despre un simplu mort.si am vb cu respect.cat despre ce a facut el aici pe site si nu numai ,era un farseor.am multe copii facute dupa tampeniile si amenintarile lui.una dintre ele inainte sa dispara suna asa;'S.A.A promit ca te voi distruge' exista pe topicul lui.si distrusul a fost el.ca om si-a meritat soarta.a facut rau multora.ca mort repet-dumnezeu sa-l vada si daca poate sa-i ierte pacatele.daca va durea plecarea lui,nu ii copiati greselile si nici marsaviile scrise de el.referitor la cati l-ar fi iubit,mai revizuieste nr.persoanelor.era un om rau.si am incheiat discutia despre acest mort.daca mai repetati tampeniile si amenintarile,pe topice,voi comenta ca atare.asa cum eu nu jignesc,doresc reciproca.cel care repeta greseala are ignore.

Raporteaza abuz de limbaj
alexandra
Publicitate
Avatarul lui Publicitate
Postat foarte recent

30 RON in loc 75 RON pentru spalat, tuns si coafat la BeautySensas - reducere 60%Promotia zilei pe Kuponiada.ro
30 RON in loc 75 RON pentru spalat, tuns si coafat la BeautySensas - reducere 60%


alexandra
Dezabonare

Urmareste topicul 'Adrian Paunescu-te saluta generatia in blugi'
Esti abonat la acest subiect.
Pagini:
vuvuzela
Postat pe 18 Noiembrie 2010 14:37
Bre, mare-i gradina...
panty_C
Postat pe 18 Noiembrie 2010 14:40
Iar a scpat vulvuleana n calculator ca porcu-n ppuoi!
Thor_again
Postat pe 18 Noiembrie 2010 14:42
jeanette40
Postat pe 18 Noiembrie 2010 14:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeie indragostita de un baiat mai tinar pe net 141 De la: zambila 21 Aprilie 2010 10:31
IMPORTANT PT FIECARE DINTRE VOI 8 De la: tutankhamon 4 Octombrie 2009 13:43
Colegu'...bata-l vina 8 De la: garbo_4124 25 Iunie 2012 21:53
Relaxare 36 De la: nathalie 15 Octombrie 2011 19:21
la ora asta incep sa se deschisa barurile 9 De la: tutankhamon 27 August 2009 00:46
Setari Cookie-uri