Idee criminala

treaba sta in felul urmator...dupa o poveste de iubire ca in povesti m-am trezit dand cu capul de pereti pentru ca am pierdut tot ce aveam mai drag.Iubitul meu ma iubeste enorm, eu la fel insa e cam gelos , orgolios si foarte incapatanat.a avut loc de curand o despartire, insa nu am rezistat niciunul mai mult de o zi unul fara celalalt.insa acum , la o saptamana dupa prima despartire, a avut loc o despartire definitiva.ei bine..nu am pofta de mancare, nu pot dormi, stau inchisa in camera mea pentru ca ma simt foarte fragila si fara vlaga...el a plecat in celalalt capat de Romanie doar pt ca ne-am despartit.il doare mult....siiiii vreau sa ajung in spital deoarece doar stiind ca am ceva el se va intoarce in oras cine imi da idei cum sa fac asta ? nu vreau nici sa ma sinucid sarind in fata masinii ..insa..nu stiu...as face ceva ca sa fiu internata macar cateva zile.astept variante excludeti variante legate de vene
Sky
Postat pe 13 Octombrie 2009 08:31
pai, ai putea sa te arunci de pe bloc, s-a mai incercat, si n-a murit nimeni(de la parter), poti sa iei somnifere, asta asa, ca sa ramai cu toate alea la loc, dar nu iei si tu toata cutia...
vezi, variante exista
zambila
Postat pe 13 Octombrie 2009 08:44
Nu cred ca este o idee foarte inteligenta.Vrei sa stea cu tine de mila ,sau pentru ca te iubeste.Daca vrei sa-l aduci inapoi atunci cauta alte solutii.
sunset474
Postat pe 13 Octombrie 2009 08:48
sau cauta-ti altul....
c draq,s-au terminat barbatii???
eladaela
Postat pe 13 Octombrie 2009 08:56

Auzi, iubitul asta (care te iubeste enorm) , e acelasi cu cel pe care il necajeai permanent si te ameninta ca te paraseste?


garbo_C
Postat pe 13 Octombrie 2009 09:05
ai incercat sa te angajezi infirmiera?
pik_nik
Postat pe 13 Octombrie 2009 09:08
De la: Sky, la data 2009-10-13 08:31:13treaba sta in felul urmator...dupa o poveste de iubire ca in povesti m-am trezit dand cu capul de pereti pentru ca am pierdut tot ce aveam mai drag.Iubitul meu ma iubeste enorm, eu la fel insa e cam gelos , orgolios si foarte incapatanat.a avut loc de curand o despartire, insa nu am rezistat niciunul mai mult de o zi unul fara celalalt.insa acum , la o saptamana dupa prima despartire, a avut loc o despartire definitiva.ei bine..nu am pofta de mancare, nu pot dormi, stau inchisa in camera mea pentru ca ma simt foarte fragila si fara vlaga...el a plecat in celalalt capat de Romanie doar pt ca ne-am despartit.il doare mult....siiiii vreau sa ajung in spital deoarece doar stiind ca am ceva el se va intoarce in oras cine imi da idei cum sa fac asta ? nu vreau nici sa ma sinucid sarind in fata masinii ..insa..nu stiu...as face ceva ca sa fiu internata macar cateva zile.astept variante excludeti variante legate de vene
cel mai bine ar fii sa te internezi la PSHIATRIE, daca tot vrei sa te internez.....mult curaj si mult noroc
yanyacharberet
Postat pe 13 Octombrie 2009 09:10
aaaaaaaa deci aaaaaaaa ...daca excludem venele taiate, mai ramane...gatu... cred. hai succesuri
nelly05
Postat pe 13 Octombrie 2009 09:13
Ea defapt nu vrea sa pateasca nimic doar sa-l fraiereasca pe el ca sufera din greu si sa se intoarca la ea.Halal iubire
sunset474
Postat pe 13 Octombrie 2009 09:15
mai asta e dragoste sau pacaleala???
tutankhamon
Postat pe 13 Octombrie 2009 13:23
incearca cu un pumn de pastile,poate reusesti,poate nu....
Roxxynela
Postat pe 13 Octombrie 2009 14:57
si cianura este o varianta.....sigur va veni...daca face mama ta coliva buna
mitalina
Postat pe 13 Octombrie 2009 15:02
De la: zambila, la data 2009-10-13 08:44:46pai, ai putea sa te arunci de pe bloc, s-a mai incercat, si n-a murit nimeni(de la parter), poti sa iei somnifere, asta asa, ca sa ramai cu toate alea la loc, dar nu iei si tu toata cutia...
vezi, variante exista
..........esti totala....inca rad.....dar daca le ia in serios te-ai gandit...???
Tabitta
Postat pe 13 Octombrie 2009 15:09
Toate variantele chiar ..."este bune"......sa le incerce pe rand...si sa ne spuna....si noua sa stim daca ajungem in aceeasi situatie....eu iau notite...
Tabitta
Postat pe 13 Octombrie 2009 15:11
sky,noi radem,facem misto,dar ai grija ,nu lua aminte la toate prostiile astea.vezi-ti de viata linistita,vor mai fi si alti barbati cu voia lui Dumnezeu,iar daca nu...mai exista si alternative...
Roxxynela
Postat pe 14 Octombrie 2009 15:14
De la: Tabitta, la data 2009-10-13 15:11:35Toate variantele chiar ..."este bune"......sa le incerce pe rand...si sa ne spuna....si noua sa stim daca ajungem in aceeasi situatie....eu iau notite...


asa am sa fac =)))
ador deschiderea voastra fata de probleme altora insa...intre timp....iubirea mea s-a intors la mine fara sa misc eu un degetel asa ca mai astept cu incercarea variantelor :))))))))
Sky
Postat pe 14 Octombrie 2009 22:33
pai incearca unele variante intai pe el....
tutankhamon
Postat pe 14 Octombrie 2009 22:38
valei.,.

ce repede si-a rezolvat treaba,a mai deschis si topic...si ce vesela e....
iasomia
Postat pe 16 Octombrie 2009 09:27
e clar iasomico.....a incercat intai pe el.....si i-a reusit....
tutankhamon
Postat pe 16 Octombrie 2009 10:56
De la: iasomia, la data 2009-10-16 09:27:13valei.,.

ce repede si-a rezolvat treaba,a mai deschis si topic...si ce vesela e....


normal ca sunt vesela...eu mereu cand am ceva pe sulfet si e ceva mai grav deschid un topic...e o metoda numai buna de descarcare si datorita voua imi mai vin is idei cum sa o rezolv, sau imi deschideti ochii in anumite privinte....Garbo e numai bun de iubit >:) >:) >:)
Sky
Postat pe 17 Octombrie 2009 12:13
ai grija cum iubesti, ca "garbo" e de sex feminin....si intra lumea la idei...
tutankhamon
Postat pe 17 Octombrie 2009 18:57
cum vine asta..garbo e numai bun de iubit ??

bre, fata..ideea aia e cel putin proasta, nu criminala..asta ca sa fiu politicoasa.

alde andramicu, faceti maica ceva la site-ul asta !
melanie
Postat pe 17 Octombrie 2009 19:03
mel.....te cam pripesti.....citeste cu atentie mami....fata zica ca atunci cand are probleme, cere sfatul celor de aici, de pe garbo....si, de multe ori, ci de aici chiar ii ofera solutia problemei....si de aia iubeste foruml....
tutankhamon
Postat pe 17 Octombrie 2009 19:07
ei, e ok atunci..
melanie
Postat pe 17 Octombrie 2009 19:13
De la: Sky, la data 2009-10-13 08:31:13treaba sta in felul urmator...dupa o poveste de iubire ca in povesti m-am trezit dand cu capul de pereti pentru ca am pierdut tot ce aveam mai drag.Iubitul meu ma iubeste enorm, eu la fel insa e cam gelos , orgolios si foarte incapatanat.a avut loc de curand o despartire, insa nu am rezistat niciunul mai mult de o zi unul fara celalalt.insa acum , la o saptamana dupa prima despartire, a avut loc o despartire definitiva.ei bine..nu am pofta de mancare, nu pot dormi, stau inchisa in camera mea pentru ca ma simt foarte fragila si fara vlaga...el a plecat in celalalt capat de Romanie doar pt ca ne-am despartit.il doare mult....siiiii vreau sa ajung in spital deoarece doar stiind ca am ceva el se va intoarce in oras cine imi da idei cum sa fac asta ? nu vreau nici sa ma sinucid sarind in fata masinii ..insa..nu stiu...as face ceva ca sa fiu internata macar cateva zile.astept variante excludeti variante legate de vene




NOooooooo!! ca am mai auzit una.
cred ca manipularea asta pana la urma e genetica nu se dezvolta pe parcurs.
Sky, stii ca cu ce masura dai cu aia iei nu?
persidadamian
Postat pe 17 Octombrie 2009 22:34
lasa fata...n-o mai dascali ca s-o lamuritara....
tutankhamon
Postat pe 17 Octombrie 2009 22:56
N-o dascalesc, ma mir si eu.
persidadamian
Postat pe 17 Octombrie 2009 23:32
na, ca or lamuritara fetele...
tutankhamon
Postat pe 17 Octombrie 2009 23:33
e bine k sa sfarsit q bine si k u nai ajuns la spital in vreo coma sau mai stiu eu ce:))
eu ma gandeam k cel mai bun lukru pe care lai fi putut face era acela sa vb q el vro 2 3 zile la rand incontinuu si alte 2 sa nui dai niki un semn de viata si sa vezi dak te suna:) sau dak tr mesaje:))
parerea mea:D
_AlLeXxA_
Postat pe 18 Octombrie 2009 03:06
De la: _AlLeXxA_, la data 2009-10-18 03:06:04si eu sunt intro situatie asemanatoare ( ma rog nu ji cazul despartiiri dar el este departe de mine)si eu mam gandit sa intru in coma de knd o tin pe asta si niki aqma nam aplikato alcolik e prea de tot ma gandeam din medicamente:))
Mai fetelor voi chiar ati inebunit de tot? Eu zic mai bine fa o rugaciune decat sa te gandesti la moarte.Ca de acolo nu te mai intorci.Daca te sinucizi direct la diavoli mergi.
irina31
Postat pe 18 Octombrie 2009 03:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o intrebare adresata mai mult barbatilor...Ce cred ei ca este dragostea? 525 De la: fleurdelis 12 Aprilie 2010 20:16
Hai sa marim lista de prieteni toti cei care ne place litoralul Romanesc 28 De la: garbo_396644 3 Aprilie 2014 10:06
barbatul rac 1 De la: garbo_497583 20 Februarie 2019 17:00
buna 2 De la: eu_geminy 6 Decembrie 2011 00:51
Chiar se poate scapa de chelie? 33 De la: garbo_414386 12 Noiembrie 2017 11:27
Setari Cookie-uri