de ce exista ,,infidelitate,, si intre amici,prieteni?

de ce nu mai e nimeni sincer pe lumea asta?
oare nu e greu sa ascunzi ani de zile,sa te prefaci ,ca ai fi cel mai bun prieten........iar apoi sa vezi ca totul e de fapt doar prefacatorie? am avut o prietena de 5 ani,ne povesteam absolut ORICE,mergem peste tot impreuna,ne plangeam una celeleilalte..........dar sa dus naibii tot ............
iubescun
Postat pe 14 Octombrie 2009 17:29
uneori nu-l cunosti in totalitate nici pe omul cu care traiesti.
de ce nu mai e nimeni sincer???oare de ce...??
eladaela
Postat pe 14 Octombrie 2009 17:31
De la: iubescun, la data 2009-10-14 17:29:41de ce nu mai e nimeni sincer pe lumea asta?
oare nu e greu sa ascunzi ani de zile,sa te prefaci ,ca ai fi cel mai bun prieten........iar apoi sa vezi ca totul e de fapt doar prefacatorie? am avut o prietena de 5 ani,ne povesteam absolut ORICE,mergem peste tot impreuna,ne plangeam una celeleilalte..........dar sa dus naibii tot ............
DRAGAMA MEA, NU VEZI, CA AZI NU POTI AVEA INCREDERE IN NIMENI?, SI EU AM PATIT-O, TARE... NICI PE CEL DE LANGA TINE NU AJUNGI SA-L CUNOSTI INDEAJUNS CHIAR DUPA 26 DE ANI. SI SA AJUNGI SA VEZI, CA VREA SA TE OMOARE, PT A FI CU ALTA, DAR SA NU MA VADA NICI PE MINE CU ALTCINEVA. E CUMPLIT TARE , NUMA CA NU I-A REUSIT INCA, SI, TOT TRAIESC CU FRICA INCA. DUJMANUL E LINGA MINE, SI CEL LA CARE NU TE ASTEPTI.
YUFORMY
Postat pe 14 Octombrie 2009 17:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Keratina naturala, tratament miraculos pentru par 4 De la: ihair 3 Noiembrie 2011 18:10
buna 21 De la: zebrrasalon 28 Martie 2011 18:19
ZAZU Beauty 1 De la: zazubeauty 9 Septembrie 2010 12:34
Salon infrumusetare Drumul Taberei 3 De la: Rotty 7 Septembrie 2012 09:11
Salonul INVIDIA BEAUTY STUDIO BUCURESTI 17 De la: moniq_ 11 Iunie 2010 23:29
Setari Cookie-uri