Concurs Sandra!

de ce imi place sandra?pt ca este simbolul adolescentei mele ,ca am dansat pe melodiile ei in discoteca,m-am indragostit pr melodiile ei....si mi as dori sa merg la concert !
micaela3577
Postat pe 21 Octombrie 2009 19:11
Sandra este idolul adolescentei si tineretii mele...cantareata mea preferata; imi place pentru ca are un stil aparte,are o voce frumoasa,iar muzica ei iti ajunge repede la inima. melodia preferata : Maria Magdalena
teodora2007
Postat pe 21 Octombrie 2009 19:28
FRUMOASA VOCE, FRUMOASA ARTISTA
"MARIA MAGDALENA" cred ca este melodia care o reprezinta.
Bafta multa in continuare!
didi09didi
Postat pe 21 Octombrie 2009 19:43
Imi place vocea ei si originalitate pieselor,imi place piesa I never be Maria Magalena ,parca asa se cheama!!!
aiurea
Postat pe 21 Octombrie 2009 19:56
tz, tz...nu ti-ai facut bine temele daca nu esti sigura
wife_de_zmeu
Postat pe 21 Octombrie 2009 19:58
Mie imi place Sandra mult, mult, dar sotului meu si mai mult, ....asa ca nu as sti care e mel. mea preferata, cred ca "Loreen". Imi doresc sa-i fac cadou biletul sotului meu si poate sa-l insotesc totusi
lorena_2
Postat pe 21 Octombrie 2009 19:59
imi place Sandra pt ca repreyinta adolescenta mea. Desii anii "80 sunt considerati ca cei mai grei din comunism imi aduc aminte cu placere de serile distractive cand cel care avea melodii inregistrate cu Sandra , Blue Sistem era cel mai tare si era chemat la toate majorate.
Pasii de dans invatati de la prieteni, emotiile pe care le simteai cand urmareai un videoclip inregistrat pe caseta video... Melodia preferata Secret Land ... Mereu am simtit ca ma retrag ascultandu/i muzica in alta lume..
nt_dana
Postat pe 21 Octombrie 2009 20:04
am crescut cu melodiile Sandrei!MI-AS DORI ENORM SA AJUNG LA CONCERT
Melodia preferata este Loreen
mihaiela_mastica
Postat pe 21 Octombrie 2009 20:43
IMI PLACE FF.MULT SANDRA CIND ERAM MICA MI SE ZICEA CA SEMEN CU EA AM NASUL CIRN MELODIA PREFERATA ESTE MARIA MAGDALENA VA MULTUMESC MUULT
garbo024556
Postat pe 21 Octombrie 2009 20:56
Everlasting love, Johnnny wanna live, Maria Magdalena,Hiroshima ....aceste melodii nu ar putea intra in sufletul nostru doar prin vocea sensuala si multicolora, a celei ce ramane intotdeauna unica, iubita, dulce Sandra...
garbo0609
Postat pe 21 Octombrie 2009 20:59
Ascult zilnic melodiile Sandrei, sunt preferatele mele alaturi de multe alte melodii care erau in voga inainte de 2000...Preferata mea este "In the heat of the night"
ida_kiss2004
Postat pe 21 Octombrie 2009 20:59
da' ce-aveti bre cu baba Sandra, o mierlit-o si asta si nu si-a facut alexanndrra datoria de cioclu? da' de fraierul de roman care a luat-o de nevasta si care ii compunea si melodiile, nu ziceti nimic? cretzu ala, si michael pe deasupra, parca
ready_vivus
Postat pe 21 Octombrie 2009 21:02
sandra=cantareata pe care eu o ascultam in copilarie,iar mel.mea preferata este"maria magdalena"...
garbo004207
Postat pe 21 Octombrie 2009 21:30
de ce sandra?
pt ca este inconfundabila,pentru ca este unica,pentru ca a reusit prin muzica ei ceea ce altii nu au reusit,pentru ca o indragesti si o iubesti tocmai pentru felul ei aparte de a fii,de a face totul sa para inconfundabil,cu o voce ce nu o poti uita,melodie,de ce ar trebui sa fie una cand pot fii mai multe sau poate toate.
elenya
Postat pe 21 Octombrie 2009 21:55
parca-s irinuca, parol...
wife_de_zmeu
Postat pe 21 Octombrie 2009 21:59
ma numesc angelica bratu. imi place sandra. mi-a placut dintotdeauna
chiar si acum este muzica mea care ma linisteste, care imi schimba ziua in bine. am primit cadou caseta cu sandra de la un prieten acum muuuuuuuuuult timp in urma. o mai am si acum!am primit acest cadou pentru ca i-am spus baiatului ca sandra nu are nici o melodie urata.toate melodiile imi plac .Imi umplu sufletul si acum ONE MORE NIGHT si LOREEN.
am un baietel, dar daca era fata ar fi chemat-o LORENA.
stau foarte prost cu banii si daca as castiga acest concurs nu as avea bani sa merg la Bucuresti . dar pentru Sandra as merge pe jos.
vkv
Postat pe 21 Octombrie 2009 22:02
imi dau lacrimile, mai!! ce patrunsa ca sa zica asa, e lumea pe aici
bluelight
Postat pe 21 Octombrie 2009 22:05
Everlasting Love este melodia mea preferata . Sandra are melodii frumoase si cantate din suflet .Cand aveam 16-17 ani aveam colectie de afise si foarte multe melodii imprimate pe banda de magnetofon
dan_ionela_luci
Postat pe 21 Octombrie 2009 22:07
Vocea Sandrei eman for i simt c mi "ncarc bateriile" de fiecare dat cnd o ascult! Cnd s-a retras, conform declaraiilor de atunci, pentru doi ani, pentru a se dedica familiei, mi-a prut ru... Luna aceasta fiul meu, in clasa a XII-a, organizeaz balul bobocilor cu tema "muzica anilor 80-90" i, spre bucuria mea a selectat i melodiile Sandrei. Ce coinciden s aud c se rentoarce, i ce bucurie, chiar dac au trecut de mai multe ori "doi ani"... O melodie preferata... greu... Maria Magdalena.
gargarela
Postat pe 21 Octombrie 2009 22:22
imi place sandra pt k muzica ei este f senzuale si melodia mea preferata este "in the heat of the night"
mymyk
Postat pe 21 Octombrie 2009 22:40
ooo....ce veste minunata, ca vine in Romania. Imi aduc aminte cu placere de vremea aceea,cand era in top...eram adolescenta. Era de o frumusete aparte si avea o voce inconfundabila. Colectionam toate fotografiile(cred ca si acum mai am cateva), casete audio s.a.Fredonam melodiile: "Everlasting love", "Maria Magdalena", "Hi,hi,hi"...
martisor_1
Postat pe 21 Octombrie 2009 22:40
asa, fetele. dati-i inainte .
si_totusi
Postat pe 21 Octombrie 2009 23:06
Muzica anilor de adolescenta, stilul ei personal iti inspira "stil", o muzica pe care o poti asculta dar se poate si dansa, o muzica ce apropie si incalzeste sufletul....asta imi place la EA. Don't be agressive si Everlasting Love
andy1972
Postat pe 21 Octombrie 2009 23:20
totusico, da' ce se castiga la concursu' asta, de sunt fetele asa de disperate ?
wife_de_zmeu
Postat pe 21 Octombrie 2009 23:22
nu stiu parerea totusikai,da io cred ca se castiga experienta...toate vedetele scapatate vin la fraierimea romana sa mai castige un leut,ca ii greu cu crizele din lumee...

amintiti-va de boney tyler,ce ragusita si penibila a fost la concertul live de la noi...am fost f f f...f dezamagita..

si multe alte vedete...

noh,speram sa nu fim dezamagiti,

dar de ce nu vin vedetele la noi,cand sunt in culmea gloriei,si nu cand vorbim de a fost odata ca niciodata....etc
LILO
Postat pe 21 Octombrie 2009 23:30
IMI PLACE SANDRA DE CAND AVEAM 12 ANI.MELODIA MEA PREFERATA ESTE MARIA MAGDALENA.
dana_toc
Postat pe 21 Octombrie 2009 23:38
Buna !!! Vocile anilor '90 raman de neuitat.Imi place Sandra va ramane una dintre vocile care ne-a incantat pe multi cu melodiile ei ,,Lorain-Lorain, Maria Magdalena ,One more night, Don't be agressive, Everlasting Love si multe alte superbe melodii.
As fi onorata sa particip cu cel mai mare drag la acest concert .
min24
Postat pe 21 Octombrie 2009 23:40
De la: dana_toc, la data 2009-10-21 23:38:48IMI PLACE SANDRA DE CAND AVEAM 12 ANI.MELODIA MEA PREFERATA ESTE MARIA MAGDALENA,HIROSIMA
dana_toc
Postat pe 21 Octombrie 2009 23:45
mai, eu am si casete cu sandra, se pune???
zambila
Postat pe 21 Octombrie 2009 23:47
normal
bluelight
Postat pe 22 Octombrie 2009 00:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
banc de vineri 1 De la: bucatareasa 1 Iulie 2008 11:50
Concurs Silan 883 De la: karmen_karma 8 Iulie 2010 22:42
vocabular femei 1 De la: bucatareasa 1 Iulie 2008 11:50
Super pachet 1 De la: garbo_4810 17 August 2012 15:42
STIATI CA... 33 De la: Nane 23 Iulie 2009 22:15
Setari Cookie-uri