jocul vetii cum sal joci

buna sunt noua pe acest forum si as vrea sa va relatez urmatoarele''; am o prietena care a avut o casnicie [ca in luna de miere]pina cind a plecat sotul ei in strainatate,in august anul trecut vreau sa mentionez ca din spusele eisi din ceam vazut si eu in casnicia lor ei tot timpul se jucau ca 2 copii erau ca in luna de miere dupa o casnicie de24 de ani cu 2 copii studenti amindoi copii foarte buni numai cu premii de mici si distictii la facultate iau crescut foarte frumos mai rar copii ca ei. inainte de a pleca sotul ei ei faceau sex in fiecare zi daca trecea o saptamina si no faceau era vai mare .. a venit din august de cind a plecat de sarbatorile de iarna. inainte de a plecael ia cerut ei voie daca il lasa atunci ia zis ca nu vrea dar din cauza la copii ca trebue bani la facultati il lasa,apoi el ia spus ca daca vrea poate sa se marite[in gluma cred] cind a venit de sarbatori avenit total schimbat in rau.de cum a intrat pe usa a inceput cu reprosurile ba ca nui place curatenia in casa ba ca oala nui curata ba ca geamul nustiu ce mai are si multe altele............vreau sa mentionez ca este o buna gospodina iar totul in jurul ei sclipeste de curatenie.ia saraca abia astepta sa vina acasa gindindue ca vor face sex non stop caci ia fost si ei foarte greu fara el...........a venit la mine plingind si spunea ca a ajuns sa ceara sex si ca cind il face nu este multumita de el ca altadata si ca noaptea ia vrea sa se bage in bratele lui cum facea inainte de a pleca si ca el se retragea la perete o respingea[sa bagat cu fundul in bratele lui si el se retragea la perete] a plecat din nou iar de pasti na mai venit acasa iar ia saraca sta asa sub tensiune gindinduse ca are pe alta acolo la intrebat si a zis ca nu are ia cerut lui sa o ia acolo dar el pune tot felul de motive eu incerc sa o consiliez cum potdar............eu personal cred ca are pe alta voi ce spuneti? astept de la voi un raspuns

Postat pe 4 Iunie 2009 13:33
daca zic ca ma mananca limba sa spun de gramatica, ai sa te superi pe mine...

tre' sa mai citesc o data...
wife_de_zmeu
Postat pe 4 Iunie 2009 13:59
"Jocul vetii cum sal joci" - stinga unul, dreapta doi
Aemulus
Postat pe 4 Iunie 2009 19:03
c-asa-i jocu` pe la noi !!!
gabitzza
Postat pe 4 Iunie 2009 19:08
Zi-i maiiiii!
Aemulus
Postat pe 4 Iunie 2009 19:10
hai, hai...
wife_de_zmeu
Postat pe 4 Iunie 2009 19:11
io vreau sa stiu cine-i persoana care cerere pareri. la inceput am crezut ca este o prietena a doamnei, pe la jumate, iepurasul de paste, mai spre coada, asa, piticu' de gradina. si la sfarsit de tot, chiar doamna in cauza. Sunt confuzata rau!
tulipe
Postat pe 4 Iunie 2009 19:16
blondo
wife_de_zmeu
Postat pe 4 Iunie 2009 19:18
he, he..numai tu ?
gabitzza
Postat pe 4 Iunie 2009 19:19
Dar ce mai conteaza...pentru asta sunt consilieri familiali nu forumul garbo.
Aemulus
Postat pe 4 Iunie 2009 19:19
o bagam si pe tulipa in asociatia aia...
wife_de_zmeu
Postat pe 4 Iunie 2009 19:21
gabitzza
Postat pe 4 Iunie 2009 19:23
ba eu vreau sa stiu pentru ca am o parere prima-ntai, insa nu stiu cum s-o abordez. nu-i poti spune omului verde-n fata, ce si cum
tulipe
Postat pe 4 Iunie 2009 19:23
ma bag!!!numa' sa n-aiba cotizatie si sa nu fie tinuta obligatorie
tulipe
Postat pe 4 Iunie 2009 19:24
gabitzza
Postat pe 4 Iunie 2009 19:25
Tulipa, da spune fetita ce si cum.
Ce conteaza cine are nevoie de sfat, cineva tot il citeste, nu?
Aemulus
Postat pe 4 Iunie 2009 19:25
eu o inteleg pe tulipa, ii e jena sa ii zica in fata ca face greseli gramaticale care i-ar face pe lingvisti sa puna mana pe arme...
wife_de_zmeu
Postat pe 4 Iunie 2009 19:34
Cred ca de asta i se trage cu sotul (ca banuiesc ca e vorba de ea nu de o prietena).
Aemulus
Postat pe 4 Iunie 2009 19:37
pe lingvisti?! pe unu' de-a II-a. Na, c-am zis-o! tu esti de vina!
tulipe
Postat pe 4 Iunie 2009 19:38
Iote, tocmai am bagat de seama ca mai este un topic cu exact acelasi nume dar scris corect deschis de doamna Cercel mai demult.
Deci topicul asta a fost la misto!!!
Well, nu e primul.
Aemulus
Postat pe 9 Iunie 2009 03:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau sa cumpar un animal 12 De la: garbo_461943 15 Ianuarie 2017 19:57
Concursuri... 2 De la: anka10 29 Martie 2010 20:07
de ce se spune sa sfintii au trait o viata curata sufleteste si trupeste 1 De la: ingerasulluptator 8 Decembrie 2011 22:41
Epoca darului... palpabil 21 De la: garbo090549 30 Decembrie 2009 17:53
Efectul Dunning Krugger 4 De la: Adi_1 13 Iunie 2015 10:12
Setari Cookie-uri