Cum credeti ca arata urmatoarele specimene?

pai da - ce crezi ca avem renume pe dijeaba, mey?
panty_C
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:15
De la: preciouss, la data 2009-09-19 19:15:01Thor...
nu era batranelu' ala simpatic cu fuste albe,de druid?!?
aaa...poi iti spun io fix-exact cum arata acuma: ca un schelet,ca-i mort demult!


ba da, dar este un Thor extraterestru si acolo (in Stargate) si cum colegului nostru de forum ii placea muzica...spatiala...
panty_C
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:17
mda...
pik_nik
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:17
pikane,haltceva inafara de "mda" mai zici azi?!?

ceva de genu': "hold me,thrill me,kiss me,etc.."?!
preciouss
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:21
mda...
pik_nik
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:23
ce i-ai dat sa bea, preci?
panty_C
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:25
De la: pik_nik, la data 2009-09-19 19:14:55zise totusica, si privirea ii cazu cu zgomot pe usa...


pai, daca mi-am aruncat ochii?
si_totusi
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:40
hmmm... tocmai cand au aparut si alte specimene pe aici, ati abandonat lupta?
ready_vivus
Postat pe 5 Octombrie 2009 23:33
asaaa...ia sa vedem

irinuca - o fatuca la vreo 24 de primaveri, slaba ca un tzar de nu are nici tzatze, frumusica la fata, dar tare mioapa - are ochelari, musai cu parul lung, imbracata intotdeauna in fusta, niciodata in pantaloni, a avut o aventura cu un baiat, dar ala, cam porc, si-a batut joc de ea...si acuma ea ii uraste pe toti....e o singuratica pentru ca ii e frica de o noua relatie....faptul ca cica se repede in toata lumea poate fi doar de bravada..in realitate ea se ascunde in dosul...na ca vroiam sa scriu cartilor.....nu are idei multe....tot ce stie e insuflat de la sedintele sectei din care face parte...nici nu se oboseste sa mai inteleaga ce invata ca papagalul....citeaza in dreaqi pentru ca nici ea nu intelege ce scrie....si, da cu copy paste cand intrebarile noastre sau sfaturile noastre depasesc puterile ei de inteligenta...FATA INCEPUTA SI ARUNCATA

vieru - un tip grasan, cu parul carliontat si slinos, tipul de adiposo-genital, vesnic cu mainile soioase de la mancare, care e atat de urat si de imputit ca a ramas singur...si atunci a luat calea religiei....vesnic transpirat la pantaloni intre bouci - de la stat pe scaun...are camera tapetata cu icoane trase la imprimanta, crezul scris cu litere de-o schioapa pe usa dulapului si biblia deschisa si cracanata cu paginile in jos pe noptiera...alaturi mai multe carti religioase....o mutra de tamp, cu ochii usor bulbucati, cu buze groase, carnoase si cu camasa vesnic putind a transpiratie....BAIATUL RAMAS VIRGIN SI SUPARAT PE VIATA

margica - un individ banal, aproape sters, electrician sau mecanic pe la un punct termic, ingrijit dar nu exagerat, are boala pe tricouri cu "fubu" de sub care isi contracta ritmic pectoralii si bicepsii, lucrati, de altfel, foarte bine... vara are pantaloni de blugi trii-sferte si slapi de plastic cu o bareta intre degete, ca sabotii japonezi....paros, un smoc de par ii iese de pe piept de sub maieu.....iarna e obligatoriu la camasa si tricou de pna, cu gulerul de la camasa scos peste si blugi mulati pe fese....si cand merge parca ar face miscarile alea intime de du-te-vino..."GIGOLO" DE DOI BANI
tutankhamon
Postat pe 6 Octombrie 2009 01:45
Eu una continui sa cred ca margelatu = irinuca = sophia. Adica o tipa la aproape 40 de ani, slaba, miniona, divortata de curand, caz in care se explica de unde vine si antinpatia ancestrala a irinei fata de barbati, cu un copil adolescent ramas pe cap, cu tulburari dese de personalitate, atrasa de internet si de multitudinea de siteuri matrimoniale, nestiind de multe ori sa faca distinctia intre real si virtual; probabil ca de aici a si plecat divortul.
Banuiesc ca barbatu-sau a ales sa plece cu una poate mai tinerica, dar mai ancorata in real.
blairwitch
Postat pe 6 Octombrie 2009 08:38
Bun topicul Ready, nota distinctica a celor pentru care tu ai deschis acest topic ar fi religiozitatea exacerbata ridicata la rang de obsesie as adauga eu, biserica functioneaza perfect in cazul unora ca ei inducandu-le tot felul de frici si angoase pe fondul unor personalitati precare si cu probleme substantiale,ei sunt dovada clara a tipului de indoctrinare religioasa combinata cu multa , nepermis de multa prostie si lipsa de viziune.,,Ceea ce e dat" este lege pentru unii ca ei si nu ceea ,,POT SI VREAU SA DEVIN"
reyya
Postat pe 19 Decembrie 2009 03:35
reyyaa...acuma ii claaaarrrrr...irinuca=florin_c76.....
tutankhamon
Postat pe 19 Decembrie 2009 18:16
De la: ready_vivus, la data 2009-09-19 16:23:57 De vreo cateva zile ma tot chinuie gandul asta: cum or arata, nene, alde irina24, vieru si altii ca ei?

Eu cred ca irina arata ca o domnisoara suava, de vreo 21 de ani, care cand se uita la tine ai impresia ca de fapt se uita undeva in spatele ei. Parca ii si vad zambetul gales pe chip, dezvelind toti cei 58 de colti (ca atatia cred eu ca are ea) ca intr-un film horror de foarte proasta calitate. Aha, si mi-o mai inchipui avand incapatzanarea aia care la un copil te scoate din minti si te face sa ii doresti numai de bine... intr-un cazan cu acid sulfuric, inventand mereu si mereu alte suplicii care mai de care mai duioase, cand il vezi cum zbiara si bate din picioare.

Nu va limitati doar la cei doi. Daca mai aveti fantezii si cu alte personaje, dati pe goarna
Oamenii buni sunt frumosi si ingrijiti....Pe cand oamenii fara caracter sunt urati si zbarciti pt ca le iese rautatea prin piele....Si sunt cracanati si paroasi

PS: noi nu "jicnim", nici nu jignim. Noi spunem doar realitatea
garbo027119
Postat pe 19 Decembrie 2009 18:25
Oamenii buni sunt frumosi si ingrijiti....Pe cand oamenii fara caracter sunt urati si zbarciti pt ca le iese rautatea prin piele....Si sunt cracanati si paroasi .....Slabanogi,,,urati cu fata lunga
garbo027119
Postat pe 19 Decembrie 2009 18:25
vai de realitatea ta irino
eladaela
Postat pe 19 Decembrie 2009 18:27
lasa ca daca-i cuminte, o sa primeasca si cate o invoire, si o sa vada atunci cum arata lumea dincolo de gardurile gradinii zoologice
pik_nik
Postat pe 19 Decembrie 2009 18:29
eu cred ca irina aia e un irin, de fapt - sorry, ramin la parerea mea...
Si un irin destul de complexat, care "experimenteaza" replici stereotip de femeie, asa cum percepe el femeile obisnuite.
Nu ca ar fi prea departe de adevar.

Cum arata irinul? Patetic...
quasaria
Postat pe 19 Decembrie 2009 19:28
q...iti spun eu...mergi in topicul lui florinel....ala cu rezista un barbat....si la pagina 184 sau 185 ai sa vezi cine e de fapt irinuca....e chiar florinel.....uita sa iasa din profilul de barbat si posteaza ca si cum ar fi irinuca din florin _c76....
tutankhamon
Postat pe 19 Decembrie 2009 19:32
tuth,

daca ii urmaresti dialogul iti dai seama ca e un rol: nici un om nu este atit de ... cum sa ii spun... autoresponder?
O fiinta vie are variatii. Asta n-are. Deci e evident ca e doar un personaj imaginar jucat prost.
quasaria
Postat pe 19 Decembrie 2009 19:35
corect.....dupa acea zi in care s-a dat de gol fara sa vrea nu s-a mai controlat si a dat expresii demne de irinuca din contul lui florin si invers....poate or mai fi fost si inainte, nu neg, pentru ca nu prea am urmarit inainte postarile astora doi....
tutankhamon
Postat pe 19 Decembrie 2009 19:39
De la: eladaela, la data 2009-12-19 18:27:27vai de realitatea ta irino
Vai de steaua voastra....Cu oameni ca voi,,,romania o sa se duca de tot pe pe apa sambetei
garbo027119
Postat pe 19 Decembrie 2009 21:10
De la: eladaela, la data 2009-12-19 18:27:27vai de realitatea ta irino
Vai de steaua voastra....Cu oameni ca voi,,,romania o sa se duca de tot pe pe apa sambetei
garbo027119
Postat pe 19 Decembrie 2009 21:10
hopa, lume noua draguta ti-am facut un topic special, te astept
salbatica_sexy
Postat pe 19 Decembrie 2009 21:12
De la: salbatica_sexy, la data 2009-12-19 21:12:11hopa, lume noua draguta ti-am facut un topic special, te astept
Putin imi pasa de topikul tau
garbo027119
Postat pe 19 Decembrie 2009 21:28
auzi draguta, stii cate am intalnit ca tine? asa, bolnave cu capu' de se cred imparatu'..?
salbatica_sexy
Postat pe 19 Decembrie 2009 21:30
Cine vreti sa faca dreptate in Romania daca nu voi romanii...Ca doar nu o sa fac eu,,,un singur om....Si ceilalti oameni isi fura caciula unii la altiii...Daca politicienii isi bat joc de oameni,este pt ca romanii sunt fraieri si nu se impun.....Romanii sunt la placinte inainte la razboi inapoi.....Ca ei asteapta oameni cu suflet mare sa le ofere totul pe tava si ei sa nu faca nimic.....Tre sa lupti sa te impui,,,ca daca nu toti isi bat joc de tine....Si de asta fac politicieniii ce vor,,,pt ca romanii nu zic nimic....Sa faca un miting ceva,,sa se impuna...Ca sa il intrebe pe basescu daca er ar pute trai cu 8 milioane....Romanii sunt lasi,,,de asta isi bat tot joc de ei....
garbo027119
Postat pe 19 Decembrie 2009 21:30
Romania este o tara inapoiata din cauza comunismului.....La toti le frica sa se impuna,,de parca i-ar omora cineva....Ca asa era pe comunism....Tre sa te impui,,,sa nu jignesti sa fii diplomat....Eu ma comport cum vreau,,pt ca imi place sa lupt....asa este firea mea....Eu ma iau de oamenii care nu imi place de moaca lor...Pt ca asa sunt eu....Dar nu trebuie sa fie toti ca mine.....Mie imi place sa fiu asa...Asa sunt eu de fapt
garbo027119
Postat pe 19 Decembrie 2009 21:31
Cine vreti sa faca dreptate in Romania daca nu voi romanii...Ca doar nu o sa fac eu,,,un singur om....Si ceilalti oameni isi fura caciula unii la altiii...Daca politicienii isi bat joc de oameni,este pt ca romanii sunt fraieri si nu se impun.....Romanii sunt la placinte inainte la razboi inapoi.....Ca ei asteapta oameni cu suflet mare sa le ofere totul pe tava si ei sa nu faca nimic.....Tre sa lupti sa te impui,,,ca daca nu toti isi bat joc de tine....Si de asta fac politicieniii ce vor,,,pt ca romanii nu zic nimic....Sa faca un miting ceva,,sa se impuna...Ca sa il intrebe pe basescu daca er ar pute trai cu 8 milioane....Romanii sunt lasi,,,de asta isi bat tot joc de ei.... OAMENI CU SUFLET MARE SUNT FOARTE PUTINI....S-A NIMERIT UNUL PE ACOLO....BECALI DAR TOTI IL IAU DE FRAIER CA ESTE INOFENSIV....Si i-a platit pe fotbalisti ca sa il huleasca pe becali lumea,,,ca sa nu se alature lui si sa lupte pt tara...Asa piratii din politica,,pot sa fure cat vor ei si sa nu ii deranjeze nimeni....
garbo027119
Postat pe 19 Decembrie 2009 21:32
OAMENI CU SUFLET MARE SUNT FOARTE PUTINI....S-A NIMERIT UNUL PE ACOLO....BECALI DAR TOTI IL IAU DE FRAIER CA ESTE INOFENSIV....Si i-a platit politicienii pe fotbalisti ca sa il huleasca pe becali lumea,,,ca sa nu se alature lui oamenii,si sa lupte pt tara...Asa piratii din politica,,pot sa fure cat vor ei si sa nu ii deranjeze nimeni....sa fim logici
Au tactica in ei,,,piratii din politica,,,,dar romanii sunt asa naivi si cred tot...De asta sunt asa dusi de nas....
garbo027119
Postat pe 19 Decembrie 2009 21:32
asta-ti fu pledoaria? pai ma dor ochii, fa rezumat
salbatica_sexy
Postat pe 19 Decembrie 2009 21:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce oamenii destepti isi gasesc greu parteneriii? 2 De la: xenaluptatoareainimoasa 20 August 2010 11:14
Punct de vedere. 27 De la: ulygarbo 24 Martie 2017 07:13
produse cosmetice Mineralium de la Marea Moarta 1 De la: garbo_5291 4 Iulie 2012 16:48
Silueta se pastreaza practicind dansul oriental 18 De la: IOANIDE 22 Februarie 2012 10:45
Un sfat, va rog...eu nu mai stiu... 118 De la: 12 Aprilie 2015 07:38
Setari Cookie-uri