De ce sa (ne)iubim?

De la: tutankhamon, la data 2009-09-06 20:54:44alex mama...numai tie ti se intampla faza cu clonele.....cam bate la ochi puiule....




de ce crezi tuta,da-mi un argument solid ,ca trebuie sa postez pe alt nume?nu imi este rusine cu ce postez.citeste cine vrea.nu am nimic cu nimeni.dar nu sunt singura,mai sunt 2 fete care au sesizat,acelasi lucru.sa nu crezi ca admini nu sunt controlati.
allexanndrra
Postat pe 6 Septembrie 2009 21:17
si pt. asta faceti valuri
inis
Postat pe 6 Septembrie 2009 21:20
De la: inis, la data 2009-09-06 21:20:56si pt. asta faceti valuri [/



inis simplu pt subiectul:de ce sa (ne )iubim?unii nu inteleg pt ce trebuie sa iubeasca semenenul lui,dar spun ca merg la biserica sau citesc biblii.unii sunt pregatiti pt viata,altii nu!sau nu pot intelege anumite lucruri,de ce se intampla.multi trec peste,intamplari ca rata prin apa,dar nu realizeaza ca sunt experiente, din care trebuie sa invete ceva,pt a nu mai repeta anumite greseli.acest lucru se cheama evolutie spirituala.de aceea este bine sa cunosti ,despre tot ce traiesti si infaptuiesti,toate explicatiile.asa ajungi sa te ajuti,sa ajuti si sa inveti.daca esti informat ,esti mai pregatit,pt viata,sti ce cale sa apuci.toti avem de invatat inca destule,desi ne inchipuim ca,poate stim nu mai trebuie sa ne informam.gresit stiinta avanseaza,cu cate o descoperire,in secole,in ani ,in minute sau secunde.nu ne nastem invatati,insa avem multe posibilitati sa intelegem ce ni se intampla,daca ne informam,indiferent in ce domeniu.alexa
allexanndrra
Postat pe 9 Septembrie 2009 01:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Viata sexuala..!! 11 De la: florin_c76 30 August 2009 10:42
UN VOT VA ROG FRUMOS 4 De la: anakin 24 Mai 2010 12:48
Fantezii.......sexuale 159 De la: fleurdelis 13 Martie 2010 22:25
CE PARERE AVETI DESPRE BARBATI CARE FAC SEX CU ALTE FEMEI IN TIMPUL CASATORIEI DAR SI DUPA DIVORT? 69 De la: mariusboss 9 Iunie 2010 10:20
buna... 49 De la: tugubel 11 Decembrie 2011 15:52
Setari Cookie-uri